סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פלילי(1,065)

הוטרדת ? נאנסת ? תקפו אותך ? הונו אותך ? הסתבכת בפלילים ? פתחו נגדך בחקירה ? מייחל לרגע בו יבשרו לך שהחקירה נסגרה "מחוסר אשמה" ? פורום פלילי הוא המקום לשוחח על כל הנושאים בתחום המשפט הפלילי. כאן, תוכל להתייעץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום, ואף לפתוח בשיח מקצועי בנושא, על מנת לקבל מענה לשאלותיך. פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא האינפורמציה הדרושה לך בשלב זה. אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכל נשתדל לעשות כל ביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.
קרא עוד

שאל בפורום פלילי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פלילי

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

18/02/2021 11:53 עדי לשקף את האמת ולהציג אותי כקורבן לשקף את האמת ולהציג אותי כקורבן
שלום רב
אני מיוצגת על ידי הסניגוריה בכתב אישום מגוחך שהגישו נגדי (תלונה של הגרוש שלי במסגרת הליך גירושין שספק אם היתה סמכות למשטרה לחקור)
הסניגוריה רוצה לטעון לזוטי דברים וחוסר עניין לציבור
אינה מעוניינת לחקור בחקירת נגדית בעדי התביעה, איננה מעוניינת להציג שהיתה אכיפה בררנית (כי היו תלונות הדדיות) ואיננה מעוניינת להציג טענת התעמרות (המניע של התביעה עקב תלונות במח"ש שהגשתי) כל זה בטענה שחשת הסניגוריה זה יפתח חזיתות והם אינם מעוניינים להיכנס לפינות האלו
אני מעוניינת מייד עם הזיכוי וסגירת נתיקלהגיש צביעת פיצויים נגד ה תביעה והמשטרה כי שלוש שנים אני ומשפחתי סבלנו, שפכו את דמי לחינם וגרמו לי לנזקים רבים אך נראה שבלי שנשקף לביהמש את התמונה לא אוכל לתבוע בעתיד
האם הסניגוריה צודקת או עלי להתעקש להציג את המניע והנזק?

27/01/2021 08:46 ממיסטוולוב אירמה תקיפה עם נשק חם וכלב תקיפה עם נשק חם וכלב
שלום..בני(בגיר) הותקף עם נשק חם וכלב מלינואה ..הוא לא נפגע מהירי עצמו אך סובל מתקיפת 3 אנשים מבוגרים יותר ומנשיכת הכלב בזרועו (חברו נורה ומאושפז) העיניין עדיין בחקירה...הבן שלי בפחדים וכאבים מהאירוע ..
אני מבינה שאירוע זה נחשב לפלילי.. מה עושים ומתיי ? האם צריך לחכות לסיום החקירה ואז לתבוע(אם אפשרי) ?

15/01/2021 09:05 יקיר דוקרקר עים אני יכול ליתבוע את המשטרה עים אני יכול ליתבוע את המשטרה
שלום רבב עים יש לי את הזכות ליתבוע את המשטרה מה שקרה זה שאבא שלי עשה משהו לא טוב ותקך את השכן לאחר מיכן מיתברר שהשכן מת ביגלל הקטטה שהייתה לו וכמובן ששאלו אותו השוטרים את השכן שהיה זקוק לטיפול רפואי מי תקף אותך והוא הצביע על מי שתקף אותו אבל שפניתי למשטרת ישראל טוענים שגם שהכן אמר שגם אתה תקפת אותי ולקחו מימני דגימה של ציפורניים לאחר בירור ויש כתבה אפילו באינטרנט באר שבע נט מיתברר שהדוברת של המשטרה אפילו בעצמה אמרה שהשכן הצביע על זה שתקף אותו שאני הגשתי תלונה אמרתי יש הוכחה שלא תקפתי את השכן למה לקחת מימני דברים הפלאפון שלקחו לי חזר שבוע השקע טעינה היה שבור לגמריי הכלב נלקח מימני לאחר שחשבו שאני מסתיר ראיה שקשורה לתקיפה של השכן ולקחו את הבית כדי לחפש את החולצה ואת הפטיש עים הדם אחרי זה מיתברר שלא עשו חיפוש ולקחו את הבית סתם לצורך מסיבה שעשו בבית כי השכנים אמרו שהיה מוזיקה חזרה מהבית שלי ושדפקו בדלת אף אחד לא פתח להם את הדלת למרות שהסברתי לאותם שכנים לא הייתי בבית והמשטרה היא זו שהייתה בבית כול הימים אלה המוכר של החנות אמר לי היהו 8 שוטרים בבית הבית ממש קטן כך שלא היה צורך בזה כמוהן שסחטו אותי עים לא אמרתי בעקבות זואת פתחו לי תיק פלילי וגם לקחו את הכלב למחקלה של ערייה למרות שאני לא יודע איםה זה כי אני במקור מאופקים ובקושי מכיר את באר שבע הבלשים יהשוטרים שהיה בבית אמרו שיש לי תוך 5 דקות להביא להם את הפטיש ואת החולמה עים הדם עים לא לוקחים לי את הכלב ולא תימצא אותו כלל ואת הפלאפון לקחו גם וכך היה לקחו אותי לתחנה תחת איומים ואיימו עליי אני רוצה לדעת עים אני יכול להגיש תביעה ועים אני חיוב לקחת עורך דין בעקבות מה שקרה כי יש הוכחות שרק אבא שלי היה קשור למקרה שהיה מבקש לדעת

05/01/2021 00:49 א' נפגע עבירה קבלת מידע בהליך משפטי פלילי אשר מוגדר קבלת מידע בהליך משפטי פלילי אשר מוגדר "פתוח לציבור"
שלום.
לפני כעשרה חודשים הותקפתי על ידי שני אנשים תקיפה הגורמת לחבלה של ממש. הגשתי תלונה ובמקביל הוצאתי צו למניעת הטרדה מאיימת. הצווים הופרו בהמשך וגם בגין כך הוגשו תלונות. כיום שלושת התיקים הפליליים נמצאים ביחידת התביעות ובכוונתם להגיש כתבי אישום כנגד החשודים.

לאחד החשודים, יש הליך פלילי אשר נידון (גם בגין תקיפה) בבית משפט השלום ונמצא כבר בשלב טיעונים לעונש. במערכת נט המשפט מופיע כי התיק ברמת חיסיון של "פתוח לציבור". האם אני יכול לפנות למזכירות בית המשפט, על מנת לקבל העתקים מהכתב אישום/פרוטוקלים/החלטות בתיק זה, אף על פי שאיני צד בו?

נ.ב: מה קורה במצב שנאשם נידון בבית משפט בשלב הטיעונים לעונש ובמקביל ממתין לו שני כתבי אישום חדשים ביחידת התביעות? האם עושים צירוף תיקים או דנים בנפרד? (הדיון בטיעונים לעונש ממש קרוב)

תודה רבה על המענה ועל תשומת הלב.

1. אתה לא יכול לקבל פרטים על התיק שאתה לא צד בו אלא בבקשה מנומקת לבית המשפט
2. הוא יכול לעשות צירוף ויכול לנהל את שני התיקים האחרים בנפרד. זו בחירה שלו

03/01/2021 09:05 שחר רישיון לקנאביס רפואי רישיון לקנאביס רפואי
אבקש לדעת האם יש חוק / תקנות בנושא שימוש בקנאביס רפואי ורישיון נשק פרטי

חפש בד"ר גוגל. הכל נמצא שם

31/12/2020 15:09 איש אחד הגשת תיק פלילי למחלקת התביעות המשטרתית המחוזית לפני תום 30 הימים להגשת ערר למחלקה העירונית הגשת תיק פלילי למחלקת התביעות המשטרתית המחוזית לפני תום 30 הימים להגשת ערר למחלקה העירונית
שלום,
אדם הגיש נגדי תלונה למשטרה.
במחלקת התביעות העירונית החליטו להעמידני לדין, שלחו לי מכתב יידוע לחשוד ובו נכתב שיש לי 30 יום להגיש ערר על כך, כחוק.
עבדתי על הערר שעות רבות ואספתי ראיות ומספר ימים לפני תום 30 הימים הגעתי למחלקת התביעות להגישה ומסתבר שהתיק הועבר כבר למחלקת התביעות מחוזית (מרכז) לשם הסדר מותנה.

שאלתי היא: האם אין כאן עבירה על החוק ופגיעה מהותית בזכויותיי כי יתכן והייתי משכנע כבר את המחלקה העירונית בחפותי והערר היה מתקבל מלכתחילה.

תודה.

אתה עדיין תוכל לטעון טענותיך בפני היחידה להסדר מותנה
אם אתה זקוק לייעוץ פרטני - אתה מוזמן לפנות אלי טלפונית

10/12/2020 07:47 דני דנון פקח עירוני נתן לי קנס על מסכה והפקח בעצמו הוריד את המסכה שלו פקח עירוני נתן לי קנס על מסכה והפקח בעצמו הוריד את המסכה שלו
הייתי עם חבר שלי בדרך הביתה ברחוב ריק, רחוב ריק מאדם.
אז הרשתי לעצמי להשים את המסכה על הסנטר בשביל שאוכל לנשום, פשוט בשביל שאוכל לנשום.

ניידת שיטור עירוני עצרה לידנו ואני הרמתי את המסכה לפנים (כמו שאני עושה כשעובר לידי כל אדם אחר) ומתוך הניידת דיברה אלי פקחית עם חלון פתוח בלי
שהיא עוטה מסיכה.
אני עניתי לה באופן מכבד, הגינות ויושרה כמו שאני מדבר. הפקחית יצאה מהאוטו וכשנעמדה מולי רק אז שמה את המסיכה במלואה, הפקחית קודם יצאה מהרכב, ורק אחרי זה עטתה את המסכה (אני נשמע קטנוני ? אבל חוסר שיקול הדעת שלה גורם לי להתייחס לאיך שהיא בעצמה התנהגה)

לפני שאני וחבר שלי קיבלנו מהפקחית קנס, אני וחבר שלי בקשנו ממנה להפעיל שיקול דעת, שהרחוב ריק, הרחוב ריק מאדם. ושגם אפשר להביא אזהרה, זאת פעם ראשונה שלנו שאנחנו מקבלים קנס ואין לנו שום רישום לפני זה. בקשנו שיקול דעת.

הפקחית ענתה שזאת שעת חירום, אז שלא מגיע אזהרה.

אז נגיד ואני זורם, יאללה בלי רחמים זה החוק. אבל תוך כדי שהיא רשמה לנו את הקנס, הפקח השותף שלה עמד מולנו (מחוץ לניידת) ובזמן שדברנו איתו הוא הוריד לגמרי את המסיכה מעליו, הוריד לגמרי את המסיכה מעל הפנים שלו.

אני אומר סבבה, אני וחבר שלי נשלם את הקנס. אבל גם לפקחים האלה, שנהגו בצורה חמורה יותר, פשוט בצורה חמורה יותר ממני ומחבר שלי (לגבי עטיית מסיכה) גם להם מגיע קנס.
הרי הם לא מעל החוק, הם בדיוק שווים כמוני וכמוך, אי אפשר לנהוג כך כלפי אדם אחד ולתת יחס אחר כלפי בן אדם שונה.

אני מוכן לשלם לעורך דין, שהצדק יעשה, שהצדק יעשה בשביל כולנו.

אם ברצונך להישפט ולהגיע לבית משפט ולהסביר עמדתך - זו בהחלט זכותך המלאה.
לאף אחד אין את היכולת לנבא מה יקרה בבית המשפט. זה סיכון- סיכוי

07/12/2020 10:46 יהושוע מינדלביום הליך פלילי בעניין דו הליך פלילי בעניין דו"ח
שלום רב עו"ד צלינקר,

אני מנהל הליך חע"מ פלילי בעניין דוח עירוני בבית משפט ענינים מקומיים.

קבוע דיון להוכחות אחרי שכפרתי באשמנה. התובע פנה אליי והציע הסכם
שאומר שבית המשפט יקבע שהייתה עבירה אך לא תהיה הרשעה.

מה זה אומר? באיזה עילה התיק יסגר בסוף? זיכוי? חוסר אשמה?

האם כדאי ללכת על הצעה כזו, למרות שמדובר במקרה בו לא בוצעה שום עבירה כלל וכלל
ואני בטוח בחפותי ובטוח שבית המשפט ימצא את הצדק ויזכה אותי.


בתודה מראש

זה עניין של סיכון וסיכוי. אם יש לך את היכולת להראות שלא בצעת דבר - אז תמשיך

26/12/2020 23:21 יקיר דוקרקר עים אני יכול ליתבוע את המשטרה עים אני יכול ליתבוע את המשטרה
יש לי שאלה חשובה מאוד אני עברתי סיוט על ידי משטרת ישראל לאחר מקרה שקרה ב20.08.20 מה שקרה זה שאבא שלי תקף שכן והשכן מת אבל בעקבות התקיפה השוטרים שבואו יום ליפני המעצר וטיפלו במקרה שקרה שאלו את השכן מי תקף אותך יהשכן הצביע על השכן התוקף שזה אבא שלי אז מה שקרה זה שהמשטרה חשבו שגם אני קשור למקרה שקרה לקחו מימני דגימה של ציפורניים את הפלאפון למרות שאין חומר מצולם כלל של מה שקרה ב19.08.20 אז מה שקרה זה באותו יום בתאריך 20.08.20 בואו שוטרים ולקחו את אבא שלי אבל לא ישר לקחו את אבא שלי והלכו וחיפשו גם אותי כך מיתברר לי ולא הבנתי מה הם רוצים החליטו על דעת עצמם שהיה במקרה שקרה ימי זה השכן מת פטיש עים דם וחולצה עים דם בעקבות זה שטוענים שאני מסתיר את הראיות אלה למרות שאבא שלי לא הסתיר כלום ולא היה שום פטיש ולא חולצה עים דם אז ניסו בכול דרך שהיא להוציא מימני ראיה שלא קיימת כלל לקחו את הכלב שלי ועלימו אותו ולקחו לי את הפלאפון וניסו ליתפור עוד תיק על גנבה למרות שהפלאפון ניקנה מחברת סלולר ויש הוכחות והפלאפון ניקנה דרך קצבת נכות אין לי מושג איפה הוא אמרתי שאני תושב חדש בבאר שבע והיה קשה מאוד לימצוא אותו השוטר זה שהשזמן את הערייה היתיחס עליי כמו לחייה ולא היה עכפת לו בעקבות זה אני לא יושן ולא מתפקד כלל לאחר מיכן לקחו גם את הבית ולא היה לי איפה לישון כי היהו צריכים את הבית כדי לחפש את הפטיש ואת החולצה עים הדם בסוף אני מגלה שסתם לקחו וניראה שעשו חגיגיה בבית היה שתייה ופיצוחים הגשתי תלונה לחקירות שוטרים כדי שיטפלו באותו חוקר שהיה אחראי על המקרה שקרה כולל נגד הבלש שהגשתי תלונה במשטרת באר שבע אמרה אחראית שזה בסדר גמור הבעיה שאני פוחד שפעם הבאה הבלש או השוטר היקח את הרובה שלו ויצמיד לי לראש במידה ואני לא יביא לו את הראייה שחיפש עכשון זה היה רק סחיטה ולקחת את הכלב פעם הבאה זה היה משהו יותר גרוע אמרו לי שזה בטיפול אבל לוקח מלא זמן והכלב שלי שקיבלתי אותו נעלם לא בערייה כפי שאמרו וביררתי כמובן עים יש לי כאן אפשרות להגיש תביעה נגד המשטרה ?

כל הכבוד למשטרת ישראל!!!
תדבר יפה למשטרה!!!

26/07/2016 14:42 דורון גרושתי זייפה מסמכים שהגישה להוצל גרושתי זייפה מסמכים שהגישה להוצל"פ
שלום רב,

גרושתי פתחה לי תיק בהוצל"פ על כל מיני חובות לכאורה שאני חייב לה.

היא הגישה חשבונית מס/קבלה על טיפול שיניים שבוצע לכאורה לקטין, מכללית סמייל, אך על המסמך רשום שמה, ולא שמו של הקטין. בברור שביצעתי מול המרפאה הסתבר שזה היה טיפול פלואוריד עבורה ולא עבור הקטין.

היא הגישה גם המלצה מרופא, שממליץ לרכוש סדינים וסדיניות חד פעמיים לאור ההרטבה של הילד. וזאת כדי להכשיר קבלות על רכישות של סדינים וסדיניות שרכשה במסגרת "הוצאות רפואיות חריגות", שבהן אני מחוייב על פי פסק הדין להשתתף ב-50%.

אבל בברור עם הרופא הסתבר שהוא לא רשם לה את ההמלצה הזו בכלל.

כלומר כל התיק שפתחה לי גרושתי בהוצל"פ הוא רק כדי להוציא ממני כספים שלא כדין.


האם מדובר במעשים פליליים שלה? על אלו עברות פליליות היא עברה? מה עליי לעשות? האם לפנות למשטרה? האם המשטרה מטפלת בעניינים שכאלה?

על פניו גרושתך לא זייפה מסמכים. הרי החשבוניות הוצאו בעבור רכישת מוצרים. מה שבעייתי זו ההצהרה שלה שמדובר בהוצאות לילדים על מנת לזכות בהשתתפות שלך. זה נסיון לקבלת דבר במרמה ושיבוש מהלכי משפט. אפשרי בהחלט לפנות למשטרה.
אם תחפוץ בייעוץ פרטי אתה מוזמן לפנות אלי בטלפון הר"מ

עו"ד ערן צלניקר

האם משטרת ישראל טיפלה בסוף בתלונתך?

עורכי דין מובילים בפורום פלילי

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום פלילי

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.