סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על נהיגה בשכרות(77)

האם נתפסתם נוהגים בשכרות? האם הייתם מעורבים בתאונה לאחר ששתיתם אלכוהול? מעוניינים לקבל מידע לגבי מהות הבדיקות שעברתם וההליכים העומדים בפניכם? אכן מדובר בנסיבות קשות ומצערות, ולמענכם הקמנו את פורום נהיגה בשכרות אשר מטרתו לתת מענה משפטי לפונים בסוגיות אלו. יש לציין כי בתחום תעבורה זה קיימות תקנות ברורות, ואולם פעמים רבות יש מחלוקות לגבי תקינותם ותוקפם של הליכי הבדיקה שהתבצעו, וכמו כן ניתן להגיע להסדרי טיעון ולפסיקות שונות בכל מקרה. חשוב לדעת כי החוק רואה בחומרה עבירות נהיגה בשכרות, ומטיל על העבריינים עונשים כדוגמת תקופת שלילה ארוכת טווח, הוצאה מחודשת של רישיון, קנסות כספיים ואף מאסר. כמו כן, במקרים מסוימים עשוי הפוגע להיות חשוף לתביעות פליליות בבית משפט אזרחי. לכן, במידה ונתפסתם נוהגים בשכרות או תחת השפעת אלכוהול חשוב מאוד להתייעץ עם מומחים בעלי ניסיון בתחום. אנו מזמינים אתכם להעלות שאלות וסוגיות באמצעות פורום נהיגה בשכרות ולקבל מענה ראשוני לשאלותיכם. בנוסף, בפורום תוכלו להתרשם וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים המתמודדים עם סוגיות אלו,  להבין מה עומד בפניכם ולכלכל את צעדיכם בתבונה. 

קרא עוד

שאל בפורום נהיגה בשכרות

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום נהיגה בשכרות

איזור: תל אביב
פקס:
טלפון: הצג טלפון

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

28/09/2019 17:05 דיאנה נהיגה בשכרות נהג צעיר נהיגה בשכרות נהג צעיר
בעת שנהגתי ברכב ראיתי מחסום משטרתי, בכדי לא לעבור בו עליתי על המדרכה כיביתי את המנוע והוצאתי מפתח מהסוויצ. שוטר התקרב אליי ביקש ממני לצאת מהרכב ועשה לי בדיקת ינשופון שיצאה 350 מג , לאחר עשה לי בדיקת מאפיינים וינשופון ויצא 320. מה הסיכויים שלי לצאת מזה ללא פסילה מעבר לפסילה המנהלתית ?

דיאנה שלום
כדי לענות על שאלתך אני חייב לפגוש אותך להסבר ארוך ומפורט. זה לא עניין של ״אחוזים״ שאפשר לכמת, אצטרך לקבל ממך פרטים נוספים, האם השוטר ראה אותך נוהג, לראות בחומר מה הראיות וכו...
ההתמחות שלי היא בדיוק זה, אישום בעבירת נהיגה בשכרות, רכשתי מכשיר ינשוף וערכתי בדיקות במעבדה של האוניברסיטה העברית שגילו שהינשוף מזייף. המקרה שלך שונה במובן שמצריך התייחסות להעדר הרכיב של הנהיגה , בהחלט ייתכן לסיים תיק כזה גם בזיכוי, אבל אצטרך לשמוע אותך ולקבל פרטים נוספים, מוזמנת להתקשר אליי לנייד 052-2526277
במקביל תוכלי להתרשם באתר
ערן בן עמי, עו״ד
מנהל הפורום

12/12/2017 23:24 אליעזר תיקון מוצר שנשלח לבדיקה ללא אישור מהלקוח תיקון מוצר שנשלח לבדיקה ללא אישור מהלקוח
שלום וברכה
לפני כמעט שנתיים רכשתי מיני בר מחברה ידועה
כעבור שנה וחצי לאחר סיום תקופת האחריות אבל עדיין בזמן מתן שירות בחינם המכשיר התקלקל ובעקבות כך פניתי לחברה בכדי שיקחו את המכשיר ויודיעו לי מה הבעיה ומה העלות וכו'
החברה לקחה ובדקה והודיעה לי על הסכום ועל הבעיה וכו', והם אמרו לי שאם אני מעונין בתיקון עלי להודיע להם והם אינם מתקנים ללא אישורי.
מאז אותו טלפון חלפו להם החגים והשיגרה תפסה את סדר היום ולא יצא לי לדבר איתם .
היום אני פונה אליהם בשאלה מה עם המכשיר ובכוונתי היה לומר לה שאני לא מעונין בתיקון, ועונה לי הנציגה שהמכשיר כבר תוקן כיוון שאנחנו לא מחסן ואם אתה רוצה את המכשיר חזרה עליך לשלם לנו את הסכום המדובר.
השאלה היא מה אני יכול לעשות בענין ומה הצעד הבא שלי?
בתודה מראש

30/11/2016 23:28 בראל שכרות פעם שנייה שכרות פעם שנייה
היי...אני בשלילה כרגע בגלל נהיגה תחת משקאות משכרים פעם שנייה. קבלתי שלילה פחות משנה(360 יום). האם אני יזומן למכון הארבעה? ואם כן האם זה נפוץ שמזמינים בגלל דבר כזה או לא?
נ.ב אני לא נהג חדש

22/11/2014 18:55 תמיר נהיגה בשכרות נהיגה בשכרות
אתמול נעצרתי והתבקשתי לעשות בדיקת אלכוהול "ינשוף" בתור היותי בחור אסמטי והייתי עם דלקת ריאות הנשימה שלי לא הייתה סדירה וכל נשיפה ארוכה הייתי נחנק אז לא הצלחתי לתת את הבדיקה אז ביקשתי מהשוטר שיקח אותי לבית חולים לעשות בדיקת דם שעל פי החוק מותרת ותחליף לבדיקת הינשוף!, השוטר עיכב אותי לתחנה ובתחנה לא רצו לקחת אותי לבית חולים לעשות את הבדיקת דםוטענו שאני מסרב לבדיקת ינשוף וחתמו בשמי / רשמו שאני מסרב, עכשיו השאלה שלי היא עם היה מותר להם לא לקחת אותי לבדיקת דם? איך זה הולך לעזור לי בבית במשפט ואם מה שעשיתי הוא בסדר או שזה עדיין נחשב כסירוב! ואני מזכיר לא סירבתי לבדיקה טענתי לשוטרים שאני לא מצליח ואני לא מסוגל לעשות אותה!

תודה!

09/05/2016 22:09 שיר נהיגה בשכרות

מוזמן לקרוא על נהיגה בשכרות והאפשרויות לזיכוי

10/11/2015 15:58 יאן בדיקת ינשוף פעם אחת בלבד במקום פעמיים בדיקת ינשוף פעם אחת בלבד במקום פעמיים
לפי מה שקראתי באחד המאמרים המקצועיים בנוגע לנהיגה בשכרות נאמר "בדיקת ינשוף: ... הנהג מתבקש לנשוף נשיפה
רצופה וארוכה לתוך פיית המכשיר, כאשר השוטר
רואה את תוצאת הנשיפה על צג המכשיר. מיד לאחר
מכן, מתבקש הנהג לבצע את אותה בדיקה בשנית, כאשר
שתי הבדיקות יחד מהוות את ההוכחה לשכרות של הנהג. מיד לאחר ביצוע הבדיקות מוציא השוטר פלט ממכשיר הינשוף, ששם נרשמות שתי תוצאות הבדיקה, כאשר הנמוכה מבין שתי הבדיקות נחשבת לתוצאה הנכונה."

לפני מספר ימים כאשר עוכבתי לבדיקת ינשוף (לאחר בדיקת ינשופון), ביקש ממני השוטר לנשוף. ניסיתי 3-4 פעמים וכל פעם המכשיר עצר והשוטר טען שאני מכשיל את הבדיקה (הייתי מאוד עייף לאחר נסיעה ארוכה אך לא שיכור למרות ששתיתי בפועל חצי ליטר בירה שעתיים קודם). בבדיקה האחרונה הצלחתי לנשוף באופן רציף, הינשוף הראה 360 מ"ג ויצא פלט (שעליו הייתי צריך לחתום). **לא** נעשתה לי כל בדיקה שנייה. האם הנ"ל תקין?

09/02/2015 23:07 רמי מצליח נהיגה בשכרות נהיגה בשכרות
אני בן 36 נהג ותיק 17 שנה על הכביש ללא עבר פלילי . אני אב ל4 ויש לנו רכב 1 במשפחה שהאישה משתמשת בו לצורך הסעת ילדים וכו , נתפסתי כאשר חזרתי מיום הולדת של חבר ושתיתי בירה וחצי נמצא אצלי 320 מיקרוגרם . הרכב בשבילי לא כול כך נחוץ מכיוון שאני נוסע בתחבורה ציבורית אבל יש מצבים מסויימים שאני צריך לעזור כמו הסעת ילדים ומיקרים דחופים. השאלה שלי האם כדיי לגשת לבד למשפט או לכתוב מכתב כי מצבי לא מאפשר לקחת עורך דין בסכומים שמצעים . אני אזרח שומר חוק ומודה בטעות אבל להיות בכלל בלי רשיון זה לתקופה של שנתיים זה יהרוס אותי כי אי אפשר לדעת מה יהיה האם אני יוכל להשתחרר בפחות ? תעזרו לי בבקשה . תודה.

זה

היה לי מקרה די דומה לפני שנה. נלחצתי מאוד מהמצב וחיפשתי איך אני יוצא מזה. פניתי לשני חברים שמתמחים בדיני תעבורה ובעבירות של נהיגה בשיכרות - עו"ד ירון בוכובזה ועו"ד אליאס סיילס. הם די עזרו לי ובקיאים במה שהם עושים. שם המשרד שלהם נקרא

11/10/2014 16:11 יעל רישום הרשעה בגין נהיגה בשכרות רישום הרשעה בגין נהיגה בשכרות
שלום לצוות האתר,
ברצוני להתייעץ בנוגע לאחי הצעיר אשר לפני כשנה נתפס נוהג ברמה של 305,
אחי סטודנט למשפטים, אימי בלחץ מאחר והיא ראתה כאן התייחסות לעניין דומה וחוששת שמא יחשב העניין אות קלון עבורו.
אשמח על קבלת חוו"ד נוספת.
חג שמח.
יעל.

29/05/2014 17:18 תמיר הצורך בעורך דין הצורך בעורך דין
נתפסתי בתוצאה של 440 מיקרוגרם. ללא שום עבר, פעם ראשונה שעצר אותי שוטר.
נהג צעיר, חייל.
כמה עורך דין מנוסה יכול לעזור במקרה כזה?
איך הייתם ממליצים לי לפעול?

17/12/2013 16:14 חגי צריך עו צריך עו"ד !!
לאחר שנתפסתי נוהג עם כמות אלכוהול גבוהה מהמותר נקבעה לי פסילה מנהלית עד תום ההליכים המשפטיים. מכיוון שהמשפט עשוי להימשך מספר חודשים, האם המשמעות היא כי תקופת הפסילה המנהלית תרד מהפסילה שתיגזר עליי בבית המשפט?

אניח ואקווה שאתה מיוצג ע"י עו"ד, היות ופסילה עד לתום ההליכים מעידה על תיק חמור ותוצאת ינשוף גבוהה.
כך או כך, לרוב, הפסילה המנהלית מנוכה מן העונש הסופי, אך רצוי לוודא זאת מראש במקרה של הסדר טיעון עם התביעה.

אם אינך מיוצג, אשמח לסייע לך.

בהצלחה,
עו"ד יאיר מושיוב

25/12/2013 16:34 מתן שאלה

סליחה על השאלה אבל אני באותה סיטואציה כמה יצא לך הבדיקה של הינשוף?

הקלד את תגובתך

התוצאה שיצאה בבדיקת ינשוף היא 635,יש סיכוי לצאת מזה איכשהו?!

אם כוונתך היא לזיכוי, לא ניתן להשיב ברצינות ובמקצועיות מבלי ללמוד את תיק החקירה ואת הראיות.
אם כוונתך להפחתה משנתיים הפסילה הקבועה בחוק, אומר שהדבר תלוי אמנם בחומר שבתיק, אך זה בהחלט אפשרי, ואצלי זה גם לא נדיר.

למידע מעמיק יותר, אתה מוזמן ליצור קשר טלפוני.

עו"ד יאיר מושיוב

07/02/2014 19:38 איש המצב קשה למדי

התוצאה של הינשוף גבוהה מאד. אם יימצאו ליקויים טכניים בתהליך הבדיקה הדבר עשוי לפעול לטובתך. נכון לך להתייעץ עם עורך דין שמכיר היטב את הנושא וזה אומר שלא כל מי שעוסק בתעבורה מתאים לך.

24/12/2013 21:49 מתן סירבתי להמתין סירבתי להמתין
במהלך טיול לצפון עצר אותי לפתע שוטר וביקש שאמתין לבדיקת שכרות. התנהגותו היתה פוגענית מאוד ומלבד זאת מדובר היה בשעת בוקר, ובכל מקרה לא שתיתי בכלל. לכן, סירבתי להמתין לבדיקה. האם אני צפוי לעמוד למשפט?

אני מבין מה זה לסרב להיבדק, אך לא ברור לי מה הכוונה בסירוב להמתין.
האם פשוט נסעת משם?
האם לקחו את פרטיך?
נא הסבר מעט יותר על הסיטואציה שקרתה לך.

סרוב להיבדק משמעותו שחזקה שהיית שיכור. אם סירבת להמתין יש חשש סביר שזה יפורש כסירוב להיבדק, ואז אתה בחזקת שיכור וצפוי להיות מזומן למשפט בשל נהיגה בשכרות. אני נמנע מהתייחסות לכך שב סירוב להמתין יש גם הכשלת שוטר או משהו דומה.

עורכי דין מובילים בפורום נהיגה בשכרות

עו"ד רוית בן-עמי עוז

ייצוג נאשמים בערכאות השונות עקב עבירות תעבורה

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"