סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פלילי(910)

הוטרדת ? נאנסת ? תקפו אותך ? הונו אותך ? הסתבכת בפלילים ? פתחו נגדך בחקירה ? מייחל לרגע בו יבשרו לך שהחקירה נסגרה "מחוסר אשמה" ? פורום פלילי הוא המקום לשוחח על כל הנושאים בתחום המשפט הפלילי. כאן, תוכל להתייעץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום, ואף לפתוח בשיח מקצועי בנושא, על מנת לקבל מענה לשאלותיך. פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא האינפורמציה הדרושה לך בשלב זה. אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכל נשתדל לעשות כל ביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.
קרא עוד

שאל בפורום פלילי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פלילי

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

16/04/2019 17:05 רותם זנות זנות
שלום, לפני מספר שנים עבדתי בזנות. אני אישה נורמטיבית והמשטרה עצרה את הסרסור. הוא יושב בכלא כעת ובאותו הזמן החרימו לו את המחשב האישי שבו היו הפרטים המזהים שלי. לא זימנו אותי לחקירה אך נחשפו לפרטיי. השאלה שלי היא האם פרטיי מופיעים במחשבי המשטרה מאחר וקרובים שלי עובדים במשטרה ואני חוששת שאחשף. איך ניתן לדעת ובמידה וכן, האם זה לנצח

29/03/2019 17:03 אבי יצחקי התיישנות רישום משטרתי/פלילי התיישנות רישום משטרתי/פלילי
שלום רב.
לפני 7.5 שנים, שגילי היה מעל 18, נתפסתי עם 35 גרם חשיש, נחקרתי באותו היום ושוחררתי הביתה. לאחר מספר ימים הגעתי לתחנה כדי להצטלם ולתת דגימת רוק כנראה ל dna. מאז לא יצרו איתי קשר כלשהו. רציתי לדעת אם יש התיישנות במצב כזה על הרישום והאם ניתן לבקש לסגור אותו?
תודה מראש

אני מאמין שסגרו את התיק ושלחו לך הודעה. ייתכן והכתובת שלך לא היתהמעודכנת. בכל מקרה עצתי לך כי תיגש לתחנת משטרה (כלשהי) ותבקש להוציא גליון רישום פלילי. כשתקבל אותו אתה מוזמן ליצור עימי קשר טלפוני

17/03/2019 21:00 זיו סגל מעשה קונדס או עניין פלילי מעשה קונדס או עניין פלילי
רציתי לדעת העם להכניס לתיק בית ספר של ילד צואה או איזה מיץ מגעיל מעורבב עם שתן זה נחשב קונדס קטן או עיניין פלילי ?

הקלד את תגובתך

10/03/2019 08:31 רחלי קניית רכב מסנטרל פלוס קניית רכב מסנטרל פלוס
קניתי ב 28.2 ב.מ.וו אבל אהוא עבד עליי ולא הביא לי חוזה אני קצת בבלאגן לא יודעת מה לעשות, מתברר שזה עולה יותר ממה שאמר לי, בבקשה תעזרו לי

הקלד את תגובתך

31/01/2019 01:16 אבי כהן מחיקת רישום פלילי, תעודת יושר. מחיקת רישום פלילי, תעודת יושר.
שלום,
לצורך עסקי אני זקוק לתעודת יושר.
אני בעל עבר נקי ללא רבב למעט המקרה הבא:
ב2012/3 עבר אדם קרוב אלי מאד תהליך של פשיטת רגל ארוכה וכואבת, ממש כאשר נכנס לגיל השלישי.
בעקבות הפשיטה הגיעה מעקל ושוטר לביתה של מישהי הקרובה לי מאד וגם לפושט הרגל.
אנסה לתמצת מכאן את הארוע בנקודות, שלושת הראשונות הן אולי בעלות פחות משמעות משפטית לעניין:
-נעשה עיקול לא צודק שמאוחר יותר התברר ככזה.
-בשביל למנוע את העיקול, הסכמתי להתלוות לשוטר ומעקל ולהוציא כסף על חשבוני, ממש באותו רגע.
-המעקל והשוטר לא היו מוכנים לעצור אפילו לרגע ולדון איתנו או לצלצל לעו"ד. רק הסכמה שלי לגשת במיידי איתם לכספומט עצרה את הביזוי של היקרים לי. לאחר מכן כאמור הם הצליחו לבטל את העיקולים שכן לא היה להם כל הצדקה.
-מייד לאחר המקרה (התרחש קיץ13 בערך) הייתי מאד נסער. נכנסתי לאוטו ועצרתי לפני העבודה. חיפשתי את מס הטלפון של בנק כלשהו והתקשרתי. אמרתי דברים ברוח הזו:
-אני אשרוף את עצמי, אני אהיה ה'סילמן' הבא, איימתי על הבנק מפורשות (לא זוכר איך), הפצרתי בהם לקרא למשטרה והקראתי את מספר הזהות שלי למוקדנית ווידאתי שקיבלה אותו. זה היה יותר מפגן יאוש והרס עצמי מאשר כוונה כלשהי למעשה שמעולם לא היתה לי.
-הדבר הבא היה שסימסתי לפסיכולוג שלי שאני מסיים את הטיפול איתו. חזרתי לעבודה נסער. זו היתה תקופה קשה בחיי...
-לאחר כשבוע הוזמנתי למשטרה.
-הם נתנו לי לחכות הרבה זמן ואני רק רציתי לסיים ולחזור לעיסוקי.
-החוקרת אמרה לי שלפעמים זה נראה יותר טוב פשוט להגיד במילים פשוטות מה קרה במקום להזמין עו"ד מה שיקח גם זמן.
-קיבלתי את הצעתה להמשיך ללא עו"ד ותיארתי את המקרה לשוטרת.
-נלקחו ממני תביעות אצבעות והכל.
-עלי לציין, כפי שציינתי בחקירה: אין לי ולא היה לי כל מניע אידאולוגי. אני עצמאי בעצמי ומאמין שחובות יש לשלם. הבנק עליו איימתי לא היה אפילו זה שממנו הגיע החוב.
-הורו לי לא להכנס לסניף של אותו בנק לתקופה מסויימת, אני אפילו לא זוכר איזה...
-זהו, ברגע של שטות הפכתי מאדם ללא רבב עם שירות מסווג בצבא לבעל תיק פלילי.
שאלתי כרגע היא מה ניתן לעשות? האם יש לי באמת תיק פלילי? האם אוכל למחוק את הרישום? אני זקוק לתעודת יושר, האם אוכל לקבלה ביום מן הימים?

בשלב הראשון גש לתחנת משטרה כלשהי תוציא גליון רישום פלילי ותראה מה הסטטוס של התיק

השאלה היא באיזה רישום אתה מחזיק. אם מדובר ברישום משטרתי הדרך למחיקתו היא באמצעות פנייה למטה הארצי בבקשה לביטולו. אם מדובר ברישום פלילי (הרשעה בבית משפט) יש לפנות בבקשת חנינה לנשיא המדינה. מידע נוסף תוכל למצוא באתר הזה - בהצלחה

07/03/2019 16:09 גלית רופא שזייף מסמך רפואי רופא שזייף מסמך רפואי
שלום,
לפני כחודש הגעתי לתור אצל אורטופד. לאחר שהוא גילה כי אני לא מטופלת בתחום בו הוא עוסק הוא אמר כי לא יוכל לעזור לי והפנה אותי למח' אחרת בתחום. לאחר מכן גיליתי כי בסיכום ביקור הוא פשוט המציא סיפור שלם וכתב תוצאות בדיקה גופנית, כאשר בכלל לא שוחחנו על מצבי ובטח שלא בוצעה שום בדיקה גופנית. פניתי בתלונה לקופ"ח אולם לאחר זמן המתנה ממושך קיבלתי מהם מענה שכמובן תומך ברופא שלהם, אך הממצאים שלו רק מראים כמה אף אחד באמת לא בדק את הנושא. גם שביקשתי כי יצרו איתי קשר טלפוני הם סרבו (בנתיים כמובן פניתי גם למשרד הבריאות) אני לא מוכנה שאותם שקרים שנכתבו יהיו בתיק הרפואי שלי. מה עליי לעשות? למי לפנות? (האם נכון לפנות לצד המשפטי או שיש גורם אחר, ואם כן מי מטפל בזה- עו"ד פלילי / רשלנות רפואית) תודה

השאלה העיקרית היא מה העניין שלו לכתוב משהו שלא היה ולא נברא? איך זה מקדם אותו? הוא הרי לא חיפש לעשות לך רע.... ולכן זו מילה שלך מול מילה שלו.
התגובה של משרד הבריאות גם חשובה כאן ומעניין יהיה לבדוק האם יש הליך שבו מבוטח מבקש למחוק תוכן של ביקור רפואי כפי שקרה לך
עו"ד ערן צלניקר

04/03/2019 23:15 רועי חקירה נגדי שנסגרה מחוסר ראיות חקירה נגדי שנסגרה מחוסר ראיות
הייתי בחקירה לפני כמעט שנה עכשיו נודע לי שתיק החקירה נסגר מחוסר ראיות אז יש דרך למחוק את הרישום? והאם הוא נחשב לתיק פלילי ויפריע לי במקומות עבודה?

תיקים שנסגרים מחוסר ראיות נשארים רשומים ברשימת התיקים הסגורים. רשימת הגופים שיכולה להיחשף לזה מצומצמת וכוללת בעיקר גופי בטחון.
יחד עם זאת, ניתן להגיש ערר על עילת הסגירה ולבקש לשנות לחוסר אשמה - במקרה כזה התיק לא יופיע.
אתה מוזמן ליצור איתי קשר להמשך ייעוץ
עו"ד ערן צלניקר

מדוע עורך הדין אינו מספר לך את זה ומזמין אותך ליעוץ ?

הקלד את תגובתך

02/03/2019 02:03 חייל תיק פלילי על שטויות וביטול התלונה תיק פלילי על שטויות וביטול התלונה
שיפוצניק שעובד בדירה שלידנו גרם לחורים בקירות המשותפים של 2 הדירות. לאחר שהזמנו משטרה 3 פעמים ואסרו עליו לעבוד הוא המשיך וגרם לפגיעות נוספות. איימתי עליו שאם ימשיך אני אשבור לו את הכלים מתוך כעס. הוא דחף אותי ואני החזקתי לו את הידיים תוך כדי שהדפתי אותו ממני. נלקחתי לחקירה ופתחו לי תיק.
אני יודע שהוא הלך וביטל את התלונה ואמר שהכל היה בכעס ושהכל בסדר ושדברים קצת יצאו מפרופורציה ושהוא הגזים והתלונה בוטלה כביכול.
השאלה עכשיו מה יקרה לתיק? האם הרישום ימחק? סהכ ׳התקיפה׳ היתה הגנה עצמית כי הוא דחף אותי והאיום היה מתוך כעס ומתוך זה שהמשטרה לא ביצעה את העבודה שלה כמו שצריך.
מה לעשות? אני חייל ושמי הטוב חשוב לי ממש!

קודם כל צריך לבדוק מה סטטוס התיק והאם פתוח או סגור. גש למשטרה ותוציא גליון רישום פלילי. אחרי שתוציא אתה מוזמן ליצור איתי קשר טלפוני להמשך ייעוץ

עו"ד ערן צלניקר

06/02/2019 18:01 חיים קובלנה פלילית קובלנה פלילית
בהסכם פשרה בבימ"ש למשפחה נקבע סעיף האוסר על הגשת תביעות הדדיות עתידיות.
בתקופת ההליכים המשפטיים הוגשה תלונה במשטרה נגד אחד הצדדים ע"י הצד השני. בתחילת הדרך התיק נסגר בגלל "חוסר עניין לציבור". בעקבות ערר של הנילון על סיבת הסגירה התיק נפתח מחדש ולאחר שהתיק ביקר פעמיים בפרקליטות (בשל המרת חלק מהסעיפים לסעיפים חמורים יותר) והוחזר להשלמות נסגר התיק ע"י התביעה המשטרתית בשל "חוסר אשמה".
מאחר וההחלטה ניתנה לאחר הסכם הפשרה רוצה הנילון להגיש קובלנה פלילית לפי חוק לשון הרע על הצד המתלונן.
השאלה היא האם ניתן לעשות זאת למרות קיום סעיף היעדר התביעות שבהסכם הפשרה?

לפי מה שאתה כותב הסעיף המדובר נוגע לתביעות אזרחיות. כך אני מבין ממה שכתבת. צריך לקרוא את הסעיף ובכלל את ההסכם ובהתאם לזה לקבל החלטה. אני מניח שיש לך עו"ד אז אמליץ לך להתייעץ איתו

14/02/2019 08:43 צחי גור השופטת בענייני משפחה לא הביאה לדיון ראיה שהצגתי כדין למזכירות בית המשפט. זו היא עבירה פלילית. העברתי את תלונתי לנציב תלונות הציבור על השופטים ונדחיתי על ידי רונית זמיר, אישה לא שלא מתאימה למצבה... מה השופטת בענייני משפחה לא הביאה לדיון ראיה שהצגתי כדין למזכירות בית המשפט. זו היא עבירה פלילית. העברתי את תלונתי לנציב תלונות הציבור על השופטים ונדחיתי על ידי רונית זמיר, אישה לא שלא מתאימה למצבה... מה
השופטת בענייני משפחה לא הביאה לדיון ראיה שהצגתי כדין למזכירות בית המשפט. זו היא עבירה פלילית. העברתי את תלונתי לנציב תלונות הציבור על השופטים ונדחיתי על ידי רונית זמיר, אישה לא שלא מתאימה למצבה... מה נשאר לי לעשות ?

צריך לקבל תמונה מלאה מעבר למספר מילים. צריך לבדוק את הפרוטוקולים, את הגשת הראיה, את המענה שקיבלת מהנציב. רק לאחר מכן אפשר יהיה להביע דעה בנושא

עורכי דין מובילים בפורום פלילי

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום פלילי

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.