סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על דיני עבודה(3,886)

כל אחד ואחת מאיתנו, עסוק מעת לעת, בלבטים ושאלות הקשורות לתחום דיני העבודה. מדובר אפוא באחד הנושאים המשפטיים היותר שכיחים. בין אם מדובר בעובד ובין אם מדובר במעביד, כולנו רוצים לדעת ולעמוד על זכויותינו. פורום דיני עבודה זה הוקם על מנת לספק במה לשיח משפטי מקצועי בכל הנושאים המשפטיים הקשורים לתחום המשפטי של דיני עבודה, לרבות קבלת ייעוץ מקצועי מאת עורכי דין העוסקים בתחום. אם יש לכם שאלה למשל בנושא שכר מינימום, שעות נוספות, ימי הבראה, חופשה, זכאות לפיצוי פיטורים ושיעורם, זכאות לשעות מנוחה והפסקה, הלנת שכר, עבודה בימי חג או בשבתות, הסכמי עבודה אישיים או קיבוציים, או כל נושא אחר הנוגע לזכויות עובדים ומעבידים, באפשרותכם להפנותו כבר עתה אל עורך דין המנהל את הפורום. מנהל הפורום ישמח להשיב לשאלותיכם בכל עת, בצורה המקצועית והרצינית ככל הניתן. עם זאת, חשוב לנו להדגיש כי הפורום אינו יכול לשמש כתחליף לקבלת ייעוץ משפטי פרטני. מתחילים ?
קרא עוד

שאל בפורום דיני עבודה

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום דיני עבודה

איזור: תל אביב
פקס: 077-5430506
טלפון: הצג טלפון

"במחלוקות כספיות שבין עובדים ומעבידים, מטרתנו לפעול להסדרת הסכסוך מחוץ לכותלי בי-הדין"

22/05/2022 20:32 הנאדי עבודה מהבית עבודה מהבית
דרושים לעבודה בהקלדה והזנת נתונים, תמלול, וכתיבה, לא נדרש ניסיון, לפרטים נא לשלוח הודעה בוואטספ למספר 050-2322173

19/05/2022 19:16 אלונה עבודה משרדית עבודה משרדית
דרושים לעבודה באדמיניסטרציה משרדית, אין צורך בניסיון בתחום, שכר בסיס+ שכר שעתי עם אפשרות לבונוסים ושעות עבודה גמישות, פרטים וקורות חיים נא לשלוח לאיימיל - jobtimenetwork@gmail.com

19/05/2022 11:09 יוסי חוב למעסיק חוב למעסיק
בתאריך 10.2.2020 סיימתי לעבוד במשרד לבטחון פנים (כבאות והצלה) ועדיין ממשיכים לשלוח לי תלושים כל כמה חודשים. לאחרונה קיבלתי טופס דין וחשבון של המעסיק שמאשר שעבדתי אצלו ב-2021. פניתי אליהם והם טענו שקיים חוב של כ-1300 "ח בעקבות כך שהם בטעות עדכנו תאריך סיום העסקה ב-27.2 במקום 10.2 ועקב כך שולמו לי תוספות. ביקשתי מהם להראות לי בדיוק היכן זה כתוב, וחישובים מפורטים של איך הם הגיעו לסכום הזה ועדיין לא קיבלתי תשובה. האם אני אמור להחזיר חוב שלטענת המעסיק הוא שילם לי בגלל טעות שלו? האם עובדים אמורים להחזיר כספים למעסיק ששולמו להם בטעות? המעסיק לא שולח לי פירוט של חישובים איך הגיע לסכום הזה אלא פשוט טוען שיש לי חוב ואם לא אשלם אותו יגישו תביעה לביה"ד לעבודה.

16/05/2022 20:30 אביאל עובד בחברת שמירה עובד בחברת שמירה
נעים מאוד , אני עובד בחברת שמירה מזה כחצי שנה , הודעתי למעסיק שלי שאני עוזב בעוד 6 ימים , לאחר מכן ראיתי בחוזה העסקה שאני מחוייב להודיע לו 30 יום הודעה מוקדמת לפני התפטרות , האם אני צריך להתייחס לחוזה או למה שהחוק אומר .
מעבר לזה במידה ואני צריך לשלם קנס בגלל התפטרות לפני סיום החוזה , האם הוא יכול לדרוש ממני לשלם גם על דברים שניקה כבר בחודש הראש מהשכר שלי (כמו פסיכולוג) (או גם את שעות העבודה שהוא שילם לי כשהייתי בקורס)

16/05/2022 18:10 חיים חישוב שעות נוספות לעובד משמרות חישוב שעות נוספות לעובד משמרות
אני מועסק כעובד שעתי. ישנם ימים שבהם מעבר לעבודה במשמרת יום אני מתבקש לעבוד גם משמרת לילה. ערך שעת עבודה במשמרת לילה הוא גבוה מעט יותר מהערך במשמרת יום.

אם נניח שיום עבודה שלי במשמרת יום הוא 10 שעות (כלומר שעתיים מתוכן הן בערך של 125% תוספת) ומשמרת לילה המתחילה באותו יום מבחינת תאריך וחישוב משמרות היא 7 שעות.

כיצד יש לחשב את השעות של משמרת לילה האם כשעות עבודה רגילות המנותקות מהשעות הנוספות של משמרת יום או כשעות נוספות המתווספות על שעות עבודת היום ושוויין יחושב כ-150% מתעריף שעת עבודת לילה?

16/05/2022 15:09 מיכאל לאמשנה פיטרו אותי ואני רוצה לדעת אם זה בסדר פיטרו אותי ואני רוצה לדעת אם זה בסדר
אמרתי להם שהמצב הנפשי שלי בהתדרדרות וכי אני מתחיל טיפול שיאלץ אותי לקחת ימי חופשה וכן יקח זמן עד שאתייצב ואתפקד בצורה תיקנית אך הם פיטרו אותי בתגובה .
האם זה חוקי בכלל ?

15/05/2022 16:50 אלונה עבודה משרדית עבודה משרדית
דרושים לעבודה באדמיניסטרציה משרדית, אין צורך בניסיון בתחום, שכר בסיס+ שכר שעתי עם אפשרות לבונוסים ושעות עבודה גמישות, פרטים וקורות חיים נא לשלוח לאיימיל - jobtimenetwork@gmail.com

15/05/2022 11:25 יהלי שביט חישוב ימי הודעה מוקדמת חישוב ימי הודעה מוקדמת
עובד במקום עבודה כשנה. מתוך זה הייתי בחופשת מחלה 3 חודשים. רוב חופשת המחלה שולמה על ידי הביטוח הלאומי כי לא היו מספיק ימי מחלה צבורים. האם בחישוב ימי ההודעה המוקדמת מתחשבים בסך התקופה(שנה) או שיש להפחית את תקופת ימי המחלה?

15/05/2022 09:47 עודג דרושים לעבודה מהבית דרושים לעבודה מהבית
דרושים לעבודה מהבית

18/04/2022 19:18 מלכה תשלום על שעות נוספות מהעבר תשלום על שעות נוספות מהעבר
שלום,
הבנתי שניתן לבקש תשלום על שעות נוספות שנעשו במסגרת העבודה עד שבע שנים לאחור.
האם על כל השעות שנעשו באותן שבע שנים או רק על שנה אחת ועל איזו? האחרונה מהשבע? כל שנה אקראית מהשבע?

עורכי דין מובילים בפורום דיני עבודה

Gו"ד קובי בן סימון
עו"ד קובי בן סימון

"משרדנו שם לו למטרה להעניק לכל אחד מלקוחותיו שירות נאות, יחס אישי, ואת מלוא תשומת הלב הראויה..."

דרור הראל
עו"ד דרור הראל

אשמח להיות העו"ד העסקי שלך ולתת ייעוץ משפטי אמיתי אשר מבוסס על ניסיוני האישי.

עו"ד סיון שטינברג פליישר
עו"ד סיון שטינברג- פליישר

"לוחמת על זכויות לקוחותיי ללא פשרות, כאשר לנגד עיני כל העת טובתם האישית בלבד..."