סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על רשלנות רפואית שיניים(78)

אחד המכנים המשותפים למרבית בני האדם היא חוסר החיבה (בלשון המעטה) לרופאי שיניים. מעבר לכך, מרבית האנשים נוטים לדחות עד כמה שניתן את ההגעה לרופא השיניים ולא בכדי. לרוב טיפולי השיניים הם אינם נעימים וכרוכים בתחושת כאב כזו או אחרת. יחד עם זאת, אין האמור לעיל מצדיק קבלת טיפול שיניים רשלני. יתרה מכך, ישנם אנשים אשר מתחילים לחוות בעיות רפואיות ואינם מודעים כלל לכך שמדובר בתוצר לוואי של טיפול השיניים הרשלני שעברו, בעיות כגון פגיעה בעצבי הפנים ואיבוד תחושה, פגיעה בסינוסים, זיהום בעצמות הלסת ועוד שלל בעיות אשר עלולות לצוץ לאחר קבלת טיפולי שיניים. אם ניזוקתם כתוצאה מטיפול שיניים רשלני ואתם מעוניינים לקבל תמונת מצב ראשונית אודות מצבכם, פורום רשלנות רפואית בטיפולי שיניים הוקם בדיוק למען מטרה זו. פורום רשלנות רפואית בטיפולי שיניים עוסק בכל ההיבטים המשפטיים הקשורים לתחום רשלנות רפואית שיניים הכוללים מתן ייעוץ משפטי וראשוני ממיטב עורכי הדין המתמחים בדיני נזיקין בכלל ובתחום טיפולי שיניים בפרט. חשוב לזכור כי קבלת מענה ראשוני בפורום אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עו"ד וקבלת חוות דעת אישית ומקיפה בעניינכם. 

קרא עוד

שאל בפורום רשלנות רפואית שיניים

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

לפורום זה אין מנהל

רוצה לנהל את הפורום?

צור קשר

11/07/2019 21:06 כמו אזולאי אחריות על שתל אחריות על שתל
שלום. בשנת 2014. עברתי השתלת שן.בקופת חולים מאוחדת. היום לאחר5 שנים נפלה השן.האם אני זכאי לאזושהיא אחריות

18/01/2018 13:40 הילה ספי כתרים שנשרו כתרים שנשרו
לפני 3 שנים הושתלו 3 שתלים בלסת תחתונה(אזור הטוחנות)ועליהם 3 שיני חרסינה צמודות(לא בניפרד)
3 שני החרסינה הצמודות נשרו בזמן אכילה בלי שארגיש כלום.גם לא היו כאבים כלשהם.במזל תוך כדי בליעה ברגע אחרון השתעלתי והוצאתי לבדוק מהי האבן שהופיעה לי בפה ורק לאחר ששטפתי במים הבנתי שזה השיניים שנבנו מעל השתלים. השתלים עצמם בלסת לא זזו ולא התנדנדו..

20/08/2017 21:08 יאיר זה עובד לכם האתר? אני לא יכול להזמין תור זה עובד לכם האתר? אני לא יכול להזמין תור
למישהו האתר הזה עובד? כי לי הוא לא עובד ואני לא יכול להזמין תור! בבקשה תעזרו לי.

20/08/2017 21:08 יאיר זה הכתובת

17/11/2016 15:10 עדי שפירא נזק בלסת נזק בלסת
עברתי בעקירה כירוגית של שיני בינה לפני 3 שנים , כתוצאה מהעקירה נגרמו לי בעיות בצד השמאלי של הלסת בצד שבו בוצעה העקירה . אני סובלת מאז מכאבים חזקים קושי בפתיחת פה . ואני מטופלת בבית חולים מאז . רציתי לדעת האם אני יכולה לתבוע על דבר כזה

03/11/2016 11:50 מבררת אחריות לשתלים אחריות לשתלים
בצעתי שתל בשנת 2005 והוא נפל בנובמבר 2016 . האם קימת עליו אחריות.
בצעתי אותו במרפאה של קופת חולים .

01/08/2016 22:22 שרה דלקת בשתלים דלקת בשתלים
עברתי השתלת שיניים לפני ארבע וחצי שנים. לפני כמה ימים שתי לב שהשיניים העליונות זזות. הלכתי לרופא הוא עשה לי צילום שהראה שיש לי דלקת וחלק מהשתלים רקובים
הרופא נתן לי אנטיביוטיקה לשבוע. והוסיף שאח"כ הוא יצטרך לשים לי אנטיביוטיקה על השתלים עצמם שכל כדור מהם עולם 350 ש"ח אני צריכה 5 כדורים. והוא מקווה שלא יצטרכו לשים שתלים חדשים. ואם יצטרכו הוא "יתחשב" בי.
הייתי בשוק טוטאלי. שאלתי אותו אני לא מבינה שילמתי מאה אלף ש"ח על שתלים ואין על זה אחריות?
הרופא ענה לי למה לא הגעת לביקורת אחת לחצי שנה? והוסיף אני הרי צילצלתי אלייך שתגיעי.
עניתי לו נכון שצלצלת אלי ושאלת אותי למה לא רואים אותך. (וגם נכון ששלחתי אליו כמה לקוחות טובים) אבל אף פעם לא הזהרת אותי ולו ברמז שאם לא אגיע אני מסכנת את עצמי. כמו שאתה אומר לי עכשיו "שזה כמו המוות השקט" כמובן שאם הייתי שומעת רמז קל הסגנון הזה לא הייתי מעיזה לא להגיע לביקורת.
הוספתי להקשות עליו. אם שתלים זה דבר כל כך רגיש ומסוכן לסיבוכים היית צריך לתת לי הרצאה שלמה וברורה שאבין לקראת מה אני הולכת. לא היה לו מה לענות לי. הוא רק אמר לי שגם הוא המום ממה שקרה ואף פעם לא קרה לו דבר כזה.
השאלה האם יש לי מה לעשות בנדון

05/03/2016 14:48 זה משנה? החלטה הרסנית של רופא החלטה הרסנית של רופא
שלום חברי הפורום,


יש לי שאלה קצת שונה מי מה שראיתי פה עד עכשיו, אני מטופל כבר קרוב לשלושים שנה בבריאות הנפש. עברתי מגוון טיפולים גם אלטרנטיביים וגם נורמטיביים ואבל למרות ניסיונותיי ולמרות העקשנות שלי לחיים טובים, דברים לא השתנו ורק התדרדרו לרעה.

שאלה שלי היא כדלקמן ,אני כבר מטופל שנתיים וחצי אצל פסיכיאטר א' ושוב למרות שניסתי כל מה שהציע לי ללא פקפוק בהבנה שלו כלפי הנפש האנושית, מצבי רק הולך ומידרדר והסבל היום יומי שלי מחריף ללא יכולת לראות תקווה או שנוי בעתיד הקרוב או הרחוק. לכן הצעתי לרופא שלי טיפול בחו"ל אולם ניסיוני אבל יכול לעזור למצבי היחידה שעושה את הטיפול ביקשה שהרופא שלי יכין מ"ס מסמכים כדי להבין אם יש לי בכלל סיכויי ליהנות מהטיפול שהם מצאים.
למרות הרופא שלי לא מציע לי יותר עזרה או תקווה לחיים טובים הוא מסרב בתוקף לתת לי את המסמכים אללו שיכולים לתת לי תקווה חדשה לחיים, ואולי לשנות משהוא בעתיד.
אז העם אני יכול להביא את הבעיה שלי לדיון בבית משפט, אני רוצה ששופט יחליט אם החלטה של רופא שכבר מיצע את כל הדרכים שהוא מכיר. ואין לו דרך יותר לעזור לי ,אלה להגיד לי שב בבית עד יום מותך האם זה החלטה מושכלת מצד הרופא? או שהוא מחויב לתת לי לנסות עוד דרך חוץ מימה שהוא מכיר? הטיעון של הרופא זה שהוא לא יכול לעזור לי לפגוע בעצמי, זה פשוט אבסורד כי הבחירות שלו במשך השנים עשו לי יותר נזק מכל טיפול שאולי יפגע בי, מי נתן לו את היכולות לנבות את העתיד?


תודה מראש על כל תושבה שתופיע,

26/07/2014 19:43 rami rami rami
לפני בערך שנה עשיתי כתר בשן,הכתר נפל ובלעתי אותו
לא מצאתי אותו עדיין,השאלה שלי
האם אני יכול ליתבוע על רשלנות רפואית,או האם אני יכול לידרוש מהרופא שלי כתר חדש
מאחר והדבק לא תפס לי תכתר והוא נפל
תודה ושבוע טוב

03/03/2014 00:32 מורן הגשת תביעה הגשת תביעה
ביצעו לי השחזה בשן הסמוכה לכתר, שבעקבותיה פרצה עששית במוך השן. מצב זה גורם לי כאבים רבים ואני רוצה להגיש תביעה. האם זה אפשרי?

כמובן שזה אפשרי רק שזה יהיה כרוך בהוצאות נכבדות של כתיבת חוות דעת מומחה להוכחת הרשלנות

26/02/2014 22:13 כוכב השאיר חלק של שן השאיר חלק של שן
רציתי לברר אם אני יכולה לתבוע רופא שיניים של קופת חולים עקב חוסר מיומנות, אשר התבטא בהשארת חלק מהשן במהלך טיפול עקירה, ואילץ אותי לעבור טיפול חוזר.

האם הרופא אמר לך שהשאיר שארית שורש לאחר העקירה? או שהדבר התגלה לך בטיפול אחר?
בנוסף עלינו לבדוק מה הנזק שנגרם לך כתוצאה מהשארת שארית השורש, דלקת, זיהום וכו'.
כדאי להתייעץ בעו"ד המתמחה בנושא.

עורכי דין מובילים בפורום רשלנות רפואית שיניים

עו"ד זמי מור מילברג

"הידע והנסיון שלי כרופא שיניים, מאפשר לי לבחון תיקי רשלנות רפואית בשני כובעים, ותוך כך להעריך טוב יותר עבור לקוחותיי את סיכוי תביעתם..."