סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על נהיגה בשכרות(81)

האם נתפסתם נוהגים בשכרות? האם הייתם מעורבים בתאונה לאחר ששתיתם אלכוהול? מעוניינים לקבל מידע לגבי מהות הבדיקות שעברתם וההליכים העומדים בפניכם? אכן מדובר בנסיבות קשות ומצערות, ולמענכם הקמנו את פורום נהיגה בשכרות אשר מטרתו לתת מענה משפטי לפונים בסוגיות אלו. יש לציין כי בתחום תעבורה זה קיימות תקנות ברורות, ואולם פעמים רבות יש מחלוקות לגבי תקינותם ותוקפם של הליכי הבדיקה שהתבצעו, וכמו כן ניתן להגיע להסדרי טיעון ולפסיקות שונות בכל מקרה. חשוב לדעת כי החוק רואה בחומרה עבירות נהיגה בשכרות, ומטיל על העבריינים עונשים כדוגמת תקופת שלילה ארוכת טווח, הוצאה מחודשת של רישיון, קנסות כספיים ואף מאסר. כמו כן, במקרים מסוימים עשוי הפוגע להיות חשוף לתביעות פליליות בבית משפט אזרחי. לכן, במידה ונתפסתם נוהגים בשכרות או תחת השפעת אלכוהול חשוב מאוד להתייעץ עם מומחים בעלי ניסיון בתחום. אנו מזמינים אתכם להעלות שאלות וסוגיות באמצעות פורום נהיגה בשכרות ולקבל מענה ראשוני לשאלותיכם. בנוסף, בפורום תוכלו להתרשם וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים המתמודדים עם סוגיות אלו,  להבין מה עומד בפניכם ולכלכל את צעדיכם בתבונה. 

קרא עוד

שאל בפורום נהיגה בשכרות

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום נהיגה בשכרות

איזור: תל אביב
פקס:
טלפון: הצג טלפון

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

13/11/2020 08:02 מיטל דרושים עובדים לעבודה בהייטק במספר סניפים ברחבי הארץ, דרושים עובדים לעבודה בהייטק במספר סניפים ברחבי הארץ,
דרושים עובדים לעבודה בהייטק במספר סניפים ברחבי הארץ, אין צורך בניסיון או בידע קודם בתחום הייטק, לפרטים על העבודה שלחו לי וואצפ 050-2322173 מיטל,
אפשרות למשרה חלקית או משרה מלאה

15/09/2020 02:52 נטלי אנחנו עושות שיחות אירוטיות חמות ולוהטות עם תמונות שלנו, ומוכרות סרטונים אנחנו עושות שיחות אירוטיות חמות ולוהטות עם תמונות שלנו, ומוכרות סרטונים

אנחנו עושות שיחות אירוטיות חמות ולוהטות עם תמונות שלנו, ומוכרות סרטונים פרטיים שלנו שצילמנו בבית, שלחו וואצפ לאחת מאיתנו לפרטים:

050-7534732 בר

055-2664759 דנה

055-9310377 ספיר


30/07/2020 10:04 מרינה שיחות וידאו בוואצפ מאמי 050-3484450 שיחות וידאו בוואצפ מאמי 050-3484450


היי אנחנו עושות שיחות וידאו אירוטיות, ומצלמות חמות, ומוכרות סרטונים פרטיים שלנו בוואצפ:

מרינה 050-3484450 סקייפ שלי marina69

ליטל 055-2664759 מוכרת סרטונים פרטיים שלה

קארין 054-8307207

קרן 051-5500178

26/06/2020 18:29 נטלי אנחנו עושות שיחות אירוטיות בוואצפ מאמי שלחו לנו הודעה אנחנו עושות שיחות אירוטיות בוואצפ מאמי שלחו לנו הודעה
אנחנו עושות שיחות אירוטיות בוואצפ מאמי שלחו לנו הודעה:

מורן 055-2664759

בר 050-7534732

ספיר 055-9310377

28/09/2019 17:05 דיאנה נהיגה בשכרות נהג צעיר נהיגה בשכרות נהג צעיר
בעת שנהגתי ברכב ראיתי מחסום משטרתי, בכדי לא לעבור בו עליתי על המדרכה כיביתי את המנוע והוצאתי מפתח מהסוויצ. שוטר התקרב אליי ביקש ממני לצאת מהרכב ועשה לי בדיקת ינשופון שיצאה 350 מג , לאחר עשה לי בדיקת מאפיינים וינשופון ויצא 320. מה הסיכויים שלי לצאת מזה ללא פסילה מעבר לפסילה המנהלתית ?

דיאנה שלום
כדי לענות על שאלתך אני חייב לפגוש אותך להסבר ארוך ומפורט. זה לא עניין של ״אחוזים״ שאפשר לכמת, אצטרך לקבל ממך פרטים נוספים, האם השוטר ראה אותך נוהג, לראות בחומר מה הראיות וכו...
ההתמחות שלי היא בדיוק זה, אישום בעבירת נהיגה בשכרות, רכשתי מכשיר ינשוף וערכתי בדיקות במעבדה של האוניברסיטה העברית שגילו שהינשוף מזייף. המקרה שלך שונה במובן שמצריך התייחסות להעדר הרכיב של הנהיגה , בהחלט ייתכן לסיים תיק כזה גם בזיכוי, אבל אצטרך לשמוע אותך ולקבל פרטים נוספים, מוזמנת להתקשר אליי לנייד 052-2526277
במקביל תוכלי להתרשם באתר
ערן בן עמי, עו״ד
מנהל הפורום

12/12/2017 23:24 אליעזר תיקון מוצר שנשלח לבדיקה ללא אישור מהלקוח תיקון מוצר שנשלח לבדיקה ללא אישור מהלקוח
שלום וברכה
לפני כמעט שנתיים רכשתי מיני בר מחברה ידועה
כעבור שנה וחצי לאחר סיום תקופת האחריות אבל עדיין בזמן מתן שירות בחינם המכשיר התקלקל ובעקבות כך פניתי לחברה בכדי שיקחו את המכשיר ויודיעו לי מה הבעיה ומה העלות וכו'
החברה לקחה ובדקה והודיעה לי על הסכום ועל הבעיה וכו', והם אמרו לי שאם אני מעונין בתיקון עלי להודיע להם והם אינם מתקנים ללא אישורי.
מאז אותו טלפון חלפו להם החגים והשיגרה תפסה את סדר היום ולא יצא לי לדבר איתם .
היום אני פונה אליהם בשאלה מה עם המכשיר ובכוונתי היה לומר לה שאני לא מעונין בתיקון, ועונה לי הנציגה שהמכשיר כבר תוקן כיוון שאנחנו לא מחסן ואם אתה רוצה את המכשיר חזרה עליך לשלם לנו את הסכום המדובר.
השאלה היא מה אני יכול לעשות בענין ומה הצעד הבא שלי?
בתודה מראש

30/11/2016 23:28 בראל שכרות פעם שנייה שכרות פעם שנייה
היי...אני בשלילה כרגע בגלל נהיגה תחת משקאות משכרים פעם שנייה. קבלתי שלילה פחות משנה(360 יום). האם אני יזומן למכון הארבעה? ואם כן האם זה נפוץ שמזמינים בגלל דבר כזה או לא?
נ.ב אני לא נהג חדש

22/11/2014 18:55 תמיר נהיגה בשכרות נהיגה בשכרות
אתמול נעצרתי והתבקשתי לעשות בדיקת אלכוהול "ינשוף" בתור היותי בחור אסמטי והייתי עם דלקת ריאות הנשימה שלי לא הייתה סדירה וכל נשיפה ארוכה הייתי נחנק אז לא הצלחתי לתת את הבדיקה אז ביקשתי מהשוטר שיקח אותי לבית חולים לעשות בדיקת דם שעל פי החוק מותרת ותחליף לבדיקת הינשוף!, השוטר עיכב אותי לתחנה ובתחנה לא רצו לקחת אותי לבית חולים לעשות את הבדיקת דםוטענו שאני מסרב לבדיקת ינשוף וחתמו בשמי / רשמו שאני מסרב, עכשיו השאלה שלי היא עם היה מותר להם לא לקחת אותי לבדיקת דם? איך זה הולך לעזור לי בבית במשפט ואם מה שעשיתי הוא בסדר או שזה עדיין נחשב כסירוב! ואני מזכיר לא סירבתי לבדיקה טענתי לשוטרים שאני לא מצליח ואני לא מסוגל לעשות אותה!

תודה!

09/05/2016 22:09 שיר נהיגה בשכרות

מוזמן לקרוא על נהיגה בשכרות והאפשרויות לזיכוי

10/11/2015 15:58 יאן בדיקת ינשוף פעם אחת בלבד במקום פעמיים בדיקת ינשוף פעם אחת בלבד במקום פעמיים
לפי מה שקראתי באחד המאמרים המקצועיים בנוגע לנהיגה בשכרות נאמר "בדיקת ינשוף: ... הנהג מתבקש לנשוף נשיפה
רצופה וארוכה לתוך פיית המכשיר, כאשר השוטר
רואה את תוצאת הנשיפה על צג המכשיר. מיד לאחר
מכן, מתבקש הנהג לבצע את אותה בדיקה בשנית, כאשר
שתי הבדיקות יחד מהוות את ההוכחה לשכרות של הנהג. מיד לאחר ביצוע הבדיקות מוציא השוטר פלט ממכשיר הינשוף, ששם נרשמות שתי תוצאות הבדיקה, כאשר הנמוכה מבין שתי הבדיקות נחשבת לתוצאה הנכונה."

לפני מספר ימים כאשר עוכבתי לבדיקת ינשוף (לאחר בדיקת ינשופון), ביקש ממני השוטר לנשוף. ניסיתי 3-4 פעמים וכל פעם המכשיר עצר והשוטר טען שאני מכשיל את הבדיקה (הייתי מאוד עייף לאחר נסיעה ארוכה אך לא שיכור למרות ששתיתי בפועל חצי ליטר בירה שעתיים קודם). בבדיקה האחרונה הצלחתי לנשוף באופן רציף, הינשוף הראה 360 מ"ג ויצא פלט (שעליו הייתי צריך לחתום). **לא** נעשתה לי כל בדיקה שנייה. האם הנ"ל תקין?

09/02/2015 23:07 רמי מצליח נהיגה בשכרות נהיגה בשכרות
אני בן 36 נהג ותיק 17 שנה על הכביש ללא עבר פלילי . אני אב ל4 ויש לנו רכב 1 במשפחה שהאישה משתמשת בו לצורך הסעת ילדים וכו , נתפסתי כאשר חזרתי מיום הולדת של חבר ושתיתי בירה וחצי נמצא אצלי 320 מיקרוגרם . הרכב בשבילי לא כול כך נחוץ מכיוון שאני נוסע בתחבורה ציבורית אבל יש מצבים מסויימים שאני צריך לעזור כמו הסעת ילדים ומיקרים דחופים. השאלה שלי האם כדיי לגשת לבד למשפט או לכתוב מכתב כי מצבי לא מאפשר לקחת עורך דין בסכומים שמצעים . אני אזרח שומר חוק ומודה בטעות אבל להיות בכלל בלי רשיון זה לתקופה של שנתיים זה יהרוס אותי כי אי אפשר לדעת מה יהיה האם אני יוכל להשתחרר בפחות ? תעזרו לי בבקשה . תודה.

זה

היה לי מקרה די דומה לפני שנה. נלחצתי מאוד מהמצב וחיפשתי איך אני יוצא מזה. פניתי לשני חברים שמתמחים בדיני תעבורה ובעבירות של נהיגה בשיכרות - עו"ד ירון בוכובזה ועו"ד אליאס סיילס. הם די עזרו לי ובקיאים במה שהם עושים. שם המשרד שלהם נקרא

עורכי דין מובילים בפורום נהיגה בשכרות

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד רוית בן-עמי עוז

ייצוג נאשמים בערכאות השונות עקב עבירות תעבורה