סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פלילי(937)

שאל בפורום פלילי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פלילי

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

10/11/2018 15:48 ר איך לצאת מנוכל ששיקר במשטרה? איך לצאת מנוכל ששיקר במשטרה?
שלום,
קניתי שידה וכאשר התחלתי להרכיב גיליתי שהיא פגומה. באותו יום התקשרתי לבית העסק על מנת לעדכן אותו וברגע שהוא הבין שהרכבתי את השידה הוא ניסה להוריד את האחריות ממנו וניסה להפיל אותו עלי .
בעלי נסע לעסק שלו והחזיר לו את המוצר, בעל העסק לא התייחס אליו אז בעלי השאיר לו את המוצר הפגום ולקח חדש מבלי אישור.
בעל העסק התלונן במשטרה והוא בכלל סיפר סיפור שיקרי שהיה איומים בנשק ושהכניסו אותו לחדר.
ושגנבו מוצר ושלא החזרנו את הפגום.

בעלי איש בטחוני , הוא נחקר במשטרה ואמר להם שאכן קיבלנו מוצר פגום ובעל העסק סירב לתת חדש אז הוא נסע אליו ולקח חדש.

מה עושים עם שקרנים!!!


אם נפתח לו תיק צריך להבין באיזה סטטוס הוא ולאיזה כיוון זה הולך

10/11/2018 15:35 א מה נהוג מבחינת פריסת תשלומים? מה נהוג מבחינת פריסת תשלומים?
שלום,
שאלתי היא כזאת.
לקחתי עו"ד והוא טוען שהמשפט יכול לקחת בין 2/3 שנים.
וביקש ממני מקדמה של 35000 וכל הסכום 65000 בעוד חצי שנה.
האם הגיוני לשלם הכל ועדיין המשפט לא התחיל?
ואם אני לא מרוצה איך אפשר לצאת מהעסקה הזאת?
והאם נהוג לתת מקדמה קטנה וכל חודש לשלם סכום חודשי כמו 4000 עד סוף המשפט. ואם המשפט מסתיים לפני הזמן הוא יקבל את כל הסכום.

הקלד את תגובתך

15/10/2018 21:13 יאייש אלימות אלימות
עברתי אלימות קשה על ידי בעלי. גרם לי לחבלה חמורה בעקבות זה עברתי ניתוח ,הוא כרגע במעצר..

הקלד את תגובתך

10/10/2018 17:03 אמיר מדוע לפקחי עירייה יש פטור מעבירת תקיפה? מדוע לפקחי עירייה יש פטור מעבירת תקיפה?
שלום רב,

אני חסר בית. פקחים של עיריית ת"א פינו שלא כדין ובחוסר סמכות אוהל שהצבתי כדין בפארק הירקון, תוך מיטוטו עליי ומשיכתו בפראות בשעה שאני בתוכו. תלונה שהגשתי למשטרה נסגרה ללא חקירה מחוסר אשמה, והפרקליטות דחתה את עררי על ההחלטה. לשיטתם, אף שככל הנראה חרגו הפקחים מנהלי העירייה, טיב התלונה להתברר במישור המנהלי, ולא התגבש חשד לפלילים. נוהל "אכיפה ביחס לציוד של חסר בית במרחב הציבורי" קובע מפורשות כי "בכל מקרה לא יעשה פקח שימוש בכוח כלפי חסר בית".

אשמח אם תסביר לי זאת. איפה כתוב שלפקחי עירייה יש פטור מעבירת תקיפה הקבועה בחוק העונשין?

תודה.

כל אדם שתוקף אדם אחר עלול לעמוד לדין פלילי
עובד ציבור כגון שוטר או פקח עם סמכויות רשאים לעיתים להפעיל כח סביר אך לא מעבר

08/10/2018 15:58 שחר סבירות להגשת כתב אישום סבירות להגשת כתב אישום
שלום רב,

יש לי חבר שנסע לחו"ל והסתבך שם עם בחורה שטוענת שהוא אנס אותה, מיד עצרו אותו והוא חזר רק לא מזמן לארץ משום שהחרימו את הדרכון שלו. במצב כזה המדינה היא התובעת.
למזלו הרב נאפסו ראיות שמתעדות את הכניסה לבית המלון בו הוא שהה, כשלטענתה היא ברחה, ורואים בבירור שהם יוצאים יחד מהמלון. לא רק שהיא טוענת שהיא נאנסה - אלא פעמיים יום אחר יום בלילה, כשבין הלילה הראשון לשני יש תיעוד שהם בילו יחד, הלכו למוזיאנוים והצטלמו יחד מחובקים.
המתלוננת שיקרה בעוד אספקטים (שהמעשה היה באלימות והקשר ביניהן היה אפלטוני לחלוטין), ואין ראיות פורנזיות להפליל אותו איתן. המטרה ציינה בהצהרה שלה שאין סימני חבלה עליה. ואין דו"ח רפואי שמאשר שהיא אכן נתקפה.
השאלה שלי היא האם כול זה מספיק כדי לא להצליח לגבש נגדו כתב אישום ואף להפלילו? כשיודעים בפירוש שהיא שיקרה לגבי ה"בריחה" שלה? זה הופך את העדה ללא אמינה?

בברכה,
שחר.

היכולת להעריך את הסכוי להגשת כתב אישום תלויה בהמון פרמטרים. מבלי שאשמע עוד פרטים ונסיבות שיכולות להיות רלבנטיות קשה לי להתנבא. גם כך, לעולם לא ניתן לדעת מה יש לתביעה במדויק שהרי חומר הראיות לא בידיי והכל נסמך על ספקולציות. החבר שלך מוזמן ליצור עמי קשר על מנת שאשמע את הדברים בהרחבה

02/10/2018 19:26 שמעון הסגת גבול, צו הרחקה לגיס (בעלה של אחותי) הסגת גבול, צו הרחקה לגיס (בעלה של אחותי)
שלום, אני סטודנט שמתגורר אצל ההורים.
בשבת האחרונה אחותי ובעלה הגיעו להתארח אצילנו בבית והוא החל לאיים עלי באלימות וקללות בעת שהוא מנופף לעברי ידיים.
רקע: בעלה ידוע בקרב המשפחה כאדם כריזיונר ועצבני שעלול להתפרץ גם על כל דבר קטן (במקרה שלנו עם כמה שזה ישמע קטנוני - עוצמת אוורור של מזגן שלא היה לטעמו). הוא מקניט את הוריי ואינו מכבדם זה זמן רב ולעיתים גורם לנו נזקים במכשירי הבית, אך הם מנסים להבליג על מנת לא לא להגיע למצבים בהם אחותי עלולה להצטער מזה.
כיצד אוכל להגן על עצמי?
האם אני יכול לגרשו מהבית שלי (של הורי), בטענה כלשהי או צו כלשהו?
הפעם אני שתקתי, הבלגתי, ביקשתי ממנו שלא יתקרב אלי והלכתי. אבל הרגשתי היא שאם לא הייתי עושה זאת באותו הרגע, שתוך כמה שניות, הוא היה מיישם את איומיו ופוגע בי פיזית.

אתה יכול לגשת למשטרה להגיש תלונה ו/או להגיש בקשה לצו למניעת הטרדה מאיימת בבית המשפט במקום מגוריך

13/09/2018 16:43 אליאור הגשת תלונה בהצהרה שהתקיימה היום אך בפועל התקיימה בדיעבד לפני 3 וחצי שנים הגשת תלונה בהצהרה שהתקיימה היום אך בפועל התקיימה בדיעבד לפני 3 וחצי שנים
זומנתי למשטרה שהחוקרת טענה שהיא מזמנת אותי לבדוק משהו אך מתברר שהיא זימנה אותי לחקירה ולא כפי שטענה. לפני 3 וחצי שנים היה אירוע בו בת השכן שהייתה אז קטינה וכיום בגירה היא קיללה, הפנתה אצבע משולשת לעברי ולעבר השכן וצילמה אותנו יש לציין שמרגע הגעתי מהעבודה תיעדתי את הכל ע"י הקלטה ואמרתי לה שתרד למטה יש לציין שהקלטה זו שמורה אצלי עד עצם היום הזה. במשטרה טוענים שזהו איום וכששאלתי את החוקרת בחקירה מתי האירוע התקיים ובאיזה שעה ומי הגיש טענה שהיא לא חייבת לומר. לפי מיטב ידיעתי הנני יודע שהיא אמורה לתת פרטים לגבי תאריך האירוע ושעה. כתוצאה מכך נלקחו ממני טביעות אצבעות וצילום. האם המשטרה יכולה לקבל אירוע מלפני 3 שנים וחצי ולחקור עליו ? אם מגיש התלונה טען שתאריך האירוע התבצע כיום ולא לפני 3 שנים כפי שהיה האם זאת תלונת שווא?

המשטרה מחוייבת לקבל כל תלונה ואם יש מקום לחקור היא חייבת לפתוח בחקירה. גם אם זה אירוע מלפני כמה שנים. לגבי מסירת פרטים החוקר מחוייב לספק לחשוד פרטים אלמנטריים על מנת שזה יוכל להתגונן ולספק גרסה

22/09/2018 15:22 משה זימון לחקירה במשטרה בגין אי תשלום המוצרים בסופר זימון לחקירה במשטרה בגין אי תשלום המוצרים בסופר
שלום
ביום שישי האחרון הייתי בסופר ועשיתי מעשה שטות ויצאתי מבלי לשלם על מוצרים בשווי 500 ש"ח. הקב"ט תפס אותי וניסה להרגיע אותי. התנצלתי והבאתי חרטה עמוקה בגין המעשה וביקשתי לשלם בגין המוצרים אפילו מחיר כפול, אך לצערי מנהל הסופר החליט להגיש נגדי תלונה במשטרה. המשטרה עכבה אותי קרוב ל3 שעות כי החוקרת הייתה עסוקה. הוזמנתי למחר בשעה 8.00
שאלתי היא מה עלי לעשות. יש לציין שהשוטר שהביא אותי לתחנה כבר עשה חקירה קטנה ורשם במחשב ואני פשוט אמרתי לו שעשיתי שטות ואני מתחרט על המעשה ושזה פעם ראשונה שמגישים עלי תלונה במשטרה בגין גניבה . יש לציין שאיו לי שום עבירה פלילית במשטרה. אודה לתשובתך.

אתה מוזמן ליצור קשר טלפוני

16/08/2018 18:04 ארגמן הפר חיסיון משפטי הפר חיסיון משפטי
שלום רב
הגשתי תביעה כספית נגד עו"ד בבית משפט השלום.
השופטת החליטה כי יהיה חיסיון על ההליך, הדיונים יתנהלו בדליים סגורות, ויהיה חיסיון על כל המסמכים שיוגשו במסגרת ההליך.
לתדהמתי, הגיש עו"ד זה מספר מסמכים אישיים לוועדת האתיקה של הלשכה, כחלק מתגובתו לתלונה שהגשתי נגדו, תוך שהוא מציין במפורש כי אלה הגיעו אליו ב"מסגרת הליך משפטי של גילוי מסמכים".
ידוע לי כי הלשכה אוסרת על הגשת מסמכים חסויים בתלונות המוגשות לוועדת המשמעת שלה.
כמו כן ידוע לי כי חוק בתי המשפט אוסר זאת גם הוא.
רציתי לדעת מהו העונש על מעשה זה, והיכן הוא מוזכר בחוק.

תודה למשיבים

הקלד את תגובתך

30/08/2018 05:04 שירה הודעות כזב של עורך דין למול המשטרה וגורמים נוספים והכל מתועד במצלמה הודעות כזב של עורך דין למול המשטרה וגורמים נוספים והכל מתועד במצלמה
האם עורך דין יכול להגיע לדירה של דייר המשלם בזמן שלוש וחצי שנים, בטענה של הפרת חוזה, כי חבר היה בדירה ושילם שכירות לאותו חודש, לפונות את מי שחתום, כשהוא מביא מנעולן, צועק לשוטרים שיש פסיקה ברגע זה מהעליון, מפחיד עושה שיחת טלפון שמגיעים שישה מפנים, וצועק יש לי 30 יום לפוצץ אותך מכות. ובנוסף ניגש לתחנת משטרה להגיש תלונה על אלימות, ואלה בגלל הצילומים שנתתי להם לא קראו לי למשטרה לחקירה? האם הוא צריך צו מבית משפט גם בעת הפרת חוזה? יש סעיף בחוזה שאומר שאסור לי להכניס דייר, אלא אם כן בהסכמת הבעלים והיה הסכמה בעל פה, כמו שכתוב שאסור להכניס כלב אבל היה כלב 4 שנים, ובנוסף כל מה שהוא כותב להגנתו, זה ידיעות כזב.

חלק מהטענות שלך הן לא לפורום הזה אלא לפורום שעוסק בדיני שכירות. היה ובוצעו עבירות פליליות דוגמת אלימות אזי ברור כי משטרת ישראל תטפל בכך

עורכי דין מובילים בפורום פלילי

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום פלילי

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.