סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פלילי(982)

הוטרדת ? נאנסת ? תקפו אותך ? הונו אותך ? הסתבכת בפלילים ? פתחו נגדך בחקירה ? מייחל לרגע בו יבשרו לך שהחקירה נסגרה "מחוסר אשמה" ? פורום פלילי הוא המקום לשוחח על כל הנושאים בתחום המשפט הפלילי. כאן, תוכל להתייעץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום, ואף לפתוח בשיח מקצועי בנושא, על מנת לקבל מענה לשאלותיך. פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא האינפורמציה הדרושה לך בשלב זה. אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכל נשתדל לעשות כל ביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.
קרא עוד

שאל בפורום פלילי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פלילי

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

15/02/2020 22:57 ג ביטול זיכוי אשראי ביטול זיכוי אשראי
גיליתי שגנבו לי מהאשראי 900 שח הודעתי לחברת אשראי וזוכתי אבל רק אחרי הזיכוי גיליתי שזה היה אחי הקטן ואני לא רוצה שיפתחו נגדו חקירה במשטרה השאלה שלי היא ככה: אם אתקשר לחברת אשראי ואבקש לבטל את הזיכוי בטענה שלא ידעתי בזמנו שזה היה אחי האם הם יטענו שאני משקרת ולא יאשרו את הביטול ויפנו למשטרה כדי לפתוח בחקירה והאם הם יחייבו אותי כפול כי אני כביכול "נתפסתי בשקר"?

11/02/2020 15:34 שאלתי כבר רצון להיפרע מאדם כפוי טובה רצון להיפרע מאדם כפוי טובה
שלום, לפני זמן ניהלתי עזבון (לא ירשתי). השקעתי זמן ומאמצים רבים באיתור יורש במדינה זרה, שבה חוקי מטבע נוקשים. במשך חודשים הוא לא התייחס להודעות על הירושה שנפלה בחלקו. נעזרתי רבות במתרגם ישראלי שטלפן אליו, חזר וטלפן והסביר פעמים רבות וארוכות על חלקו ואת הפרוצדורות והמסמכים המשפטיים השונים הנדרשים לשם קבלת חלקו בעיזבון. המלצתי לו להתקשר עם עו"ד מקומי שמכיר את הנושא. לאחר חודשים רבים של פניות והסברים, הגיע הנה ללא ידיעתי, התקשר עם מייצג שסייע למשוך כספים רבים מהבנקים ולהעבירם למדינה שלישית, ללא ידיעת הרשויות בארצו. ביקורו וכל פעולותיו בנושא נודעו לי לאחר זמן. כמובן שאינני זכאי ואינני דורש תגמול כלשהו עבור ניהולי. אני פגוע שחרף אישורו של היורש לתגמל את המתרגם, הוא התעלם מהבטחותיו וניתק מגע. ברצוני ליידע את הרשויות בארצו על קבלת סכום נכבד ביותר והעלמתו מידיעתם. אינני מבקש דבר לעצמי ואינני דורש או מנסה לסחוט מהיורש שאין לי ואינני רוצה בכל קשר עמו. האם תקום נגדי עילה נזיקית ו/או פלילית? ( הודעתי לרשויות תהיה אנונימית לחלוטין).

10/02/2020 18:59 נועה הטרדה במייל הטרדה במייל
שלום,
יש מישהו שאני מאוהבת בו, הוא מרצה שלי.
שלחתי לו מייל אנונימי שאומר לו שאני מאוהבת בו.
אם אשלו לו עוד מייל, זה ייחשב הטרדה?
אין שם לשון בוטה או משהו כזה, רק "אני מאוהבת בך".

09/02/2020 17:16 אירינה רצון להיפרע מאדם כפוי טובה רצון להיפרע מאדם כפוי טובה
שלום, לפני זמן ניהלתי עזבון (לא ירשתי). השקעתי זמן ומאמצים רבים באיתור יורש במדינה זרה, שבה חוקי מטבע נוקשים. במשך חודשים הוא לא התייחס להודעות על הירושה שנפלה בחלקו. נעזרתי רבות במתרגם ישראלי שטלפן אליו, חזר וטלפן והסביר פעמים רבות וארוכות על חלקו ואת הפרוצדורות והמסמכים המשפטיים השונים הנדרשים לשם קבלת חלקו בעיזבון. המלצתי לו להתקשר עם עו"ד מקומי שמכיר את הנושא. לאחר חודשים רבים של פניות והסברים, הגיע הנה ללא ידיעתי, התקשר עם מייצג שסייע למשוך כספים רבים מהבנקים ולהעבירם למדינה שלישית, ללא ידיעת הרשויות בארצו. ביקורו וכל פעולותיו בנושא נודעו לי לאחר זמן. כמובן שאינני זכאי ואינני דורש תגמול כלשהו עבור ניהולי. אני פגוע שחרף אישורו של היורש לתגמל את המתרגם, הוא התעלם מהבטחותיו וניתק מגע. ברצוני ליידע את הרשויות בארצו על קבלת סכום נכבד ביותר והעלמתו מידיעתם. אינני מבקש דבר לעצמי ואינני דורש או מנסה לסחוט מהיורש שאין לי ואינני רוצה בכל קשר עמו. האם תקום נגדי עילה נזיקית ו/או פלילית? ( הודעתי לרשויות תהיה אנונימית לחלוטין).

04/02/2020 20:21 גיל תלונת שווא על תקיפה תלונת שווא על תקיפה
שלום . יש לנו שכנים שתמיד חוסמים אותנו עם מכוניות שלהם ונקלענו לאיזה וויכוח שבו הגנתי על אימא שלי עם גופי ובכל הם תבעו אותנו בתביעה שתקפנו ואיימנו עליהם וגם במשטרה. אני בנאדם עם תוו נכה ואימא שלי עזרה לי בטיפולים קשים ואני הגנתי עליה ולא הרמתי יד על אף אחד אף פעם לא הצבענו או היינו במשטרה פשוט השכנים הפכו את הקערה על פיה ממש ככה הם חסמו אותנו והיום עבריינים אבל בסוף הם תבעו אותנו כאילו אנחנו עבריינים עברנו ממש עוגמת נפש בחיים לא היינו בתביעה או מישטרה. בסוף עשינו פשרה אבל רק בגלל שלא היתה לנו ברירה כי לא רצינו להתעסק בדברים האלה וממש עבר עלינו ימים קשים ללא שינה. השאלה שלי אם אפשר בכל זאת להתלונן עליהם כי הם המציאו הרבה דברים התלונה שלהם.

אם התלונה שלהם היא עלילה אז בוודאי שאפשר להתלונן

24/01/2020 21:37 אנונימית חשיפה ללשון הרע מול איום בפייסבוק חשיפה ללשון הרע מול איום בפייסבוק
נכנסתי לקבוצת פייסבוק לפני כמה שבועות עם החשבון האישי והמקורי שלי (במטרה לקרוא בלבד) ועם חשבון בדוי שפתחתי (במטרה להגיב). הסיבה שפתחתי חשבון בדוי היא כי בקבוצה אליה הצטרפתי חברות נשים שמכירות אותי מחוץ לפייסבוק ואם אכתוב דבר מה בקבוצה מהחשבון האישי, הן יפיצו עלי דברי לשון הרע. דיברתי עם מנהלת הקבוצה בפרטי בעניין מסוים דרך החשבון הבדוי, והסברתי לה שהחשבון שלי הוא בדוי להגנה מלשון הרע. היא חסמה את החשבון הבדוי והאמיתי שלי מהקבוצה שלה ואמרה שאם ברצוני לשאול בקבוצה, עלי לפנות אליה והיא תכתוב בשמי. ביקשתי להחזיר את החשבון האמיתי שלי ונתתי פרטים מזהים עליו, וגם המנהלת השניה קיבלה ממני לינק לחשבון, אבל הן לא מאשרות אותי. גם ביקשתי שיעדכנו אותי לגבי פוסטים שכתבתי טרם הסילוק והן מתעלמות, והן הציעו שגם אתן למישהי אחרת לשאול בשמי, אבל משתמשת שניסתה לעזור לי באנונימיות קיבלה התעלמות גם היא. האם יש משהו שניתן לעשות בנידון באחד מהדברים האלה?

לא נראה לי שהשאלה שלך קשורה לפורום פלילי

27/01/2020 17:18 אנונימית תשובה

אז לאיזה פורום או תחום עלי לפנות?

הקלד את תגובתך

14/01/2020 23:17 משה פלילי פלילי
האם ניתן להעביר עבירה פלילית על אדם אחר? אסביר, קניתי דירה עם חריגת בנייה, ובעירייה בקשו ממני לעשות הסדר טיעון מול בית המשפט, וכך עשיתי, למעשה הפרתי את הצו בית משפט ולא הרסתי ולא הוצאתי היתר. השאלה שלי האם כל ההסדר טיעון שחתמתי היא לשווא כי א"א להעביר עבירה פלילית מאדם לאחר?

השאלה הראשונה היא האם מי שקנית ממנו כבר נחקר על העניין הזה או שהוגש כנגדו כתב אישום? אם כן - אז העניין מטופל מולו

20/01/2020 17:59 משה פלילי

הוא לא נחקר. סיכמנו שאני לוקח את זה על עצמי. השאלה האם באמת ניתן לקחת על עצמי פלילי?

11/01/2020 22:34 רוני מור מעבר באור אדום - רישום פלילי? מעבר באור אדום - רישום פלילי?

אודה לתשובה:

היום בשעה 17:00 המתנתי לצורך פנייה שמאלה בצומת (רכוב על קטנוע 125 סמ״ק).

אדגיש, כי הצומת הייתה פנויה לחלוטין, דהיינו במשך זמן רב לא חלף רכב משלושה כיוונים שונים.

מסיבה שאינה ברורה לי, הרמזור בנתיבי לא התחלף לאור ירוק לאורך דקות ארוכות, ומכיוון שלא חלף בו אף רכב, ביצעתי פנייתי באור אדום.

בשלב זה, דלקה אחרי ניידת אשר כרזה עליי לעצור בצד.

צייתתי להוראה, ומייד לאחר שעצרתי, הצגתי בפני השוטרת (אשר שוחחה עימי) והשוטר את רישיון הנהיגה שלי.

אדגיש, כי נהגתי בשניים בכבוד, יושרה וענייניות, תוך שהשבתי מיידית בשפה גבוהה לשאלותיה והודתי בביצוע העבירה, מבלי ללכת סחור סחור והמצאת תירוצים.

השוטרת השתמשה בביטויים כגון ״אתה איתנו?״, ״אז אתה סבבה עם מה שעשית?״, ״זה מה שתגיד במשפט?״, תוך שניכר כי אינה שולטת ברזי הדברים, כשרגע אחד אמרה: ״זה 1,000 ש״ח קנס ו- 10 נקודות״, ברגע שני אמרה: ״זה 1,500 ש״ח קנס ו- 12 נקודות״, וברגע שלישי אמרה: ״זה שלילת רישיון בטוח״.

מכיוון שהדגשתי בפניה כי היא צודקת ולא הבעתי כול עוינות ו/או וויכוח, אמרה זו לבסוף כי היא רק מציינת את הדבר במחשב (אותו נשאה בידיה), וכי הדברים רשומים ומצויינים, ובמידה ואבצע עבירת תעבורה בעתיד, או אז אענש.

ניכר כי מדובר בטיפול לא מקצועי מצידה, וכי היא איננה מנוסה בעבודתה.

שאלתי הינה:
האם ייתכן כי כך נגמר הדבר?
האם יש אפשרות כי לבסוף כן ישלח קנס / אזומן למשפט וכו׳?

*אדגיש כי רישומי הפלילי חשוב לי, ולמיטב הבנתי, מעבר באור אדום היא עבירה חמורה אשר כן עלולה להיכלל במרשם הפלילי.

תודה.

הקלד את תגובתך

20/01/2020 16:20 חיים סיום מעצר בית סיום מעצר בית
שלום. לגבי מישהו שברקע תלונת אישה על אלימות שבגינם מאסר על תנאי (אסור להפר שלוש שנים). כעבור שנה שוב תלונה על אלימות, מעצר של שבועיים עד לשחרור ומעצר בית חליפי אצל משפחה במרחק 100 ק"מ (המתנה למשפט).
הבעיה שמעצר הבית נמשך ונמשך וכעבור חמישה חודשים שולב הגבר בטיפול יום נגד אלימות במשפחה.
כעבור שלושה שבועות נפלט מטיפול יום ובעוד חודש יהיה דיון.
האם בדיון, בהנחה ובתקווה שלא יהיה מאסר בפועל ויינתנו עבודות שירות, יש עדיין צורך בדיור חליפי?
כלומר האם יוכל לבצע את עבודות השירות מדירתו או שוב נצטרך להחזיק אותו בדירת המשפחה?

תודה רבה מראש

תנאים מגבילים פוקעים מייד לאחר גזר הדין - אלא אם קיימות נסיבות המצדיקות הארכתם (עיכוב ביצוע לדוגמא)

11/01/2020 19:16 אבי כתב אישום כתב אישום
היי , לפני כמעל שנה הייתי עצור ימים בתיק מסויים עם עוד חשוד מרכזי לאחר מכן שנינו השתחררנו
לאחר חקירות רבות שניסו להוכיח שאני קשור לעבירה לא הגיעו לאיזשהי הוכחה שאני כן קשור או שהייתה לי ידיעה בתיק.
קיבלתי לפני כ4 חודשים מכתב ראשון שהתיק עבר לפרקליטות ושהם בוחנים את התיק לגבי כתב אישום
החשוד המרכזי לפני כחודש ימים קיבל מכתב שני ואני לא קיבלתי
האם זה אומר שהם לא מתכוונים להגיש נגדי כתב אישום ?
* חשוב לציין שנמצא במשטרה רכוש רב שטרם קיבלתי הכל במלואו ובגלל זה חשוב לי כמה שיותר מוקדם לדעת את ההחלטה כדאי לשחרר את התפוס

כל עוד לא קיבלת הודעה על סגירת התיק, לא ניתן להסיק האם יש כוונה לעשות כן רק משום שנגד מעורב אחר הוגש מכתב ידוע שני. לגבי התפוסים- ניתן להגיש בקשה מתאימה. ממליץ להיוועץ בעורך דין.

בנוגע לתפוסים - החוק קובע שאם חלפה תקופה של 180 יום ולא הוגש כתב אישום - התפוסים יוחזרו או שהמשטרה תגיש בקשה להארכה. מסקנה - ניתן היה להגיש בקשה להחזרת התפוס לפני חצי שנה. וחבל שלא עשית כך.
ביחס למצבך המשפטי - המכתב הראשון שקיבלת הוא מכתב יידוע - התביעה מודיעה לך שהתיק עבר לבדיקתה והחלטתה. אני מניח שהמכתב השני שהחבר קיבל הוא מכתב המזמן אותו לשימוע. מאחר ואתה לא קיבלת אז ייתכן אחת משתיים : אפשרות אחת, שהוחלט לא להגיש כנגדך וההחלטה לסגור את התיק נגדך תתקבל ביחד עם ההחלטה לגבי השני. אפשרות שנייה, לאחר שהם ישמעו את הטיעונים שלו בשימוע - יוחלט לגביך.
בכל מקרה - אני חושב שאתה צריך לשקול לשכור ייצוג של עורך-דין פלילי

עו"ד ערן צלניקר

עורכי דין מובילים בפורום פלילי

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום פלילי

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.