סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על הטרדה מינית(110)

הוטרדתם מינית ואינכם יודעים למי לפנות? מעוניינים להתלונן על אדם שהטריד אתכם מינית אך חוששים מההשלכות? פורום הטרדה מינית נועד עבורכם – כאן תמצאו את התשובות לכל שאלותיכם. פורום הטרדה מינית – כי כאן תוכלו למצוא את כל המידע על הטרדות מיניות, האופן בו הן מוגדרות בחוק, וכן תוכלו להתייעץ עם עורכי דין מומחים בתחום. על פי ההגדרה בחוק, המונח "הטרדה מינית" כולל כל אחד מן המצבים הבאים: מעשה מגונה (מגע באדם לשם גירוי מיני או חשיפה בפניו מבלי שהסכים לכך), סחיטה באיומים שנושאת אופי מיני (למשל, איום בפיטורין המותנה בקיום יחסי מין עם המאיים), התייחסות מינית כלפי אדם שאינו מעוניין בכך (המכוונת אל מינו, מיניותו, או נטייתו המינית); הצעות הנושאות אופי מיני המופנות לאדם שהביע חוסר עניין בהצעות הנ"ל; ניצול יחסי מרות המתבטא בהצעות מיניות או התייחסויות מיניות (בין מבוגר לקטין, מורה לתלמיד, ממונה ועובד, מפקד וחייל וכו'). אם אחד מהמקרים האלו קרה לכם, פורום הטרדה מינית הוא המקום לשאול, להתייעץ ולקבל את כל המידע המשפטי הדרוש לכם.

קרא עוד

שאל בפורום הטרדה מינית

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום הטרדה מינית

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

13/09/2019 12:24 אבי עובדת עובדת
אני מנהל בחברה ידועה.עובדת צעקה עליי בפרסייה שאני חתיכת זין.האם זה הטרדה מינית או כל דבר אחר אשמח לתשובה תודה

אתה לא מתאר את הנסיבות של הסיטואציה אך אני מניח שהיא בקשה להעליב/לקלל אותך ולא מעבר. לא כל דבר שיש בו "זין" הוא מיני, ולכן הטרדה מינית אין כאן.
בהחלט ייתכן שמדובר ב"לשון הרע" ואתה יכול לשקול להגיש תביעה כנגדה. צריך להבין את הנסיבות והרקע של הדברים ואז ניתן יהיה להעריך בצורה טובה יותר אם יש כאן "קייס"
עו"ד ערן צלניקר

25/08/2019 07:21 מקס האם מדובר בעבירת אינוס? האם מדובר בעבירת אינוס?
יש לי שאלה,
בחורה שהכרתי באתר הכרויות ונפגשנו לא סיפרה לי לפני המפגש שהיא בחורה טראנסית. במהלך המפגש היה ביננו מגע מיני קל ללא חדירה (בהסכמה ואפילו ברצון שלי) ורק בדיעבד גיליתי שהיא שמרה את הפרט שהיא טראנסית לעצמה.
הרגשתי מרומה ומחולל.
האם מדובר בעבירת אינוס או שאין פה קייס?

תודה מראש!

14/08/2019 09:04 ליאון קשת זכויות נכה זכויות נכה
רציתי לדעת מה דעתכם על פי חוק באם נער צעיר שנמצא בסביבה דתית שבה נשים הולכות בלבוש צנוע והוא כמעט ולא יוצא מהאיזור ולכן הוא מאוד רגיש לבא במגע עם כאלו שהולכות בלבוש חשוף האם יש לו זכות תביעה מהחברת טיסה שיתנו לו מושב ליד גבר בתור נכה מאחר ואין ברצונו להיות מוטרד במשך שעות הנסיעה

02/05/2019 06:43 דנה יש לי חשבון אינסטגרם וחשבון פייסבוק, פונים אליי מלא גברים שמנסים להתחיל איתי וחלק קטן מהם שולח תמונות יש לי חשבון אינסטגרם וחשבון פייסבוק, פונים אליי מלא גברים שמנסים להתחיל איתי וחלק קטן מהם שולח תמונות
יש לי חשבון אינסטגרם וחשבון פייסבוק, פונים אליי מלא גברים שמנסים להתחיל איתי וחלק קטן מהם שולח תמונות של איבר המין שלהם אליי, או מדבר בצורה מינית בוטה אליי, האם אני יכולה לתבוע אותם ולקבל פיצוי כספי בבית משפט?

לפני שתובעים צריך לבחון את העובדות ולקבוע האם אכן מדובר בהטרדה מינית. אני מניח שאת מודעת לשימוש שאת, הם ולמעשה כולם, עושים באינסטגרם ובפייסבוק. הרי, התמונות והשיחה הבוטה יכולים להיות חלק מקובל בשיחה ויכולים להיות מטרד. הכל תלוי בתגובות של הצד שחש שמוטרד וכיצד הצד המטריד נהג במהלך השיחה.
הדברים נכתבים באופן כללי מאחר וקשה לי לקבוע כבר עכשיו האם מדובר בהטרדה מינית לפי הגדרות החוק. צריך לצלול לעומקם של הפרטים והנסיבות ורק אז ניתן יהיה להעריך האם יש לך קייס.
את מוזמנת ליצור קשר להמשך ייעוץ פרטני

עו"ד ערן צלניקר

24/04/2019 16:49 אמה מתמונות עירום ששלחה המאהבת ירדו לענן משותף והילדים הקטנים נחשפו מתמונות עירום ששלחה המאהבת ירדו לענן משותף והילדים הקטנים נחשפו
האם האישה יכולה לתבוע על פגיעה מינית את המאהבת שפיתתה בעל על ידי שליחת תמונות עירום? על פגיעה

אני לא משוכנע שאפשר להגדיר את האירוע כהטרדה מינית. צריך לבדוק היטב את הנסיבות והאם ניתן להכניס את ה אירוע לתוך הגדרות החוק (שמאפשר תביעה ללא הוכחת נזק)

17/11/2018 12:17 אסף תלונה על הטרדה מינית תלונה על הטרדה מינית
היי..

מזכירה בעבודה הגישה נגדי תלונה על הטרדה מינית, זומנתי לחקירה הצגתי את עמדתי שהיה בינינו קשר חברי מאד ובנסיבות העניין לא עברתי שם גבול והייתי רגיש אליה ומתחשב.. היא מבחינתה התהפכה עלי ואיני יודע מה היו הסיבות שלה להגשת תלונה נגדי..

בינתיים כבר הבוס אילץ אותי להתפטר מהעבודה במיידי, והכול ככה נגמר בבת אחת כולל פחד שיאשימו אותי

ניתן להגיש אחרי שיסגר התיק מחוסר אשמה ( ולא רק מחוסר ראיות) תלונה כנגדה על השפלה והוצאת שם רע וגם הפסד כספי לא קטן עד שמצאתי מקום אחר .. או שאני רק פותח פה פתח שתמיד ניתן בסעיפים מסויימים לצאת אשם הנושא הבעייתי הזה של הטרדות מיניות ?

אם אתה מתעניין באפשרות של תביעה כספית אז פנה לעו"ד שמתמחה בזה
אם אתה שואל על האספקט הפלילי וכיצד יש להתנהל מול המשטרה עד למתן החלטתם בעניין התיק אתה מוזמן ליצור עמי קשר טלפוני

09/11/2018 05:25 ירדן סגירת תיק מחוסר ראיות מספיקות סגירת תיק מחוסר ראיות מספיקות
שלום רב
תלונתי כנגד המעסיק הישיר בעבודה על הטרדות מיניות נסגר בפרקליטות בשל חוסר ראיות מספקות
בתוספת מכתב אזהרה לחשוד שאם תתקבל תלונה דומה בעתיד יתכן והתיק יפתח שוב ויעמידו אותו לדין .
האם ניתן לקבל הסבר על כך ? מה ההשלכות לגבי ? אשמח לתשובה . תודה

בגדול, התיק נסגר ולא יוגש כתב אישום. את יכולה להגיש ערר על הסגירה. זה לא אומר שום דבר לגבי תביעה אזרחית כמובן. יחד עם זאת חשוב להבין מדוע לא היה די בראיות שנאספו כדי להגיד כתב אישום.
את מוזמנת לפנות אלי טלפונית להמשך ייעוץ
עו״ד צלניקר

22/09/2018 19:25 סתם אחד פרטי פרטי
האם יש לך מייל שאפשר לתקשר דרכו

הקלד את תגובתך

20/09/2018 12:09 דורה אונס לפני 44 שנים עי קרוב משפחה אונס לפני 44 שנים עי קרוב משפחה
בהיותי ילדה בת 8.-10 נאסתי ובוצע בי מין אורלי עי קרוב משפחה. כמעט יום ביומו הוא היה בן 20 האם אוכל לתבוע אותו כיום בתביעת נזיקין? זה מציק לי לאור תנועת metoo

את צריכה לפנות לפורום נזיקין. זו שאלה של התיישנות

07/06/2018 01:39 אורח צאט וידיאו כמקום פומבי צאט וידיאו כמקום פומבי
ישנו אתר צאט וידיאו אקראי בו התוכנה מפגישה בין המשתמשים, הם יכולים לשוחח או לחילופין אם מי מהם אינו מעוניין יכול בלחיצת כפתור לעבור למשתמש הבא.

ישנם משתמשים המבצעים מעשים אירוטים - כמובן שהכל מדובר בהסכמה, כי ברגע אחד יכול הפרטנר לעבור האלה, וכמובן לא בקטינים חלילה.

השאלה האם הרשת נחשבת כמקום פומבי ציבורי, וממילא אם אי מי מתערטל שם הדבר ייחשב כמבצע מעשה מגונה בפומבי? או שמא כל אחד מול הפרטנר שלו בהסכמה אין בעיה?

בשביל חידוד השאלה נאמר האם עצם הדבר אסור עצמו אסור, כמו בכל מרחב ציבורי, ושוטר שרואה דבר כזה יכול לעצור את המשתמש או לזמנו לחקירה גם אם לא הוגשה כלפיו תלונה מאי מי מהמשתמשים?

חסרים הרבה מאוד נתונים על מנת שאוכל לחוות דעתי
אתה מוזמן ליצור קשר טלפוני ולהרחיב