סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פלילי(1,169)

הוטרדת ? נאנסת ? תקפו אותך ? הונו אותך ? הסתבכת בפלילים ? פתחו נגדך בחקירה ? מייחל לרגע בו יבשרו לך שהחקירה נסגרה "מחוסר אשמה" ? פורום פלילי הוא המקום לשוחח על כל הנושאים בתחום המשפט הפלילי. כאן, תוכל להתייעץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום, ואף לפתוח בשיח מקצועי בנושא, על מנת לקבל מענה לשאלותיך. פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא האינפורמציה הדרושה לך בשלב זה. אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכל נשתדל לעשות כל ביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.
קרא עוד

שאל בפורום פלילי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פלילי

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

10/01/2024 12:41 ישי קריב הצבת מצלמות אבטחה לצורך שלילת תביעות על פגיעות בקטינים הצבת מצלמות אבטחה לצורך שלילת תביעות על פגיעות בקטינים
אני נפגש עם ילדים ונערים בקליניקה
אני רוצה להיות בטוח שלא יעלילו על הטרדות ופגיעות מ'ן
למשך כמה זמן עלי לשמור את ההקלטות?
האם אוכל להחתים את ההורים שהם יכולים לצפות בהקלטה עד למשך זמן מסוים, נניח שנה
ולאחר מכן ההקלטות נמחקות, ואינם יכולים להעליל (או לפתוח תיק)?
תודה!

אני לא חושב שהזמן של שמירת ההקלטות הוא הנושא. כמטפל אתה מחוייב לחסיון ולשמירה על פרטיות. ולכן אני חושב שזו השאלה העיקרית - האם זה לא מפר את החסיון.

הקלד את תגובתך

05/06/2024 15:39 Ask נתפסתי בגניבה ברקת קמעונאית עי קבט נתפסתי בגניבה ברקת קמעונאית עי קבט
שלום רב,בז למעשי,במשך 4 חודשים מספר פעמים גנבתי בסופר שאני לקוח בו קבוע( לא שילמתי על מוצר 1/2 ,מכל העגלה בקופה העצמית) ברשת קמעונאית)
נתפסתי עי הקבט כשיצאתי מהסופר,אשר הכניס אותי לחדר עשה תשאול ועבר על המצלמות ראה כמה סרטונים והציג לי אותם,הודאתי ,הוא שאל על איזה סכום אני חושב שגנבתי בתקופה זו אמרתי שבערך 800 למרות שחושב שזה פחות בכל מקרה מעשים בזויים(אני לא זקוק ועובד בעבודה מכובדת) לא יודע מה דחף אותי למעשים אלו,פשוט מהבושה והפחד,ושילמתי לו באשראי 800 שח ,הוא החתים אותי שאני מודא באשמה,שלא יעשה זאת שוב,ותודה לרשת x שלא הזמינה משטרה,וצילם את הרשיון שלי,מה הוא יכול לעשות בהמשך??
זה קרא אתמול,ואני בקושי ישן ואוכל .
ברור שלא אעשה זאת שוב לעולם אך השאלה שלי האם הם יכולים ללכת עם זה יותר רחוק ,להגיש תלונה במשטרה ואז יזמינו אותי לחקירה ותיק פלילי ,בית משפט משפט? או שזה נשאר במאגר שלהם והם עזבו אותי לנפשי או יכולים לחזור אליי ולדרוש עוד משהו.
מה עליי לעשות אם יתקשרו מהמשטרה ויזמנו לחקירה.
כל הגוף רעידות.

25/04/2024 06:01 ערן כיצד גורמים לחברת בניה עונשין על הפרת חוק מכר דירות 1973 כיצד גורמים לחברת בניה עונשין על הפרת חוק מכר דירות 1973
חברת הבניה מסרבת למלא דרישה בחוק מכר דירות (הדרישה: לתת הדרכה על מתקנים, אין צורך בהתיחסות ספציפית לדרישה).
על הפרת הדרישה מוטל "קנס כאמור בסעיף 61(א)(1) לחוק העונשין, התשל"ז-1977"
1. איך גורמים להטלת הקנס?
2. הקנס שנקבע בחוק העונשין צמוד למדד או נשאר בשקלים כפי שנקבע בתיקון האחרון לחוק העונשין?

25/04/2024 06:00 ערן כיצד גורמים לחברת בניה עונשין על הפרת חוק מכר דירות 1973 כיצד גורמים לחברת בניה עונשין על הפרת חוק מכר דירות 1973
חברת הבניה מסרבת למלא דרישה בחוק מכר דירות (הדרישה: לתת הדרכה על מתקנים, אין צורך בהתיחסות ספציפית לדרישה).
על הפרת הדרישה מוטל "קנס כאמור בסעיף 61(א)(1) לחוק העונשין, התשל"ז-1977"
1. איך גורמים להטלת הקנס?
2. הקנס שנקבע בחוק העונשין צמוד למדד או נשאר בשקלים כפי שנקבע בתיקון האחרון לחוק העונשין?

24/04/2024 11:49 מודה ועוזב האם נותר סימן כלשהו לעונש 3 חודשים על תנאי שנפסק ב1982? האם נותר סימן כלשהו לעונש 3 חודשים על תנאי שנפסק ב1982?
האם נותר סימן כלשהו לעונש 3 חודשים על תנאי שנפסק ב1982?

03/04/2024 10:17 טל בקשה מוזרה של סוקר מהלמ בקשה מוזרה של סוקר מהלמ"ס
שלום,
פנה אליי טלפונית סוקר של הלמ"ס לטובת ביצוע סקר הוצאות משק בית, או משהו כזה...
בין ביתר, הוא ביקש שבמשך שבוע אשמור את כל הקבלות, לרבות מיקום של החנויות בהם אנו רוכשים, לטובת הקלדת הנתונים למערכת. זה חוקי?? זו חטטנות מקוממת וחדירה לפרטיות.
תודה.

24/03/2024 06:41 ציון סירי הסגת גבול פריצה לגינה פרטית הסגת גבול פריצה לגינה פרטית
שלום. אני וחמש אחיותיי בעלי דירה, בדירה גרה אחות מוגבלת, חדר גנב מעל גדר ועקר עץ גת בגובה 2 מטר והשליכו לגנב שותף מעבר לגדר ויחד נטשו את המקום עם העץ , יש מצלמות והגנבים זוהו , ותלונה במשטרה, אני רוצה לתבוע אותם על הסגת גבול, האם מספיק נציג המשפחה , בתביעה ואו צריך להחתים את כולם בתביעה או הצהרה כל שהיא מצורפת לתביעה, תביעות קטנות. תודה לתגובתכם.

15/03/2024 02:40 שחר הטרדה מאיימת בסכסוך שכנים האם נחשב פלילי הטרדה מאיימת בסכסוך שכנים האם נחשב פלילי
כנ"ל הגשת תלונה במשטרה, הדבר נחשב כאיום פלילי על המטריד? שכן נוקט נגדי באיומים בלתי פוסקים. היות וביצע שיפוץ בדירתו הפוגם לו בשעות שינה, כי ישן על הסלון שלי.
האם בבקשה לבימ"ש להוצאת צו הטרדה מאיימת הינה הליך משפטי לכל דבר של תביעה, בו מפרטים את פרטי המקרה לפרטי פרטים? ממש כמה עמודים, כמו תביעה.?

10/03/2024 14:35 ציון סירי גניבה של מתוך גינה מגודרת גניבה של מתוך גינה מגודרת
שלום במצלמות הבית בבית אחותי שהיא אישה מאוד חולה גרה לבדה ובעלת דמנציה, במצלמות הבית רואים שני גנבים אשר מתברר אב ובנו כאשר הבן מטפס מעל הגדר לתוך הגינה עם קלשון ועוקר עץ גת גובהו כשני מטר, איתרתי את הגנבים וחשפתי בפני הגנב ואשתו שהם היו שכנים בילדותי, את האירוע מתוך הנייד שלי, הזהרתי אותו שאם תוך יומיים לא יחזיר את העץ בשלמותו שתול בגינה , אגיש תלונה במשטרה וכן תביעה פלילית נגדו ובנו, הגנב שתל עץ בגובה 20 ס"מ והלך. אציין שבבית הוריו הסמוכים לביתו יש עצים רבים של גת בגינה שמשמשים על פי הידוע לי למסחר.
אודה לתגובתך

22/02/2024 13:38 מיטל העברת חומרי חקירה העברת חומרי חקירה
שלום רב, לפני מספר חודשים הבן שלי הגיש תלונה נגד עבריינים שאיימו על חייו.
צילום וידאו של התלונה שלו במשטרה בנוסף לצילום התלונה שלו הכולל את כתובת המגורים שלנו הועבר ע"י המשטרה לעורכי הדין של החשודים. עורכי הדין שלהם מסרו לחשודים חומרים אלה. והחשודים הפיצו את החומר ברשת בליווי איומים על חייו ואף הגיעו לביתנו.
השאלה שלי נחלקת ל-2- האם משטרת ישראל רשאית הייתה להעביר חומרים אלה לעוה"ד והאם עוה"ד היו רשאים להעביר חומרים אלה לחשודים?

נאשמים ועורכי דינם רשאים לצלם את חומר החקירה ולכן זה בסדר... לגבי השימוש של החשודים - ייתכן ומדובר בחשד לעבירות של שיבוש והטרדת עד... רצוי לפנות לתביעה ולדווח

תודה אבל אני באמת מנסה להבין איך זה ייתכן שילד מגיע למשטרה על מנת להגיש תלונה על עבריינים שאיימו על חייו, ומה שקורה בפועל זה שהם מקבלים לידיהם את כתובת המגורים שלו, הגיעו וכמעט חנקו אותו למוות? ועוד איימו שיפגעו באחיו הקטן, וכולנו חיים בפחד מאז.

עורכי דין מובילים בפורום פלילי

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום פלילי

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.