סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על עורכי דין(705)

שאל בפורום עורכי דין

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום עורכי דין

עו"ד משה פרץ
איזור: תל אביב
פקס: 036126644
טלפון: הצג טלפון

"ליווי לכל אורך ההליך המשפטי אל מול הגורמים הרלוונטיים תוך דגש על מתן יחס אישי ומקצועי..."

01/09/2019 13:50 מעיין יש לי חוב ברשות השידור יש לי חוב ברשות השידור
יש לי חוב ברשות השידור.ואני מעונינת לבטל אותו אבל במשרדים שלהם אומרים שלפנות רק עם עורך דין. אני מחפשת עורך דין טוב בתחום ובמחיר שפוי כדי לבטל את החוב אני גרה בתל אביב אשמח לעזרה

שלום רב,

מה גובה החוב שלך שמטופל ע"י משרד עו"ד שפנה אלייך לביצוע גבייה, ואיזה חלק ממנו עבר לטיפול של לרשות האכיפה והגבייה - הוצל"פ, אם הכלל?

יובהר ויודגש כי, אנו עושים כל שביכולתנו לענות תשובות על שאלות הגולשים בצורה מקצועית, אך לרוב, המדובר בתשובות כלליות בלבד. לפיכך, המידע הניתן אינו מהווה יעוץ משפטי אינו מהווה תחליף להתייעצות פרטנית עם עורך דין העוסק בתחום. המסתמך/ת על המידע שבפורום עושה זאת על אחריותו/ה בלבד.

בהצלחה!
עו"ד איתן אמירי,
משה פרץ ושות', משרד עו"ד

28/08/2019 12:19 טלאור חייל עריק חייל עריק
היי בשנת 2015 אחי התגייס לצהל ושירת למשך שנה וחצי ובנוסף לעוד כמעט שנתיים הוא היה עריק מכוון שהוא לא היה מבוטח הוא לא יכל לגשת לרופאי משפחה במשך תקופה זאת ולטענת הביטוח לאומי מכיון שהוא עריק הוא לא נחשב לשירות הצבאי והוא מחוייב לשלם על תקופה זאת שהצטבר לו ללא ידיעתו שקיים חוק כזה .
מה עושים ? איך ניתן למחוק את הסכום המחויב לו בביטוח לאומי כי גם כשהוא עריק הוא לא היה מבוטח כלל מכל סוג שהו והוא שהה בכלא לתקופה ואני יודעת שברגע שהוא עובר את שרשרת החיול הוא שייך לצהל גם אם הוא עריק הוא עדין במסגרתם ושייך למדינה .
השתחרר בשנת 2019
אשמח לתשובה . תודה

שלום רב,

לא מבין מה הקשר לרופא משפחה שציינת.

למיטב ניסיוני, קשה למחוק חובות בביטוח לאומי, וודאי אם אין בסיס צודק למחיקה, ואחיך לא עומד בקטגוריה של פטור מחובת תשלום. לב.ל.

לא יודע מה גובה החוב, ואם הדבר כדאי, אבל ככל שיש אמת בטענותייך, הדרך החלופית היא לפנות במכתב של עו"ד ולפרט את כל טענותייך כולל צירוף ראיות.

גם פנייה ע"י עו"ד תעלה כסף.

יובהר ויודגש כי, אנו עושים כל שביכולתנו לענות תשובות על שאלות הגולשים בצורה מקצועית, אך לרוב, המדובר בתשובות כלליות בלבד. לפיכך, המידע הניתן אינו מהווה יעוץ משפטי אינו מהווה תחליף להתייעצות פרטנית עם עורך דין העוסק בתחום. המסתמך/ת על המידע שבפורום עושה זאת על אחריותו/ה בלבד.

בהצלחה!
עו"ד איתן אמירי,
משה פרץ ושות', משרד עו"ד27/08/2019 17:02 דני ביטול חוזה לקניית רכב ביטול חוזה לקניית רכב
סגרתי חוזה וביצאתי תשלום לקניית רכב חדש ומסירת רכבי בעיסקת טרייד אין יום לאחר החתימה בעודי קוראנ את
הסכם הטרייד אין שהועבר אלי למייל ראיתי סעיף שבו אני מתחייב שלרכב לא היתה תאונה ולא הצפה מאחר ולרכבי היה גם תאונה וגם הצפה שדווחו לנציג המכירות מהרגע הראשון והדבר היה ידוע עד לאחר חתימת החוזה והתשלום לא ברור מדוע הם החליטו לבטל את החוזה ונגרמו לי נזקים כספיים כמו טיפול שנעשה לרכב כדרישתם על סך 2000 שח והפרשי אגרות בסך1600
ועוד ביזבוז זמן השקעה ומימון

27/08/2019 16:43 נאור ימי מחלה נוספים להורה לילד על הרצף ימי מחלה נוספים להורה לילד על הרצף
שלום אני אמא לילד שנימצא אל הרצף
והבנתי שמגיע לי בנוסף לימי המחלה שלי (18 בשנה) מגיע לי גם 52 שעות בשנה +18 ימי מחלה נוספים עבור הילד כסיוע ועזרה עבורו

אמי עובדת מעל שנתיים במקום עבודתי
והם טוענים שלא מגיע לי אלה רק 18 ימים שלי ולא עוד 18 בנוסף..אבל כן מאשרים 52 שעות שמגיעות לי גם

השאלה האם מגיע לי גם 18 ימים נוספים?
כי חברה שבנה גם על הרץ מקבלת 18 ימים נוספים

תודה

אנא הפני את שאלתך לפורום שדן בדיני עבודה בלבד. תודה

25/08/2019 18:35 אלכסנדר האם קיימת עילה לתביעה האם קיימת עילה לתביעה
שלום. ביום שישי האחרון אני, אשתי ובתי בת שנתיים ניסינו להיכנס עם רכב לחניון של קניון רננים. היה לנו כלב באוטו ושומר אמר שאי אפשר להיכנס. הוסבר לו שאני נשאר באוטו ואשתי (שהיא גם בחודש תשיעי) צריכה שניה להיכנס לקניון ולקנות משהו. שומר דיבר בצורה לא יפה אמר תסתובב מיד. וביקשתי לדבר עם אחראי משמרת....כאן כנראה נשרף לו איזה פיוז. הוא התחיל לצרוח לתת מכות על אוטו. לקלל ולצעוק תסתלכו מכאן.
אני מצידי המשכתי לדרוש לדבר עם אחראי שלו. יצאתי מאוטו במטרה לצלם התנהגות שלו. הוא התנפל אליי. נתן לי מכות ( מכה לפנים ומכה לאזור חזה) זרק טלפון על הרצפה והתחיל לדרוך אליו).

כמובן הזמנתי משטרה שבאה כחצי שעה אחרי אירוע. ניידת דיברה איתי בטלפון. הם באו דיברו כמה דקות עם שומר ושלחו אותו הביתה...מבחינתם אירוע הסתיים. אמרו אם אתה רוצה תגיש תלונה בתנחה. כמובן שאעשה את זה כנראה מחר.

נזק פיזי ממשי לא נגרם לי הוא לא שבר לי לסט...גם בה יש לי מגן מסך טוב כך שגם טלפון לא נשבר.
אבל האם יש כאן על מה לתבוע אותו, חברת אבטחה, הנהלת הקניון? נגרם לי נזק נפשי מאד רציני. כל זה היה גם נגד עיני בתי הקטנה. אשתי שהיא עוד שניה יולדת היית כמה ימים ממש בהתקף חרדה (מקווים שזה לא עשה נזק לעובר). תודה למשבים!

שלום רב,

מצטער לשמוע על האירוע אותו עברת.

חסרים לי המון נתונים, ולכן אתייחס באופן כללי ולא פרטני לשאלתך.

כל אדם אשר נפגע ממעשה של תקיפה, רשאי להגיש תלונה במשטרה נגד התוקף וכן להגיש תביעת פיצויים, במסגרתה ידרוש הנפגע פיצוי כספי בגין כל הנזקים שנגרמו לו עקב התקיפה, כולל עגמת נפש.

כל שתלונה מטעמך למשטרה תניב כתב אישום והרשעה, לתוצאה המשפטית בהליך הפלילי יש השלכה רבה על ההליך האזרחי ועל כן כדאי להמתין עם הגשת תביעת הנזיקין, עד לסיומו של ההליך הפלילי.

הסיבה לכך פשוטה: במקרה שבו ההליך הפלילי נגד התוקף הסתיים בהרשעה, יוכל הנפגע לבחור בין הגשת תביעה אזרחית נגררת לפלילים, לבין הגשת תביעה אזרחית נפרדת, עצמאית.

בנוסף, אתה יכול לשקול להגיש קובלנה פלילית באופן עצמאי כנגד התוקף, בפרט אם רשות אכיפת החוק - המשטרה, לא תרים את הכפפה ותעשה דבר בעניין התלונה, בכלל זה, סגירת התיק מחוסר עניין לציבור.

חשוב לדעת איזה ראיות יש לך, והאם יש עדויות של נוכחים בסביבה שצלמו את המתרחש.

ככל שהמדובר בתביעה נזיקית וודאי שכל המעורבים בתקרית יהיו הנתבעים, בין היתר, המעסיק של אותו שומר - חברת השמירה, הקניון וכו'.

זאת ובנוסף, לבתי המשפט לתביעות קטנות מגיעות לא מעט תביעות העוסקות בעלבונות, במסגרתן נתבע פיצוי בשל העלבון הצורב ותחושת ההשפלה. חשוב לציין, כי לפעמים העלבון נכנס להגדרת "לשון הרע", כמשמעה בחוק איסור לשון הרע.

על פי החוק, לשון הרע היא דבר שפרסומו עלול, בין היתר, להשפיל אדם בעיני הבריות או לעשותו מטרה לשנאה, לבוז או ללעג. במקרה כזה, לבית המשפט יש סמכות לפסוק פיצוי ללא הוכחת נזק, בסכום מקסימלי של 50 אלף שקל. אולם, מכיון שסכום זה גבוה מתקרת בית המשפט לתביעות קטנות, תביעות כאלו נדונות בדרך כלל בבית משפט השלום.

לסכומו של דבר:

אתה יכול וצריך לפעול בעניין, שכן מחר יכול ואותו שומר יתנהג כך כלפי אזרחים תמימים אחרים, וייתכן שיש לו גם רישום פלילי!.

יוער, כי קשה עד בלתי אפשרי לבצע מהלכים חכמים מסוג זה בלי עו"ד באופן שיימקסם את הפיצוי לו אתה זכאי.

ככל שתבחר ואתה חפץ בכך, אני מציע לך לא להסתפק בד"ר אינטרנט ולהגיע באופן מסודר לייעוץ בתשלום, יחד עם אשתך, שהיתה נוכחת באירוע, ומשם נוכל להתקדם ולהחליט מה הדרך הנכונה ביותר לפעול בהתאם לנסיבות המקרה הספציפיות, הנזק הנפשי והנלווה שנגרם לכם, וחומר הראיות שיש בידך.

באותה מידה, שאנחנו משקיעים בתשובות בפורום הכללי הזה, תוכל להניח, כמה מורכב וסבוכים יכולים להיות מקרים שכאלה מבחינה משפטית, ולכן אין תחליף לייעוץ 1:1.

דרך אגב, גם תלונה למשטרה צריך לדעת איך להגיש ומה לומר!!!

נייד ליצירת קשר 054-7649435. יש לי גם וואטצאפ.

יובהר ויודגש כי, אנו עושים כל שביכולתנו לענות תשובות על שאלות הגולשים בצורה מקצועית, אך לרוב, המדובר בתשובות כלליות בלבד. לפיכך, המידע הניתן אינו מהווה יעוץ משפטי אינו מהווה תחליף להתייעצות פרטנית עם עורך דין העוסק בתחום. המסתמך/ת על המידע שבפורום עושה זאת על אחריותו/ה בלבד.

בהצלחה!
עו"ד איתן אמירי,
משה פרץ ושות', משרד עו"ד

23/08/2019 11:19 מקס ח האם מדובר בעבירת אינוס? האם מדובר בעבירת אינוס?
יש לי שאלה,
בחורה שהכרתי באתר הכרויות ונפגשנו לא סיפרה לי לפני המפגש שהיא בחורה טראנסית. במהלך המפגש היה ביננו מגע מיני קל ללא חדירה (בהסכמה) ורק בדיעבד גיליתי שהיא שמרה את הפרט שהיא טראנסית לעצמה.
האם מדובר בעבירת אינוס או שאין פה קייס?

שלום רב,

אני מבין שאתה חש מרומה ו/או שהולכת שולל וכתוצאה מכך גם כבודך נפגע.

למרות שרצוי להפנות את השאלה לפורום עבירות מין ו/או פורום פלילי אחר, אנסה לענות על שאלתך לפי מיטב הבנתי, אך חשוב לציין כי חסרים לי המון נתונים עובדתיים על מה שהתרחש באירוע, ולכן אענה בכלליות רבה.

על מנת שתתקיים עבירת אונס נדרשים להתקיים שני מרכיבים עיקריים:

ראשית נדרש להתקיים אקט של בעילה, כלומר חדירה. יש לציין כי במידה שהקורבן הינו גבר החוק מגדיר מעשים אלו כמעשי סדום,

בעניינך, אלא אם כן מחוסר נעימות בחרת להסתיר מידע, אני מבין שלא היה אקט של חדירה בשום צורה ודרך!

המרכיב הבסיסי השני שנדרש להכרה במעשה כעבירת אינוס, היינו העדרה של הסכמה חופשית, ופה יש חשיבות רבה וכתוצאה מכך גם פרשנות רחבה למושג הסכמה חופשית.

בימינו, המרכיב הבסיס בבחינת עבירות אינוס הינו שאלת ההסכמה או אי ההסכמה החופשית לקיום יחסי מין. החוק מתייחס כמעשה אינוס גם למקרים בהם האקט המיני הושג במניפולציה, ולא אכנס במגרת הפורום המצומצם הזה למבחנים המשפטיים לכך.

בנוסף, בעיני החוק, גם מקרה בו צד בסכים לקיום יחסי מין על סמך מידע מהותי מוטעה אודות בן הזוג, נחשב לעבירת אינוס לכל דבר ולא לאקט מיני לגיטימי.

יוער, כי החוק מתייחס בעיקר לנשים כקורבן לפגיעה מינית ולא לגברים, מה שמקשה על הבחינה המהותית לעניין המקרה שלך, על אף שההיקש הוא מתבקש.

יש מושג שנקרא עבירת האינוס במרמה, אך אני ל בטוח שבעניינך הוא מתקיים.
אפשר לבחון עבירות אחרות בעניינך, אך בכל מקרה, ככל שתחליט על כך, תלונה טעמך צריכה להיות מוגשת לרשות אכיפת החוק - משטרה, וצריך לקחת בחשבון שאתה נדרש להיחשף פה ולא כל גבר היה מוכן לכך.

כאמור, חסרים נתונים.

יובהר ויודגש כי, אנו עושים כל שביכולתנו לענות תשובות על שאלות הגולשים בצורה מקצועית, אך לרוב, המדובר בתשובות כלליות בלבד. לפיכך, המידע הניתן אינו מהווה יעוץ משפטי אינו מהווה תחליף להתייעצות פרטנית עם עורך דין העוסק בתחום. המסתמך/ת על המידע שבפורום עושה זאת על אחריותו/ה בלבד.

בהצלחה!
עו"ד איתן אמירי,
משה פרץ ושות', משרד עו"ד

במידה והעבירה בוצעה בחול, יש אופציה להגיש תלונה בארץ או שזה רק שם?

שלום רב,

החוק הפלילי החל בכל מדינה מחוץ לישראל הוא שונה, ולכן אם הייתי חושף פרט זה, הרי שגם תשובתי הקודמת כנראה היתה מתייתרת.

ככלל, היה נכון ורצוי להגיש את התלונה במקום מושבו/מדינה של עובר העבירה.

מידע נוסף תוכל לקבל בפורם מתאים שעוסק בזה ו/או להתייעץ עם חוקר שמשטרה אם ומה ניתן לעשות בעניין, למרות שלהבנתי, מאחר לא רואה מקום שיתעסקו עם זה.

רוצה לומר: אם תחליט להגיש תלונה, הכי נכון זה במדינה בה העבירה בוצעה, ככל שלפי החוק שם היא מוגדרת כעבירה.

יובהר ויודגש כי, אנו עושים כל שביכולתנו לענות תשובות על שאלות הגולשים בצורה מקצועית, אך לרוב, המדובר בתשובות כלליות בלבד. לפיכך, המידע הניתן אינו מהווה יעוץ משפטי אינו מהווה תחליף להתייעצות פרטנית עם עורך דין העוסק בתחום. המסתמך/ת על המידע שבפורום עושה זאת על אחריותו/ה בלבד.

בהצלחה!
עו"ד איתן אמירי,
משה פרץ ושות', משרד עו"ד

23/08/2019 12:04 תומר חישוב ימי פגרה חישוב ימי פגרה
שלום רב, באזהרה לביצוע פסק דין כספי האם ימי הפגרה יבואו במניין הימים או לא וגם כמה זמן יש לחייב לפני שניתן להתחיל הליכי גבייה?

נא להפנות את השאלה לפורום שעוסק בהוצל"פ. תודה ובהצלחה.

22/08/2019 07:59 ליאת רון שכר טירחה שכר טירחה
לי חוב לבנק ששכר שירותי עורך דין.
העורך דין הוציא אליי מכתב התראה שמעולם לא הגיע אלי ( נטען שנמסר אך סירבתי לחתום) והיות ולא הגבתי, פנה לבית משפט לדין מקוצר ועשה עיקול זמני על רכושי) הניירת השניה עם בית משפט וכו כן הגיעה אליי ומיד יצרתי קשר איתו.
הייתי מודעת לחוב של כ 90k אך לקח לי זמן להגיע ליכולת לכסות.
מוקדם יותר באותו יום , בלי קשר לניירת שקיבלתי, העבירו לי מח"ול כסף לכיסוי חוב זה וקצת יותר כדי לעזור לי.
הגעתי למשרד עורך הדין, ללא ייצוג, לחתום על הסכם, בו רשום שהכסף שהגיע והומר לשקלים יכסה את החוב בבנק, ריבית, הוצאות בית משפט ושכר הטירחה. נאמר לי שנעשתה לי הנחה של 50% בשכר הטירחה ( שכעת עמד על בערך כ 5% מערך החוב) ההסכם נחתם על ידי הצדדים. לאחר כשעתיים התקשרו אלי לומר שנפחה טעות שאין הנחה וששכר הטירחה צריך להיות כפול ( 10% מערך התביעה שזו חזירות לשמה ובלי קשר ההסכם נחתם במשרד שלהם, היה מוכן במחשב להדפסה...לא זוטר מן הסתם החליט על ההנחה שנעשתה וכו.
יש לי קייס? אין לי כוונה ואני לא רוצה לשלם יותר. נאמר לי במשרד עורך הדין שאי אפשר יהיה להתקדם בהליך אם לא אאשר נספח תיקון להסכם.
תודה

שלום ליאת,

צר לי שהגעת למצב הזה, אך אין לי באמת את היכולת לסייע לך בשלט בעניין כאוב זה.

ככל שלא חתמת על ההסכם השני, הרי שרק ההסכם הראשון הוא זה שקובע.

כל עו"ד רוצה לקבל את שכרו על עבודתו, זה לא שאלה של חזירות, זו שאלה של פרנסה.

מאידך, ככל שנעשתה טעות בסעיף שכ"ט, איני בטוח כלל שאת צריכה לשאת בה, שכן המדובר בשינוי סעיף קרדינלי עבורך בהסכם, וככל שהסכמת לחתום, הסכמתך נתנה על יסוד ההסכם הראשון, לרבות, גובה שכ"ט.

את שואלת אם יש לך קייס?
גם נניח והיה לך, אינך יכולה לעשות דבר אם אינך מיוצגת.
החוש יכול לצבור ריביות מטורפות, סנקציות כנגדך, ובסופו של יום, יצא שכרך בהפסדך.

יובהר ויודגש כי, אנו עושים כל שביכולתנו לענות תשובות על שאלות הגולשים בצורה מקצועית, אך לרוב, המדובר בתשובות כלליות בלבד. לפיכך, המידע הניתן אינו מהווה יעוץ משפטי אינו מהווה תחליף להתייעצות פרטנית עם עורך דין העוסק בתחום. המסתמך/ת על המידע שבפורום עושה זאת על אחריותו/ה בלבד.

בהצלחה!
עו"ד איתן אמירי,
משה פרץ ושות', משרד עו"ד

21/08/2019 19:40 עידו השפילו אותי במקום עבודתי השפילו אותי במקום עבודתי
שלום,

שמי עידו ואני עובד כטלפון ומענה אנושי במוקד כיבוי והצלה איזור דרום (מכבה אש),
היום התקיימה הדרכה עם כל העובדים של החברה ובתוך ההדרכה הוצגו מקרים של איך כן צריך לפעול ואיך לא צריך לפעול במקרה של קבלת טלפון מאזרח שמתקשר לכיבוי אש.
והשמיעו הקלטה של שיחה שאני דברתי בה וזו הייתה שיחה של איך לא צריף לפעול במקרה שאזרח מתקשר למוקד
כולם זיהו אותי והרגשתי ממש מושפל בשיחה הצגתי את השם שלי וכולם ידעו שזה אני
שוב אני אומר שהרגשתי כל כך מושפל שפשוט רציתי לעזוב באותו הרגע.
האם אני יכול לתבוע את האחמשית שנגנה את ההקלטה או את מכבה אש?
אני מרגיש שאני חייב לפעול אני לא ישב בשקט על זלזול כזה בחיי לא הרגשתי ככה.

תודה.

שלום עידו,

נשמע מדבריך כי אתה רגיש ופגיע במקום לחשוב על תביעות ומלחמות פשוט תתפטר ותחפש לך דרך חדשה בלי מלחמות.

בכל אופן, לא שמעתי את ההקלטה, ולכן קשה לי להתייחס עניינית לראיה לה אתה טוען גופה:

1. אסור למעסיק להתעמר בעובד במקום העבודה ועליו לספק לעובד סביבת עבודה השומרת על כבודו. התעמרות במקום העבודה היא התנהגות מטרידה ומשפילה שאינה פיזית, המופנית כלפי עובדים באופן חוזר ונשנה. לא בטוח שבמקרה שלך מבחן "החוזר ונשנה" מתקיים!!! בכל אופן, עובד שמעסיקו התעמר בו במסגרת יחסי העבודה, עשוי להיות זכאי לפיצוי בשל עוגמת נפש או בשל הפרת כי כיום ניתן לתבוע בבתי דין לעבודה בגין התעמרות אסורה בעבודה על עגמת נפש ולקבל פיצויים - השאלה אם המדובר בהתעמרות במקרה שלך.

2. בנוסף, אפשר לשקול להגיש תביעת לשון הרע בגין פרסום לשון הרע במישרין או בעקיפין במקום העבודה.

"דבר שפרסומו עלול (1) להשפיל אדם בעיני הבריות או לעשותו מטרה לשנאה, לבוז או ללעג מצדם; (2) לבזות אדם בשל מעשים, התנהגות או תכונות המיוחסים לו; (3) לפגוע באדם במשרתו, אם משרה ציבורית ואם משרה אחרת, בעסקו, במשלח ידו או במקצועו".

3. במקרים נדירים, גם תביעת נזיקין בגין שיבוש יכולת לבצע את העבודה שלא כדין במישרין או בעקיפין.

4. על מנת לבסס עילת תביעה כנגד המעסיק, רצוי שיהיו בידייך הקלטות של המקרים ו/או עמיתים לעבודה שירצו לבוא ולהעיד על המקרים.

יש לך את כל אלה?

אם יש לך אחד מכל אלה - מוזמן ליצור קשר לנייד 054-7649435, לקבוע פגישת ייעוץ מסודרת בתשלום...ונתקדם משם...

יובהר ויודגש כי, אנו עושים כל שביכולתנו לענות תשובות על שאלות הגולשים בצורה מקצועית, אך לרוב, המדובר בתשובות כלליות בלבד. לפיכך, המידע הניתן אינו מהווה יעוץ משפטי אינו מהווה תחליף להתייעצות פרטנית עם עורך דין העוסק בתחום. המסתמך/ת על המידע שבפורום עושה זאת על אחריותו/ה בלבד.

בהצלחה!
עו"ד איתן אמירי,
משה פרץ ושות', משרד עו"ד

21/08/2019 10:46 דורון עורך דין עורך דין
יש לנו עורך דין לגבי פינוי בינוי
הגענו איתו להסכם בעל פה לגבי טיפולו בענייננו מול הקבלן
הוא אמר לנו שלא יקח מאיתנו שום תמורה כספית ואנו הסכמנו לכך
היות וכיום איננו מרוצים מטיפולו
האם אנחנו יכולים לבטל את טיפולו בעניין ולקחת עורך דין אחר? ואיך עושים זאת?
האם הוא מקבל תמורה כספית מהקבלן ? על כך הוא לא אמר לנו מאומה !
והאם אנחנו חייבים לקחת עורך דין שהתמחותו בעיקר בהנדלן ומקרקעין?
תודה רבה

שלום רב,

ועל זה נאמר - מה שעולה בזול עולה ביוקר שכן אין ארוחות בחינם.

לכל אדם מגיע שכר עבור פועלו!

אני לא יודע באיזה שלב העסקה, והאם המדובר בעו"ד מטעם היזם/קבלן או מטעמכם.

קצת תמוה בעיניי שעו"ד יסכים לעבוד בחינם, וזה עונה לשאלתכם.

ככל שעו"ד מייצג את הקבלן, וודאי שהיה עליכם לקחת עו"ד שייצג את האינטרסים שלכם בלבד, וככל שלא עשיתם זאת, עשיתם טעות.

אפשר להחליף עו"ד, ומומלץ לקחת עו"ד שמתמחה רק בתחום ספציפי בנדל"ן של עסקאות פינוי בינוי בהם הוא מייצג את הדיירים בלבד.

אפשר לכתוב לי בהודעה פרטית את הנייד שלכם ואשתדל לסייע בעניין.

יובהר ויודגש כי, אנו עושים כל שביכולתנו לענות תשובות על שאלות הגולשים בצורה מקצועית, אך לרוב, המדובר בתשובות כלליות בלבד. לפיכך, המידע הניתן אינו מהווה יעוץ משפטי אינו מהווה תחליף להתייעצות פרטנית עם עורך דין העוסק בתחום. המסתמך/ת על המידע שבפורום עושה זאת על אחריותו/ה בלבד.

בהצלחה!
עו"ד איתן אמירי,
משה פרץ ושות', משרד עו"ד

עורכי דין מובילים בפורום עורכי דין

עו"ד רפאל אלמוג
עו"ד רפאל אלמוג

"בכל יום ביומו, אני נלחם את מלחמתו של האזרח הפשוט כנגד תאגידי הביטוח והגופים הרפואיים הגדולים. המפתח להצלחה שלי - מאבק עיקש ללא פשרות, יושרה והגינות..."

עו"ד דקל קרבר

"נשמח לספק לכם שירותי ייצוג מקצועיים ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר תוך דגש על שירות מסור ומקצועי..."

עו"ד יותם רון

"עו"ד ושותף במשרד מוביל המחזיק בהתמחות וידע רב ערך בתחום המקרקעין והנדל"ן...."

Gו"ד קובי בן סימון
עו"ד קובי בן סימון

"משרדנו שם לו למטרה להעניק לכל אחד מלקוחותיו שירות נאות, יחס אישי, ואת מלוא תשומת הלב הראויה..."

עו"ד רועי אחיעזר

"משרדי מלווה חברות וארגונים מהמובילים בישראל בתחומי ההייטק, האינטרנט, המדיה החדשה, התקשורת והבידור..."