סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פלילי(873)

הוטרדת ? נאנסת ? תקפו אותך ? הונו אותך ? הסתבכת בפלילים ? פתחו נגדך בחקירה ? מייחל לרגע בו יבשרו לך שהחקירה נסגרה "מחוסר אשמה" ? פורום פלילי הוא המקום לשוחח על כל הנושאים בתחום המשפט הפלילי. כאן, תוכל להתייעץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום, ואף לפתוח בשיח מקצועי בנושא, על מנת לקבל מענה לשאלותיך. פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא האינפורמציה הדרושה לך בשלב זה. אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכל נשתדל לעשות כל ביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.
קרא עוד

שאל בפורום פלילי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פלילי

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

11/07/2018 18:30 מיכל עבירת איומים? עבירת איומים?
שלום רב,

רציתי לדעת אם לאיים על מישהו מפורשות תוך כדי ויכוח נוקב - ללא כל הצדקה או קשר למציאות, רק כאיזשהו "כלי נשק מילולי"- באשפוז בכפייה, יכול להיחשב כלא חוקי? מבחינת עבירת איומים? אמנם כאמור בלי קשר למציאות, אך בזדון; שבאותו הרגע היה מספיק גדול בשביל להוסיף לאיום סוג של 'כובד' עם האמירה "יש לי קשרים".

כאמור, גם אם כנראה אין לזה צל של קשר למציאות. אבל כשיש עדיין צורך להתעסק עם הבן אדם הזה ביומיום בעתיד הקרוב. ובנוסף ככל הידוע לי יש לו היסטוריה של דרמות, אימפולסיביות ונטייה לעיוות המציאות. ואילו לי יש דאגנות יתר... כך שנשארה מן חרדה מטרידה כזו בעקבות אותו האיום, שלא פגה, וגורמת לאי-שקט תמידי.

אז רציתי לדעת כרגע לשם התרעה על חומרת הדברים, אם הוא לא מספיק מודע אליה, ואולי למנוע שימוש נוסף באיומים חמורים ורנדומליים כאלה.

תודה רבה!

29/06/2018 14:22 מלאכי הטרדה מינית וחובת דיווח הטרדה מינית וחובת דיווח
שלום לכם,
מישהו העליל עלי עלילת שקר ונחקרתי במשטרה על הטרדה מינית ומעשה מגונה. התיק נסגר מחוסר ראיות.
העניין שמה שאותו אחד העליל עלי, אני יודע שהוא עשה זאת עם מישהו אחר קטין (בן 11). ההוא שהעליל בן 16 ואני בגיר. השאלה אם אני ידווח כי יש חובת דיווח למשטרה זה יכול לפגוע בי ולפתוח נגיד את תיק החקירה מחדש?

25/06/2018 12:47 פנינה הונאה ותביעה מול חברת סלקום הונאה ותביעה מול חברת סלקום
בהמשך לפרשת ההונאה מלפני שנתיים., קיבלנו מכתב על ידי עורך דין, בו סלקום תובעת אותנו על סכום מכובד, אין לנו קו בסלקום גם לעולם לא רכשנו מכשיר, תעודת הזהות הגיעה לידיהם והשתמשו בה בטענה שקנינו חבילה ב-2016, וכי קיים חוב של סכום גדול. כמו כן, המסמכים בהם פירוט החבילה מלווים בחתימה מזויפת רחוקה מהחתימה האמיתית שלי. לפי הפרשה מלפני שנתיים ההונאה נעשתה על ידי אנשים מבפנים לחברות התקשורת, מה עושים?
תודה

19/06/2018 19:19 דחוף !!! תביעה לפי סעיף 80 ו-81 לחוק העונשין תביעה לפי סעיף 80 ו-81 לחוק העונשין

אודה לתשובות על השאלות הבאות:

1. האם קיימת התיישנות? כמה זמן? מה היום הקובע?

2. בכמה עותקים יש להגיש את התביעה לבית המשפט?

3. האם יש לשלוח עותק גם לנתבע לפי סעיף 81 (מי שהגיש תלונת שווא)?

4. האם יש הבדל בין "תביעה לפי סעיף 80 ו- 81 לחוק העונשין" לבין "תביעה לפי סעיף 80 ביחד עם סעיף 81 לחוק העונשין"?

בתודה מראש לעונים

10/06/2018 13:28 משה אני חושש שבעל הWIFI שאני מחובר אליו מרגל אחרי המחשב שלי אני חושש שבעל הWIFI שאני מחובר אליו מרגל אחרי המחשב שלי
האם אפשר להגיש נגדו תלונה במשטרה? ואם קיים חשד שהוא התקין תוכנת ריגול על המחשב או פרץ למייל?

השאלה אם יש לך ראיות או תחושת בטן?
תלונה תמיד אפשר להגיש אך יבקשו ממך איזושהיא ראיה

24/04/2018 19:41 טל שאלה בעניין רישום פלילי ובקשה ליעוץ שאלה בעניין רישום פלילי ובקשה ליעוץ
שלום רב,
לפני מספר ימים במהלך חופשה באילת התפתח ריב ביני לבין הבת זוג שלי, היה דיבור בטונים גבוהים וגם בשלב מסוים הבת זוג רצתה להרים עלי יד, אני תפסתי את הידיים שלה וכנראה בניסיון התפיסה כשהיא מתנגדת אז דחפתי אותה קצת. בדיוק באותו רגע עברו שוטרים במקום והם עיכבו אותנו מיד לתחנת המשטרה הסמוכה, וככל הנראה הגישו נגדי תלונה "חשד לתקיפת בת זוג" וזאת למרות שבת זוג שלי לא התלוננה גם כאשר נחקרה. העברנו לילה שלם בתחנה כאשר בחלק מהזמן חיכינו עד שהחוקר יתפנה ובחלק מהזמן חיכינו למתרגם רוסית כי בת הזוג לא דוברת עברית ברמה טובה אלא בסיסית ביותר, ולמרות זאת חקירה ראשונה הועברה ללא מתרגם ע"י סימני ידיים וכד. במהלך החקירות שאלו אותי האם תקפתי אותה והאם היו מכות, עניתי שלא הכיתי אלא תפסתי אותה במרפקים ונענעתי אותה כדי שתקשיב לדבריי ולא היה מכות כלל לא ממני ולא ממנה. לאחר החקירה, החוקר אמר לי שהגרסה שלי לא תואמת לגרסה של בת זוג ועוד יותר גרוע שהיא לא תואמת לגרסה של שוטרים שהיו עדי ראיה לפיה הכיתי את החברה שלי עם אגרופים. קצין משטרה הגיע לתחנה לצורך קבלת החלטה וניסה להבין ממני שוב מה קרה וגם שאל אותי על רקע שלי. הסברתי לקצין מחדש, כולל אמירה שאין לי שום עבר פלילי ובכלל זאת הפעם הראשונה שלי בתחנת משטרה בחיים. אני בן אדם אקדמאי, שומר חוק וכן לא מתנהג באלימות. הקצין אמר שאני בבעיה גדולה כי גם הגרסה שלי לא תואמת לגרסה של הבת זוג וגם לגרסת שוטרים שהיו עדים ושאל אם יש מישהו שיסכים להיות ערב עלי ועל חברה שאני לא אפגע בה, זה היה נראה לי מגוחך לאור הנסיבות (לא עשיתי שום דבר מעבר לחוק) אז עניתי לו שבעקרון יש לי משפחה שיכולים להיות ערבים אבל אין סיבה לכך, כי לא עשיתי שום דבר לא חוקי ואני בטוח שבת זוג שלי לא טענה שהכיתי אותה כי לא הכיתי אותה ואם יש להם משהו נגדי שייקחו אותי למשפט או למעצר. הקצין אמר שיחשוב ויחזור אלי. חזרו אלי רק לאחר שעה וחצי כאשר הציבו בפני עובדה שאחי כבר הגיע לתחנה וחותם ערבות עלינו. בסופו של דבר לאחר כ-6 שעות בתחנה וחקירות שיחררו אותנו עם ערבות על 2000 ש"ח מכל אחד מאתנו (אחי, אני ובת זוג) על כך שהמקרה לא יחזור ואם יתפסו אותי על מקרה אלימות אז אני נכנס ישירות למעצר ולמשפט (כפי שהוסבר לי ע"י החוקר).
אציין שלאחר החקירות גם לקחו מאתנו דגימות DNA, טביעות אצבעות וצילמו אותנו למאגר המשטרתי.
בנוסף, לאחר החקירה התברר מבת הזוג שהיא סיפרה בחקירה שהיא הרימה עלי יד כדי לתת לי סטירה ואני עצרתי אותה וע"י תפיסת הידיים שלה ולא מעבר לכך.
בסופו של דבר אני לא מבין למה עיכבו אותנו כל כך הרבה זמן כאשר החברה שלי אמרה להם כל הדרך מהתחלה שאני לא הכיתי וגם אני אמרתי את זה. ואני לא מבין בענייני משטרה ומשפט וכד'.
אני מעוניין לדעת מה הרישום שנעשה במשטרה במקרה כזה, האם זה רישום פלילי או תיק והאם זה קבוע או זמני? ואם כן יש רישום אז מה משמעויותיו? ובאיזה נסיבות הרישום נסגר\נמחק?
(אבקש התייחסות גם לגביי וגם לגבי בת זוג)
כמו כן אשמח לקבל ליווי ויעוץ אישי בנושא.
תודה מראש.

טל שלום
קראתי את מה שאתה מספר
אתה מעלה שאלות טובות ונכונות
המענה אינו יכול להיעשות על רגל אחת ובאופן שטחי/כללי
צור איתי קשר טלפוני ונמשיך משם

עו"ד ערן צלניקר

23/04/2018 18:48 ישראל הגשת תלונה הגשת תלונה
הגשתי תלונה לפני כחודש במשטרה בעוון תקיפה סתם ועדיין לא זכיתי לתשובה ולא סיסמא לבירור מצב התלונה היום הוצאתי תעודת יושר ואמרו לי שאין נגדי רישומים האים זה אומר שהתלונה שהגשתי נסגרה מחוסר עניין לציבור ?

גליון ר"פ לא קשור לתלונה. אם היו סוגרים את התיק אמורים לשלוח אליך הודעה רשמית לכתבות המעודכנת
בכל מקרה גש לאותה תחנה שהגשת ותבקש לשוחח עם רכז החקירות הוא יענה לך

27/03/2018 14:00 טימור קורן עבירות קטינים עבירות קטינים
האם מתחשבים יותר בקטינים מאשר בגירים? לא לגמרי הבנתי זאת בכתבה שנתקלתי בה במסגרת השיטוטים שלי:

בדרך כלל כן, אבל כל מקרה ונסיבותיו

03/04/2018 05:57 office@gmail.com *

29/03/2018 18:58 נטלי הטרדה מינית משפט פלילי הטרדה מינית משפט פלילי
שלום רב עו"ד ערן : הוטרדתי מינית בעבודה תקופה ארוכה בצורה שלא ניתנת אפילו לתיאור (ניצול יחסי מרות)עד שלא יכולתי להכיל יותר והתלוננתי במשטרה . המעסיק נעצר , שוחרר בהגבלות וממתינים להחלטת הפרקליטות בעניין .נודע לי שהמעסיק טען ופרסם בכל מיני מקומות שהיה לנו רומן עוד לפני שהגעתי לעבוד אתו , דבר שלא היה ולא נברא חד משמעית .יצרתי קשר עם הפרקליטות והצעתי להשיג פירוט שיחות יוצאות ממכשיר הטלפון שלי לאותה תקופה להוכיח שלא היה לי בכלל את מס' הטלפון שלו ולא הייתי בשום קשר אתו משום סוג שהוא .הגשתי את כל החומר שהוצאתי מהחברה הסלולרית ואכן כמו שאמרתי מס' הטלפון שלו לא מופיע כלל בכל התקופה של לפני העבודה .אני בטוחה בצדקתי ובדבריי .החשש שלי הוא שמספרי הטלפון שנמצאים ברישום יגיע לידיו או לידי עו"ד שייצג אותו והשאלה שלי היא : האם מותר להם לעשות שימוש במספרי הטלפון ? לדוגמא : מס' טלפון שמופיע של ידידים , משפחה , ילדיי ? הרי הפרקליטות יבדקו את הדוחות בעצמם , ובוודאי יראו שמס' הטלפון שלו לא מופיע ולא יצאה שום שיחה ממני אליו לפני שהתחלתי לעבוד אצלו ,האם יכול להיעשות בכך שימוש לרעה על ידו או שכל שיחה יוצאת ממכשירי שמופיעה ברישום שלא אליו אינה רלוונטית לעניין כתב האישום באם יוגש נגדו ? האם מותר לעורך דינו ליצור קשר עם מספרים שמופיעים שם ? אני חוששת מאוד ממנו לכן גם לקח לי המון זמן עד שהתלוננתי. היה לי חשוב מאוד להוציא את פירוט השיחות שלי ולהגישם , למרות שאם טען שהיה רומן לפני, נראה לי שנטל ההוכחה עליו ואני די מצטערת בכלל שמסרתי את פירוט השיחות , יכולה לבקש אותם בחזרה ולבקש מהפרקליטות שיוציאו ממנו את השיחות היוצאות שלו ? מקווה שהייתי ברורה בשאלותיי , אשמח לתשובה מדויקת בנדון . תודה רבה !!

פלט השיחות שהוצאת נמצא בתיק החקירה ומהווה חלק מחומר החקירה. היה ויוחלט על הגשת כתב אישום חומר החקירה כולו מועבר לידי הנאשם ועורך דינו. אלו הכללים. מרגע שחומר חקירה מגיע אל התיק לא ניתן להוציאו או לתת רק חלק ממנו (אלא אם מדובר בעניינים חסויים וכיוצ"ב לגביהם מוצאת תעודת חסיון). קשה לי להעריך מה עורך הדין שלו יחליט לעשות עם הפלט אך בהחלט ניתן להניח כי הם ידקדקו בו ובתוכנו.

עו"ד ערן צלניקר

29/03/2018 11:53 גילי וינמן מה מסוכן ומה רצוי לעשות כשאני חושדת שאולי מעלימים ראיות לרצח? מה מסוכן ומה רצוי לעשות כשאני חושדת שאולי מעלימים ראיות לרצח?
כיצד להבחין בין העלמת שרידי רצח אדם לארוחה מכבש? שלום ראיתי שמפרקים משהו שנראה ככולל עצמות ושרידי בשר כחלק מהכנות לארוחת חג ואני תוהה וחושדת כיצד אפשר להבחין בין אדם לכבש? ומה מסוכן לעומת רצוי לעשות במקרים כאלו?

הקלד את תגובתך

עורכי דין מובילים בפורום פלילי

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

פסקי דין אחרונים בנושא פורום פלילי

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.