סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על דיני נזיקין(381)

פורום דיני נזיקין בפורטל iLaw הוא המקום הנכון עבורכם, במידה ונגרמו לכם נזקי גוף ורכוש ויש לכם שאלה להפנות אל עורכי הדין באתר. נזקי גוף ורכוש עשויים להתרחש בצורות שונות. כך למשל, עשויים נזקי גוף להיגרם עקב תאונה, תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה בשטח ציבורי, מחלת מקצוע, רשלנות רפואית ועוד מגוון רחב של אפשרויות. בדומה, גם נזקי רכוש עשויים להיגרם בדרכים שונות ומשונות, כגון תאונות דרכים, שריפה, הצפה, ליקוי בניה, פריצה וגניבה, רשלנות בעלי מקצוע, ועוד. חשוב שתדעו, כי בחלק מהמקרים נזק גוף ורכוש עשוי להקנות לנפגע עילת תביעה. הימנעו מקבלת החלטה על דעת עצמכם, והיוועצו כעת עם עורכי דין המתמחים בתחום כאן, בעמוד פורום דיני נזיקין. מענה משפטי מובטח, בהקדם האפשרי.

קרא עוד

שאל בפורום דיני נזיקין

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

לפורום זה אין מנהל

רוצה לנהל את הפורום?

צור קשר

16/09/2019 12:27 ליאת שאלה בנוגע לפציעת ילד במסגרת חוג כדורסל  וחוק ההתיישנות שאלה בנוגע לפציעת ילד במסגרת חוג כדורסל וחוק ההתיישנות
בגיל 5 ו-11 חודשים נכנס לבן שלי לבטן שבב עץ מספסל במהלך תרגיל בו התבקש לשכב על הספסל על הבטן ולהתקדם עם הידיים לאורך הספסל כחלק מאימון של חוג כדורסל באולם ספורט. השבב הוצא במהלך ניתוח בבית חולים ומאז נשארה לו צלקת בבטן. כיום הוא בן 12 ו-3 חודשים. רציתי לדעת האם במסגרת הזמן שעבר יש עדיין עילה לתביעה ואם כן את מי תובעים במקרה כזה?

09/09/2019 14:44 דביר אופנוע חדש מהיבואן לא תקין אופנוע חדש מהיבואן לא תקין
קניתי אופנוע חדש שאין לו שנה מהיבואן החלו לי מהר מאוד תקלות בטיחות כמו גז שנתפס והאופנוע מתחיל לרוץ במהירות ואין לי שליטה עליו בפעם הראשונה חזרתי למוסך מורשה של היבואן הוא אמר שידר לאחר שבוע קרה עוד פעם ובפעם השלישית שזה קרא ניתפס מנוע והיבואן אינו מוכן לקחת אחריות (נאמר לי שיש אחריות נוע גיר שילדה לשנה) היבואן טוען בגלל שהאופנוע היה מלוכלך אז ניתפס מנוע וכרגע היבואן מבקש ממני 3000 שקל על תיקון מנוע

02/09/2019 08:01 אלי רבינוביץ נזק שנגרם לצינור מים ראשי ע נזק שנגרם לצינור מים ראשי ע"י העירייה בעת החלפת שעון מים ראשי בבניין משותף
לבקשת הדיירים בבניין משותף בראשון לציון פנינו לעיריית ראשון לציון בבקשה להח' שעון המים הראשי מתוך מחשבה שאולי השעון מזייף וחיובי המים המשותפים גבוהים עקב כך.
אגף העירייה הכן החליפה את השעון אך יחד עם זאת במהלך ההחלפה גרמה לסדק בצינור מים ראשי תוך דחיית טענה זו.
כמובן שקבלתנו חוות דעת מקצועית לכך ואנו מגובים בתמונות לנזק.
איך אנחנו יכולים לתבוע את העירייה ומי יכול לעזור בכך ?

20/06/2019 09:15 יוסי דין תביעת נזיקין שבה אחד הנתבעים נפטר דין תביעת נזיקין שבה אחד הנתבעים נפטר
ברצוני לברר מה דינה של תביעה קטנה בתחום הנזיקין, שבה חובת ההוכחה היא על הנתבע, כאשר הנתבע והאשם העיקרי לנזק (1 מתוך 7) נפטר? האם דין התביעה להתבטל או ניתן לשנות את הנתבע ליורשי הנתבע שנפטר? כל אלו תחת נתוני המידע הבא:- הנתבע הנ"ל השתתף בדיון הראשון של התביעה, אחרי שהגיש כתב הגנה, ובעקבות דיון זה הוגש ע"י התובע כתב תביעה מתוקן ואותו נתבע הגיש כתב הגנה מתוקן.
בהנחה שניתן לשנות את הנתבע ליורשיו, איך מאתרים אותם?, והאם בינתיים נדרש לדחות את הדיון הקרוב?
תודה למשיבים, ואשמח לקבל אסמכתאות לתשובתכם המבוססות על החוק, תקנות ו/או פסיקה.

17/06/2019 08:55 חגית בני החליק בשייט ושבר מחצית מהשן הקדמית בני החליק בשייט ושבר מחצית מהשן הקדמית
שלום רב, בני שבר את השן הקדמית בזמן הפלגת נופש בחברת ספנות, החברה מהתחלה מתנערת מהאחריות, היינו אצל הרופא באונייה בזמן ההפלגה, הרופא ראה את בני וראה את השבר, בני קיבל משככי כאבים, בתחילה לא רצה הרופא למסור לנו שום נייר שהיינו אצלו, אך לאחר שביקשנו לערב קצינים באונייה קיבלנו נייר שהיינו אצל הרופא, רציתי לבדוק האם ניתן לתבוע על תאונה זו, גם חברת הביטוח שבה ביטחנו את הילד AIG מתנערת ואמורת שטיפול חירום לא כולל השלמת שן שנשברה, נאלצנו איך שחזרנו יישר לנסוע לרופא שיניים, הילד התבייש לצאת מהחדר מאז מה שקרה, מאז החופשה פשוט נהרסה, מיותר לציין את עוגמת הפש והכאבים שלא עברו גם לאחר קבלת אקמולי, הוא לא היה מסוגל לאכול וסבל אפילו בשתייה.

27/05/2019 12:57 אלון פציעה בפארק שעשועים פציעה בפארק שעשועים
שלום,
הילד נפצע באצבעו בקרוסלה שלא הייתה תקינה בפארק שעשועים במתחם של פארק בתשלום. כתוצאה מהפציעה חלק מהאצבע 2 ביד ימין שלו נקטעה והוא נזקק לניתוח להשתלת עור מהאמה לאצבע. המתקן היה בוודאות לא תקין ואף כשחזרנו לאתר ימים ספורים אחרי הפציעה על מנת לצלם את המתקן הוא היה מפורק ומגודר.
הפציעה ככל הנראה תותיר צלקת דיי משמעותית באמה וכן עיוות של האצבע בשל הקטיעה, אך ככל הנראה (בתקווה) שלא תהיה מגבלה של תנועה.
כמובן שהסבל היה גדול והילד פונה באמבולנס לבית החולים שם גם אושפז ליומיים ונדרש למעקב והחלפת תחבושות באופן תדיר. הילד בכיתה א כך שיש גם פגיעה ביכולת שלו ללמוד ולכתוב בצורה טובה בשלב הזה שהוא לומד כתיבה.
כמובן שיש פרטים רבים נוספים אבל מה הצפי בסדרי גודל לסכום תביעה מעין זו?
מה ההליך הרצוי במקרה כזה?

בתודה מראש,
אלון

23/05/2019 16:29 איציק תביעת נזיקין מגנב רכב תביעת נזיקין מגנב רכב
נגנב לי הרכב. הגנב והרכב נתפסו. היה נזק של עשרות אלפי שקלים. הגנב בן מיעוטים, אם אתבע את הגנב אישית כשאזכה בדין האם אקבל פיצוי מהגנב ?

17/05/2019 09:51 צור דוד תביעת לשון הרע עקב חוות דעת שלילית בזאפ תביעת לשון הרע עקב חוות דעת שלילית בזאפ
קיבלתי שירות גרוע ביותר בחברת טונרים ודיו , התלוננתי על כך ברשת וקיבלתי תביעה ??

04/04/2019 15:16 רוי טביעת נזיקין נגד המוסך טביעת נזיקין נגד המוסך
החליפו לי שני מנועים בוטו מחשב מנוע חדש חיישנים דודים סהכ 36000 כאשר היו צריכים להחליף מנוע ודודים סהכ 20000 כל התהליך הזה לקח בעירך 3 עד 4 חודשים ואני נכה ללא כיסא גלגלים כמובן שיש עוד הרבה דברים להסביר כמו הישתלשלות העינינים אבל זה בכללי והנזיקין שהוא שיחרר את הרכב הלכתי לחבר שוב את המערכת גז אבל כל הצמת חוטים של המחשב הייתה חתוכה בנוסף ההגה של הרכב מסתובב כל כך יותר ממה שצריך ויש לי קבלות שהרכב עבר טיפול של כיוון פרונט ליפני המוסך הזה במוסך אחר

13/03/2019 11:23 שמעון כהן תביעת נזיקין (לא נזקי גוף) מתאונה תביעת נזיקין (לא נזקי גוף) מתאונה
שלום, האם וכיצד ניתן לתבוע נזקין שנגרמו כתוצאה מתאונה של נהג שנכנס ברכב שלנו מאחור? הנזיקין כוללים, הפסדים לרבות:
- היינו לילה שלם ללא שינה, אנחנו ילדינו, בבית החולים.
- נבצר מאתנו להגיע לעבודה, ולמעשה הפסדנו ימי עבודה.
- נגרמה לנו טרחה רבה וביטול זמן גם כשחזרנו לעבודה. זמן ההגעה לעבודה וחזרה ממנה הוארך באופן משמעותי.
- פרמיית הביטוח עלתה לנו מפני שהיינו צריכים להפעיל את הביטוח שלנו.
- היסטוריית העבר הביטוחי שלנו נפגמה.
- לא נוכל לקבל הנחת העדר תביעות במשך 3 שנים.
- היינו ימים שלמים, בחלקם גשומים - ללא רכב, ללא יכולת להתנייד בקלות לעבודה, לבתי הספר ולקניות. נזקקנו להשתמש בתחבורה ציבורית איטית או במוניות יקרות.
- היינו צריכים ללכת לבדיקות נוספות, ובאופן כללי נוצר קושי בהתנהלות היומיומית שכוללת עבודה, ילדים, קניות, סידורים וכד', שחלקם קשורים ישירות לתאונה וחלקם באים כתוצאה מהתאונה.

עורכי דין מובילים בפורום דיני נזיקין

עו"ד רפאל אלמוג
עו"ד רפאל אלמוג

"בכל יום ביומו, אני נלחם את מלחמתו של האזרח הפשוט כנגד תאגידי הביטוח והגופים הרפואיים הגדולים. המפתח להצלחה שלי - מאבק עיקש ללא פשרות, יושרה והגינות..."

עו"ד רונית רוטלוי

"לאחר שנות עבודה רבות בתחום, אני מכירה כבר לא מעט מ'התחבולות' בהן נוקטות חברות הביטוח..."

עו"ד רן שפירא
עו"ד רן שפירא

"אמינות ומהימנות, יושרה, מקצועיות ומאבק בשיתוף פעולה מלא ושקוף עם לקוחותינו, הינם כללי ברזל של משרדנו..."

עו"ד זמי מור מילברג

"הידע והנסיון שלי כרופא שיניים, מאפשר לי לבחון תיקי רשלנות רפואית בשני כובעים, ותוך כך להעריך טוב יותר עבור לקוחותיי את סיכוי תביעתם..."

אריה שליאנסקי
עו"ד אריה שילאנסקי

"דגש רב על השקט הנפשי והסוציאלי של כל לקוח ותיאום ציפיות מראש... "

פסקי דין אחרונים בנושא פורום דיני נזיקין

כיצד יוערכו הפסדי השתכרות של צעיר שנפגע בתאונת דרכים?

מה עושה צעיר שנפגע בתאונת דרכים וקיבל הפסדי השתכרות באופן מקופח? עו״ד אהרון שטכלברג מספר על מקרה וכיצד הצליח לפסוק פיצויים גבוהים יותר לטובת הנפגע