סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פלילי(997)

הוטרדת ? נאנסת ? תקפו אותך ? הונו אותך ? הסתבכת בפלילים ? פתחו נגדך בחקירה ? מייחל לרגע בו יבשרו לך שהחקירה נסגרה "מחוסר אשמה" ? פורום פלילי הוא המקום לשוחח על כל הנושאים בתחום המשפט הפלילי. כאן, תוכל להתייעץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום, ואף לפתוח בשיח מקצועי בנושא, על מנת לקבל מענה לשאלותיך. פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא האינפורמציה הדרושה לך בשלב זה. אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכל נשתדל לעשות כל ביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.
קרא עוד

שאל בפורום פלילי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פלילי

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

19/05/2020 01:51 ענת שמילוביץ הצבת מצלמות בבניין משותף הצבת מצלמות בבניין משותף
שלום רב
אשמח לתשובתך בנוגע להצבת מצלמות על ידי שכנה בקומה שנייה שהתקינה מצלמה המצלמת את חדר המדרגות עד לכניסה לבניין ללא אישור הדיירים בטענה שהשכנה מקומה ראשונה מאיימת על הבת של זאת שהציבה מצלמה מה שלא נכון בעליל.
שאלתי היא האם קובעים אסיפת דיירים ונערכת הצבעה לגבי הצבת מצלמות צריך שיהיה רוב לאיסור הצבת מצלמות או מספיק שרק דייר אחד לא מעוניין והיא לא תוכל
להתקין מצלמות ?
ושאלה נוספת אם אני רוצה לשים מצלמת עינית בעינית של הדלת שלי שמצלם בזוית של 150 מעלות עם הצבת שלט שהדירה הזאת מצולמת ומצלמת בעצם רק את השטח שלי ואת דלת השכנים ממול.
האם אני צריכה אישור מכל השכנים? האם רק מהשכנה שממול או האם מותר לי לשים מצלמת עינית שמצלמת מי שעובר ליד הדלת שלי וזה חוקי ?
תודה
נייד 0508363353
ענת

11/05/2020 11:22 חן תקיפה במקום עבודה תקיפה במקום עבודה
שלום, אני עובדת בתחנת דלק סונול כקופאית בחנות. לפני חודשיים נכנסה לקוחה (עובדת לשעבר) לאיזור הקופה על דעת עצמה, אני בקשתי ממנה לצאת ואז היא תקפה אותי - חנקה אותי והרביצה לי. יצאה מהחנות ואני הזמנתי משטרה והגשתי תלונה נגדה. (יש מצלמות וגם עדה לאירוע). לאחר מכן הסתבר לי שגם התוקפת הגישה תלונה נגדי וזומנתי לחקירה. מסתבר שגם אני מואשמת (לא ידוע לי במה) ושלחו לי מכתב להסדר מותנה. ההסדר הוא תשלום קנס לאוצר המדינה והתחיבות לא לבצע עבירה במשך שנה.
האם זה הגיוני שאני מותקפת במקום עבודתי, שיש לי סימנים על הגוף, שיש מצלמות וסרטונים ועדה לאירוע, שאני מזמינה את המשטרה... והם עדיין מאשימים אותי???
אני כבר מרגישה חסרת אונים.... מה עליי לעשות?

הליך של הסדר מותנה נועד לסיים הליכים מבלי להגיש כתב אישום ואולם תנאי לכך הוא שהאדם יודה בעובדות ויוטל עליו עונש כזה או אחר - כפי שהציעו לך.
על מנת לבדוק את חלקך באירוע חייבים לצלם את התיק, לעבור עליו ולקבל תמונה מלאה.
אם את לא מיוצגת ע"י עו"ד את יכולה לעשות את זה לבדך.
בכל מקרה אם את זקוקה למידע נוסף את מוזמנת לפנות אלי טלפונית

עו"ד ערן צלניקר

09/05/2020 08:09 Hugu יאוש יאוש
עבירות מחשב צו לחיפוש לא חוקי
הגיע חוקר מיוחד חקירות מצולמות והפרת כל הזוכיות מה עדיף להגיע למשפט או לחתום הסדרממותנה

היה והיתה פנייה להסדר מותנה צריך לצלם את התיק, לבדוק את הטענות לעניין אי החוקיות ומשם לקבל החלטה מה כדאי לעשות עם התיק. מוזמנים לפנות אליי טלפונית להמשך ייעוץ פרטני
עו"ד ערן צלניקר

08/05/2020 14:44 שלמה זירוז הליכים זירוז הליכים
שלום
גבר שנמצא במעצר חליפי מרחק 100 ק"מ מאז אוגוסט 2019 עקב תלונת האישה על איומים (יש לו תנאי על אותם סעיפים מלפני כשנה), נפלט לפני 4 חודשים משיקום ולפני חודש הפיקוח נהיה פיקוח לילי בלבד.
השאלה: המצב הנפשי של ההורים ממש קשה (הטיפוס לא קל בכלל) הם בקבוצת סיכון עם מחלות רקע קשות ולא יכולים לשאת בעול הפיקוח. אם יפנו לבית משפט ייתכן ובעקבות כך הוא ייכנס למעצר. הבעיה שבעקבות הקורונה הדיון נדחה כבר פעמיים ומפברואר הם בציפייה, במרץ נדחה הדיון וכך הלאה. מה ניתן לעשות שהדיון הקרוב ב 19/05 לא יידחה?
תודה מראש !

קשה לענות על השאלה מבלי שהנתונים של התיק יהיו בידיי. אני מניח שיש עורך דין ולכן כדאי להפנות את השאלה אליו

06/08/2016 22:52 נאור סוג סוג


איך שופט קובע אם עבירה מסוימת של תקיפה / איומים

היא ברף גבוה שגורר אחריו גז"ד שהנאשם לא רוצה ?

הוא מסתכל על הנסיבות, על המלל, על מעשה התקיפה, ומנסה למקם אותו על הסקאלה, כמובן ע"פ מקרים קודמים שהוא מכיר מנסיונו או מהפסיקה.
אם הנאשם "לא רוצה גזר דין" - אז הוא צריך לערער

30/04/2020 19:34 אור עבירות נוער עבירות נוער
חבר של הבן שלי נתפס על עישון קנאביס (בן 16)ועל מנת לגונן על בני משפחתו ,טען שהבן שלי מכר לו.
להפתעתנו הגיעו לביתנו 2 שוטרים עם צו חיפוש חתום ע"י שופטת ,בזמן שילדיי הקטנים נמצאים בבית על סמך עדותו של החבר .הסכמתי לחיפוש (לא נראה לי שהייתה לי ברירה )והם חיפשו בחדר שלו ובמחסן ותוך כדי החיפוש אחד מהשוטרים כל הזמן זרק לבן שלי הערות כמו " אתה ילד פיקח אבל אני יפתיע איתך "
בחיפוש כמובן לא נמצא דבר ואז ביקשו ממנו להתלוות אליהם לחקירה .
כמובן שאביו התלווה אליו אבל הוא לא הורשה להיכנס לחקירה למרות היותו קטין
(17.5)בטענה שמעורבים קטינים נוספים ואמר לבעלי שאין סיבה לדאגה ולא מדובר בתיק פלילי הוא ניסח את זה כ"כרטיס צהוב " לאחר החקירה לקחו מבני טביעות אצבע ואמרו לו שייצטרך להגיע לעימות וייצטרך להיפגש עם קצינת מבחן
שאלותיי הם : איך שופטת חותמת על צו חיפוש בהתבסס על עדות שמסתברת כשיקרית ,לפני שהתרשמו מהבן שלי בתשאול או חקירה ? למה הילדים הקטנים שלי היו צריכים להיות חשופים לזה ?
ובנוסף אם יוכח בעימות שלבני אין מעורבות בדבר מדוע צריך להיפגש עם קצינת מבחן ?
והאם אפשר להאמין לחוקר שלא יהיה רישום פלילי או תיק ,אם לקחו טביעת אצבעות ?!

הסיטואציה לא קלה. היה להם צו חיפוש והם אמורים לבצע את החיפוש בדרך הוגנת ואנושית בעיקר אם יש ילדים קטנים בבית. לצערי, לא כל השוטרים נוהגים כך וחלקם אף מתגרה במושא החיפוש. כרגע יש לו תיק פתוח, הפגישה עם קצין המבחן נועדה לשרת מעקב וטיפול במידת הצורך, טביעות האצבע הן פרוצדורה טכנית לחלוטין. השאלות טובות ונכונות אבל קשה לענות עליהן כאן. את/ה מוזמנ/ת לפנות אלי להמשך ייעוץ פרטני

28/04/2020 05:57 דוד זימון לחקירה  גניבה של מוצרי מזון זימון לחקירה גניבה של מוצרי מזון
שלום האם לפי נסיונך תלונה על גניבה של אוכל בשווי של כ 300 ש"ח באמצעות הוכחה מצולמת אולם ללא פרטים על הגונב תחקר במשטרה בצורה יסודית דהיינו המשטרה תבצע פעולות חקר שונות לאיתור הגנב על פי התמונות או הסרטון?
האם בכלל למשטרה קיימת יכולת לאיתור הגנבים על סמך התמונות בלבד?
שאלה נוספת האם מקובל שהמשטרה מפרסמת תמונות של גנב לצורך איתורו.

אם הסופר התלונן במשטרה אז יחקרו את זה. לגבי יכולת האיתור - תלוי במה שרואים ואם יש קצה חוט לעבוד איתו. המשטרה לא מפיצה תמונות של מי שלקח מהסופר ולא שילם כאירוע חד פעמי. אם האירועים הללו חוזרים ונשנים אז היא יכולה להפיץ בתוך המערכת המשטרתית הפנימית על מנת שמחוזות אחרים ינסו לסייע

25/04/2020 11:19 גיא הפצה ברבים של תמונות גנבים הפצה ברבים של תמונות גנבים
שלום רב 1. האם ניתן להפיץ תמונה או אירוע של גניבה בסופר ברשות הרבים למשל העלאה לרשתת החברתיות או לתלות את התמונות בחוץ 2.האם כדאי לפנות למשטרה עם התמנות של האירוע כאשר אין זיהוי שמי של הגנבים מלבד התמונות,האם למשטרה ישנה היכולת/הרצון לפעול לאיתור הגנבים? יש לציין שערך הגניבה הינו כ 350 ש"ח תודה

אם אתה פונה בתור בעל הסופר ואתה מבקש לאתר את הגנבים ושהמשטרה תחקור אז פנה ותתלונן. הפצת התמונות לא תקדם אותך

26/04/2020 17:46 רני האם עיתונאי נחשב עובד ציבור? האם עיתונאי נחשב עובד ציבור?
מדובר על עתינואי נושא תעודה ממשלתית.

השאלה לא ברורה אבל עיתונאי כעיתונאי אינו עובד ציבור

28/04/2020 14:16 עירן האם עובדי קרן פנסיה נחשבים עובדי ציבור במקרה הבא האם עובדי קרן פנסיה נחשבים עובדי ציבור במקרה הבא
אדם התקשר אליי והתחזה לעובד קרן הפנסיה שמשלמת לי קצבת נכות. וניהל איתי שיחה.
האם קרן פנסיה בהיותה מספקת שירות חיוני לציבור ומאחר שהציבור מחזיק ב כ 40 אחוז ממניותיה, נחשבת גוף דו מהותי או חברה ציבורית, והאם מי שמתחזה לעובד בקרן פנסיה מבצע התחזות לעובד ציבור?

תודה רבה

אם אתה יודע בוודאות שהוא התחזה גש לתחנה ותתלונן

עורכי דין מובילים בפורום פלילי

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

פסקי דין אחרונים בנושא פורום פלילי

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.