סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פלילי(910)

שאל בפורום פלילי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פלילי

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

24/12/2017 12:16 טליה תלונה תלונה
שלום...בגיל 20 (דהיינו לפני כ-10 שנים), הייתי מעורבת בקטטה...האם יכול להיות שהוגשה נגדי בזמנו תלונה (שנסגרה מאי אילו סיבות) ואין לי שום ידיעה על כך?

גשי להוציא גליון רישום פלילי מתחנת המשטרה

15/12/2017 20:42 אליזבט איומים איומים
בן זוג לשעבר יש נגדו 6 תיקים על אלימות ואיומים עלי ועל הבת שלי מאיים בטלפון והוא מוקלט שאחרי הדיון בבית משפט יגמור איתי ואם הבת שלי חשבון ואם אני אתלונן הכשיו זה רק יגביר את האש ואפילו אם ישב בבית הסוהר כשיצא יסגור חשבון אחרי כל מעצר משחררים אותו בערבות וגם מפר צוי הרחקה ושיחררו אותו אני מפחדת

הקלד את תגובתך

20/11/2017 10:42 אילן כתב אישום כתב אישום
בן 50 עבר פלילי נקי מעולם לא היתי במשטרה או נחקרתי אני נהג מונית שהסתבך על שטות אם נהג אחר ולקחתי סכום נמוך של 200 שח מהמונית שלו הכל מצולם נחקרתי במישטרה ושוחררתי לאן יכול להגיע כל הבלאגן הזה לשלילת הרשיון על המונית והאם יכולים לשלול לי את כל הרשיון נהיגה האם זה יכול להגיע לכתב אישום ומה יכול להיות התוצאות של זה

מאחר ואני לא חשוף לנסיבות האירוע ולפרטים נוספים חשובים קשה להשיב בצורה מדויקת. בעיקרון, היה ומדובר במעשה קל ערך ואין לך עבר פלילי - יש סיכוי שהתיק ייסגר מחוסר עניין לציבור. ביחס לרשיון - גם אם יוגש כתב אישום על עבירה של גניבה אין מקום לפסילת רשיון. מנגד, אני מעריך שיש תקנות של משרד התחבורה ביחס לאתיקה של נהגי מוניות וצריך לבדוק האם יש שם פרוצדורה שמאפשרת זאת

06/11/2017 16:13 אור האם המאבטח חרג מסמכותו? האם המאבטח חרג מסמכותו?
שלום רב, 1.עבדתי באוניברסיטה מטעם חברת שמירה ואבטחה. 2.בכניסתי לשער האוניברסיטה התבקשתי להציג תעודה מזהה והצגתי אותה במרחק מסויים מהמאבטח בגלל שנאלצתי למהר עקב איחור.הוא ביקש ממני לבדוק את התיק והמשכתי ללכת במהירות.הוא רץ לעברי התנפל עלי כאשר אני מנסה להשתחרר ממנו בכח,אבל עמדתי במקום בלי להתקדם. 3.הוא החל לצעוק שאני מתקיף אותו והוא מזמין משטרה אמרתי לו שיזמין כי הוא הולך להסתבך.חשוב לציין שהכל לעיני העוברים ושבים הוא התקשר לסייר שהגיע כעבור כמה דקות. 4.הסייר הגיע חקר אותי ואמרתי לו שההתנהגות של המאבטח לא הולמת-הוא קפץ עלי וזה לא תקין בניגוד לחוק יסוד כבוד האדם וחירותו. 5.הסיירים עקבו אחרי ברכבם נכנסו למקום עבודתי ודיברו עם הממונה עלי. סוכם בינהם שתהיה צפייה במצלמה על שהתרחש ולפי כך יוחלט. 6.מאוחר יותר התקשר אלי המפקח ואמר לי שלאחר צפייה במצלמה נמצא שלא נהגתי כראוי והוחלט למנוע ממני להכנס לאוניברסיטה. 7.חשוב לציין שחוץ מהזכות לכבוד נמנעו ממני כל הזכויות כגון בקשת פרטיו של המאבטח כדי להתלונן עליו,זכות השימוע. כמו כן הצילום כידוע נעדר שמע,בו לו נשמעו זעקות השווא של המאבטח בראש חוצות על כך שהוא מזמין לי משטרה על לא עוול בכפי.הוא לא הזמין משטרה ואחרי הכל גם לא בדקו לי את התיק. שאלותי: 1.האם המאבטח חרג מסמכותו בניגוד לחוק היסוד כבוד האדם וחירותו וחוק סמכויות לשם שמירה על ביטחון הציבור, התשס"ה-2005? 2.מה ניתן לעשות עוד כדי לבטל את החלטת הקב"ט לאסור עלי כניסה לאונ'-מקום עבודתי?
חשוב לציין כי ידועה לי המשמעות לפי סעיף7(א)(1)לחוק סמכויות לשם שמירה על ביטחון הציבור,אבל לדעתי האיזון בין הביטחון הציבורי לבין הזכות לכבוד האדם לא נשמרה במקרה זה ולכן אבקש שתתמקד בזה בתשובתך.

מאחר ונכון לעכשיו אין עניין פלילי באירוע ושאלותיך מתמקדות במישור העבודה התקינה - מציע תעשה בירור מול חברת האבטחה בה אתה מועסק

30/10/2017 14:37 פרטי אלימות במשפחתון אלימות במשפחתון
שלום רב,
בננו בן פחות משנה, ובתחילת השנה החל ללכת למשפחתון במקום מגורנו.
לאחר זמן קצר התחלנו לראות שינויים גדולים בהתנהגותו שעוררו אצלנו חשד למה שקורה לו במהלך היום.
שמנו מכשיר הקלטה בתיק שלו, ולאחר ששמענו את ההלטה גילינו שהמטפלת משתמשת באלימות מילולית קשה, ומההקלטה נשמע שלעיתים גם פיזית, ומשאירה את הילדים לבכות במשך שעות מבלי להתייחס אליהם, אך זו הקלטה של יום אחד בלבד ונותר לנו רק לשער מה ארע בשאר הימים.
בזמן שהמטפלת משוחחת עם ההורים היא מדברת בנחת ובחיוך, אך מהרגע שהם עוזבים, נשמע שהיא מדברת עם הילדים בכעס ובגסות.
כמובן שהוצאנו את בננו מהגן, מה ביכולתנו לעשות על מנת למנוע ממנה להמשיך לפגוע בילדים, ולמנוע מהורים אחרים שלא יודעים על כך, מלשלוח את ילדיהם למשפחתון שלה?
האם שלום רב,
בננו בן פחות משנה, ובתחילת השנה החל ללכת למשפחתון במקום מגורנו.
לאחר זמן קצר התחלנו לראות שינויים גדולים בהתנהגותו שעוררו אצלנו חשד למה שקורה לו במהלך היום.
שמנו מכשיר הקלטה בתיק שלו, ולאחר ששמענו את ההלטה גילינו שהמטפלת משתמשת באלימות מילולית קשה, ומההקלטה נשמע שלעיתים גם פיזית, ומשאירה את הילדים לבכות במשך שעות מבלי להתייחס אליהם, אך זו הקלטה של יום אחד בלבד ונותר לנו רק לשער מה ארע בשאר הימים.
בזמן שהמטפלת משוחחת עם ההורים היא מדברת בנחת ובחיוך, אך מהרגע שהם עוזבים, נשמע שהיא מדברת עם הילדים בכעס ובגסות.
כמובן שהוצאנו את בננו מהגן.
האם ביצענו עבירה בכך ששמנו את מכשיר ההקלטה, על מנת שנדע אם בננו נפגע במשפחתון?
האם ביכולתנו לידע את המטפלת שאנו יודעים על מעשיה?
מה ביכולתנו לעשות על מנת למנוע ממנה להמשיך לפגוע בילדים, וכן למנוע מהורים אחרים שלא יודעים על כך, מלשלוח את ילדיהם למשפחתון שלה?

המקרה מורכב. גם מבחינתכם וגם מבחינת הגננת
טוב עשיתם שהוצאתם אותו מהגן
אני מבין שאתם מחפשים תשובות ברשת אך לאור הרגישות של הנושא אני מציע שתצרו קשר טלפוני ומשם נמשיך

10/09/2017 20:28 ליאור החוק למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים החוק למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים
לפני כ 4-5 שנים הוזמנתי לחקירה בעקבות הטרדות בטלפון שכללו גם שאלות ודיבור מיני
הסעיפים היו פגיעה בפרטיות והטרדה מינית.

אני הייתי בן 21 והבחורה היתה בת 17.5 (נחשבת לקטינה למרות שאני הייתי יחסית גם צעיר)
ואני די בטוח שבסוף החיקרה הכניסו אותי למאגר או משהו (הייתי צריך לחתום על זה , אבל אני לא זוכר מה זה)
וזה לחלוטין קשור לכך שהגיל של הבחורה היה מתחת ל 18, כי אני זוכר שהחוקרת שכנע את הקצינה להוסיף אותי לזה בגלל שהבחורה היתה קטינה,
למרות שהקצינה לא הייתה בטוחה שצריך (אולי בגלל שהבחורה בת 17.5 או בגלל שזה רק בטלפון).
אני לא יודע אם זה המאגר הזה או מאגר כלשהו אחר שקשור או אם זה בכלל מאגר או משהו אחר.

התיק נסגר בחוסר עניין לציבור ולא זומנתי לבית משפט ככה שאין לי שום הרשעה.
ואף אחד מהמדינה או מהמשטרה לא דיבר איתי אחרי שהתיק נסגר מחוסר עניין לציבור.

האם החוק למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים תקף לגבי ?
כי אני מנסה להתקבל למקום מסויים ואני צריך לחתום למעסיק שאני מוכן שהוא יבדוק במשטרה שאני לא נמצא במאגר הזה של החוק למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים.

חוק המרשם הפלילי אינו מאפשר עיון בתיקים סגורים למי שלא מנוי במפורש. בד"כ הגופים הבטחוניים, קצין מבחן ונציגי בתיעה הן היחידים הרשאים לעיין ברשימת תיקים סגורים. מעצם פתיחת התיק אתה לא נכנס לשום מאגר

06/10/2017 13:39 אבי רוזן פלילי פלילי
אחי עצור כמה כמעט שבועיים על אלימות שמו אותו בכפר שאול ל2 ימים היה לו דיון הוא היה במגרש הרוסים 2 החזירו אותו לכפר שאול הוא הצליח לברוח משם תפסו אותו ובית משפט שם אותו לאיבחון בבית חולים איתנים במחלקה סגורה עם שתי שוטרים עליו 24 שעות והפסיכאטר קבע שהוא לא צריך להיות שם אז לקחו אותו למגרש הרוסים והוא שמה כבר כמה ימים עכשיו יש לו שריטות והוא לא הכי בריא בנפשו אני רוצה לדעת מה אני יכול לעשות בנושא יש לו עורך דין שלא כל כך משתף פעולה עם המשפחה האם ביטול התיק יכול לעזור לו הוא שזה תלוי בשירות מבחן אשמח לתשובה תודה רבה

אחיך צריך לעבור אבחון פסיכיאטרי במסגרת המעצר ולאחר מכן יחליטו האם הוא כשיר או לא לעמוד לדין

19/10/2017 16:02 רוני כהן האם זאת עבירה? האם זאת עבירה?
שלום אני עובד בחברת אבטחה ושאלתי כזאת במידה וקיבלתי מדים מחברת האבטחה ובסיום העבודה אינני מחזיר פריט אחד או שתיים האם מדובר בעבירה כשלהי?

אם אתה אמור להחזיר הציוד ולא החזרת אז זו עבירה

10/07/2017 09:42 אפי אי הופעה לדיון ע אי הופעה לדיון ע"פ.
שלום לך!
נערך דיון ללא הופעתי כמשיב, פסק דין לטובתי מחיקת הערעור ללא צו הוצאות ולתבוע אותי אזרחית.
השאלה: דיון שנערך ללא הופעתי זה הסכמה בשתיקה של בית המשפט, או ינקטו נגדי בזיון בית המשפט?

הקלד את תגובתך

14/06/2017 13:05 מירב יציאה לחו יציאה לחו"ל עם אחיינית
שלום,
אנחנו מתכננים לצאת לחו"ל עם האחיינית שלי (בת 11. שם משפחה שונה). רציתי לדעת אם אנחנו צריכים אישור כלשהו מההורים/מעו"ד שאנחנו יכולים להוציא אותה לחו"ל.
באינטרנט הדברים כלל לא חד משמעיים. באלעל אמרו שלא צריך ליעד הספציפי (ציריך) אך אנחנו אמורים לבקר גם בגרמניה וצרפת. .
תודה רבה,
מירב

מציע שתצטיידו באישור מההורים. לכל מקרה

עורכי דין מובילים בפורום פלילי

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום פלילי

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.