סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

3 שנות מאסר לעורך דין שהתחזה לפסיכולוגית ולמטופל וביצע מעשים מגונים בצעירות

עו"ד אילן אשד קיבל שלוש שנות מאסר בגין מעשים מגונים שביצע בצעירות בעת שהתחזה למטופל הסובל מפוסט-טראומה

3 שנות מאסר לעורך דין שהתחזה לפסיכולוגית ולמטופל וביצע מעשים מגונים בצעירות
03/04/2016 | 19:05 | מאת: מערכת אתר iLaw |

 לעתים היצירתיות שנתקלים בה בתחום המשפט הפלילי יכולה להפתיע – לרעה, כמובן. עו"ד אילן אשד ביצע עבירות מין בצעירות בצורה יוצאת דופן – ראשית, הוא התחזה לפסיכולוגית והציע לצעירות שחיפשו עבודה לטפל באדם הסובל מפוסט טראומה. ואז הוא התחזה למטופל עצמו, ובמהלך הטיפולים שלהן בו ביצע בהן את זממו. וואלה! מדווח שבחמישי האחרון (31/3) גזר בית משפט השלום בתל אביב על אשד שלוש שנות מאסר בגין ניסיון למעשה מגונה במרמה, מעשה מגונה והתחזות לפסיכולוג.

אשד פעל לפי השיטה הבאה: הוא היה מתקשר לנשים שהציעו באינטרנט שיעורים פרטיים או טיפולים אלטרנטיביים ומציג את עצמו כפסיכולוגית בשם נעמה. אז הוא היה מציע להן לטפל במטופל פוסט-טראומטי בשם ליאור, אשר חווה התעללות מינית בילדותו. אופן הטיפול, על פי אשד, כלל שיחזור של חלק מהמעשים המיניים שנעשו בליאור בילדותו כדי שייכנס למעין טראנס.

רוב הצעירות סירבו; שתיים נענו וביצוע את ה"טיפול"

כצפוי, חלק מהמתלוננות ששוחחו עם אשד בטלפון כלל לא הסכימו להיפגש עמו; ואילו חלק נפגשו עימו אך לא הסכימו לבצע את "הטיפול". שתי מתלוננות נפגשו עם "ליאור" ואכן ביצעו את המעשים המבוקשים.

בדיון ביום חמישי אשד הורשע בתיק נוסף, שהתנהל בבית המשפט המחוזי בתל אביב, בגין מעשים דומים: מעשי סדום שביצע שבעת שהתחזה לפסיכולוגית ולפסיכיאטרית והציע לנשים לטפל באדם שסובל מאוטיזם, אותו הוא גילם. בתיק זה טרם ניתן גזר הדין.

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי