סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על רשלנות רפואית(162)

טיפול רפואי שעברתם הסתיים בנזק גופני או נפשי שלכם ו/או של מי מיקירכם ? רוצים לבחון האם התנהלות הצוות הרפואי שטיפל בכם עולה כדי רשלנות רפואית ? הגעתם לפורום הנכון. פורום רשלנות רפואית הוא המקום המתאים עבורכם לשם בחינת קיומה של רשלנות רפואית בטיפול רפואי. בין יתר הנושאים לגביהם תוכלו להיוועץ עם עו"ד רן שפירא מנהל פורום זה: על רשלנות רפואית והתנאים להוכחתה, רשלנות רפואית בהריון ולידה, באבחון וטיפול במחלות, בניתוח, או אף בפגיעה באוטונומיה על הגוף (הסכמה מדעת), הולדה בעוולה, ונושאים נוספים. כדאי לדעת – ישנם לא מעט מקרים בהם טיפול רפואי מסתיים בצורה שונה מכפי שתוכנן. תוצאה זו עשויה לנבוע כתוצאה מחריגה בסטנדרט הרפואי הסביר והמקובל מצד הרופא המטפל, העשויה להתברר בסופו של דבר כרשלנות רפואית. לפיכך, במידה ונגרם לכם נזק גוף עקב טיפול רפואי שעברתם, פנו אל מנהל פורום רשלנות רפואית בפורטל - עו"ד רן שפירא, והיוועצו עימו בנושא. פנייתכם תיענה באופן מלא וזריז ככל הניתן.

קרא עוד

שאל בפורום רשלנות רפואית

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום רשלנות רפואית

עו"ד רן שפירא
איזור: תל אביב
פקס: 036916635
טלפון: הצג טלפון

"אמינות ומהימנות, יושרה, מקצועיות ומאבק בשיתוף פעולה מלא ושקוף עם לקוחותינו, הינם כללי ברזל של משרדנו..."

23/07/2021 12:25 שירלי היי אני עושה מצלמות ושיחות וידאו בוואצפ - 055-5682025 היי אני עושה מצלמות ושיחות וידאו בוואצפ - 055-5682025
היי אני עושה מצלמות ושיחות וידאו בוואצפ - 055-5682025, שלח לי וואצפ אני כוסית על, קוראים לי ניקול

14/07/2021 07:24 צילה למי עליי לפנות במקרה הבא למי עליי לפנות במקרה הבא
נודע לי שבמחשב קופת חולים נוספה לי אבחנה של דיכאון. במחשב לא מצויין מי הרופא שנתן האבחנה ומתי (באיזה שנה) ניתנה.

למי עליי לפנות במקרה בו אני מעוניינת שימחקו את האבחנה, כי זה טעות מעולם אף רופא לא אבחן לי דיכאון, ולחילופין במקרה בו אני דורשת שיציינו במחשב את התאריך שבו ניתנה האבחנה.

תודה רבה

08/07/2021 23:18 מרינה היי בייבי אנחנו עושות שיחות וידאו חמות ומצלמות אירוטיות ומוכרות סרטונים היי בייבי אנחנו עושות שיחות וידאו חמות ומצלמות אירוטיות ומוכרות סרטונים

היי בייבי אנחנו עושות שיחות וידאו חמות ומצלמות אירוטיות ומוכרות סרטונים פרטיים שלנו בוואצפ:

מאיה 050-7291168

דנה 055-3386275

050-7534732 בר

053-7238731 הילה

25/06/2021 06:22 אורית דרושים לעבודה קלה מהבית, בקלדנות והזנת תוכן, העבודה דרושים לעבודה קלה מהבית, בקלדנות והזנת תוכן, העבודה

דרושים לעבודה קלה מהבית, בקלדנות והזנת תוכן, העבודה מתאימה לכולם, למעוניינים/מעוניינות ניתן לשלוח הודעה למספר - 058-5599625

30/05/2021 19:02 נועה היי מאמי אנחנו עושות מחפשות גברים, שלחו לנו וואטספ: היי מאמי אנחנו עושות מחפשות גברים, שלחו לנו וואטספ:
היי מאמי אנחנו עושות מחפשות גברים, שלחו לנו וואטספ:
055-2664759 דנה

055-9310377 ספיר

053-7238731 מרינה

24/05/2021 14:45 מ השפעת טיפול פסיכולגי דרך קופח על משרה עתידית השפעת טיפול פסיכולגי דרך קופח על משרה עתידית
באם אני מטופלת בטיפול פסיכולוגי דרך קופח ע״י פסיכולוג(לא תרופתית. שיחות בלבד) האם זה מתועד בתיק האישי והאם יכול להשפיע בעבודות עתידיות שלי?

20/01/2021 09:48 שרון מכירת תרופה שפג תוקפה מכירת תרופה שפג תוקפה
שלום רב,
שאלה קטנה. בהריון שלי קיבלתי מרשמים לתרופות נגד בחילות והקאות כי סבלתי מהיפרמזיס.
התרופה מאוד יקרה ופעם אחת הרוקחת בקופת חולים הציעה לי לרכוש חצי חבילה והסכמתי כי הייתי לקראת סוף ההריון וחשבתי שאולי לא אשתמש בכל החבילה.
אולם לאחר מכן הסתבר לי כי היא מכרה לי קופסה שפג תוקפה מאחר ומרגע הפתיחה הקופסה ניתנת לשימוש לחודשיים וכאשר רכשתי את הקופסה היא הייתה כבר פתוחה מעל לחודשיים.
מבחינה משפטית אני זכאית לדרוש מהם פיצוי כלשהו ?
תודה רבה
שרון

ניתן לדרוש פיצוי ככל וישנה רשלנות שגרמה לנזק. ככל ולא נגרם נזק אז גם אם יש עילת תביעה אין מקום לטעמי להליך משפטי.

הנזק שנגרם הוא שהתרופה לא היייתה יעילה ולא הביאה להפחתת התופעות שהיא הייתה צריכה להפחית . האם כדאי לנסות קודם לפנות לבית מרקחת אישית ולדרוש פיצוי ללא הליך משפטי ? החוק קובע פיצוי קבוע למקרה מסוג זה ? איך מחשבים את הפיצוו ?

28/04/2021 00:25 יעקובי רשלנות טיפול יישור שיניים רשלנות טיפול יישור שיניים
ביצעתי טיפול בקשתיות שקופות אצל רופא שהוא לא מומחה ליישור שיניים , עברתי הדבקה של קוביות בתחילת הטיפול והסרה בסוף הטיפול , גם במהלך ההדבקה וגם בהסרה הרופא טיפל ללא סייעת כלל . בהסרת הקוביות כשהוא עובד ללא סייעת ומחזיק ביד שמאל את השואב וביד ימין את המשייף הוא גרם לי לדלקות בחניכיים וסדקים בזגוגית השן . הרופא התרשל והתברר לי שעל פי נוהל משרד הבריאות רוםא שיניים חייב לעבוד עם סייעת .
היות וגם תוצאת הטיפול לא טובה כי השיניים נשארו עקומות והרופא הציע טיפול נוסף שכולל שוב הדבקה והסרה של קוביות וזאת ללא סייעת למרות בקשתי כי אני חולה במחלות כרוניות .
האם קיים סיכוי טוב לתבוע ולבקש את כספי בחזרה , למרות שהציע תיקון על חשבונו אבל הוא לא עובד עם סייעת

שלום רב, יש לבדוק האם תוצאת הטיפול הינה חוסר הצלחה או שנובעת מרשלנות בביצוע. לשם כך יש לבחון את התיעוד ולהיוועץ עם מומחה מתאים. עניין הצעת התיקון אינה מעידה בהכרח על רשלנות אך נכון יהיה להיוועץ עם עו"ד בתחום. מציע לפנות לייעוץ אישי.

06/04/2021 13:54 שי רשלנות של רואה חשבון רשלנות של רואה חשבון
רואה חשבון ביצע תאום מס עבורי וסוכם כי הוא יגבה עבור הכנת הדוח טיפול מול רשיות המס 20% מכל החזר שהתקבל.
לאחר הטיפול התברר שאין החזר- אלא שאני חייב למס ההכנסה.
מה שכר הטירחה שצריך לשלם לרואה החשבון? (לפי הסיכום- כלום) האם זה נכון?

מדובר בפורום רשלנות רפואית ולכן איני יכול לענות לשאלה זו.

01/04/2021 18:10 וסי התישנות התישנות
1. האם יש התיישנות על תביעה לפיצוי בגין רשלנות רפואית? 2. האם ניתן להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית בתביעות קטנות? בלי עורך דין? 3. האם נהוג או כדאי לשלוח מכתב התראה לפני הגשת תביעה בנושא? חג שמח

1. יש התיישנות. כמו בכל תביעה אזרחית ההתיישנות הינה 7 שנים כאשר ישנם חריגים שונים למקרים ספציפיים. 2. איני רואה מצב בו שופט דן בתביעת רשלנות רפואית כתביעה קטנה. לרוב בשל המורכבות יעבירו את המקרה לסדר דין רגיל. 3. שליחת מכתב התראה - אין כל חובה כזו. ניתן לשלוח מכתב וניתן לפעול להגשת תביעה באופן ישיר. אין נוהג בנושא וזה תלוי מקרה.

עורכי דין מובילים בפורום רשלנות רפואית

עו"ד רפאל אלמוג
עו"ד רפאל אלמוג

"בכל יום ביומו, אני נלחם את מלחמתו של האזרח הפשוט כנגד תאגידי הביטוח והגופים הרפואיים הגדולים. המפתח להצלחה שלי - מאבק עיקש ללא פשרות, יושרה והגינות..."

עו"ד זמי מור מילברג

"הידע והנסיון שלי כרופא שיניים, מאפשר לי לבחון תיקי רשלנות רפואית בשני כובעים, ותוך כך להעריך טוב יותר עבור לקוחותיי את סיכוי תביעתם..."

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום רשלנות רפואית

רשלנות באבחון דלקת קרום המוח

סממנים רבים שהופיעו אצל החולה היו צריכים להדליק אצל הצוותים הרפואיים נורה אדומה, כי לחולה דלקת קרום המוח. למרבה הצער, מחלתה לא אובחנה והיא נפטרה. עו"ד רן שפירא, מנהל פורום רשלנות רפואית באתר, סוקר את המקרה.