סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פלילי(910)

שאל בפורום פלילי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פלילי

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

02/06/2017 09:09 אבי דמי ביטול חברת מאסטר צ'ק דמי ביטול חברת מאסטר צ'ק
שלום לכם בבקשה תעזרו לי יש לי כמה שאלות נפלתי כקורבן
היו לי שתי חברים שהם נתנו הלוואה למשהו 250,000 אלף שקל לפני 6 שניים אחד מהם שגר בארץ שעובד במקום עבודה שאני עובד בה התייעץ איתי ואז אמרתי לו יש חברת מאסטר צ'ק שקראתי אליה באינטרנט שמחזירים צ'קים לאנשים שנתנו הלוואות ולא החזירו להם
אחד מהחברים שגר בארץ לקח מהחבר שלו שגר בחול את המסמכים ונתן לי את המסמכים בשביל לעביר לחברת מאסטר צ'ק התקשרתי לחברה ואחד מנציגי החברה הגיעה אלי ולקח ממני את המסמכים וחתמתי לו על שעברתי לו את המסמכים ושאני מיופה כוח על החוזה.. ובחוזה רשום שמ250,000 אלף שהם יצאו הם לוקחים 30 אחוז לעצמם על העבודה שהם עשו וכל השאר עובר למי שנתן את ההלוואה שהבן אדם הזה גר בחול. עבר כבר חצי שנה ועדיין זה עומד בהוצאה לפועל וכל המסמכים רשומים על אחד מהשוטפים להלוואה ואותו בן אדם גר בחול ועכשיו הבן אדם שגר בחול הוא מבקש את המסמכים בחזרה, התקשרתי לחברה ואמרתי שאני רוצה לבטל הם אומרים דמי ביטול 30 אחוז מהסכום של ההלוואה וזה יוצא 75,000 אלף ובנוסף המע"מ זה 12,750 שאני כמיופה כוח לחברה שמסרתי לה את הצ'קים חברת מסטר צ'ק רוצה לגבות ממני ועכשיו אני צריך להוציא מהכיס שלי כדי להחזיר בחזרה את התיק לבחור שגר בחול ושמבקש את המסמכים שלו בחזרה והסיבה לסכום הזה הוא כי התיק כבר הועבר לטיפול בהוצאה לפועל ושאם הם לא היו מתחילים טיפול אז הדמי ביטול היה רק על השכר טרחה של העובדים העורך דין וכול השאר שזה יוצא סכום פחות ועכשיו הבחור שגר בחול מאיים עלי ואומר לי אם לא תביא את המסמכים הוא יתלונן עלי במשטרה שפעולות האלו לא נעשה בידיעתו וללא הסכמתו ושלא היה שום ייפוי כוח ממנו בשבילי שאני יוכל להעביר את המסמכים שלו. ככה הוא טוען אבל הוא אמר לי שהוא רוצה לקבל את הכסף שלו ושאני ינסה לעזור לו למצוא פתרון שיחזירו את הכסף ניסיתי לעזור וקיבלתי פצצה חזקה על הראש וגם הבחור השני שנתן הלוואה איתו ביחד השוטף שלו לא מעניין אותו מהסכום שנפל עלי כל אחד מנסה לברוח מזה...אני נשוי ויש לי ילדים ואין לי יכולת לשלם סכומים גבוהים כאלו והשאלה שלי היא העם יש פה עבירה פלילית ?? והאם אני יוכל לצאת מזה בלי לשלם את הדמי ביטול או לשלם סכום פחות סכום סמלי שאני יצליח לשלם אותו ואם אני בכלל לצריך לשלם את הסכומים האלו אוו שהמלווים... בחוזה שהוא עשה כשהוא נתן הלוואה לבן אדם שלא החזיר לו את הכסף רשום רק את הפרטים שלו..אני לא שייך לזה בשום מקרה רק ניסיתי לעזור לחבר לקבל את הכסף שלו בחזרה והוא מנסה לדפוק אותי גם. אשמח אם תעזרו לי בבעיה שנתקלתי בה האם זה עבירה פלילית.. תודה רבה לעונים

הקלד את תגובתך

28/05/2017 13:44 אלון האם  ניתן לעמיד  אדם שהורשע בנזקין בתביעות קטנות  במשפט פלילי  שיקבל גם מאסר האם ניתן לעמיד אדם שהורשע בנזקין בתביעות קטנות במשפט פלילי שיקבל גם מאסר
שלום

האם אדם שהורשע בנזיקין בתביעות קטנות בעקיבות תקיפה ובפסק דין עליו לשלם פיצוים האם ניתן להעמיד אותו
על סמך הרשעה של תביעות קטנות לתביעה פלילית שיכנס למאסר

ההליך הפלילי מתחיל קודם בתלונה למשטרה. פס"ד אזרחי לא משנה שום דבר לעניין הזה

22/05/2017 13:15 אלי שלום יש לי חבר שיש לי חוב גדול כלפיו שלום יש לי חבר שיש לי חוב גדול כלפיו
שלום יש לי חבר שיש לי חוב גדול כלפיו, על סך של 185,000 ש"ח, עכשיו אני לפני פשיטת רגל ואני רוצה לשלם לו את החוב, ואני רוצה שהוא יכנס כאחד הנושים בפשיטת רגל כדי שיקבל קצת כסף בחזרה, האם מותר לי להוציא לו צ'ק על הסכום הנ"ל או שזה אסור מבחינה חוקית, האם יש פה עבירה פלילית?

שאלה נוספת וחשובה, שחבר שלי הגיע לבנק עם הצ'ק, הבנק ביקש אסמכתא על הצ'ק מה הכוונה?

הקלד את תגובתך

18/05/2017 09:28 זאב המלצה לעו המלצה לעו"ד
אני מחפש עוד שיוכל לייצג אסיר מול שבס,ועדת שחרורים וכ"ו

צור עמי קשר בטלפון הרשום בפורום ואנסה לסייע לך

עו"ד ערן צלניקר

15/05/2017 14:34 פיני ערעור ללא נוכחות משיב ערעור ללא נוכחות משיב
האם מותר לבית משפט לדון בערעור ללא נוכחות המשיב?
או יש מצב חריג?

אלא אם נבצר מהנאשם להגיע - בעיקר מפאת סיבות בריאותיות
קיימים מצבים חריגים בהם לאחר שהנאשםפ מוזהר שאם לא יתייצב יישמע דיון בהיעדרו אך הם די נדירים

11/09/2016 08:22 ליאת גבר הלובש בגד ים חוטיני בים גבר הלובש בגד ים חוטיני בים
בחוף אליו אני נוהגת להגיע עם ביתי הקטנה, לאחרונה החל להגיע גבר, הלובש בגד ים חוטיני לגופו.
מטבע הדברים, בגד ים חוטיני חושף לא מעט. העניין זה שהוא לא חושף יותר מאשר בחורה שלובשת בגד ים חוטיני חושפת, וכשבחורה לובשת חוטיני זה חוקי.
האם יש משהו שניתן לעשות כנגד גבר שלבוש בבגד ים חוטיני בחוף הים?

או שתלכי לחוף אחר או שתקבלי את זה בטבעיות כמו אצל בחורה.

04/05/2017 20:15 אני שאלה הזויה!

למה שזה יהיה בסדר עבור בחורה ולא עבור גבר?! כי זה מה שמקובל?! במקור חוטיני נוצר עבור גברים. אני אמנם לא לובש בגד ים חוטיני, אבל זה רק מפני שלא ארגיש בנוח לחשוף את עצמי כך. מי שמרגיש בנוח, אז למה לא?
אני לובש תחתוני חוטיני מפני שהם נוחים לי ואני מניח שיש כאלה שבגד ים כזה גם כן נוח להם.

10/04/2017 19:56 לוגי גניבה??? גניבה???
שלום
בדוכני הירקות במרכולים
יש בין היתר פירות וירקות שנמצאים בכלי פלסטיק
והתמכור הוא לפי יחידה ולא לפי משקל נאמר שאני רואה
את אחד מכלי הפלסטיק שהוא ריק בחצוי ואני פותח עוד יחידה אחת וממלא את את היחידה שאני רוצה לקנות בפרי/ירק... ( אין רישום משקל על האריזה המדוברת ) הולך לקופה ומשלם
האם הדבר נחשב כגניבה?

10/04/2017 09:20 זהר צורך בתלונה במשטרה לפני תביעה משפטית צורך בתלונה במשטרה לפני תביעה משפטית
שיפוצניק נטש לפני השלמת העבודה והשאיר אותי בלי דלתות ועוד תיקונים שלא בוצעו. נפלתי בפח כי שילמתי לו את מלוא התמורה. נאלצתי להשלים את השיפוץ וזה עלה לי ב כ 10000 שח נוספים. אני רוצה לתבוע אותו בתביעות קטנות.
שאלתי: האם אני חייב להגיש נגדו תלונה במשטרה טרם הגשת התביעה הקטנה.

09/04/2017 21:50 מוטי דוא דוא"ל למנכ"ל בעבודה
שלחתי דוא"ל למנכ"ל שהוריד לי מהשכר רכיבים בסכום גבוה מאד. כתבתי לו שהוא פושע וישלם על כך ביוקר. הוא התלונן במשטרה על איום ואני טענתי בחקירה שלשלם ביוקר זה לאו דוקא איום אלא התכונתי שהוא ישלם ביוקר בבית דין לעבודה. האם אני יצא מזה נקי ?

09/04/2017 11:03 מילה מחשב ביתי כוונה לבצע עבירה בלי חוק המחשבים מחשב ביתי כוונה לבצע עבירה בלי חוק המחשבים
לא ברור לי אם הבסיס החוקי לחוק עבירת מחשבים מתייחס גם למחשב אישי ? (המחשב משמש ככלי עזר לביצוע עבירות הן על ידי חדירה למחשב (סעיפים 4 ו- 5 לחוק) והן על ידי איכסון מידע כוזב או הפקת פלט כוזב (סעיף 3 לחוק).) האם עריכת החלטה של בית משפט במסגרת הליך משפטי והצגתה לפרוד . נניח לצורך הדוגמא הוספתי להחלטה ״ בהקדם האפשרי ״ ולא שלחתי לו מסודר אלא צילום מסך ושלחתי בוואצאפ, נחשב לעבירה פלילית שהמשטרה מוסמכת לטפל או שהם צריכים החלטה של הוצלפ או בית המשפט המורה לפתוח בהליכי חקירה ? האם כוונה לבצע וגם אם אין כוונה במחשב האישי נחשב לעבירה ? האם זה כמו לטעון שלקחתי המחאה של פרודי ורשמתי עליו מיליון דולר וסתם מסגרתי את זה בבית ולא השתמשתי בבנק , לא ייחשב כעבירה גם אפ פרודי יצלם את זה ויגיש תלונה . היכן הבסיס החוקי לכוונה לביצוע עבירה במחשב שזה מחשב ביתי ולא עסקי ?

עורכי דין מובילים בפורום פלילי

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

פסקי דין אחרונים בנושא פורום פלילי

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.