סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פלילי(956)

שאל בפורום פלילי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פלילי

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

11/08/2018 23:32 avi האם שוטר יכול לעצור מוכר שמכר לו אלכוהול האם שוטר יכול לעצור מוכר שמכר לו אלכוהול
האם שוטר שבא לקנות משקה אלכוהולי יכול לעצור את המוכר על זה שהוא לא ביקש תעודה מזהה לבדוק שהוא מעל גיל 18? האם החוק מחייב בדיקה של כל קונה או רק מתי שיש חשד שהקונה קטין, האם גם שהקונה נראה בן 90 צריך לבקש תעודה מזהה?האם זה חוקי שנפתח על זה תיק במשטרה? תודה

הנסיבות לא ברורות מספיק
אתה מוזמן ליצור קשר ולהרחיב

25/06/2018 12:47 פנינה הונאה ותביעה מול חברת סלקום הונאה ותביעה מול חברת סלקום
בהמשך לפרשת ההונאה מלפני שנתיים., קיבלנו מכתב על ידי עורך דין, בו סלקום תובעת אותנו על סכום מכובד, אין לנו קו בסלקום גם לעולם לא רכשנו מכשיר, תעודת הזהות הגיעה לידיהם והשתמשו בה בטענה שקנינו חבילה ב-2016, וכי קיים חוב של סכום גדול. כמו כן, המסמכים בהם פירוט החבילה מלווים בחתימה מזויפת רחוקה מהחתימה האמיתית שלי. לפי הפרשה מלפני שנתיים ההונאה נעשתה על ידי אנשים מבפנים לחברות התקשורת, מה עושים?
תודה

הקלד את תגובתך

29/06/2018 14:22 מלאכי הטרדה מינית וחובת דיווח הטרדה מינית וחובת דיווח
שלום לכם,
מישהו העליל עלי עלילת שקר ונחקרתי במשטרה על הטרדה מינית ומעשה מגונה. התיק נסגר מחוסר ראיות.
העניין שמה שאותו אחד העליל עלי, אני יודע שהוא עשה זאת עם מישהו אחר קטין (בן 11). ההוא שהעליל בן 16 ואני בגיר. השאלה אם אני ידווח כי יש חובת דיווח למשטרה זה יכול לפגוע בי ולפתוח נגיד את תיק החקירה מחדש?

אם אתה מוצא לנכון להתלונן תתלונן. השאלה האם זה לא יראה כנקמה

11/07/2018 18:30 מיכל עבירת איומים? עבירת איומים?
שלום רב,

רציתי לדעת אם לאיים על מישהו מפורשות תוך כדי ויכוח נוקב - ללא כל הצדקה או קשר למציאות, רק כאיזשהו "כלי נשק מילולי"- באשפוז בכפייה, יכול להיחשב כלא חוקי? מבחינת עבירת איומים? אמנם כאמור בלי קשר למציאות, אך בזדון; שבאותו הרגע היה מספיק גדול בשביל להוסיף לאיום סוג של 'כובד' עם האמירה "יש לי קשרים".

כאמור, גם אם כנראה אין לזה צל של קשר למציאות. אבל כשיש עדיין צורך להתעסק עם הבן אדם הזה ביומיום בעתיד הקרוב. ובנוסף ככל הידוע לי יש לו היסטוריה של דרמות, אימפולסיביות ונטייה לעיוות המציאות. ואילו לי יש דאגנות יתר... כך שנשארה מן חרדה מטרידה כזו בעקבות אותו האיום, שלא פגה, וגורמת לאי-שקט תמידי.

אז רציתי לדעת כרגע לשם התרעה על חומרת הדברים, אם הוא לא מספיק מודע אליה, ואולי למנוע שימוש נוסף באיומים חמורים ורנדומליים כאלה.

תודה רבה!

המשפט "המאיים" לעולם מגיע בתוך אירוע ובתוך נסיבות קונקרטיות. לכן, צריך להבין את הסיטואציה לעומקה עד אשר ניתן יהיה לחוות דעה.

19/06/2018 19:19 דחוף !!! תביעה לפי סעיף 80 ו-81 לחוק העונשין תביעה לפי סעיף 80 ו-81 לחוק העונשין

אודה לתשובות על השאלות הבאות:

1. האם קיימת התיישנות? כמה זמן? מה היום הקובע?

2. בכמה עותקים יש להגיש את התביעה לבית המשפט?

3. האם יש לשלוח עותק גם לנתבע לפי סעיף 81 (מי שהגיש תלונת שווא)?

4. האם יש הבדל בין "תביעה לפי סעיף 80 ו- 81 לחוק העונשין" לבין "תביעה לפי סעיף 80 ביחד עם סעיף 81 לחוק העונשין"?

בתודה מראש לעונים

הקלד את תגובתך

23/07/2018 12:52 יונתן התייעצות דחופה עם עורך דין פלילי התייעצות דחופה עם עורך דין פלילי
היי, אני מחפש בדחיפות עורך דין פלילי, עדיפות לאיזור רחובות.

אז אתה מוזמן להתקשר

18/07/2018 23:18 מקסים גרבר הטרדה  מינית הטרדה מינית
היי עורך דין יש לי חברה כבר מספר חודשים התחלתי בפייסבוק אני לא יודע להתחיל {אם נשים במציאות }התחלנו שיחה שקטה כמו גבר בחורה אז החלטתי לעבור למשהו יותא אנטימי כמובן שאלתי אותה לפני זה היה בהסכמה מלאה אז התחלנו אם תמונות ואז וידיאו חשבנו להיפגש כבר שניהיה זוג אמיתי בכל אופן הבטיחה שניפגש ,תמיד ובסוף משקרת לי גרמה לי לצאת מהביית כמה פעמים לחינם וכודמה כמובן שתמיד היא יורדת עלי שאני חולה נפש בעל אייבר קטן כניראה שרק הגודל עושה את הבןן אדם מי שהו קיום אני רוצה לשים סוף להיפרד מימנה אחת ולתמיד אבל פה הבעיה הגדולה היא מאיימת בהטרדה מינית למרות שאני מרגיש הקורבן פה כל הזמן היתה משפילה אותי ויורדת עלי וכודמה מאיימת לפרסם תמונות ערום שלי אם אני הפרד מימנה, אני גם חייב לציין שאני שזו פעם רבשל אשונה שקורה לי מקרא מביך כזה עם בחורה כמובן שהבחורה לא קטינה היא בת 20 ואני בן 26 ואני סובל מה חרדה חברית וADHA נעלצתי לאשפז את עצמי לפני כמה שנים בגלל רצון אובדני

האם ארפשר למחוק את זה

10/06/2018 13:28 משה אני חושש שבעל הWIFI שאני מחובר אליו מרגל אחרי המחשב שלי אני חושש שבעל הWIFI שאני מחובר אליו מרגל אחרי המחשב שלי
האם אפשר להגיש נגדו תלונה במשטרה? ואם קיים חשד שהוא התקין תוכנת ריגול על המחשב או פרץ למייל?

השאלה אם יש לך ראיות או תחושת בטן?
תלונה תמיד אפשר להגיש אך יבקשו ממך איזושהיא ראיה

24/04/2018 19:41 טל שאלה בעניין רישום פלילי ובקשה ליעוץ שאלה בעניין רישום פלילי ובקשה ליעוץ
שלום רב,
לפני מספר ימים במהלך חופשה באילת התפתח ריב ביני לבין הבת זוג שלי, היה דיבור בטונים גבוהים וגם בשלב מסוים הבת זוג רצתה להרים עלי יד, אני תפסתי את הידיים שלה וכנראה בניסיון התפיסה כשהיא מתנגדת אז דחפתי אותה קצת. בדיוק באותו רגע עברו שוטרים במקום והם עיכבו אותנו מיד לתחנת המשטרה הסמוכה, וככל הנראה הגישו נגדי תלונה "חשד לתקיפת בת זוג" וזאת למרות שבת זוג שלי לא התלוננה גם כאשר נחקרה. העברנו לילה שלם בתחנה כאשר בחלק מהזמן חיכינו עד שהחוקר יתפנה ובחלק מהזמן חיכינו למתרגם רוסית כי בת הזוג לא דוברת עברית ברמה טובה אלא בסיסית ביותר, ולמרות זאת חקירה ראשונה הועברה ללא מתרגם ע"י סימני ידיים וכד. במהלך החקירות שאלו אותי האם תקפתי אותה והאם היו מכות, עניתי שלא הכיתי אלא תפסתי אותה במרפקים ונענעתי אותה כדי שתקשיב לדבריי ולא היה מכות כלל לא ממני ולא ממנה. לאחר החקירה, החוקר אמר לי שהגרסה שלי לא תואמת לגרסה של בת זוג ועוד יותר גרוע שהיא לא תואמת לגרסה של שוטרים שהיו עדי ראיה לפיה הכיתי את החברה שלי עם אגרופים. קצין משטרה הגיע לתחנה לצורך קבלת החלטה וניסה להבין ממני שוב מה קרה וגם שאל אותי על רקע שלי. הסברתי לקצין מחדש, כולל אמירה שאין לי שום עבר פלילי ובכלל זאת הפעם הראשונה שלי בתחנת משטרה בחיים. אני בן אדם אקדמאי, שומר חוק וכן לא מתנהג באלימות. הקצין אמר שאני בבעיה גדולה כי גם הגרסה שלי לא תואמת לגרסה של הבת זוג וגם לגרסת שוטרים שהיו עדים ושאל אם יש מישהו שיסכים להיות ערב עלי ועל חברה שאני לא אפגע בה, זה היה נראה לי מגוחך לאור הנסיבות (לא עשיתי שום דבר מעבר לחוק) אז עניתי לו שבעקרון יש לי משפחה שיכולים להיות ערבים אבל אין סיבה לכך, כי לא עשיתי שום דבר לא חוקי ואני בטוח שבת זוג שלי לא טענה שהכיתי אותה כי לא הכיתי אותה ואם יש להם משהו נגדי שייקחו אותי למשפט או למעצר. הקצין אמר שיחשוב ויחזור אלי. חזרו אלי רק לאחר שעה וחצי כאשר הציבו בפני עובדה שאחי כבר הגיע לתחנה וחותם ערבות עלינו. בסופו של דבר לאחר כ-6 שעות בתחנה וחקירות שיחררו אותנו עם ערבות על 2000 ש"ח מכל אחד מאתנו (אחי, אני ובת זוג) על כך שהמקרה לא יחזור ואם יתפסו אותי על מקרה אלימות אז אני נכנס ישירות למעצר ולמשפט (כפי שהוסבר לי ע"י החוקר).
אציין שלאחר החקירות גם לקחו מאתנו דגימות DNA, טביעות אצבעות וצילמו אותנו למאגר המשטרתי.
בנוסף, לאחר החקירה התברר מבת הזוג שהיא סיפרה בחקירה שהיא הרימה עלי יד כדי לתת לי סטירה ואני עצרתי אותה וע"י תפיסת הידיים שלה ולא מעבר לכך.
בסופו של דבר אני לא מבין למה עיכבו אותנו כל כך הרבה זמן כאשר החברה שלי אמרה להם כל הדרך מהתחלה שאני לא הכיתי וגם אני אמרתי את זה. ואני לא מבין בענייני משטרה ומשפט וכד'.
אני מעוניין לדעת מה הרישום שנעשה במשטרה במקרה כזה, האם זה רישום פלילי או תיק והאם זה קבוע או זמני? ואם כן יש רישום אז מה משמעויותיו? ובאיזה נסיבות הרישום נסגר\נמחק?
(אבקש התייחסות גם לגביי וגם לגבי בת זוג)
כמו כן אשמח לקבל ליווי ויעוץ אישי בנושא.
תודה מראש.

טל שלום
קראתי את מה שאתה מספר
אתה מעלה שאלות טובות ונכונות
המענה אינו יכול להיעשות על רגל אחת ובאופן שטחי/כללי
צור איתי קשר טלפוני ונמשיך משם

עו"ד ערן צלניקר

23/04/2018 18:48 ישראל הגשת תלונה הגשת תלונה
הגשתי תלונה לפני כחודש במשטרה בעוון תקיפה סתם ועדיין לא זכיתי לתשובה ולא סיסמא לבירור מצב התלונה היום הוצאתי תעודת יושר ואמרו לי שאין נגדי רישומים האים זה אומר שהתלונה שהגשתי נסגרה מחוסר עניין לציבור ?

גליון ר"פ לא קשור לתלונה. אם היו סוגרים את התיק אמורים לשלוח אליך הודעה רשמית לכתבות המעודכנת
בכל מקרה גש לאותה תחנה שהגשת ותבקש לשוחח עם רכז החקירות הוא יענה לך

עורכי דין מובילים בפורום פלילי

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

פסקי דין אחרונים בנושא פורום פלילי

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.