סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פלילי(910)

שאל בפורום פלילי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פלילי

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

24/02/2018 15:58 ארנון הונאה ? הונאה ?
במסגרת הסכם הוחזרו לסוחר מכוניות 3 כלי רכב ששולמו עבורן. הסוחר לקח את המכוניות והבטיח להעיר את התמורה ששולמה עבורן בהעברה בנקאית למחרת היום. כבר 10 ימים שהסוחר מתחמק מלהעביר את התשלום. האם זוהי עבירת הונאה? שכן קיבל דבר לידיו אך ככל הנראה לא התכוון לשלם עבורן מראש. בשיחות מוקלטות נשמע מבטיח שוש ושוב להעביר היום - מחר. ואף אמר שהעביר ואישור ההעברה יישלח. כמובן שלא העביר.

מאחר ומדובר בעניין מסחרי אני מציע שתפעל מולו באמצעות עו"ד אשר ישלח אליו מכתב התראה. האופציה של הגשת תלונה תמיד קיימת ללא קשר לנסיון שלך לגבות את שמגיע לך. על פניו, זו בהחלט מרמה ואני מתאר לעצמי שהוא יטען שאתה לא עמדת בהתחיבויות שלך כלפיו. כאן, נכנסות ההקלטות לתמונה.

07/02/2018 11:55 אוחיון ציפורה הליך העברה מהכלא הליך העברה מהכלא
שלום רב הבן שלי נמצא בכלא השרון כבר 4 ימים והוא נמצא בתא במעברים והגיש בקשה להעברה לדרום כי אנחנו גרים בבאר שבע אין לו תנאים כמו כל האסירים לא נותנים לו קנטינה הוא בלי טלכארד יישן בלי כרית סגור 24 שעות ביממה בתא כמו עצור ולא אסיר עים כל הפניות שלנו אליהם הם לא מטפלים בכלום למי אפשר לפנות שיכול לעזור? אשמח לתשובתך תודב

הפנייה הראשונה היא לקצין האסירים של הכלא
אם לא עוזר מגישים עתירה מנהלית לבית משפט מחוזי

16/02/2018 11:22 אבי עבודות שירות בזמן שאני משלם מזונות עבודות שירות בזמן שאני משלם מזונות
אני נימצא בהליך משפטי פלילי כרגע.אני עדיין עובד ומחוייב בנוסף בתשלום דמי מזונות.רוב הסיכויים שההליך המשפטי שלי יסתיים בעבודות שירות.שאלתי היא שבמידה ואכן יושט עלי עבודות שירות מטבע הדברים אני לא אוחל להמשיך להתפרנס ושלם מזונות ולכלכל את משפחתי השנייה.שאלתי מהם זכויותי במצב כזה?

הקלד את תגובתך

05/02/2018 03:48 אסיה בוסקיס סגירת תיק משטרה מחוסר ראיות סגירת תיק משטרה מחוסר ראיות
תיק משטרה בעניין חבלה קשה של חסרת ישע נסגר וכשקיבלתי אותו התברר שכל חומר רפואי לא טופל. תיקים בית החולים שזה תיק עיקרי לא מתאים לתיק בית אבות ולעדויות של צוות בית אבות . כך באיבחונים בית אבות בקבלה הופיעו דברים שנמצאים אך ורק בתיק בית החולים לפני מוות של קשישה ( בחודש אוטסט 2014 ) ולא היו בתיק בית החולים בחודש יולי אותה השנה; מסרתי לבית אבות מכתב שחרור מאשפוז זה. הרופאה בית אבות הודיעה בשטרה שכל מסמכים על פגיעות אלה אני מסרתי לה על סמך אשפוז בבית החולים אחר שהקשישה הייתה מושפזת בפעם אחרונה בשנת 2007. רוב עדויות ובעיקר עדויות רופאים בית החולים לא התקבלו והסיבה שהם סירבו להגיע למשטרה. אני בת עדיין אין מידע מה הסיבה האמיתית של מוות ומסמכים רפואיים שלה קיבלתי בקושי או לא קיבלתי בכלל מבית החולים ובית אבות. החוקר לא הזמין מטפלת של אמי שידעה כל פרטים והם היו בניגוד לגרסאות צוות ביתאבות וכדומה. איך אפשר להמשיך טיפול בתיק הזה שכל תיק זויף.

האפשרות המעשית היא הגשת ערר לפרקליטות המדינה. לצורך כך צריך לצלם את התיק כולו ולגבש מסמך ערר מנומק
את מוזמנת ליצור קשר להמשך ייעוץ

31/01/2018 15:29 ניר רישום פלילי שגוי רישום פלילי שגוי
לאחרונה גיליתי שמזה שנים מופיע ב"תעודת היושר" שלי רישום פלילי מזעזע "הריגה". לפני תשע שנים יצאתי עם חברים לפאב ובוצע באזור מעשה רצח. אני וחבריי נעצרנו ונחקרנו ונעצרנו במשך שבוע ימים, הייתי עצור על לא עוול בכפי ונגרם לי נזק עצום, שילמתי לעו"ד ואימי קיבלה את זה מאד קשה וחשה ברע. שוחררתי ומעולם לא זומנתי להעיד מאחר והגיעו להבנה שאיני קשור. החזיקו אותי כבן ערובה במשך שבוע ימים ועברתי טראומה גדולה במעצר. היום אני מגלה שהסיבה שאני לא מצליח להתקבל למקומות עבודה והיחס של השוטרים בכל פעם שיוצא לי להיפגש אתם זה הרישום המזעזע הזה בכל פעם ששוטר עוצר אותי כשאני נוהג או הולך לדוג בנמל ראיתי מבט מבוהל של השוטרים כשהסתכלו במסוף. נגרם לי נזק עצום מהעניין הזה. לאחרונה אף עיכבו אותי בגלל שהלכתי לדוג בנמל ותפרו לי תיק והכול בגלל הרישום במסוף של "הריגה". מה ניתן לעשות? כיצד ניתן למחוק את הרישום השגוי הזה? האם ניתן לתבוע את משטרת ישראל על הנזקים שגרמו לי? ניר.

קיימות שתי אפשרויות : שינוי עילת סגירה לחוסר אשמה או ביטול רישום פלילי
להסבר והרחבה אתה מוזמן ליצור עמי קשר טלפוני

עו"ד ערן צלניקר

23/01/2018 14:12 מוחמד חמורי הונאה בקשר החזר מס הונאה בקשר החזר מס
התקשרו אלי חברת החזר מס ושכנעו אותי לפתיחת תיק אצלם בעלות של 600שח כדי לעשות החזר מס בשבילי. אמרו לי שמגיע לך לפחות 2000 שקלים. בקיצור לא קיבלתי כלום והפסדתי 600 שח רק לפתיחת תיק. מה אפשר לעשות. אני מעוניין לטבוע אותם על הונאה וביזבוז זמן של אנשים
היה בחודש נובמבר 2016..

מוחמד חמורי
תודה רבה על המענה

הקלד את תגובתך

30/01/2018 16:30 אוחיון ציפורה שיבוץ לכלא שיבוץ לכלא
שלום רב! הבן שלי אמור להיכנס לכלא ב 4/2 ועשו לו מיון ושלחו אותו לכלא השרון יש לציין שאין לו עבר פלילי וזה מעצר ראשון ועברה ראשונה שלו יש לו 3 ילדים קטנים ואשה בהריון בחודש השישי והיא אשה חולה הוא נשפט ל 15 חודש האים ניתן להעביר אותו לכלא אחר ואים כן למי ניתן לפנות אשמח לתשובה בהקדם תודה

ביום שהוא נקלט שיבקש להגיש בקשת העברה ויציין את הנימוקים

14/01/2018 22:44 אלי לוי הקלטות סתר והפללה עצמית הקלטות סתר והפללה עצמית
הקלטת האבא בתוך הבית עקב העברת כספים לאח השני כשהאמא חסויה.האבא מצא והשמיד .בצו על תנאי במסגרת בקשה למינוי אפוטרופוס,הועלה בתגובה עניין זה. האם אני צריך להודות, אם אכחיש ,האם ידרשו ממני בדיקת פוליגרף.
תודה

חסרים לי נתונים על מנת להבין את התמונה ולחוות דעה
אתה מוזמן ליצור קשר טלפוני

12/01/2018 00:47 אוחיון ציפורה מאסר מאסר
שלום רב! מדובר בבן שלי שקיבל עונש מאסר של 15 חודש ופיצוי כספי של 30000 שח לנפגע עקב כניסתו למאסר אין באפשרותו לשלם את הקנס עקב מצב כלכלי קשה והוא נשוי + 3 ילדים והאשה בחודש שישי להריונה האים אי תשלום הפיצויים אמור לפגוע לו בקבלת שליש מהמאסר? אשמח לתשובה תודה

וועדת השחרורים בהחלט לוקחת בחשבון האם הפיצוי שולם. המדינה בד"כ מעלה את זה כנימוק נוסף להתנגדות. אני מציע שתפנו למרכז לגביית קנסות ותנסו להסדיר תשלומים ולעצור את הריבית. תצטיידו באישורים על מצב כלכלי והם יבחנו בקשתכם

03/01/2018 21:27 אושר שכן שזורק ביצים שכן שזורק ביצים
האם ידויי ביצים וזבל על שכנים ועוברי אורח נחשב עבירה?
מדובר במועדון קהילתי שממוקם בקומה הראשונה של בניין דירות. ישנו שכן שבאופן קבוע מאיים עם הנערים וזורק ביצים מגבוה, כך שזה מאוד מסוכן.
יש עבירה או אין?

כל השלכה של דבר מה לכיוונו של אדם אחר עשויה להיחשב כתקיפה ובאופן כללי ממה שאת מתארת מדובר על התנהגות מאיימת

עורכי דין מובילים בפורום פלילי

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

פסקי דין אחרונים בנושא פורום פלילי

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.