סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על רשלנות רפואית(102)

שאל בפורום רשלנות רפואית

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום רשלנות רפואית

עו"ד רן שפירא
איזור: תל אביב
פקס: 036916635
טלפון: הצג טלפון

"אמינות ומהימנות, יושרה, מקצועיות ומאבק בשיתוף פעולה מלא ושקוף עם לקוחותינו, הינם כללי ברזל של משרדנו..."

05/12/2017 19:13 ישעיהו ביטול תור ללא הודעה מוקדמת ביטול תור ללא הודעה מוקדמת
שלום וערב טוב

איני בטוח אם השאלה שלי מקומה ברשלנות רפואית אבל בכל אופן נראה לי הכי קרוב לזה.
הזמנתי תור לבדיקת eeg בבית חולים עבור הבן שלי בגיל 4. כשהגענו לבית חולים אחרי המתנה של כשעה וחצי מודיעים לי שהרופא שאמור לעשות את הבדיקה בחופשת מחלה ושהרופא התקשר יום לפני זה לכל המוזמנים שהתור בטל. משום מה אנחנו לא קבלנו שום הודעה לא מהבית חולים ולא מהרופא שהתור התבטל. ולא רק זה כשהגעתי לבית חולים לקחו ממני התחייבויות ונתנו לי מדבקות ולא הודיעו לי כלום בקבלה שהרופא בכלל לא נמצא. והשאירו אותנו לחכות כאילו הרופא נמצא יד שראינו ששום דבר לא זז. ואז הודיעו לנו שהרופא בכלל לא נמצא.
אני רוצה להדגיש שבדיקת eeg בילדים צריך לעשות זאת בשינה ולכן אני והילד היינו צריכים לקום כבר בשעה 4 לפנות בוקר כדי שבבדיקה שהיה אמור להיות בשעה 11 הילד יהיה עייף ויישן, כמובן שיום כזה זה כבר לא יום רגיל וכל יום העבודה הלך לפח אני לא מדבר על העוגמת נפש והצער שנגרם לנו על ידי זה.

השאלה האם יש עילה לתביעה כל שהיא נגש הבית חולים אן הרופא

תודה מראש

אני סבור שייתכן ומדובר בשירות לקוי אך איני חושב שמדובר ברשלנות רפואית. כמובן שניתן להיוועץ עם עו"ד נוספים.

28/03/2018 17:33 רינה שלום שלום
מחפשת משרד עורכי דין ידוע באיזור השרון (בעיקר רעננה או כפר סבא) שמטפל בתביעת ירושה תעבורה ורשלנות רפואית שלא איבחנה את חומרת הפגיעה לאחר תאונת דרכים קשה שהתוצאה שלה היתה בלתי הפיכה והביאה למותו של בעלי

יש שוני בין תביעת ירושה, תעבורה ורשלנות רפואית. על פניו בכל תחום כדאי שהייצוג יהיה אחר בידי עו"ד המתמחה בכך.

29/03/2018 13:43 פבל זילברמן רשלנות רפואית באבחון מחלות רשלנות רפואית באבחון מחלות
שלום, אבא שלי הלך פסיכיאטר פרטי של קופת חולים כללית, הוא רשם לו משרם לכדורים ואמר שהוא צריך לקחת כדורים ואז יהיה טוב. הוא הלך לקופה ושמה לא רצו לתת לו את הכדורים האלא בלי אישור מאוחד של הרופא הספצפי,ואחרי שהוא דיבר עם הרופא הוא כן קיבל את הכדורים,וכשא הוא התחיל לקחת אותם הוא ירגיש ממש רע(היה במצב קשה),וגם שלך אותו לעשות MRI של המוח .... אתמול אבא הלך לפסיכיאטר אחר והוא נתן רשם לו כדורים אחרים והסביר שלא צריך לעשות שום בדיקה של הMRI וכל רופא מקצועי. השאלה שלי האם דכי לתבוא את הרופא שעשה טעות

גם אם מדובר בטעות, לא ניתן לתבוע אלא מקום שבו ישנה רשלנות שגרמה לנזק של ממש.
בריאות שלמה!

26/07/2018 13:40 רינה פגיעה בפוריות האישה פגיעה בפוריות האישה
שלום אני אמא לילד אחד 3 חודשים לידה קיסרית
לאחר שנתיים לא נקלטתי להיריון שני ביצעתי צילום רחם ונצפה פגיעה בחצוצרות ופגיעה בפוריות הופעתי ליחידת הפריות האם יש לי עילה לתבוע למרות שבעיני כן אני מרגישה חצי אישה הייתי בריאה לחלוטין קלטתי היריון ללא עיכוב ועכשיו בלי הפריות אני לא יכולה להרות

איני מבין כל כך את שאלתך. מהי הטענה?

04/07/2016 10:51 רונית רשלנות בניתוח פלסטי רשלנות בניתוח פלסטי
שלום,
עברתי לפני מספר חודשים ניתוח להגדלת חזה וכתוצאה ממנו אני עדיין סובלת מנפיחויות באזור ודימומים מהצלקות, כאשר מדי כמה שבועות עולה לי החום ואני חשה ברע. בדיקות אצל רופא מעלות שכנראה מדובר בדלקות מהניתוח. זו אינה תופעה שידועה לי, מה גם שעברו כמה חודשים וההתאוששות כבר היתה אמורה להסתיים.
אני שוקלת לתבוע את הרופא המנתח על רשלנות, כיצד אפשר להתקדם בנושא?

03/04/2016 00:33 רשיד איחור באחבון חסימת מעיים איחור באחבון חסימת מעיים
שלום רב אמי התקבלה לחדר מיון בגל התייבשות שם בדקו לה לחץ וחום בלבד.... ולאחר מכם העבירו אותה למחלקה פנימית היא הייתה בת 74 ומשותקת לגמי ומרותקת למיטה, בגלל מצבה החריג, הכניסו לה זונדה דרך האף מיום הראשון של אשפוזה ראינו שיש לאמא שלי משהו לא תקין(היא לא מדברת בכלל) אנחנו דיברנו מיום הראשון על האחרים, אבל ללא תועלת... ואחרי 5 ימים של אשפוז, הגוף שלה התקרר מאוד מאוד, אני בתור אפוטרופוס, אמרתי לראש המחלקת שלמחרת אני מביא רופא חיצוני מטעם המשפחה לבדוק מה יש לה, ומביא עורך דין מטעם המשפחה ואז הם התחילו לעשות בדיקות ובדיקות, והם הזמיני דוקטור מכירורגיה ממחלקה כירורגית... ושבא הראפא וראה ובדק את אמי באותה לילה... הוא החליט שאמי תעשה צילום רנטגן בבטן ואז התגלה שיש לה חסימת מעיים והמעיים נקרע ואז עשו לה ניתוח דחוף ושם כתבו שהגוף שלה נכנס לשוק וקרטו לה המעיים וכתבו שהיה חסימה ולאחר מכן אושפזה בטיפול נמרץ 20 ימים ומשם לשיקום בחיפה שנה שלמה ונפתרה עקב זיהומים האם היה רשלנות רפואית?

מצטער לשמוע על מה שעברתם. על פניו, בהחלט נראה שיש מקום לבחון את ההתנהלות הרפואית. יחד עם זאת, על מנת להגיע למסקנה מקצועית, יש מקום לבחון את מלוא הרשומה הרפואית ולהיוועץ עם מומחה מתאים. ממליץ לכם לפנות לעורך דין העוסק ברשלנות רפואית להמשך טיפול.

10/04/2016 18:51 ניצן את מי תובעים את מי תובעים
במסגרת ניתוח שעשו לי בבית חולים נשארתי עם נכות שהייתה יכולה להימנע אם היו בוחרים בטיפול אחר. את מי תובעים במקרה כזה, אם מדובר בבית חולים ממשלתי, את המדינה? את בית החולים או את הרופא?

מציע לפנות לעורך הדין שיסביר לך היטב מיהו הנתבע הנכון בהתאם לנסיבות.

18/04/2016 23:41 רונה המסמכים הרפואיים המסמכים הרפואיים
אני רוצה להגיש תביעה על רשלנות רפואית ורציתי לדעת אם אני אמורה לאסוף את כל התיעוד הרפואי או עורך הדין שאבחר יעשה זאת כחלק מהליך התביעה שהוא מגיש? כי אין לי תיעוד של כל דבר אצלי.

את הרשומה הרפואית הרלבנטית דואג לאסוף עורך הדין המייצג בתיק.

27/03/2016 20:25 דורין פשרה שהיא טעות פשרה שהיא טעות
עשיתי טיפול פנים מיוחד שהשאיר לי סימנים בכל מיני מקומות. כאשר התלוננתי על זה במכון היופי , הם התנצלו והציעו לפצות אותי בסכום של 2,000 ש"ח. אני חיילת וזה היה נראה לי בסדר אבל אחרי שקיבלתי את הכסף הבנתי שעשיתי טעות כי הנזק יותר חמור ממה שחשבתי ומגיע לי פיצוי גבוה יותר. יש דרך לתבוע אותם למרות שחתמתי שאני מסכימה להסדר הזה?

אם חתמת על שטר קבלה שלא מאפשר לתבוע שוב, נראה שהאפשרות הזו לא קיימת. אך כמובן שכל מקרה לגופו, וצריך לבחון את המסמכים והמקרה על מנת לסייע עניינית.

21/03/2016 21:17 מוטי עורך דין שהוא גם רופא עורך דין שהוא גם רופא
אני מעוניין להגיש תביעה על רשלנות רפואית בטיפול לייזר בעיניים שעשו לי והבנתי שיש עורכי דין שהם גם רופאים, יש לזה יתרון בהגשת התביעה?

אין תשובה חד משמעית. ישנם רופאים שהם עורכי דין מצויינים. איננו יכולים להמליץ על עו"ד ספציפי בפורום זה שעניינו רשלנות רפואית בלבד.

עורכי דין מובילים בפורום רשלנות רפואית

אריה שליאנסקי
עו"ד אריה שילאנסקי

"דגש רב על השקט הנפשי והסוציאלי של כל לקוח ותיאום ציפיות מראש... "

עו"ד רפאל אלמוג
עו"ד רפאל אלמוג

"בכל יום ביומו, אני נלחם את מלחמתו של האזרח הפשוט כנגד תאגידי הביטוח והגופים הרפואיים הגדולים. המפתח להצלחה שלי - מאבק עיקש ללא פשרות, יושרה והגינות..."

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

עו"ד זמי מור מילברג

"הידע והנסיון שלי כרופא שיניים, מאפשר לי לבחון תיקי רשלנות רפואית בשני כובעים, ותוך כך להעריך טוב יותר עבור לקוחותיי את סיכוי תביעתם..."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום רשלנות רפואית

רשלנות באבחון דלקת קרום המוח

סממנים רבים שהופיעו אצל החולה היו צריכים להדליק אצל הצוותים הרפואיים נורה אדומה, כי לחולה דלקת קרום המוח. למרבה הצער, מחלתה לא אובחנה והיא נפטרה. עו"ד רן שפירא, מנהל פורום רשלנות רפואית באתר, סוקר את המקרה.