סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.

17/02/2013 | 12:37 | מאת: עו"ד ערן צלניקר |

השעה תשע בערב. הטלפון מצלצל. על הקו אבא מודאג : "עצרו את הבן שלי בימ"ר מרכז" ( ימ"ר – יחידה מרכזית של משטרת ישראל ). שעה לאחר מכן אני מתייצב במשרדי היחידה המרכזית ומשוחח עם הלקוח. החשד כנגדו חמור ביותר : ייבוא סמים מהודו לישראל. לאחר שיחה עם הלקוח אני עוזב את המקום ולמחרת בבוקר הוא מובא להארכת מעצר. בחלוף מספר ימים מוגש כתב אישום חמור בעבירות של ייבוא סם מסוכן, החזקת סם שלא לצריכה עצמית וקשירת קשר.

 
על פי הנטען בכתב האישום ללקוח שלי חבר ישראלי השוהה בהודו בשנים האחרונות. באמצעות המדיות החברתיות השונות ( סקייפ, פייסבוק, מיילים ושיחות טלפון ) השניים תכננו לייבא לישראל כמות נכבדה של סם מסוכן מסוג ג'ראס ( מעין חשיש מרוכז ) תוך שהם מדברים בצפנים ובקודים שונים. באותם ימים ממש מפקיד הלקוח שלי סכום כסף לטובתו של החבר מהודו ואף יוצר עימו קשר מספר דקות לאחר ההפקדה. כשבועיים לאחר מכן מגיע תיק מוזר לבית המכס בראשון לציון. כפי שנעשה לעיתים קרובות עם חבילות מהודו נכנסה יחידת הכלבנים לפעולה כאשר בדיקת התיק הספציפי העלתה כי בתיק המוזר, בין מצעי הכתנה, מסתתרת כמות נכבדה של סם. אמנם שם השולח וכתובתו צוינו במפורש אך שם הנמען נכתב על שם בית עסק במרכז הארץ.
 
בלשי היחידה המרכזית וחוקרים ממשטרת ישראל מוזעקים מייד למקום. השוטרים נוטלים לידיהם את התיק ומתכוננים לפעולת המסירה. במסגרת ההכנות נעשות מספר פעולות חשאיות שאין זה המקום לפרטן. פעולת המסירה מתוכננת ליום ושעה ספציפיים ובלשי היחידה מתפרסים בשטח. אחד מהם מקבל את תפקיד "השליח" ועולה לבית העסק. השליח/השוטר נכנס פנימה ופונה לכיוון המשרד שם יושב לא אחר מאשר הלקוח שלי. החבילה נמסרת לידיו והוא אף חותם בשמו אך מציין מספר תעודת זהות אחר משלו. השליח/השוטר עוזב את המקום כשדקה לאחר מכן בלשי היחידה פושטים על המקום, נכנסים למשרד ומוצאים את הלקוח שלי עם התיק פתוח בידיו וחיוך מרוח על פניו. בחיפוש בביתו של הלקוח נתפסו סמים נוספים. 
 
לאחר עיון בחומר הראיות זומנתי לדיון בבית המשפט. מעבר לגרסה הבעייתית של הלקוח במשטרה הציגה המדינה את פלטי השיחות, אישור הפקדת הכסף, דוחות פעולה של השוטרים בדבר מסירת תיק הסמים לידי הלקוח שלי, דו"ח מסודר של המסלול אותו עבר התיק מהודו עד לישראל, העובדה שהלקוח שלי מועסק כמנהל בבית העסק הרשום על גבי התיק וכן ראיות נוספות. האם התיק סגור?!
 
רשות הדיבור עברה אלי. טענתי בפני בית המשפט שגם אם אסכים להגשת כל הראיות בתיק לא ניתן יהיה להרשיע את הלקוח שלי במיוחס לו בכתב האישום. הצגתי בפני בית המשפט את הטעון הוכחה במקרה של עבירת ייבוא סם וקשירת קשר וטענתי כי לא ניתן להוכיח את הקשר בין תיק הסמים לבין השולח ( אותו חבר ) ובין הלקוח שלי ובין התיק הספציפי. אמנם הלקוח שלי מועסק בבית העסק והוא אכן מכיר את הבחור מהודו ואף שוחח איתו ושלח לו כסף ואולם התיק לא מוען אליו באופן אישי ולא הוכח כי היתה לו שליטה על התיק או על הגעתו למקום. ודאי שלא ניתן להוכיח כי הוא ידע שהתיק מכיל סמים. בהחלטתו קיבל בית המשפט את טענותיי וקבע כי חרף התמיהות והחשדות הרבים כנגד הלקוח שלי הרי שטענותיי מוצדקות ולא ניתן להוכיח כי אותו חבר אכן שלח את תיק הסמים ואף לא ניתן להוכיח מה טיב הקשר בין הלקוח שלי לבין התיק שהגיע לידיו. הרי המשטרה היתה זו שהניחה את התיק בידיו ובכך סמנה אותו כמקבל התיק ( בבחינת "אקדח מעשן" ). אין מחלוקת שהוא לא עשה שום דבר אקטיבי כדי להראות שהוא מעוניין בתיק ( ובתכולתו ) ויודע מה מסתתר בתוכו. 
 
התוצאה הסופית – בית המשפט משחרר את הלקוח שלי במקום. 
 

שאלות על הכתבה? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

אודות כותב פסק הדין

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

הצג טלפון

ליצירת קשר עם עו"ד ערן צלניקר

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי
object(Advertiser)#1074 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(24) ["user_id":protected]=> int(31) ["first_name":protected]=> string(8) "יאיר" ["last_name":protected]=> string(12) "מושיוב" ["phone1":protected]=> string(10) "0723974739" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(10) "0774212077" ["address":protected]=> string(26) "הנדיב 71 הרצליה" ["description":protected]=> string(93) "ניסיון עשיר בייצוג בתיקים פליליים וכן בתיקי תעבורה" ["portable_description":protected]=> string(331) ""בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים" " ["content":protected]=> string(4400) "

עו"ד יאיר מושיוב, בוגר הפקולטה למשפטים במכללה למנהל, ועוסק בתחומים הפלילי והתעבורה משנת 2004. 

 
ניסיונו הרב של עו"ד מושיוב בתיקים רבים בנושא הפלילים ועבירות התנועה, מאפשר לו להעניק ללקוחותיו שירות מקצועי ובאחוזי הצלחה גבוהים, לעבירות קלות וחמורות כאחד. מאחורי המשרד שורה ארוכה של הצלחות בזיכויים, סגירות תיקים, עיכובי הליכים, שחרורים ממעצר, שחרורי אסירים בועדות שליש והקלות רבות בעונשים צפויים. 
 
המשרד מעניק את שירותיו ללקוחות רבים בכל רחבי הארץ בתחומים הבאים:
 
יעוץ וליווי במעצר, הכנת נחקר במשטרה, מחיקה ושינוי רישום פלילי, ייצוג משפטי בהליך הפלילי, הסדרי טיעון, סגירת תיקים, מחיקת רישום פלילי, הכנה וייצוג בערעורים ועררים, עתירות אסירים ('בג"צ'), ועדות שחרורים, ועדות רפואיות, חנינות ועוד.
 
בנוסף, למשרד ניסיון רב בייצוג משפטי בעבירות פליליות נוספות, כגון: אלימות – תקיפה ואיומים, אלימות במשפחה, תקיפת שוטר, סחיטה באיומים; עבירות סמים – החזקה, שימוש, סחר, ייבוא; עבירות רכוש  גניבה, שוד, התפרצות; אינוס ומין - עבירות אונס, מעשה מגונה, הטרדה מינית; זיוף ומרמה – קבלת דבר במרמה, שוחד, הונאות שונות ועוד. 
 
משרדו של עו"ד מושיוב מנוסה גם בייצוג מקצועי בעבירות תנועה שונות, לרבות עבירות נהיגה בשכרות, עבירות מהירות ונהיגה בפסילה, ומאחוריו שורה ארוכה של זיכויים או הצלחות בהשגת עונשי פסילה נמוכים ביותר.
 
במהלך הקריירה שלו השתתף עו"ד מושיוב בהשתלמויות מגוונות בנושא המשפט הפלילי ובדיני התעבורה, וזאת מטעם לשכת עורכי-הדין בישראל. 
כמו כן ברשותו של עו"ד מושיוב היתר מיוחד לשמש כסנגור פלילי בבתי דין צבאיים ונסיונו עשיר בייצוג חיילים בעבירות סמים, אלימות, עריקות ועוד.
 
עו"ד מושיוב דוגל בגישה, לפיה ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלו, ולכן מעניק הוא תשומת לב אישית ויחס מעמיק לכל לקוח ובכל תיק. עו"ד יאיר מושיוב עושה את מירב המאמצים להילחם על זכויותיכם, תוך אכפתיות רבה תוך שימוש בידע המקצועי, בנסיון ובקשרים המקצועיים שרכש עם השנים.
 
פנייה למשרדו של עו"ד מושיוב תזכה אתכם בייצוג אישי ומקצועי, בזמינות של 24 שעות ביממה, והגעה לכל תחנת משטרה ולכל בית משפט בארץ. 
 
ייעוץ ראשוני במשרד ללא תשלום.
" ["picture_id":protected]=> int(1615) ["picture_description":protected]=> string(0) "" ["map":protected]=> string(371) "" ["main_category_id":protected]=> int(5) ["main_expertise_id":protected]=> int(164) ["city_id":protected]=> int(159) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(true) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(true) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(true) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(26) "יאיר_מושיוב.html" ["total_rate":protected]=> float(5) ["raters_count":protected]=> int(1) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(68) "עו"ד יאיר מושיוב, עורך דין יאיר מושיוב" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(19) "2013-03-05 13:08:09" ["meta_keywords_articles":protected]=> NULL ["meta_description_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_title_recommendations":protected]=> string(1) "0" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_title_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(0) "" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(0) ["insertion_time":protected]=> string(0) "" ["update_time":protected]=> string(3) "256" ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }
object(Advertiser)#1044 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(99) ["user_id":protected]=> int(107) ["first_name":protected]=> string(8) "עמית" ["last_name":protected]=> string(11) "בר-טוב" ["phone1":protected]=> string(10) "0544423250" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(10) "03-6440510" ["address":protected]=> string(12) "הברזל 3" ["description":protected]=> string(167) "משרד בוטיק בתחום עבירות צווארון לבן, מס, כלכליות והלבנת הון, ובעל התמחות בתחום המיסוי האזרחי" ["portable_description":protected]=> string(214) ""ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."" ["content":protected]=> string(4846) "
עו"ד עמית בר-טוב יליד 1967. עו"ד בר-טוב התמחה בפרקליטות מחוז ת"א (מיסוי וכלכלה) ובהשכלתו בוגר קורס יועצי מס. התקבל כחבר בלשכת עורכי הדין בשנת 1995.
 
בשנת 1997 ייסד עו"ד עמית בר-טוב משרד בוטיק, הנחשב לאחד המשרדים המובילים בתחומו בארץ ומתמחה בתחום  עבירות מס (מס הכנסה, מע"מ, מכס) עבירות מרמה וזיוף, עבירות צווארון לבן, עבירות כלכליות, עבירות על חוק ניירות ערך  ועבירות על חוק איסור הלבנת הון. כן מתמחה בתחום המיסוי האזרחי.
 
כמענה לאכיפה הכלכלית המשולבת של רשות המיסים והמשטרה, עו"ד עמית בר-טוב משלב את מומחיותו בייצוג מול רשויות האכיפה בהליכים הפליליים (מעצרים, כתבי אישום וערעורים) ובייצוג בהליכי המיסוי האזרחיים (השגות, ערעורים, הסדרים, פריסות חוב, ביטול קנסות הצמדה וריבית) כשנדרש לכך.
 
למשרד התמחויות ייחודיות  נוספות מול רשות המיסים בהלבנת כספים באופן חוקי במסגרת הליכי גילוי מרצון וקבלת אישור כי לא יפתחו הליכים פליליים, המרת כתבי אישום בכופר ו/או בקנס מנהלי וייצוג בהליכים בגין הטלת עיצום כספי ע"י הרשויות השונות.
 
לאורך השנים צבר עו"ד עמית בר-טוב ניסיון רב ומוניטין הן בייצוג לקוחותיו בבתי המשפט בכל הערכאות, הן בייצוג מול מוסדות רשות המיסים (פקידי השומה ותחנות מע"מ האזוריות) והן בייצוג מול רשויות החקירה השונות (סמנכ"ל חקירות רשות המיסים, פקידי שומה לחקירות במס הכנסה, חקירות מע"מ, חקירות הביטוח הלאומי, יחידת יהלום של רשות המיסים, חקירות רשות נירות ערך, יחידות המשטרה השונות- להב 443: יאח"ה (היחידה הארצית לחקירות הונאה), היאל"כ (היחידה הארצית לחקירות כלכליות) ויחידת אתג"ר ). 
 
עו"ד בר-טוב מייצג לקוחותיו באופן תדיר מול גופי אכיפת החוק בכל הארץ, לרבות: פרקליטות מחוז ת"א (מיסוי וכלכלה), הפרקליטות הפלילית, המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה, היחידה המשפטית לתיקים מיוחדים של מע"מ, היחידה המשפטית הארצית לתיקי מכס, תביעות מס הכנסה, תביעות מע"מ, רשות ניירות ערך, ועדות הכופר, ועדות הקנס מנהלי וועדות להטלת עיצום הכספי.
 
במהלך השנים טיפל עו"ד בר-טוב בתיקים הקשורים לחברות ציבוריות, חברות פרטיות, ליחידים, לעמותות, לרואי חשבון, ליועצי מס, מנהלי חברות, גורמים וחברות מחו"ל. 
 
השירות המוצע על ידי המשרד משלב בין אמינות למקצועיות ברמה גבוהה על מנת להציע ללקוחות את המענה המשפטי הטוב ביותר.
 
עו"ד עמית בר-טוב מפיץ עיתון אינטרנטי בשם "בניגוד לחוק" המסקר את הנושאים "החמים" בתחומי התמחותו, מרצה בפני רו"ח, עו"ד ויועצי מס בפורומים שונים, וחבר בלשכת עוה"ד בוועדות: הלבנת הון ועבירות מס. 
" ["picture_id":protected]=> int(270) ["picture_description":protected]=> string(0) "" ["map":protected]=> string(223) "https://maps.google.co.il/maps?q=%D7%94%D7%91%D7%A8%D7%96%D7%9C+3+%D7%AA%D7%9C+%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91&ie=UTF8&hnear=%D7%94%D7%91%D7%A8%D7%96%D7%9C+3,+%D7%AA%D7%9C+%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91+%D7%99%D7%A4%D7%95&gl=il&t=m&z=16" ["main_category_id":protected]=> int(8) ["main_expertise_id":protected]=> int(200) ["city_id":protected]=> int(154) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(true) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(false) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(true) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(25) "עמית_בר-טוב.html" ["total_rate":protected]=> float(5) ["raters_count":protected]=> int(1) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(66) "עו"ד עמית בר-טוב, עורך דין עמית בר-טוב" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(19) "2013-06-04 18:28:12" ["meta_keywords_articles":protected]=> NULL ["meta_description_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_title_recommendations":protected]=> string(1) "0" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_title_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(0) "" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(0) ["insertion_time":protected]=> string(0) "" ["update_time":protected]=> string(3) "198" ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }
object(Advertiser)#1047 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(532) ["user_id":protected]=> int(587) ["first_name":protected]=> string(10) "סיניה" ["last_name":protected]=> string(19) "חריזי מוזס" ["phone1":protected]=> string(10) "0723911051" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(9) "089152821" ["address":protected]=> string(60) " דרך מנחם בגין, תל אביב יפו, ישראל " ["description":protected]=> string(248) "שנות ניסיון רבות בשילוב כישורים משפטיים ואישיים בולטים ויושרה אישית באים לידי ביטוי בייצוג בכל תיק ותיק לו נתפרת אסטרטגיה משפטית מנצחת." ["portable_description":protected]=> string(257) "עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות." ["content":protected]=> string(3085) "

עורכת הדין סיניה חריזי מוזס

   
משרד עו"ד סיניה חריזי מוזס הינו משרד בוטיק מקצועי וייחודי, בעל 20 שנות מוניטין ונסיון, המתאפיין במתן טיפול ייעודי וייחודי לכל תיק ותיק, לו נתפרת אסטרטגיה משפטית מותאמת.
      
עו"ד חריזי ניחנת בכישורים משפטיים גבוהים ביותר, אשר הביאו מאות תיקים תחת ניהולה לתוצאות יוצאות דופן מוכחות. עו"ד חריזי מתאפיינת בכישורים משפטיים בולטים בהם יכולת לימוד וניתוח משפטיות גבוהות ביותר, יסודיות והעמקה בכל מקרה ומקרה ויכולת חשיבה חדשנית ויצירתית, הכל ממוקסם לטובת הלקוח, תוך מתן יחס אנושי וליווי אישי.
   
עו"ד חריזי בוגרת אוניברסיטת חיפה בהצטיינות טיפלה לאורך השנים בתיקים רבים בעלי מורכבות משפטית גדולה וכן בתיקים שזכו לסיקור נרחב.
   
עו"ד חריזי דוגלת ופועלת בצורה מיטבית בחתירה ללא תנאי למקסום תוצאות ההליכים עבור לקוחותיה.
   

תחומי עיסוק:

   

משפט פלילי

   
המשרד מייצג בכל מגוון העבירות הפליליות וההליכים הפליליים בכלל הערכאות לרבות תיקים מורכבים ביותר. בין היתר נותן המשרד ייצוג  בהליכים פליליים בעבירות הבאות - עבירות כלכליות שוחד מרמה והלבנת הון, עבירות מחשב וסייבר, עבירות אלימות לרבות אלימות במשפחה, עבירות סמים, עבירות מין ועוד. 
         

מקרקעין/נדל"ן

   
חוזי מכר ושכירות, העברה ללא תמורה, תכנון ובניה, הפשרות, שטחים חקלאיים, הפקעות, ליווי פרוייקטים ועסקאות קומבינציה.
                

הסדרת חובות/פשיטות רגל

      
ניהול חובות בין במסגרת הליכי פשיטת רגל או הליכים אחרים, הכל תוך התאמה אישית למקרה, לשם יציאה למסלול חיים חדש.
          
" ["picture_id":protected]=> int(2188) ["picture_description":protected]=> string(30) "סיניה חריזי מוזס" ["map":protected]=> string(0) "" ["main_category_id":protected]=> int(8) ["main_expertise_id":protected]=> int(200) ["city_id":protected]=> int(154) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(true) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(false) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(false) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(35) "סיניה_חריזי_מוזס.html" ["total_rate":protected]=> float(0) ["raters_count":protected]=> int(0) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(0) "" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(19) "2016-03-28 23:02:48" ["meta_keywords_articles":protected]=> NULL ["meta_description_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_title_recommendations":protected]=> string(1) "0" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_title_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(0) "" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(0) ["insertion_time":protected]=> string(0) "" ["update_time":protected]=> string(2) "77" ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }
object(Advertiser)#1073 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(20) ["user_id":protected]=> int(27) ["first_name":protected]=> string(10) "מעיין" ["last_name":protected]=> string(16) "חיימוביץ" ["phone1":protected]=> string(10) "0723974740" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(0) "" ["address":protected]=> string(30) "לוי משה11 (מגדל UMI)" ["description":protected]=> string(102) "בעלת משרד הבקיא במשפט פלילי, לרבות ייצוג של עברייני נוער" ["portable_description":protected]=> string(209) ""אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."" ["content":protected]=> string(3635) "

עו"ד חיימוביץ היא בעלת משרד עצמאי בתחומי המשפט הפלילי ועבריינות הנוער, מנהלת פורומים משפטיים באינטרנט, ומספקת ייצוג משפטי מקצועי לבגירים ולבני נוער הנדרשים להגנה בפני החוק.

 
את דרכה בין כותלי מערכת המשפט, החלה עו"ד חיימוביץ כבר במהלך לימודיה לתואר ראשון (L.L.B) בפקולטה למשפטים במסלול האקדמי של המכללה למנהל, כאשר עבדה באחד המשרדים המובילים בארץ בתחום הפלילי. מאז צברה ניסיון משפטי ופלילי רב בייצוג נאשמים בעבירות שונות של רכוש, סמים, אלימות בדרגות שונות, זיוף ומרמה, עבירות שב"ח- כניסה לא חוקית לארץ ועוד.
 
עו"ד מעיין חיימוביץ מספקת ייצוג וליווי משפטי ואישי לאורך כל הדרך- מהמעצר הראשוני, המשך בשלב הגשת כתבי האישום וההתמודדות בבית המשפט, טיפול בהליכי הערר והערעור, וכלה בהגשת עתירות לחנינה ולועדת שחרור ופניות אסירים אחרות. עו"ד חיימוביץ  מטפלת  אף בבקשות למחיקת רישום פלילי לצורך הנפקת "תעודת יושר".
 
על מנת להעשיר את ארגז הכלים העומד לרשותה ולעזור ללקוחותיה בצורה הטובה ביותר, עברה עו"ד מעיין חיימוביץ הכשרה גם בגישור והיא בעלת תעודת מגשרת (A.D.R)  מטעם המרכז ליישוב סכסוכים ומחלוקות בנווה צדק.
 
כמי שמתמחה במשפט הפלילי מחד ובהובלת תהליכי גישור מאידך, מספקת עו"ד חיימוביץ הן ידע וניסיון משפטיים-מקצועיים והן יחס אישי, כל זאת במהלך ההתמודדות הלא פשוטה עם הערכאות המשפטיות ושאר הגורמים המעורבים.
 
האשמות בפלילים, תלונות, מעצרים, זימונים לבתי משפט והליכים פליליים שונים, הם חוויות מפחידות, קשות ומתסכלות. עו"ד מעיין חיימוביץ מכירה את התהליך המורכב על כל שלביו וסודותיו. היא מכירה את זכויותיהם של העומדים לדין, באופן שהם עצמם אינם מסוגלים להכיר, ותדאג לעמוד על כך שיקבלו אותן בכל מחיר. 
 
עורכת הדין מעיין חיימוביץ המתמחה במשפט הפלילי על כל היבטיו, מעניקה ללקוחותיה ליווי צמוד, אוזן קשבת וזמינות מלאה- עשרים וארבע שעות ביממה.
" ["picture_id":protected]=> int(2141) ["picture_description":protected]=> string(0) "" ["map":protected]=> string(255) "https://maps.google.co.il/maps?q=%D7%9E%D7%A9%D7%94+%D7%9C%D7%95%D7%99+11+%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%9F+%D7%9C%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%9F&ie=UTF8&gbv=2&hnear=%D7%9E%D7%A9%D7%94+%D7%9C%D7%95%D7%99+11,+%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%9F+%D7%9C%D7%A6%D7%99%D7%95%D" ["main_category_id":protected]=> int(8) ["main_expertise_id":protected]=> int(190) ["city_id":protected]=> int(116) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(true) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(true) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(false) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(33) "מעיין__חיימוביץ.html" ["total_rate":protected]=> float(0) ["raters_count":protected]=> int(0) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(82) "עו"ד מעיין חיימוביץ, עורכת דין מעיין חיימוביץ" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(19) "2013-02-07 16:35:36" ["meta_keywords_articles":protected]=> NULL ["meta_description_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_title_recommendations":protected]=> string(1) "0" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_title_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(0) "" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(0) ["insertion_time":protected]=> string(0) "" ["update_time":protected]=> string(3) "537" ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }
object(Advertiser)#1076 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(10) ["user_id":protected]=> int(17) ["first_name":protected]=> string(6) "ערן" ["last_name":protected]=> string(11) "בן עמי" ["phone1":protected]=> string(10) "0723974736" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(0) "" ["address":protected]=> string(28) "החילזון 3 רמת גן" ["description":protected]=> string(189) "משרד בוטיק בתחום דיני התעבורה, ובכלל פורץ דרך בכל הנוגע לתיקי נהיגה בשכרות וסוגיות משפטיות נוספות בתחום" ["portable_description":protected]=> string(268) ""תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."" ["content":protected]=> string(1845) "

חברת עורכי דין ערן בן עמי הנו משרד בוטיק מוביל ופורץ דרך המתמחה בדיני התעבורה בפרט ובמשפט הפלילי ככלל.

 

המשרד נוסד על ידי עורך הדין והמגשר ערן בן עמי, בוגר הפקולטה למשפטים במכללה למנהל ומרצה בתחום דיני התעבורה בלשכת עורכי הדין, אשר התחיל את דרכו כתובע בפרקליטות מחוז מרכז ובהמשך ייסד את המשרד כסנגור מתוך מטרה להוביל לשינוי משפטי ממשי בתחום דיני התעבורה, וכך היה.

 

במרוצת השנים, ובהמשך לפריצות הדרך המשפטיות וההרצאות לעורכי דין מטעם הלשכה, הפך עורך הדין ערן בן עמי לחבר מן המניין בוועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין כמו גם מרצה בהתנדבות מטעם "אור ירוק" בנושא תעבורה ונהיגה בטוחה.

 

צוות המשרד אחראי על יצירת תקדימים וזיכויים רבים אשר שינוי את פני משפט התעבורה בישראל, תוך שימת דגש מיוחד על שרות מקצועי ויחס אישי ללקוח. לשם כך כמות התיקים בטיפול המשרד מוגבלת באופן שיבטיח טיפול VIP לכל אחד ואחד מהלקוחות.

" ["picture_id":protected]=> int(89) ["picture_description":protected]=> string(0) "" ["map":protected]=> string(221) "http://maps.google.co.il/maps?q=%D7%94%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%96%D7%95%D7%9F+3+%D7%A8%D7%9E%D7%AA+%D7%92%D7%9F&hl=iw&ie=UTF8&hnear=%D7%94%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%96%D7%95%D7%9F+3,+%D7%A8%D7%9E%D7%AA+%D7%92%D7%9F&gl=il&t=m&z=16" ["main_category_id":protected]=> int(5) ["main_expertise_id":protected]=> int(164) ["city_id":protected]=> int(162) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(true) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(false) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(true) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(23) "ערן_בן_עמי.html" ["total_rate":protected]=> float(0) ["raters_count":protected]=> int(0) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(54) "עו"ד ערן בן עמי, חברת עורכי דין" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(19) "2013-01-23 10:51:29" ["meta_keywords_articles":protected]=> NULL ["meta_description_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_title_recommendations":protected]=> string(1) "0" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_title_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(0) "" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(0) ["insertion_time":protected]=> string(0) "" ["update_time":protected]=> string(3) "567" ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }