סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פלילי(1,015)

הוטרדת ? נאנסת ? תקפו אותך ? הונו אותך ? הסתבכת בפלילים ? פתחו נגדך בחקירה ? מייחל לרגע בו יבשרו לך שהחקירה נסגרה "מחוסר אשמה" ? פורום פלילי הוא המקום לשוחח על כל הנושאים בתחום המשפט הפלילי. כאן, תוכל להתייעץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום, ואף לפתוח בשיח מקצועי בנושא, על מנת לקבל מענה לשאלותיך. פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא האינפורמציה הדרושה לך בשלב זה. אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכל נשתדל לעשות כל ביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.
קרא עוד

שאל בפורום פלילי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פלילי

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

01/07/2020 22:31 יוני יש לי לוח דרושים שמציע עבודות בתשלום של מנוי חודשי, האם מותר למכור לקטינים מתחת ל18 גם מנוי לאתר הזה או שזה עבירה פלילית? יש לי לוח דרושים שמציע עבודות בתשלום של מנוי חודשי, האם מותר למכור לקטינים מתחת ל18 גם מנוי לאתר הזה או שזה עבירה פלילית?
יש לי לוח דרושים באינטרנט שמציע גישה לעבודות תמורת בתשלום של מנוי חודשי, האם מותר לי למכור לקטינים מתחת ל18 גם מנוי לאתר הזה שפונים אליי לאתר או שזה עבירה פלילית?

01/07/2020 08:01 ערן ו. עיכוב ומתן דו עיכוב ומתן דו"ח כוזב על ידי איש שיטור עירוני
שלום עורך דין צלינקר,

לפני מספר ימים בהליכה בפארק, הבחנתי בפקח עירוני שנוסע על מדרכה, לא לצורך חירום וללא אורות מהבהבים.
הערתי לפקח ושאלתי למעשיו, הוא אמר זה חוקי ושהוא מבצע סיורים עם רכב על מדרכה(הזוי) , אמרתי לו שאבדוק את זה עם המוקד העירוני כשאגיע הביתה, התחלתי להתרחק מהניידת.

אחרי שהתרחקי הוא קרא לי אליו והתחיל לשאול אותי שאלות, ביקש ת.ז וכו,
לבסוך החליט הביא לי דוח על פי סעיף : חוק שמירת הסדר והנקיון בגנים(איסור הפרעה לא יעשה אדם כל מעשה בגן שיש בו כדי לגרום סכנה, מפגע, הפרעה, אי נוחות או נזק לכל . אדם, או שיש בו כדי להפר את הסדר בגן.).

מדובר בדוח כוזב כנקמה על כך שהערתי לו, ברצוני להגן על עצמי ולנצל את כל הכלים החוקיים שיש בידי כדי להגן על עצמי וכדי להביא את אותו פקח לדין.

אנא רשום לי אילו צעדים עומדים בפניי ואת סדר ביצוע הפעולות(ברצוני גם לתבוע את העיריה בבית המשפט לתביעות קטנות על עיכוב בלתי חוק, דוח כוזב, עוגמת נפש , בזבוז זמן וכו).
בבקשה רשום לי את סדר פעלותי הרצוי.


בכבוד רב,

27/06/2020 01:33 קטי חסיון של מתלונן בתיק? חסיון של מתלונן בתיק?
האם ניתן להגיש תלונה באופן שהחשוד לא יוכל לברר את פרטי המתלוננת? נניח שהמתלוננת רוצה להגן על עצמה.

האם החשוד מכיר את המתלוננת? אם לא - ועל מנת להגן על המתלוננת - בד"כ משחירים את פרטיה מעל התלונה וכך לא ניתן לדעת היכן גרה וכו'

28/06/2020 03:59 יוני הורשעתי בדין לפי סעיף 348(ג) לחוק העונשין, הורשעתי בדין לפי סעיף 348(ג) לחוק העונשין,
בספטמבר אמור להתחיל התמחות,האם אוכל ?

מהי הפרוצדורה ? חנינה לנשיא ? מכתב ללשכת עו״ד?

צריך לבדוק את הנתונים - מתי הורשעת, איזה סוג עונש קיבלת, נסיבות המעשים וכו'

27/06/2020 01:31 מושון האם עד מהווה ראיה? האם עד מהווה ראיה?
נפגע עבירת תקיפה מגיש תלונה. החשוד פותח תלונת נגד שקרית על תקיפה גם כן, על המתלונן, כטקטיקת הגנה. למתלונן יש עד שראה את המתרחש. האם עד כזה מהווה ראיה בעל בסיסה ניתן לסגור את התיק הנגדי, ולהעמיד את החשוד לדין?

עד ראייה הוא ראיה מצוינת בכפוף לקביעת מהימנותו. ככל שהעד ייחשב ניטרלי/אוביקטיבי יותר ולא מטעם מי מהצדדים - בהחלט זו ראיה שעשויה לגרור את סגירת התיק

07/06/2020 17:25 יהושוע האזנת סתר להורה האזנת סתר להורה
שלום רב, אני נמצא בסכסוך כספי עם אחיותיי לעניין חלוקה עתידית של רכוש הורים. אבי עדיין חי לבדו, ורק בני המשפחה מבקרים אותו לפרקים. לפני חודש הבחנתי במכשיר הקלטה המותקן על מכשיר הטלפון של אבי, ואף קיבלתי אישור על כך במעבדה פרטית לאחר שהעברתי להם את המתקן שמצאתי.לא ניתן לקבוע להיכן משודרות השיחות המוקלטות. אני משוכנע שאחת האחיות התקינה המתקן על מנת לעקוב אחר שיחותיי עם אבי , וזאת ללא ידיעתו! מהם הצעדים המשפטיים או חוקיים שניתן להוציא לפועל במצב זה? האם אני יכול להתלונן או שמא רק אבי יכול לפנות בתלונה? תודה

אתה יכול לגשת לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה

13/06/2020 12:07 רון זייפר מחיקת רק מחיקת רק"פ
בצעתי 4 חודשי עבודות שירות בשנת 2003 מתעסק כקב"ט שנים רבות

מציע שתיגש לתחנת משטרה ותוציא גליון ר"פ. כל הנתונים יופיעו שם

10/06/2020 14:42 עדי החלטה לשחרר סניגוריה ציבורית החלטה לשחרר סניגוריה ציבורית
האם ביהמ"ש יכול לשחרר סניגור ציבורי לאחר שהורה על מינוי בהסתמך על יכולת כלכלית (עבירת עוון) לפי בקשת הסניגוריה בלבד? האם הוא חייב לתת החלטה על סמך טיעונים משכנעים וראיות לחוסר שת"פ. דבר נוסף, האם קיים רפרנס משפטי (בחוק או בפסיקנ) על החלטות כאלו? אני מבינה שלא ניתן לערער על החלטה כזאת כי זאת החלטת ביניים? סליחה על כל השאלות. מקווה לקבל תשובה ברורה ומספקת

לבית משפט שיקול דעת מוחלט בבקשות מן הסוג הזה. חוסר שיתוף פעולה הוא העילה המרכזית לכך.

07/06/2020 01:55 אילן אני מכיר בחורה שקיימה יחסי מין עם בעל חיים ומכרה סרטון כזה בכסף, יש לי תיעוד והתכתבויות האם מותר לי לפרסם את הפרטים שלה ואת ההתכתבות אני מכיר בחורה שקיימה יחסי מין עם בעל חיים ומכרה סרטון כזה בכסף, יש לי תיעוד והתכתבויות האם מותר לי לפרסם את הפרטים שלה ואת ההתכתבות
אני מכיר בחורה שקיימה יחסי מין עם בעל חיים ומכרה סרטון כזה בכסף, יש לי תיעוד והתכתבויות האם מותר לי לפרסם את הפרטים שלה ואת ההתכתבות?

אם היא מכרה את הסרטון אז הפרטים שלה כבר ידועים, לא?

מכרה אותו בשם בדוי דרך אפליקציית ביט האם מותר לפרסם את המעשה שלה ואת ההתכתבות בנינו שהיא מודה בזה או שאסור ?

07/06/2020 14:36 שרה ביטול רישום משטרתי סגור ביטול רישום משטרתי סגור
שלום, לבן זוגי יש רישום משטרתי עקב תיק שנסגר בתאריך 03.02.2011 . בן זוגי היה קטין (בן 17), חקרו אותו במשך כמה שעות ולאחר מכן התיק נסגר במשטרה. עילת הסגירה: חוסר ראיות. האם הרישום המשטרתי נמחק באיזשהו שלב? או שצריך לכתוב להם בקשה לביטול הרישום המשטרתי?

אני מציע לגשת לתחנת משטרה עם ת.ז ולהוציא גליון רישום פלילי. היה והתיק מעדיין מופיע ניתן לפנות למדור מידע פלילי במטה הארצי

עורכי דין מובילים בפורום פלילי

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום פלילי

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.