סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פלילי(937)

שאל בפורום פלילי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פלילי

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

10/03/2019 08:31 רחלי קניית רכב מסנטרל פלוס קניית רכב מסנטרל פלוס
קניתי ב 28.2 ב.מ.וו אבל אהוא עבד עליי ולא הביא לי חוזה אני קצת בבלאגן לא יודעת מה לעשות, מתברר שזה עולה יותר ממה שאמר לי, בבקשה תעזרו לי

הקלד את תגובתך

31/01/2019 01:16 אבי כהן מחיקת רישום פלילי, תעודת יושר. מחיקת רישום פלילי, תעודת יושר.
שלום,
לצורך עסקי אני זקוק לתעודת יושר.
אני בעל עבר נקי ללא רבב למעט המקרה הבא:
ב2012/3 עבר אדם קרוב אלי מאד תהליך של פשיטת רגל ארוכה וכואבת, ממש כאשר נכנס לגיל השלישי.
בעקבות הפשיטה הגיעה מעקל ושוטר לביתה של מישהי הקרובה לי מאד וגם לפושט הרגל.
אנסה לתמצת מכאן את הארוע בנקודות, שלושת הראשונות הן אולי בעלות פחות משמעות משפטית לעניין:
-נעשה עיקול לא צודק שמאוחר יותר התברר ככזה.
-בשביל למנוע את העיקול, הסכמתי להתלוות לשוטר ומעקל ולהוציא כסף על חשבוני, ממש באותו רגע.
-המעקל והשוטר לא היו מוכנים לעצור אפילו לרגע ולדון איתנו או לצלצל לעו"ד. רק הסכמה שלי לגשת במיידי איתם לכספומט עצרה את הביזוי של היקרים לי. לאחר מכן כאמור הם הצליחו לבטל את העיקולים שכן לא היה להם כל הצדקה.
-מייד לאחר המקרה (התרחש קיץ13 בערך) הייתי מאד נסער. נכנסתי לאוטו ועצרתי לפני העבודה. חיפשתי את מס הטלפון של בנק כלשהו והתקשרתי. אמרתי דברים ברוח הזו:
-אני אשרוף את עצמי, אני אהיה ה'סילמן' הבא, איימתי על הבנק מפורשות (לא זוכר איך), הפצרתי בהם לקרא למשטרה והקראתי את מספר הזהות שלי למוקדנית ווידאתי שקיבלה אותו. זה היה יותר מפגן יאוש והרס עצמי מאשר כוונה כלשהי למעשה שמעולם לא היתה לי.
-הדבר הבא היה שסימסתי לפסיכולוג שלי שאני מסיים את הטיפול איתו. חזרתי לעבודה נסער. זו היתה תקופה קשה בחיי...
-לאחר כשבוע הוזמנתי למשטרה.
-הם נתנו לי לחכות הרבה זמן ואני רק רציתי לסיים ולחזור לעיסוקי.
-החוקרת אמרה לי שלפעמים זה נראה יותר טוב פשוט להגיד במילים פשוטות מה קרה במקום להזמין עו"ד מה שיקח גם זמן.
-קיבלתי את הצעתה להמשיך ללא עו"ד ותיארתי את המקרה לשוטרת.
-נלקחו ממני תביעות אצבעות והכל.
-עלי לציין, כפי שציינתי בחקירה: אין לי ולא היה לי כל מניע אידאולוגי. אני עצמאי בעצמי ומאמין שחובות יש לשלם. הבנק עליו איימתי לא היה אפילו זה שממנו הגיע החוב.
-הורו לי לא להכנס לסניף של אותו בנק לתקופה מסויימת, אני אפילו לא זוכר איזה...
-זהו, ברגע של שטות הפכתי מאדם ללא רבב עם שירות מסווג בצבא לבעל תיק פלילי.
שאלתי כרגע היא מה ניתן לעשות? האם יש לי באמת תיק פלילי? האם אוכל למחוק את הרישום? אני זקוק לתעודת יושר, האם אוכל לקבלה ביום מן הימים?

בשלב הראשון גש לתחנת משטרה כלשהי תוציא גליון רישום פלילי ותראה מה הסטטוס של התיק

השאלה היא באיזה רישום אתה מחזיק. אם מדובר ברישום משטרתי הדרך למחיקתו היא באמצעות פנייה למטה הארצי בבקשה לביטולו. אם מדובר ברישום פלילי (הרשעה בבית משפט) יש לפנות בבקשת חנינה לנשיא המדינה. מידע נוסף תוכל למצוא באתר הזה - בהצלחה

07/03/2019 16:09 גלית רופא שזייף מסמך רפואי רופא שזייף מסמך רפואי
שלום,
לפני כחודש הגעתי לתור אצל אורטופד. לאחר שהוא גילה כי אני לא מטופלת בתחום בו הוא עוסק הוא אמר כי לא יוכל לעזור לי והפנה אותי למח' אחרת בתחום. לאחר מכן גיליתי כי בסיכום ביקור הוא פשוט המציא סיפור שלם וכתב תוצאות בדיקה גופנית, כאשר בכלל לא שוחחנו על מצבי ובטח שלא בוצעה שום בדיקה גופנית. פניתי בתלונה לקופ"ח אולם לאחר זמן המתנה ממושך קיבלתי מהם מענה שכמובן תומך ברופא שלהם, אך הממצאים שלו רק מראים כמה אף אחד באמת לא בדק את הנושא. גם שביקשתי כי יצרו איתי קשר טלפוני הם סרבו (בנתיים כמובן פניתי גם למשרד הבריאות) אני לא מוכנה שאותם שקרים שנכתבו יהיו בתיק הרפואי שלי. מה עליי לעשות? למי לפנות? (האם נכון לפנות לצד המשפטי או שיש גורם אחר, ואם כן מי מטפל בזה- עו"ד פלילי / רשלנות רפואית) תודה

השאלה העיקרית היא מה העניין שלו לכתוב משהו שלא היה ולא נברא? איך זה מקדם אותו? הוא הרי לא חיפש לעשות לך רע.... ולכן זו מילה שלך מול מילה שלו.
התגובה של משרד הבריאות גם חשובה כאן ומעניין יהיה לבדוק האם יש הליך שבו מבוטח מבקש למחוק תוכן של ביקור רפואי כפי שקרה לך
עו"ד ערן צלניקר

04/03/2019 23:15 רועי חקירה נגדי שנסגרה מחוסר ראיות חקירה נגדי שנסגרה מחוסר ראיות
הייתי בחקירה לפני כמעט שנה עכשיו נודע לי שתיק החקירה נסגר מחוסר ראיות אז יש דרך למחוק את הרישום? והאם הוא נחשב לתיק פלילי ויפריע לי במקומות עבודה?

תיקים שנסגרים מחוסר ראיות נשארים רשומים ברשימת התיקים הסגורים. רשימת הגופים שיכולה להיחשף לזה מצומצמת וכוללת בעיקר גופי בטחון.
יחד עם זאת, ניתן להגיש ערר על עילת הסגירה ולבקש לשנות לחוסר אשמה - במקרה כזה התיק לא יופיע.
אתה מוזמן ליצור איתי קשר להמשך ייעוץ
עו"ד ערן צלניקר

מדוע עורך הדין אינו מספר לך את זה ומזמין אותך ליעוץ ?

הקלד את תגובתך

02/03/2019 02:03 חייל תיק פלילי על שטויות וביטול התלונה תיק פלילי על שטויות וביטול התלונה
שיפוצניק שעובד בדירה שלידנו גרם לחורים בקירות המשותפים של 2 הדירות. לאחר שהזמנו משטרה 3 פעמים ואסרו עליו לעבוד הוא המשיך וגרם לפגיעות נוספות. איימתי עליו שאם ימשיך אני אשבור לו את הכלים מתוך כעס. הוא דחף אותי ואני החזקתי לו את הידיים תוך כדי שהדפתי אותו ממני. נלקחתי לחקירה ופתחו לי תיק.
אני יודע שהוא הלך וביטל את התלונה ואמר שהכל היה בכעס ושהכל בסדר ושדברים קצת יצאו מפרופורציה ושהוא הגזים והתלונה בוטלה כביכול.
השאלה עכשיו מה יקרה לתיק? האם הרישום ימחק? סהכ ׳התקיפה׳ היתה הגנה עצמית כי הוא דחף אותי והאיום היה מתוך כעס ומתוך זה שהמשטרה לא ביצעה את העבודה שלה כמו שצריך.
מה לעשות? אני חייל ושמי הטוב חשוב לי ממש!

קודם כל צריך לבדוק מה סטטוס התיק והאם פתוח או סגור. גש למשטרה ותוציא גליון רישום פלילי. אחרי שתוציא אתה מוזמן ליצור איתי קשר טלפוני להמשך ייעוץ

עו"ד ערן צלניקר

06/02/2019 18:01 חיים קובלנה פלילית קובלנה פלילית
בהסכם פשרה בבימ"ש למשפחה נקבע סעיף האוסר על הגשת תביעות הדדיות עתידיות.
בתקופת ההליכים המשפטיים הוגשה תלונה במשטרה נגד אחד הצדדים ע"י הצד השני. בתחילת הדרך התיק נסגר בגלל "חוסר עניין לציבור". בעקבות ערר של הנילון על סיבת הסגירה התיק נפתח מחדש ולאחר שהתיק ביקר פעמיים בפרקליטות (בשל המרת חלק מהסעיפים לסעיפים חמורים יותר) והוחזר להשלמות נסגר התיק ע"י התביעה המשטרתית בשל "חוסר אשמה".
מאחר וההחלטה ניתנה לאחר הסכם הפשרה רוצה הנילון להגיש קובלנה פלילית לפי חוק לשון הרע על הצד המתלונן.
השאלה היא האם ניתן לעשות זאת למרות קיום סעיף היעדר התביעות שבהסכם הפשרה?

לפי מה שאתה כותב הסעיף המדובר נוגע לתביעות אזרחיות. כך אני מבין ממה שכתבת. צריך לקרוא את הסעיף ובכלל את ההסכם ובהתאם לזה לקבל החלטה. אני מניח שיש לך עו"ד אז אמליץ לך להתייעץ איתו

14/02/2019 08:43 צחי גור השופטת בענייני משפחה לא הביאה לדיון ראיה שהצגתי כדין למזכירות בית המשפט. זו היא עבירה פלילית. העברתי את תלונתי לנציב תלונות הציבור על השופטים ונדחיתי על ידי רונית זמיר, אישה לא שלא מתאימה למצבה... מה השופטת בענייני משפחה לא הביאה לדיון ראיה שהצגתי כדין למזכירות בית המשפט. זו היא עבירה פלילית. העברתי את תלונתי לנציב תלונות הציבור על השופטים ונדחיתי על ידי רונית זמיר, אישה לא שלא מתאימה למצבה... מה
השופטת בענייני משפחה לא הביאה לדיון ראיה שהצגתי כדין למזכירות בית המשפט. זו היא עבירה פלילית. העברתי את תלונתי לנציב תלונות הציבור על השופטים ונדחיתי על ידי רונית זמיר, אישה לא שלא מתאימה למצבה... מה נשאר לי לעשות ?

צריך לקבל תמונה מלאה מעבר למספר מילים. צריך לבדוק את הפרוטוקולים, את הגשת הראיה, את המענה שקיבלת מהנציב. רק לאחר מכן אפשר יהיה להביע דעה בנושא

07/02/2019 20:33 משה סעיף 302 לחוק העונשין סעיף 302 לחוק העונשין
ידול או סיוע להתאבדות (תשכ"ו) המביא אדם לידי התאבדות, בשידול או בעצה, או מסייע אדם להתאבד, דינו - מאסר עשרים שנה., האני הלום קרב מוכר במשרד הביטחון , הנהלת הבנק בו אני עובד "מעודדת " אותי לניסיון התאבדות , האם אני יכול להגיד תלונה למשטרת ישראל בנושא?

חסרים לי פרטים על מנת להבין מה בדיוק נאמר או נעשה לך שגורם לך לחשוב שמעודדים אותך להתאבד

05/02/2019 14:43 נוגה סיכוי לאשר בקשה לעיכוב סיכוי לאשר בקשה לעיכוב
מה הם הסיכויים להערכתך לאשר את הבקשה לעיכוב הליכים אצל היועמש אם הפרקליטות סרבה לגנוז? האם הבקשה עוברת דרכם ותלויה בהם או כמה השפעה יש לחוות שעת שלהן והמלצתם להחלטת היועמש? מדובר בעבירת עוון ללא כל עבר פלילי שנעשה על רקע הליך גירושין מכוער שהגרוש שלי נתן הודאה במעמד הגשת התלונה כי הוא מעוניין להגיע איתי לםלילי כי אני גורמת לו להוציא כספים לעורך דין. הגיש על עריכת החלטה שיפוטית בטענה שערכתי ללא שימוש בהחלטה. אגב הוא ביקש ממני לשלוח אליו להוסיף החלטה קיימת שאינני שונה במהותה מהמקור כי לטענתו הוא לא מבין את. ההחלטות הנפרדות אך לא היה לי מושג שהוא מנסה להפלילאותי. אודה לייעוץ וחוד כי מינה לי מטעם הסניגוריה ורציתי לקבל חוות דעת נוספת. תודה

בקשה לעיכוב הליכים והסכויים לקבלתה תלויים בלא מעט משתנים.
אני מניח שכבר הוגש כתב אישום ויש צורך לבחון כדאיות הגשת הבקשה
את מוזמנת ליצור איתי קשר על מנת שנוכל להרחיב את הייעוץ
עו"ד ערן צלניקר

02/02/2019 14:07 אנונימי שאלה על צו הרחקה שאלה על צו הרחקה
לפני 10 שנים אפילו יותר אחי הטריד אותי מינית במשך מספר שנים, הסיפור התפוצץ כשהחלטתי להפסיק לשתוק ולספר על זה, הוא היה בהוסטלים שגם שם ניסה לגעת בבנות כאשר היה יוצא לסיבובים ולחופשות ואפילו ישב שנה בכלא, חוץ ממני זה קרה גם עם בת דודה שלי ועם עוד ילדה שאז הייתה בת 6 ובה ביצע כמה מעשה אינוס. הוא טוען שהלך לטיפול למרות שלא דיבר על הכל שם, כיום הוא גר אצל סבתא שלי שהיא באותו שטח שלנו ומגיע לפעמים לבית. יש לי אופציה להוציא לו צו הרחקה אפילו שעברו 7 שנים? ואם כן מה הפרוצדורה של זה? אני פשוט לא מסוגלת לדעת שהוא באזור שלי, איך שהוא מגיע ונכנס לבית אני פשוט מסתגרת בחדר

מדובר בצו למניעת הטרדה מאיימת או צו הגנה במסגרת התא המשפחתי
לא ניתן לסמוך על עובדות מלפני 7 שנים אלא יש צורך בעובדות נכון לזמן הזה

עורכי דין מובילים בפורום פלילי

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום פלילי

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.