סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על דיני נזיקין(423)

פורום דיני נזיקין בפורטל iLaw הוא המקום הנכון עבורכם, במידה ונגרמו לכם נזקי גוף ורכוש ויש לכם שאלה להפנות אל עורכי הדין באתר. נזקי גוף ורכוש עשויים להתרחש בצורות שונות. כך למשל, עשויים נזקי גוף להיגרם עקב תאונה, תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה בשטח ציבורי, מחלת מקצוע, רשלנות רפואית ועוד מגוון רחב של אפשרויות. בדומה, גם נזקי רכוש עשויים להיגרם בדרכים שונות ומשונות, כגון תאונות דרכים, שריפה, הצפה, ליקוי בניה, פריצה וגניבה, רשלנות בעלי מקצוע, ועוד. חשוב שתדעו, כי בחלק מהמקרים נזק גוף ורכוש עשוי להקנות לנפגע עילת תביעה. הימנעו מקבלת החלטה על דעת עצמכם, והיוועצו כעת עם עורכי דין המתמחים בתחום כאן, בעמוד פורום דיני נזיקין. מענה משפטי מובטח, בהקדם האפשרי.

קרא עוד

שאל בפורום דיני נזיקין

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

לפורום זה אין מנהל

רוצה לנהל את הפורום?

צור קשר

22/06/2020 01:14 שירן שיחות אירוטיות בוואצפ איתנו מאמי שלחו לנו הודעה: שיחות אירוטיות בוואצפ איתנו מאמי שלחו לנו הודעה:

שיחות אירוטיות בוואצפ איתנו מאמי שלחו לנו הודעה:

מורן 055-2664759

בר 050-7534732

ספיר 055-9310377

17/06/2020 23:08 אבישי מצב קוגנטיבי פוגע בהערכת נזקי גוף מצב קוגנטיבי פוגע בהערכת נזקי גוף
בתאונת דרכים פגעתי ברכב חונה. אבי שהוא גמלאי וסובל מדמנציה ישב לידי ונפצע . הנזק העיקרי שבר בעצם הכתף (לא אוחה בניתוח עקב גיל ומצב רפואי), שבר בצלע ופגיעה בריאות וקשיים בלימוד הליכה (מצב קוגנטיבי ירוד והשבר בכתף), חברת הבטוח הציעה סכום פיצוי נמוך (65,000 ש"ח) בטענה שעיקר הנזק קשור בבעיות זיכרון ומגילו של אבי שאילולא בעיות אלה הוא היה יכול לעבור ניתוח החלפת מפרק בכתף והיה גם חוזר ללכת (הוא לא נפגע ברגליים), כלומר לדעתם הנזק מבעיות הזיכרון והגיל שלו גבוה מנזקי התאונה הישירה ולכן לא מגיע לו פיצוי גבוה יותר למרות סבלו ומוגבלותו כיום (יושב בכיסא גלגלים מתקשה בהזזת היד שנפגעה ונמצא בבית אבות). העו"ד ששכרתי מציע לקבל את ההצעה, לי זה לא נראה, מה עלי לעשות במצב זה?

17/06/2020 20:38 גל רוח שהעיפה מחסן רוח שהעיפה מחסן
בחזקת הורי דירה להשקעה ובמרפסת עמד מחסן של כתר. הדירה היתה ללא שוכרים באותה תקופה. בחורף האחרון היו רוחות עזות שהעיפו את המחסן מהמרפסת והוא פגע ברכב חונה ברחוב. בעלת הרכב תובעת תשלום עבור תיקון הנזק. האם העובדה שזה כוח עליון = רוח (ולא מעשה אנוש) פוטרת את הורי מתשלום הנזק? האם העובדה שעברה חצי שנה מאותו יום משפיעה משהו על המקרה?

תודה

09/06/2020 10:16 מטיאס נזק תאונה נזק תאונה
ב-2017 רכשתי רכב חדש מסוכנות רשמית.
ב-2018 עברתי תאונת דרכים, היה רק נזק רכוש, הצד ג' קיבל את האחריות. נעשה תיקון לאחר בדיקת שמאי במוסך מורשה . קבלתי ירידת ערך עבור חלקים רק של הרכב 4 אחוז. ב2020 שעשיתי טרייד אין על הרכב ולאחר בדיקת לפני מכירת הרכב מתברר שיש לרכב פגיעה שאסי חמורה ושיש ירידת גדולה של הערך של הרכב. האם ניתן לעשות משהו כדי לקבל חלק מהכסף חזרה?

08/06/2020 21:46 יוליה חשאי האם הוראות שימוש מכסות מתביעות רשלנות האם הוראות שימוש מכסות מתביעות רשלנות
שלום רב
מייצרת משחק לילדים בשם ביזיבורד. זה לוח עץ ועליו מסודרים אלמנטים מוברגים ומודבקים כמו שקע ותקע, מפסק, מחשבון, חרוזי התעסקות, ספינרים, מראה מפלסטיק, מנעולים, לגו וכו רוצים לפתוח עסק ולמכור לאנשים בודדים אמהות ואבות. הלוח מיועד לילדים מגיל 8 חודשים עד גיל 4. האם בעת מסירת הלוח ללקוח מצרפים הוראות שימוש שרשום שהלוח יהיה בשימוש הילד בהשגחת ההורים והורה חייב לבדוק אותו לפני הגשה לילד האם זה מספיק ומכסה אותנו מתביעות אם חס וחלילה הילד נפצע, משתחרר איזה חרוז והוא מכניס אותו לפה(הכל מוברג אבל הכל יכול להיות כמו בכל צעצוע אחר). מכון התקנים זה משהו מסובך כי כל הזמן אלמנטים משתנים ולשלם 3000 שח על כל בדיקה זה לא הגיוני. אשמח לתשובות ועזרתכם.

24/05/2020 15:09 יוסי קצבי אחריות בעל דירה על תאונה שקרתה לפני רכישת הדירה אחריות בעל דירה על תאונה שקרתה לפני רכישת הדירה
חמותי רכשה דירה בבניין משתוף בשנת 2017. עכשיו נודע לנו שבשנת 2016 קרתה תאונה בבניין והנפגע תובע את נציגות הבית המשותף. האם חמותי אחראית על תאונה שקרתה לפני רכישת הדירה. בדקתי את חוזה המכירה ולא נתקלתי בסעיף שמתייחס למקרה כזה.

תודה מראש...

30/04/2020 16:42 יעל תיבת דואר של תיבת דואר של "וואלה" נחסמה להרבה גולשים ואין מענה מצד האתר/ טיפול התקלה.
שלום,

רציתי להתיעץ בשמי ובשם הרבה משתמשים שלהם תיבת דוא"ל באתר וואלה.

כבר מעל שבוע שלא ניתן להיכנס לתיבה עם הסיסמא ומופיעה הודעה שיתכן והחשבון נפרץ.

תחילה לא הבנתי חשבתי אולי שיגיתי בסיסמא אבל לא. יש לי עוד תיבת מייל שלהם וגם שם חסום. גם לחברתי יש בעיה. ובסוף התברר שזו בעיה לכולם.

בחיפוש טלפון של וואלה בגוגל, הגעתי לדף שלהם ויש המון תגובות של מתלוננים ואין יחס לאף אחד הם לא חזרו כששלחו מייל אישי לתמיכה. הם לא עונים לטלפון הם לא הסבירו בתקשורת או בכניסה לתיבה שהאתר בבעיה ובקיצור התעלמות מוחלטת.

מההודעות היה ניתן להסיק כי יש כאלו שרומים לתבוע!! יש אנשים שהעסק שלהם תלוי בתיבה בימים אלו בפרט.

יש מורות שלא יכולות לקבל או לשלוח חומר לתמידים

יש אנשים שיש בתיבה חומר רפואי .

אחד ביקש שנתלונן בתקשורת ובסוף עשו כתבה ב-ynet ואין שום התייחסות.

גם בפייסבוק אין יחס מטעמם.מה ניתן לעשות??

כרגע גם הורידו את הדף עם הטלפון והתגובות של גולשים. כדי שלא נתאגד לתביעה.

ולא עונים בפייסבוק.

כידוע כניסה לאתרים כרוכה ברישום עם מייל ולשם נשלח קוד.

לא ברור עם התיבה נפרצה ומה עלה בגורל החומר שבתוכה. לכל אחד יש דבר אחר חשוב בתיבה.

כתבה:


21/04/2020 18:05 לילי השתלטות הבן של אבא שלי על הבית השתלטות הבן של אבא שלי על הבית
שלום
לפני חמש שנים אמא שלי נפטרה והבן של אבא שלי הוא בן אדם מאוד שתלטן ואלים הוא לא נתן לאחותי להכין אוכל לאמא שלי והתנהג אליי באלימות שראה אותי ואת אמא שלי בבנק כתוצאה מזה נכנסתי לחרדה מאוד גדולה כתוצאה מכך התחלתי לקחת כדורים שפוגעים לי בחיים האם ניתן לתבוע אותו על כך תודה רבה

06/04/2020 15:45 אילנה אהרוני זימון לדיון קדם משפט בבית משפט שלום זימון לדיון קדם משפט בבית משפט שלום
נקבע מועד לדיון קדם משפט בנוגע לתביעות רשלנות ונזיקין ותיק תביעת לשון הרע עם אותם בעלי דין.שאלתי האם עליי להתייצב בדיון קדם משפט או הדיון קדם משפט מיועד רק לעורכי דין המייצגים של הצדדים?יש לי ספקות להיתנהלות העוד שלי וכי ניהולו אינו תקין לאחר שאמר לי לא להגיע לקדם משפט וכי נוכחותי אינה הכרחית.החשש שלי שלא יהיה זה אחראי אם לא אהיה נוכחת בדיון למרות שאמר לי שאין צורך בהיתיצבותי בדיון.אני עדיין בספקות וחששות ויש לי קושי להשתכנע .אנא למען הסר ספק האם אכן הדיון קדם המשפט אינו מיועד עבורי והחנון רק לעורכי דין של הצדדים.תודה

מרינה פדה

05/04/2020 18:20 יעקב נזק כספי שנגרם בגלל משבר הקורנה עקב מכירת קרן השתלמות. נזק כספי שנגרם בגלל משבר הקורנה עקב מכירת קרן השתלמות.
לפני יותר מחודשים לפני משבר הקורנה קיבלתי יעוץ להעביר קרן השתלמות זו לקרן אחרת. לפני שבוע התקשר לי נציג מטעם קרן ההשתלמות הנוכחית והציע לא להעביר הכספים בעקבות הפסדים בבורסה. קיבלתי את עצתו ,וכן שלחתי במייל לא לבצע המכירה. הנציג ביקש חתימה. מאחר ואין לי פקס,הנציג הציע לשלוח ע"י וואצאפ באופציה עדכון מסמך. לא עשיתי זאת מייד. לאחר יומיים בתחילת אפריל הודיע הנציג שביצע המכירה מאחר ולא השבתי לו. הטענה שלו שתאריך ההעברה היה עד 31.3.20. לא זכור לי שהנציג אמר לי לשלוח עד מועד זה. הנציג לא התריע בפני שיש צורך עד 31.3.20 לחתום על אי ביצוע ההעברה, למרות שאמרתי לו זאת טלפונית ובמייל.
כעת בעקבות המכירה הפסדתי קרוב ל-20000 ש"ח בגלל מצב הבורסה ומצב חירום בו המדינה נמצאת.
פניתי לפניות הציבור של הקרן , אך עדין לא קיבלתי תשובה.

שאלה : האם יש סיכוי בתביעה בבית משפט בתביעות קטנות? אם כן את מי לתבוע ? הנציג מהקרן ו/או הקרן עצמה.
תודה

עורכי דין מובילים בפורום דיני נזיקין

עו"ד אסף אודיז

"נגרם לך נזק עקב רשלנות רפואית ? משרדי דוגל ביחס אישי ומעניק שירותים משפטיים בתחומים הנזיקין והביטוח..."

עו"ד רונית רוטלוי

"לאחר שנות עבודה רבות בתחום, אני מכירה כבר לא מעט מ'התחבולות' בהן נוקטות חברות הביטוח..."

עו"ד רן שפירא
עו"ד רן שפירא

"אמינות ומהימנות, יושרה, מקצועיות ומאבק בשיתוף פעולה מלא ושקוף עם לקוחותינו, הינם כללי ברזל של משרדנו..."

עו"ד סיון שטינברג פליישר
עו"ד סיון שטינברג- פליישר

"לוחמת על זכויות לקוחותיי ללא פשרות, כאשר לנגד עיני כל העת טובתם האישית בלבד..."

קרן הר-צבי
עו"ד קרן הר-צבי

בעלים של משרד עורכי-דין המציע שירותים בתחום צוואות, ירושות ועיזבונות, הסכמי ממון, שכירויות, סכסוכי שכנים, לשון הרע, תביעות קטנות.

פסקי דין אחרונים בנושא פורום דיני נזיקין

כיצד יוערכו הפסדי השתכרות של צעיר שנפגע בתאונת דרכים?

מה עושה צעיר שנפגע בתאונת דרכים וקיבל הפסדי השתכרות באופן מקופח? עו״ד אהרון שטכלברג מספר על מקרה וכיצד הצליח לפסוק פיצויים גבוהים יותר לטובת הנפגע