סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פלילי(910)

שאל בפורום פלילי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פלילי

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

22/09/2018 15:22 משה זימון לחקירה במשטרה בגין אי תשלום המוצרים בסופר זימון לחקירה במשטרה בגין אי תשלום המוצרים בסופר
שלום
ביום שישי האחרון הייתי בסופר ועשיתי מעשה שטות ויצאתי מבלי לשלם על מוצרים בשווי 500 ש"ח. הקב"ט תפס אותי וניסה להרגיע אותי. התנצלתי והבאתי חרטה עמוקה בגין המעשה וביקשתי לשלם בגין המוצרים אפילו מחיר כפול, אך לצערי מנהל הסופר החליט להגיש נגדי תלונה במשטרה. המשטרה עכבה אותי קרוב ל3 שעות כי החוקרת הייתה עסוקה. הוזמנתי למחר בשעה 8.00
שאלתי היא מה עלי לעשות. יש לציין שהשוטר שהביא אותי לתחנה כבר עשה חקירה קטנה ורשם במחשב ואני פשוט אמרתי לו שעשיתי שטות ואני מתחרט על המעשה ושזה פעם ראשונה שמגישים עלי תלונה במשטרה בגין גניבה . יש לציין שאיו לי שום עבירה פלילית במשטרה. אודה לתשובתך.

אתה מוזמן ליצור קשר טלפוני

16/08/2018 18:04 ארגמן הפר חיסיון משפטי הפר חיסיון משפטי
שלום רב
הגשתי תביעה כספית נגד עו"ד בבית משפט השלום.
השופטת החליטה כי יהיה חיסיון על ההליך, הדיונים יתנהלו בדליים סגורות, ויהיה חיסיון על כל המסמכים שיוגשו במסגרת ההליך.
לתדהמתי, הגיש עו"ד זה מספר מסמכים אישיים לוועדת האתיקה של הלשכה, כחלק מתגובתו לתלונה שהגשתי נגדו, תוך שהוא מציין במפורש כי אלה הגיעו אליו ב"מסגרת הליך משפטי של גילוי מסמכים".
ידוע לי כי הלשכה אוסרת על הגשת מסמכים חסויים בתלונות המוגשות לוועדת המשמעת שלה.
כמו כן ידוע לי כי חוק בתי המשפט אוסר זאת גם הוא.
רציתי לדעת מהו העונש על מעשה זה, והיכן הוא מוזכר בחוק.

תודה למשיבים

הקלד את תגובתך

30/08/2018 05:04 שירה הודעות כזב של עורך דין למול המשטרה וגורמים נוספים והכל מתועד במצלמה הודעות כזב של עורך דין למול המשטרה וגורמים נוספים והכל מתועד במצלמה
האם עורך דין יכול להגיע לדירה של דייר המשלם בזמן שלוש וחצי שנים, בטענה של הפרת חוזה, כי חבר היה בדירה ושילם שכירות לאותו חודש, לפונות את מי שחתום, כשהוא מביא מנעולן, צועק לשוטרים שיש פסיקה ברגע זה מהעליון, מפחיד עושה שיחת טלפון שמגיעים שישה מפנים, וצועק יש לי 30 יום לפוצץ אותך מכות. ובנוסף ניגש לתחנת משטרה להגיש תלונה על אלימות, ואלה בגלל הצילומים שנתתי להם לא קראו לי למשטרה לחקירה? האם הוא צריך צו מבית משפט גם בעת הפרת חוזה? יש סעיף בחוזה שאומר שאסור לי להכניס דייר, אלא אם כן בהסכמת הבעלים והיה הסכמה בעל פה, כמו שכתוב שאסור להכניס כלב אבל היה כלב 4 שנים, ובנוסף כל מה שהוא כותב להגנתו, זה ידיעות כזב.

חלק מהטענות שלך הן לא לפורום הזה אלא לפורום שעוסק בדיני שכירות. היה ובוצעו עבירות פליליות דוגמת אלימות אזי ברור כי משטרת ישראל תטפל בכך

05/09/2018 13:49 דפנה איש ציבור מנסה לפגוע פוליטית  באיש ציבור אחר - שולח חוקר מתחזה ועושה שימוש בחומר איש ציבור מנסה לפגוע פוליטית באיש ציבור אחר - שולח חוקר מתחזה ועושה שימוש בחומר
איש ציבור שלח חוקר פרטי - מתברר שהוא בכלל מתחזה - לוקח חומר מאוד חשוב ומפיץ אותו. מה עלי לעשות ? הוא מסר לי כרטיס ביקור (מזוייף) חתם על נייר ובו התחייב אך ברור שהכל שקר. האם משטרת ישראל מטפלת במתחזים ? באישי ציבור שעוברים על החוק ? משום מה שוטרים אמרו לי שזה לא בטיפול של משטרה - אז מי כן מטפל ?!

הקלד את תגובתך

משטרת ישראל מטפלת בכל תלונה אשר מעלה חשד לפלילים. התחזות וזיוף הן עבירות פליליות

11/08/2018 23:32 avi האם שוטר יכול לעצור מוכר שמכר לו אלכוהול האם שוטר יכול לעצור מוכר שמכר לו אלכוהול
האם שוטר שבא לקנות משקה אלכוהולי יכול לעצור את המוכר על זה שהוא לא ביקש תעודה מזהה לבדוק שהוא מעל גיל 18? האם החוק מחייב בדיקה של כל קונה או רק מתי שיש חשד שהקונה קטין, האם גם שהקונה נראה בן 90 צריך לבקש תעודה מזהה?האם זה חוקי שנפתח על זה תיק במשטרה? תודה

הנסיבות לא ברורות מספיק
אתה מוזמן ליצור קשר ולהרחיב

25/06/2018 12:47 פנינה הונאה ותביעה מול חברת סלקום הונאה ותביעה מול חברת סלקום
בהמשך לפרשת ההונאה מלפני שנתיים., קיבלנו מכתב על ידי עורך דין, בו סלקום תובעת אותנו על סכום מכובד, אין לנו קו בסלקום גם לעולם לא רכשנו מכשיר, תעודת הזהות הגיעה לידיהם והשתמשו בה בטענה שקנינו חבילה ב-2016, וכי קיים חוב של סכום גדול. כמו כן, המסמכים בהם פירוט החבילה מלווים בחתימה מזויפת רחוקה מהחתימה האמיתית שלי. לפי הפרשה מלפני שנתיים ההונאה נעשתה על ידי אנשים מבפנים לחברות התקשורת, מה עושים?
תודה

הקלד את תגובתך

29/06/2018 14:22 מלאכי הטרדה מינית וחובת דיווח הטרדה מינית וחובת דיווח
שלום לכם,
מישהו העליל עלי עלילת שקר ונחקרתי במשטרה על הטרדה מינית ומעשה מגונה. התיק נסגר מחוסר ראיות.
העניין שמה שאותו אחד העליל עלי, אני יודע שהוא עשה זאת עם מישהו אחר קטין (בן 11). ההוא שהעליל בן 16 ואני בגיר. השאלה אם אני ידווח כי יש חובת דיווח למשטרה זה יכול לפגוע בי ולפתוח נגיד את תיק החקירה מחדש?

אם אתה מוצא לנכון להתלונן תתלונן. השאלה האם זה לא יראה כנקמה

11/07/2018 18:30 מיכל עבירת איומים? עבירת איומים?
שלום רב,

רציתי לדעת אם לאיים על מישהו מפורשות תוך כדי ויכוח נוקב - ללא כל הצדקה או קשר למציאות, רק כאיזשהו "כלי נשק מילולי"- באשפוז בכפייה, יכול להיחשב כלא חוקי? מבחינת עבירת איומים? אמנם כאמור בלי קשר למציאות, אך בזדון; שבאותו הרגע היה מספיק גדול בשביל להוסיף לאיום סוג של 'כובד' עם האמירה "יש לי קשרים".

כאמור, גם אם כנראה אין לזה צל של קשר למציאות. אבל כשיש עדיין צורך להתעסק עם הבן אדם הזה ביומיום בעתיד הקרוב. ובנוסף ככל הידוע לי יש לו היסטוריה של דרמות, אימפולסיביות ונטייה לעיוות המציאות. ואילו לי יש דאגנות יתר... כך שנשארה מן חרדה מטרידה כזו בעקבות אותו האיום, שלא פגה, וגורמת לאי-שקט תמידי.

אז רציתי לדעת כרגע לשם התרעה על חומרת הדברים, אם הוא לא מספיק מודע אליה, ואולי למנוע שימוש נוסף באיומים חמורים ורנדומליים כאלה.

תודה רבה!

המשפט "המאיים" לעולם מגיע בתוך אירוע ובתוך נסיבות קונקרטיות. לכן, צריך להבין את הסיטואציה לעומקה עד אשר ניתן יהיה לחוות דעה.

19/06/2018 19:19 דחוף !!! תביעה לפי סעיף 80 ו-81 לחוק העונשין תביעה לפי סעיף 80 ו-81 לחוק העונשין

אודה לתשובות על השאלות הבאות:

1. האם קיימת התיישנות? כמה זמן? מה היום הקובע?

2. בכמה עותקים יש להגיש את התביעה לבית המשפט?

3. האם יש לשלוח עותק גם לנתבע לפי סעיף 81 (מי שהגיש תלונת שווא)?

4. האם יש הבדל בין "תביעה לפי סעיף 80 ו- 81 לחוק העונשין" לבין "תביעה לפי סעיף 80 ביחד עם סעיף 81 לחוק העונשין"?

בתודה מראש לעונים

הקלד את תגובתך

23/07/2018 12:52 יונתן התייעצות דחופה עם עורך דין פלילי התייעצות דחופה עם עורך דין פלילי
היי, אני מחפש בדחיפות עורך דין פלילי, עדיפות לאיזור רחובות.

אז אתה מוזמן להתקשר

עורכי דין מובילים בפורום פלילי

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום פלילי

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.