סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על רשלנות רפואית(158)

שאל בפורום רשלנות רפואית

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום רשלנות רפואית

עו"ד רן שפירא
איזור: תל אביב
פקס: 036916635
טלפון: הצג טלפון

"אמינות ומהימנות, יושרה, מקצועיות ומאבק בשיתוף פעולה מלא ושקוף עם לקוחותינו, הינם כללי ברזל של משרדנו..."

17/04/2017 08:52 שושנה מחפשת עו מחפשת עו"ד לרשלנות רפואית/נזיקין מאזור חיפה והסביבה.
מחפשת עו"ד לרשלנות רפואית/נזיקין מאזור חיפה והסביבה.

מציע לפנות לייעוץ אישי ונוכל לסייע.

05/07/2017 23:04 נדב צילומי ברכיים - קרינה מיותרת צילומי ברכיים - קרינה מיותרת
שלום.

הופניתי ל 4 צילומי ברכיים על פי הוראת אורטופד.

הרנטגנאי ערבי, כנראה לא שולט בשפה העברית, לא הבין את הוראות הרופא המפורשות וכתוצאה מכך נאלצתי להצטלם 8 פעמים במקום רק 4.

האורטופד ביקש צילום ברכיים בעמידה, הרנטגנאי ביצע בשכיבה.
האורטופד ביקש 2 צילומי ברך כאשר אני שוכב על הגב, הרנטגנאי ביצע 2 צילומי ברך כאשר אני שוכב על הבטן.

האם יש לי עילה לתביעת פיצועין?

תודה רבה.


ככל ולא נגרם כל נזק, אין כל מקום לעילת תביעה.

12/09/2017 09:23 נחמה רשלנות בלידה, העלמת מידע וחשש לנזיקין בילד רשלנות בלידה, העלמת מידע וחשש לנזיקין בילד
שלום רב,
ילדתי בשנת 2014 לידה קשה שהסתיימה בקיסרי חירום בשבוע 42+3. בשבת 15.3.2014 אושפזתי במחלקת יולדות א לצורך זירוז הייתי עם ב 16.3.2014 בשעות הערב והלילה התראתי על ירידת מים אך הצוות זלזל וטען שהיות וזו לידה ראשונה אני לא יודעת מה זה ושהפדים שהשתמשתי אינם מהווים אינדיקציה. לבסוף ב 17.3.2014 בבוקר מצאתי את טכנאית האולטראסונד שהיתה עימי לכל אורך שמירת ההריון והיא נאותה לבצע בדיקת אולטרא סאונד שהראה מיעוט מי שפיר והפחתה בתנועות עובריות. מיד לאחר מכן הרופאה הבכירה נכנסה ונזפה בי כיצד לא עדכנתי אותם שירדו לי המים כל הסברי לא עזרו והועברתי למיון יולדות.
חיברו אותי לפיטוצין במשך 13 שעות ללא אפידורל היות והם לא היו ערוכים לכך בשל התיק הרפואי שלי והמתינו למרדים בכיר. בלילה הין 17.3 - 18.3 הגיע המרדים ש 3 ניסיונות לקחו לו להחדיר את המחט אך הוא שכך להחתים אותי על הסכמה לאפידורל ורק בסוף ההליך נזכר בכך. ב 18.3 בבוקר כבר שמו לב שהעובר במצוקה וגם אני לקח להם עד 4 אחה"צ להחליט על קיסרי חירום וזאת לאחר שכבר המוניטור לא הראה צירים או דופק. גם כאן לא זכרו להחתים על הסכמה לניתוח ורק באמצע ההליך המנתחת שאלה את המרדים האם החתים אותי והוא אמר שלו והיות וכבר הייתי עם טשטוש לא יכלו להחתים אותי. במהלך האשפוז ביולדות הבן שלי נזקק למנות סוכר עקב נפילות סוכר. כששוחררתי נתנו לי מסמכי שחרור רק מרגע הלידה עצמה ללא השלושה ימים שהייתי מאושפזת בטענה ששני המחלקות צריכות לנסח יחד מכתב משולב ושישלח אלי הביתה.
המכתב הזה מעולם לא נשלח, גם כאשר פניתי למחלקה באותה שנה עקב סיבוכים שלי וגם לארכיון תמיד נשלח אליי אותו מכתב שחרור החל מה 17.03.2014 ולא מה 15.03.2014.
כיום לבני התגלה בבדיקת MRI מוח פגיעה בחומר הלבן והאפור שהיות ואנו בשלבי הבירור טרם ידוע מה המחלה הספציפית החשד למחלה על ספקטרום אוטיסטי או למחלות ניווניות.
הצוות הרפואי צריך את כל החומר הרפואי של ההריון והלידה אך לי אין דרך להשיגו.
רציתי לדעת ראשית האם ניתן לתבוע על רשלנות בגין העלמת מידע? שנית באם התברר כי מצבו של בני נגרם בשל הלידה ומהלכה האם ניתן לתבוע?
מידע נוסף במהלך ההריון נאלצתי לשוב לתרופה של דלקת הפרקים שלי שנאמר לי שהיא בטוחה אך אף אחד לא סיפר לי כי אם אחד הפגיעות שלה בעוברים הינה פגיעה במערכת העצבים.

על מנת ליתן תשובה מקצועית ועניינית יש מקום לבחון את מלוא הרשומה הרפואית בעניין ולאחר מכן לדעת האם יש מקום לעילת תביעה אם לאו. את רשאית לפנות לייעוץ אישי.

05/10/2017 20:46 הדר פיגוע חבלני כפול בוולפסון     בחושך    מקרה בלעדי    בארץ    האם יש תקדים פיגוע חבלני כפול בוולפסון בחושך מקרה בלעדי בארץ האם יש תקדים
פיגוע חבלני כפול בחושך בוולפסון משרד הבריאות והמשטרה מתנערים מהמקרה ועורכי דין טוענים שלא ניתן לתבוע האם קיים תקדים בגלל שמדובר במקרה בלעדי בוולפסון שלא קיים בשום בית חולים אחר בארץ האם רופא מותר לו להתחזות למחבל ולבצע פיגוע חבלני בחסות חברת טבע שסיפקה תרופה בלעדית למטרת פיגוע חבלני האסורה באחזקה ושימוש בבית חולים

לא נהיר מה נשאל.

07/10/2017 06:46 הדר מדא מנע סיוע רפואי ומתכחש לכך מדא מנע סיוע רפואי ומתכחש לכך
עקב רשלנות מכוונת של מדא אירעה התמוטטות ואשפוז 9 ימים המצב קשה מאוד

על מנת לבחון את הטענות אשמח שתרחיבי מעט במה מדובר ואוכל להתייחס עניינית.

09/11/2017 15:42 נאדר התייעצות.. פרק ירך התייעצות.. פרק ירך
נאדר

שלום אני בן 40 הייתי עובד בענף המתכת בתור מסגר רחך בתאריך 04-08-011 בזמן העבודה החלקתי ונפלתי על ירך שמאל ובעקבות הפגיעה נוצר קרע בלברום ופגיעה בסחוס קודם הייתי מטופל ובמעקב בבית חולים ברמ"ם שם סיכמו שלא יעשו ניתוח מסוג ארטרוסקופיה ההחלטה היא שלאחר חצי שנה יעשו ניתוח של החלפת המפרק הרופא בקופת החולים הפנה אותי לבית חולים אחר (איכילוב) שם לא התייחסו לכל הבדיקות שעשיתי קודם ביקשו ממני בדיקות חדשות ולאחר כל הבדיקו ונצילומים החליטו על ניתוח מסוג ארטרוסקופיה והבטיחו לי שלאחר ארבע חודשים אני אחזור לשגרה ושאני יכול לחזור למקצוע שלי אך לצערי התוצאה שקיבלתי שלילית הניתוח הייה בתאריך 13-01-013 ולא עזר לי בכלל לאחר שנה עברתי ניתוח חוזר עלמנת לשפר ולמחוק את הנזק שנוצר מהניתוח הרשואן בתאריך 21-12-014 עברתי את הניתוח השני בבית חולים רמב"ם והרופאים אמרו לי שסיכוי ההצלחה הוא 50% והיום אני עם מפרק פגוע ועם כאבים חזקים ומעומד לניתוח החלפת המפרק בבית חולים רמב"ם. ועברתי סדרת טיפולים במרפאת הכאב בבית חולי רמב"ם אך ללא שיפור שאלתי היא האם הייתה רשלנות על ניתוח מיותר מצד בית החולים איכילוב לאחר שהרופאים הבטיחו לי שאחזור לשגרה והיום הפיתרון היחדי הוא החלפת מפרק הירך אשמח לקבל מענה 

אני סבור שכדאי לפנות לייצוג משפטי למימוש זכויותיך כתוצאה מתאונת העבודה, ולרבות בחינת טיב הטיפול שקיבלת. אתה רשאי לפנות לייעוץ אישי.

05/12/2017 19:13 ישעיהו ביטול תור ללא הודעה מוקדמת ביטול תור ללא הודעה מוקדמת
שלום וערב טוב

איני בטוח אם השאלה שלי מקומה ברשלנות רפואית אבל בכל אופן נראה לי הכי קרוב לזה.
הזמנתי תור לבדיקת eeg בבית חולים עבור הבן שלי בגיל 4. כשהגענו לבית חולים אחרי המתנה של כשעה וחצי מודיעים לי שהרופא שאמור לעשות את הבדיקה בחופשת מחלה ושהרופא התקשר יום לפני זה לכל המוזמנים שהתור בטל. משום מה אנחנו לא קבלנו שום הודעה לא מהבית חולים ולא מהרופא שהתור התבטל. ולא רק זה כשהגעתי לבית חולים לקחו ממני התחייבויות ונתנו לי מדבקות ולא הודיעו לי כלום בקבלה שהרופא בכלל לא נמצא. והשאירו אותנו לחכות כאילו הרופא נמצא יד שראינו ששום דבר לא זז. ואז הודיעו לנו שהרופא בכלל לא נמצא.
אני רוצה להדגיש שבדיקת eeg בילדים צריך לעשות זאת בשינה ולכן אני והילד היינו צריכים לקום כבר בשעה 4 לפנות בוקר כדי שבבדיקה שהיה אמור להיות בשעה 11 הילד יהיה עייף ויישן, כמובן שיום כזה זה כבר לא יום רגיל וכל יום העבודה הלך לפח אני לא מדבר על העוגמת נפש והצער שנגרם לנו על ידי זה.

השאלה האם יש עילה לתביעה כל שהיא נגש הבית חולים אן הרופא

תודה מראש

אני סבור שייתכן ומדובר בשירות לקוי אך איני חושב שמדובר ברשלנות רפואית. כמובן שניתן להיוועץ עם עו"ד נוספים.

28/03/2018 17:33 רינה שלום שלום
מחפשת משרד עורכי דין ידוע באיזור השרון (בעיקר רעננה או כפר סבא) שמטפל בתביעת ירושה תעבורה ורשלנות רפואית שלא איבחנה את חומרת הפגיעה לאחר תאונת דרכים קשה שהתוצאה שלה היתה בלתי הפיכה והביאה למותו של בעלי

יש שוני בין תביעת ירושה, תעבורה ורשלנות רפואית. על פניו בכל תחום כדאי שהייצוג יהיה אחר בידי עו"ד המתמחה בכך.

29/03/2018 13:43 פבל זילברמן רשלנות רפואית באבחון מחלות רשלנות רפואית באבחון מחלות
שלום, אבא שלי הלך פסיכיאטר פרטי של קופת חולים כללית, הוא רשם לו משרם לכדורים ואמר שהוא צריך לקחת כדורים ואז יהיה טוב. הוא הלך לקופה ושמה לא רצו לתת לו את הכדורים האלא בלי אישור מאוחד של הרופא הספצפי,ואחרי שהוא דיבר עם הרופא הוא כן קיבל את הכדורים,וכשא הוא התחיל לקחת אותם הוא ירגיש ממש רע(היה במצב קשה),וגם שלך אותו לעשות MRI של המוח .... אתמול אבא הלך לפסיכיאטר אחר והוא נתן רשם לו כדורים אחרים והסביר שלא צריך לעשות שום בדיקה של הMRI וכל רופא מקצועי. השאלה שלי האם דכי לתבוא את הרופא שעשה טעות

גם אם מדובר בטעות, לא ניתן לתבוע אלא מקום שבו ישנה רשלנות שגרמה לנזק של ממש.
בריאות שלמה!

26/07/2018 13:40 רינה פגיעה בפוריות האישה פגיעה בפוריות האישה
שלום אני אמא לילד אחד 3 חודשים לידה קיסרית
לאחר שנתיים לא נקלטתי להיריון שני ביצעתי צילום רחם ונצפה פגיעה בחצוצרות ופגיעה בפוריות הופעתי ליחידת הפריות האם יש לי עילה לתבוע למרות שבעיני כן אני מרגישה חצי אישה הייתי בריאה לחלוטין קלטתי היריון ללא עיכוב ועכשיו בלי הפריות אני לא יכולה להרות

איני מבין כל כך את שאלתך. מהי הטענה?

עורכי דין מובילים בפורום רשלנות רפואית

אריה שליאנסקי
עו"ד אריה שילאנסקי

"דגש רב על השקט הנפשי והסוציאלי של כל לקוח ותיאום ציפיות מראש... "

עו"ד זמי מור מילברג

"הידע והנסיון שלי כרופא שיניים, מאפשר לי לבחון תיקי רשלנות רפואית בשני כובעים, ותוך כך להעריך טוב יותר עבור לקוחותיי את סיכוי תביעתם..."

עו"ד רפאל אלמוג
עו"ד רפאל אלמוג

"בכל יום ביומו, אני נלחם את מלחמתו של האזרח הפשוט כנגד תאגידי הביטוח והגופים הרפואיים הגדולים. המפתח להצלחה שלי - מאבק עיקש ללא פשרות, יושרה והגינות..."

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום רשלנות רפואית

רשלנות באבחון דלקת קרום המוח

סממנים רבים שהופיעו אצל החולה היו צריכים להדליק אצל הצוותים הרפואיים נורה אדומה, כי לחולה דלקת קרום המוח. למרבה הצער, מחלתה לא אובחנה והיא נפטרה. עו"ד רן שפירא, מנהל פורום רשלנות רפואית באתר, סוקר את המקרה.