סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין שימוע (3)

מהי הזכות לשימוע על פי הדין הפלילי? האם יש באפשרותו של חשוד לטעון לחפותו עוד טרם הגשת כתב האישום? מתי ניתן לעשות כן ובפני מי? על שאלות אלו ונוספות אחרות תוכלו לקבל מענה מקצועי מעורכי הדין המופיעים ברשימה הנמצאת בהמשך העמוד.

הזכות לשימוע הינה אחת הזכויות החשובות ביותר המגיעות לחשוד בעבירות "פשע", שעונשן עולה על שלוש שנות מאסר. זכות השימוע מאפשרת לחשוד, באמצעות עורכי דינו, את ההזדמנות לשטוח את טענותיו הלגיטימיות בפני בית המשפט רגע לפני הגשת כתב האישום נגדו. עורכי דין לייצוג לפני שימוע פלילי יעמלו רבות בכדי להציג חומר משפטי מנומק אשר ישיג הקלה או תיקון משמעותיים בסעיפי כתב האישום השונים. יתרה מזאת, עורכי דין אלו עשויים במקרים רבים להביא לביטולו המוחלט של כתב אישום.


משתמע מכך שליווי של עורכי דין הבקיאים בתחום, הינו בלתי נמנע ועשוי להשליך על המשך הליכי המשפט העתידיים. ברשימת עורכי הדין שלהלן תוכלו למצוא עורכי דין לייצוג לפני שימוע פלילי למודי ניסיון וידע העתידים לשנות את גורלכם.

קרא עוד
 • רשימת עו"ד שימוע
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד שימוע

  צור קשר עם עורכי דין בתחום שימוע

 • יניב דניאל

  יניב דניאל, עו"ד

  תחומי עיסוק: חקירה משטרתית,כתב אישום,מעצר עד תום הליכים,רישום פלילי,שימוע

 • מעיין חיימוביץ, עו"ד

  בעלת משרד הבקיא במשפט פלילי, לרבות ייצוג של עברייני נוער

  תחומי עיסוק: אונס,הונאה ומרמה,חקירה משטרתית,כתב אישום,מעצר עד תום הליכים,מעשה מגונה,סחיטה,סמים,עבירות מין,עבירות נוער,ערעור פלילי,פריצה והתפרצות,רכוש,שוחד,אלימות ותקיפה,עבירות מחשב,שימוע,עבירות המתה

 • עו"ד אלכסנדר ריבקין

  אלכסנדר ריבקין, עו"ד

  עו"ד המומחה למשפט פלילי ודיני התעבורה

  תחומי עיסוק: חנינה,כתב אישום,מעצר עד תום הליכים,עבירות נוער,רישום פלילי,שימוע

מאמרים אחרונים בנושא שימוע

סגירת תיק פלילי
עילות הסגירה של תיק פלילי

פתיחתו של תיק פלילי מובילה דרך כלל לאחת משתיים: סגירתו של התיק או העמדה לדין פלילי בבית המשפט. החלטת המשטרה לסגור תיק פלילי שנפתח כלפי אדם שנחשד בביצוע עבירה פלילית כלשהי מלווה ב"עילת סגירה".

זכות השתיקה
מתי כדאי להשתמש בזכות השתיקה

מתי כדאי לנחקר לעשות שימוש בזכות השתיקה בעת חקירה במשטרה? ראו מאמרו של עורך ניסים לביא, העוסק בתחום.