סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על רשלנות רפואית(87)

שאל בפורום רשלנות רפואית

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום רשלנות רפואית

עו"ד רן שפירא
איזור: תל אביב
פקס: 036916635
טלפון: הצג טלפון

"אמינות ומהימנות, יושרה, מקצועיות ומאבק בשיתוף פעולה מלא ושקוף עם לקוחותינו, הינם כללי ברזל של משרדנו..."

21/04/2013 18:06 יעל פגיעה בצבא פגיעה בצבא
בני נפגע בצבא עקב רשלנות של רופא היחידה. הוא חש זלזול וחוסר טיפול מתאים. עכשיו השתחרר , והוא בטיפול בבית חולים. איך ואת מי עלי לתבוע
תודה

ככלל גם רשלנות רפואית שגרמה לנזק בזמן השירות ועקב השירות, יש לפעול בהגשת מסמכי תביעה לקצין התגמולים.

17/04/2013 11:52 או לאחר ניתוח 2 לסתות אף התעקם ? לאחר ניתוח 2 לסתות אף התעקם ?
שלום
עברתי לפני חודש וחצי ניתוח 2 לסתות +סנטר

לאחר הניתוח האף התעקם 2-3 מילימטר?
העצם התעקם קצת
הטל ניתן לתבוע ?

ככל ותוצאת הניתוח לא טובה והיא נובעת מרשלנות בביצועו ניתן לפעול משפטית לממש את זכויותיך לפיצויים.
מציע לך לפנות לייעוץ פרטני.

13/04/2013 19:19 איתי חיסיון רפואי למול חברי צוות שלא מטפל בי חיסיון רפואי למול חברי צוות שלא מטפל בי
שלום אני לצערי הרב אובחנתי במחלב זיהומית, וגיליתי לחרדתי במהלך הטיפולים שמכירים את שמי גם שאר חברי הצוות שלא מטפלים בי. זו הרגשה נוראית שכן החיסיון הרפואי במיוחד במקרים כאלה חשוב ביותר..האם יש עילה לתביעת ביה"ח?

צריך לבדוק בדיוק מי הם "חברי הצוות" המתוארים. האם הם רופאים שטיפלו בך ? כל עוד הצוות הרפואי המטפל בך נחשף לתיעוד אני לא רואה כאן בעיה.

02/04/2013 16:01 דנה רשלנות רפואית שארעה לאבי בבית החולים וולפסון רשלנות רפואית שארעה לאבי בבית החולים וולפסון
שלום,

אבי בן 58 הסובל מלחץ דם כרוני מהיותו בן 38 לערך. לפני כחתי שנה, אחרי בדיקת דם שגרתית, הומלץ ע"י רופאת המשפחה שלו להשלח למיון בדחיפות עקב עלייה בקריאטינין (2.23).
חשוב לציין שלפני כן לא סבל מעולם מכליות.
במהלך השהות שלו במיון, אבי אושפז במחלקה הפנימית למשך שבועיים בדיוק.
למרות ההפניה של רופאת המשפחה שלו עם ממצא ברור של בעיה שמתחוללת בכליות, אבי בימים הראשונים לא נשלח לשום בדיקה שבודקת את הבעיה שעימה הוא הגיע.
לאבי ניתן טיפול לווריד להורדה דרסטית של לחץ הדם בלבד שכלל עירוי של ISOKET שידוע כמסוכן מאוד למי שיש לו בעיית כליות .
ביום 4 של האישפוז נעשה סוף סוף אולטרסאונד של כליות עם ממצא : הידרופרוזיס דו צדדי משמעותי. באותו היום בוצע קטטר.
4 ימים מתוך השבוע הראשון לא נעשו בדיקות דם כלל.
יומיים אחרי האולטרסאונד והקטטר - התוצאות של תפקודי כליות קפצו לפתע וכמעט הכפילו את עצמן. הרופאים ענו תשובות מתחמקות ולא יכלו להסביר בפרוטרוט את הסיבה המדוייקת להרעה הפתאומית בתפקודי הכליות. ( מנהל המחלקה הפנימית הוקלט באמצעות טלפון נייד בשיחתנו עימו בסוף האשפוז).
בסיכום האשפוז נכתב: "חלה ירידה בלחץ הדם, יש שיפור בתפקודי הכליות ותפוקת שתן טובה".
כאשר בפועל: " אושפז עם קריאטינין 2.17 ו UREA 78
השתחרר מאשפוז: קיראטינין 3.32 ו UREA 155 עם פוליאוריה של כ 4-5 ליטר וקטטר שעימו היה כחודש, ושום רופא לא היה מוכן להורידו משום החשש לאי ספיקת כליות.
שבועיים אחרי השחרור: קריאטינין 3.8
חודש אחרי השחרור: 4.46

בגלל ממצאים אלו החלטנו לטפל באבי בתל השומר.
אבי אושפז שוב, נעשתה לו פעולה דחופה של הכנסת נקזים לתוך הכליות - NEFROSTOMA
נכון להיום, הוא אמור להחליף כל 3 חודשים את הנקזים המחוברים לשני צידי גופו בבית החולים, איננו יכול לעבוד ואיננו מתפקד כהלכה.

אשמח לקבל הכוונה איך להמשיך ולטפל במקרה זה

יש צורך לעבור על כל המדדים בעת האשפוז לרבות על האינדיקציות לביצוע כל הפעולות שנעשו ושלא נעשו. ככל ואכן יסתבר כי ההתנהלות לא הייתה סבירה באופן שגרם לנזק כלייתי ניתן יהיה לשקול הליך משפטי. אני ממליץ לפנות לעורך דין העוסק בתחום הרשלנות הרפואית לצורך בירור הנושא.

22/03/2013 21:32 גיא טיפול לקוי בהסרת שיער בלייזר טיפול לקוי בהסרת שיער בלייזר
שלום רב,
לפני כשנתיים התחלתי בטיפולי לייזר באיזור פאות לחיים ובאיזור בטן וחזה, וכפתיים הובטח לי בהתחלה שלאחר 10 טיפולים אגיע למצב של 90 אחוז הסרת שיער.

לאחר הטיפול השלישי באיזור הבטן והחזה הרגשתי כוויות ותחושת שריפה .. לאחר שבוע גיליתי שיש לי באמת כוויות ... המטפלת אמרה שהכל בסדר ואם הזמן זה יעבור והכתמים של הפגמנטצייה שנוצרו לי במהלך הטיפולים והכל בסדר אפשר להמשיך בטיפולים.

הכתמים לא עברו ואף התחזקו ואף לאחר שנה גם באיזור הפנים נוצר לי כתם שעד היום שנה אחרי לאחר משחות רבות ויקרות שאני קניתי מכספי עדיין רואים כתם קל(בהתחלה הכתם היה נוראי).
בנוסף לא רק שהשיעור באיזורים אלו לא הופסק,הוא גם התדרדר למצב הרבה יותר גרוע מקודם.
משיחה עם בעל הבית הוא ניסה להעביר אותי למנהלי הרשת ולכל מיני אנשים במשך חודשיים ,כאשר אף אחד לא הביא לי תשובות באמת מה הולך עם הטיפולים ולמה הכתמים לא עוברים ולמה חלה התדרדרות בשיעור במקומות אלו. כמו כן הוא אמר שאם זה היה היום הוא לא היה מבצע בי הסרת שיער באיזור הכתפיים וזאת הייתה טעות.
לאחר שיחות ובדיקות שלי עם מספר רופאים וקוסמטיקאים ,כולם אמרו שאסור היה לי להמשיך בטיפולים כשיש לי את הכתמים האלו והייתי צריך לטפל בהם מלכתחילה ורק לאחר מכן להמשיך בטיפולים... דבר שכנראה יגרום לכך שהם לא ייעלמו. בנוסף עכשיו אני נאלץ לערוך טיפולי שעווה בכתפיים כי השיעור רק התדרדר...

השאלה שלי אם יש לי עילה לתביעה? בוא נגיד גם שבעל הסניף מסנן אותי וכל טלפון אחר שהוא יודע שאני בעל השיחה...

מדבריך עולה בהחלט בסיס לבדיקה מעמיקה של הטיפולים שהוענקו לך. ככל ואכן יעלה כי מדובר בטיפול רשלני, ייתכן וקמה לך עילת תביעה לפיצוי. מציע לך לפנות לייעוץ אישי פרטני לקידום הנושא. בריאות שלמה ושבוע טוב.

18/03/2013 09:56 סיון רשלונות בעת היותי קטינה רשלונות בעת היותי קטינה
בתור ילדה עשו לי טיפולי אורטודנטיה בשיניים ואמרו שיהיה ניתן לסיים את הטיפול רק כאשר אדיע לגיל 18, בגיל זה התגייסתי לצבא ולאחר מכן רציתי להמשיך טיפול אך אמרו לי כי זה לא אפשרי מאחר והטיפול שביצעו אצלי היה לא תקין ויצר לי בעיות, היום אני בת 26.5 כך שעברו כמעט 9 שנים מגיל 18, רציתי לדעת האם העובדה שהייתי בצבא גורמת לכך שמחשבים את ההתיישנות החל מגיל 20, כי הבנתי שלא מחשבים את התקופה שלפני גיל 18.

על פניו מהנסיבות המתוארות נראה שהתביעה שלך התיישנה. 7 שנים לאחר גיל 18 הוא גיל 25. הואיל ואת בת למעלה מ - 26, כאמור - ככלל, התביעה התיישנה. כמובן שישנם חריגים ואנא אל תראי בתשובתי כייעוץ פרטני לעניינך. לקבלת תשובה חד משמעית עליך לפנות לעורך דין.

07/03/2013 12:09 ran רוצה רישום לניוזלטר רוצה רישום לניוזלטר
הקלד את שאלך

אנא ראה בתחתית הדף אפשרות להירשם לניוזלטר של האתר. אתה יותר ממוזמן להצטרף.

05/03/2013 17:00 אלון מתן תרופה שגויה מתן תרופה שגויה
סבלתי מבלבול ועייפות חמורה , הובהלתי למיון בבי"ח ושם לאחר CT התברר שסבלתי משבץ המורגי, קיבלתי אספירין לטיפול. פעם שנייה הייתי בצימר בצפון ושוב חוויתי התקף דומה ,הובהלתי לבי"הח ושם נלקחו ממני האספירין בתואנה שזה לא מתאים לסוג השבץ שיש לי ואף מסכן את חיי!! האם זאת רשלנות?

אספירין ידוע כתרופה מקובלת למניעה וטיפול באירועים מוחיים. איני מבין מהי הרשלנות הנשאלת ? אנא הבהר ואוכל להתייחס. בריאות שלמה.

04/03/2013 08:41 מלכה פנינה איבוד חוש ריח וטעם עקב התעלפות שנבעה מנטילת כדור לא מתאים איבוד חוש ריח וטעם עקב התעלפות שנבעה מנטילת כדור לא מתאים
ברצוני להגיש תביעה משפטית נגד רופאת נשים אשר רשמה לי כדורים לא מתאימים לתופעות גיל המעבר , בעקבותיהם התעלפתי. כתוצאה מהנפילה נפגע לחלוטין חוש הריח והטעם. לפי דעת הרופאים אין סיכוי שחוש הריח והטעם יחזור אלי . מהן הסיכויים שלי אם אגיש תביעה משפטית.

המקור לשאלתך הינו מהי האינדיקציה לרישום הכדורים הרלבנטיים. ככל וקיימת אינדיקציה לרישומם אין כל כך כדאיות בהליך משפטי. ככל ואכן מבחינה רפואית חל איסור לרשמם או לחילופין, לא נמסרו לך הסיכוניים בשימוש בכדורים, ניתן בהחלט לשקול הליך משפטי. מציע לפנות לעורך דין לייעוץ פרטני בנושא. בריאות שלמה.

13/02/2013 01:33 מנחם אי מתן תרופות ללחץ דם אי מתן תרופות ללחץ דם
האם קיימת עילה לתביעת רשלנות אודות אדם שהגיע כתוצאה מעילפון שלא לקח את התרופות ללחץ דם, והסתיים מהדבקה בחיידק שקיבל ככל הנראה בביה"ח ונפטר כתוצאה מכך??

השאלה כל כך מורכבת ונשאלה בשתי שורות בלבד. ישנן המון שאלות משנה: מדוע לא לקח את התרופות ? היכן התעלף ? מה היו נסיבות ההתעלפות והיכן ? כיצד הופנה לבית החולים ? מה אובחן בבית החולים ? כיצד בית החולים מגדיר את ההתדרדרות שלו עד למותו ?

כפי שניתן לראות ישנן שאלות רבות הדרושות מענה בטרם ניתן יהיה להתייחס עניינית.

עורכי דין מובילים בפורום רשלנות רפואית

עו"ד רפאל אלמוג
עו"ד רפאל אלמוג

"בכל יום ביומו, אני נלחם את מלחמתו של האזרח הפשוט כנגד תאגידי הביטוח והגופים הרפואיים הגדולים. המפתח להצלחה שלי - מאבק עיקש ללא פשרות, יושרה והגינות..."

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

אריה שליאנסקי
עו"ד אריה שילאנסקי

"דגש רב על השקט הנפשי והסוציאלי של כל לקוח ותיאום ציפיות מראש... "

עו"ד זמי מור מילברג

"הידע והנסיון שלי כרופא שיניים, מאפשר לי לבחון תיקי רשלנות רפואית בשני כובעים, ותוך כך להעריך טוב יותר עבור לקוחותיי את סיכוי תביעתם..."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום רשלנות רפואית

רשלנות באבחון דלקת קרום המוח

סממנים רבים שהופיעו אצל החולה היו צריכים להדליק אצל הצוותים הרפואיים נורה אדומה, כי לחולה דלקת קרום המוח. למרבה הצער, מחלתה לא אובחנה והיא נפטרה. עו"ד רן שפירא, מנהל פורום רשלנות רפואית באתר, סוקר את המקרה.