סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על דיני תעבורה(669)

שאל בפורום דיני תעבורה

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום דיני תעבורה

איזור: תל אביב
פקס:
טלפון: הצג טלפון

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

21/09/2018 11:52 משה כהן תאונה בזמן חנייה תאונה בזמן חנייה
מהוא הדין במקרה שאני מסיים העמדת הרכב בחנייה בנסיעה של 20 ס"מ קדימה, ואז מכונית צד ג' פוגעת בפינה הימנית האחורית של רכבי, כאשר המכונית של צד ג' מבצעת פנייה שמאלה. לי לא נגרם נזק פרט לשריטה קלה בפגוש. לצד ג' נגרם נזק.
האם אני אשם בכל מקרה?

03/09/2018 13:30 מרתה חניה שפלשה מעט לכיוון חניית נכה כאשר לא מפריעה לחניה חניה שפלשה מעט לכיוון חניית נכה כאשר לא מפריעה לחניה
אני תושבת תל אביב כבר הרבה שנים לפני כשבוע כשחזרתי הביתה בערב וחיפשתי המון זמן חניה חניתי באזור ליד חניית נכה 2כאשר יותר מ3/4 הרכב שלי חנה על כחול לבן ובכ 30 סמ מעבר לקן של החניית נכה.בחניית נכה חנתה מכונית ללא מפריע.עלי לציין שבערב אפשר לחנות גם באיזורים שלא מותרים ביום. בבוקר אחותי לקחה את הרכב ומצאה את הדוח היא לא צילמה אך יכולה להעיד שהחניה שלי לא הפריעה לחניית נכים.קיבלתי קנס של 1000 שח על חניה באיזור לנכים.מה עושים?

26/08/2018 21:06 avilitiv@gmail.com א. האם נושא תו חנייה נדרש לשלם במגרש חנייה עירוני..? א. האם נושא תו חנייה נדרש לשלם במגרש חנייה עירוני..?
הקלד את שאלך

24/08/2018 00:55 ישראל תביעה כנגד משטרת ישראל תביעה כנגד משטרת ישראל
שלום רב.פעמים רבות אני מדווח למוקד 100 על מפגעים וסכנות כדוגמת תמרור ששינה כיוון עקב רוחות,שלט שמשאית עיקמה,נהגים פרועים,רכב לוחית זיהוי פלסטינית שהלוחית כוסתה במספר, רכב שטס בכביש ועוד.על חלקן קיבלתי הודעה שפנייתי טופלה. ויש שאני מברר אודות אופן הטיפול ונאמר לי שניידת נשלחה למקום הדיווח והרכב לא נמצא שזה בדיחה.יש למשטרה מספרי פלאפון על פי לוחית הזיהוי ויכלו לאתר את הרכב.פעמים מספר הגשתי תלונה בתחנת משטרה אם זה על נהג משאית בן מיעוטים שטס בצורה מטורפת וכמעט דרס אותי ואם זה על מטפל זר שסיבן את אבי במהירות כדי לצאת שבת וגרם שטפי דם ובייחוד התעללות מטפל באבי שכללה סחיטת סבון לפיו אשר גרמה לזיהום קשה בריאות והוא נפטר אך גם השפרת מים חמים לתוך עייניו של אבי ז"ל ועוד ו 4 חודשים התלונה לא טופלה ואני מטלפן וגם מגיע לתחנה ואין את החוקרת.4 החודשים האלה גרמו לחברתו להמשיך להעסיקו. הפעם קיבלתי דוח על חנייה בפריקה וטעינה ואני ביקשתי להשפט מכיוון שאני הולך להראות לשופטת איזו משטרה יש לנו במדינה.נהג אוטובוס בן מיעוטים עשה לי תנועה של אנשי דאעש שכורתי ראש עם חרב והיה זה בתקופת הדריסות שנת 2014 .גם על כך הגשתי תלונ ויום לאחר מכן התלונה נסגרה בידי קצין בן מיעוטים. לאחרונה נהגת נכנסה לי לנתיב ונאלצתי לפגוע במדרכה והיא ברחה.הגשתי תלונה עם מספר הרכב שלה ומה התוצאה?סגירת תיק. האם ניתן לתבוע את המשטרה על סגירות התיקים?ועל כך שהתיק כנגד המטפל לא טופל מספר חודשים ורק לאחר בקשה להפגש עם מפקד התחנה התיק טופל והמטפל נעצר אך שוחרר בערבות ותיק החקירה נראה ממש מגוחך.הוא ממשיך לעבוד כיום ב"טיפול" בקשישים.

15/08/2018 20:43 רוית התליית רישיון התליית רישיון
משרד התחבורה זימן אותי להתליית רישיוני, האם מותר להם לקחת את רישיוני בלי לתת לי זכות להגן על עצמי ומבלי להביא לי את ההוחכות אשר לפיהן הם קיבלו את ההחלטה?

12/08/2018 10:12 אסף האם אקבל זימון לנהיגה מונעת? האם אקבל זימון לנהיגה מונעת?
שלום רב,
ב26.7.2018 קיבלתי קנס ע"ס 1000 ש"ח ו8 נק' על שימוש בטלפון בזמן נסיעה.

הוצאתי את רשימת ההרשעות שלי ומופיע שיש לי 8 נק' על מהירות גבוהה ב26-40 קמ"ש (סמל עבירה 6554) מתאריך 13.6.2014.

האם ברגע שאשלם את הקנס הניקוד שלי יצטבר ל16 נק' ואקבל זימון לנהיגה מונעת?

העבירה הקודמת היא מעל 4 שנים אך אם אם רשומה בטופס מידע לנהג זה אומר שתקופת הצבירה שלה עדיין נשמרת?

תודה רבה!

12/08/2018 09:54 שרית קנסות על דוחות שלא התקבלו קנסות על דוחות שלא התקבלו
בשנת 2013 התחלתי הליך של פשיטת רגל שהסתיים במאי 2017(קיבלתי הפטר מלא ).לפני כמה חודשים קיבלתי מכתבים על דוחות חניה משנת 2011-2012 דוחות כחול לבן. בעיריית רמת גן דוח של 100 ש"ח שהועבר ליו"ד סנדרוביץ והוא דורש 1100 ש"ח .ביקשתי ממנו לשלוח לי אישורי מסירה מאחר ולא קיבלתי את המקורי ומצידו הציג שליחה של הדואר ללא חתימת מקבל., בעיריית ת"א יש 10 דוחות חניה שהסכום המקורי 1000 ש"ח וכרגע הם דורשים 3800 ש"ח שמתוכם 1800 הוצאות טיפול . כמובן שביקשתי מהם צילומים ואישורי מסירה אך הציגו רק פרטים של הדוחות ללא אישורי מסירה וכמובן שגם את הדוחות הללו מעולם לא קיבלתי . מה עושים במקרה כזה ? האם הם צריכים להראות חתימת מקבל ? איך ניתן לבטל את ההוצאות ולשלם רק את הדוח המקורי למרות שלא קיבלתי אף דוח? אשמח לדעתכם בעינין

10/08/2018 16:35 רורו עבירת נוסע לא חגור עבירת נוסע לא חגור
שלום
הייתי נוסעת (לא נהגת) וישבתי במושב האחורי של הרכב ללא חגורה.
קיבלתי דווח קנס של 250 שח וגם 4 נקודות.
מהסתכלות שלי באנטרנט - לעבירה של נוסע ללא חגורה הקנס הוא 2 נקודות ולא 4.
השאלה שלי היא - מה מספר הנקודות הנכון ?

09/08/2018 22:54 מני הזדהות ומסירת פרטים הזדהות ומסירת פרטים
מישהו טוען שפגעתי ברכבו, אני בטוח שלא פגעתי בו והוא סתם ממציא, האם אני חייב למסור לו פרטים? האם כל אחד ברחוב שיעצור אותי ויגיד שפגעתי בו אני חייב למסור לו פרטים?

08/08/2018 13:14 אורן קנס נשלח לכתובת שגויה קנס נשלח לכתובת שגויה
לפני כשבוע קיבלתי מכתב מרשות האכיפה והגביה ובו רשום שיש לי קנס מתאריך 17/1/18. את הקנס המקורי מעולם לא קיבלתי. כשהתחלתי בירורים, נאמר לי שהקנס המקורי נשלח לכתובת שאני לא גר בה כבר 3 שנים. ב-2015 עידכנתי את כתובתי הנוכחית במשרד הפנים וקיבלתי מהם תמצית רישום עם פירוט של כל הכתובות הישנים וכתובת הנוכחית שלי. בטענה של משטרה נאמר שהם שלחו לכתובת אחרת לגמרי מכיוון שהיא היתה מעודכנת במשרד הפנים כ"כתובת למשלוח דואר". איך אני מתנהג עכשיו? אני לא מסרב לשלם, אך אני רוצה לקבל תמונות של העבירה ומבקש להוריד לי את הריביות שכבר צמחו מינואר. אף פעם לא עשיתי עבירות תנועה . האם אני יכול לבקש ממשטרה המרה את הקנס לאזהרה? מה הזכויות שלי?
תודה רבה על התשובה

עורכי דין מובילים בפורום דיני תעבורה

אריה שליאנסקי
עו"ד אריה שילאנסקי

"דגש רב על השקט הנפשי והסוציאלי של כל לקוח ותיאום ציפיות מראש... "

עו"ד רוית בן-עמי עוז

ייצוג נאשמים בערכאות השונות עקב עבירות תעבורה

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

פסקי דין אחרונים בנושא פורום דיני תעבורה

פסק דין: אי ציות לשוטר תעבורה- זיכוי

כיצד ניתן להוכיח חפות של אדם שקיבל דו״ח על אי ציות לשוטר תעבורה? עו״ד שמואל (מולה) שחם מספר על מקרה שכזה וכיצד הצליח לזכות את הנתבע