סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין מעצר בית (0)

נעצרת ושוהה בבית מעצר? ממתין לכתב אישום או להוכחת חפותך? באפשרותם של עורכי דין למעצר בית להמיר את שהייתך בבית המעצר לשהייה נוחה יותר בביתך הפרטי ותחת פיקוח. חלופה משפטית זה קרויה "מעצר בית" ולמעשה מדובר במונח עממי לחלופת מעצר או שחרור בתנאים מגבילים של חשוד מבית המעצר. מעצר בית עשוי להתקיים במהלך חקירה משפטית, עוד טרם הגשת כתב אישום וכן לאחר הגשתו של כתב האישום ועד הרגע המכריע בו הוחלט האם החשוד אכן אשם או חף מפשע.

הרעיון העומד מאחורי מעצר בית הוא מציאת האיזון שבין זכויות העצור ורווחתו לבין מניעת שיבוש הליכי חקירה או מסוכנות לציבור. מעצר בית זהה במהותו למעצר רגיל והוא כולל איסור יציאה מן הבית, יצירת קשר חברתי או ביצוע פעולות העלולות לגרום לשיבוש הליכי חקירה.


רק עורך דין פלילי מנוסה ומיומן מכיר את הדרכים להאיר את עיניי בית המשפט ולסלול את דרכו של החשוד אל שהות בביתו בתנאים ראויים יותר. אתם מוזמנים להיעזר בשירותיהם המקצועיים של עורכי דין למעצר בית המופיעים ברשימה שלהלן.  

קרא עוד
  • רשימת עו"ד מעצר בית
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד מעצר בית

מאמרים אחרונים בנושא מעצר בית

חודשה חקירתה של ענבל אור, החשודה בהעלמת מס

היום (ראשון) יזמת הנדל"ן ענבל אור נחקרת שוב בחשד להעלמת מס בהיקף של 12 מיליון שקלים

מעצר עד תום ההליכים, מעצר בית ושחרור בערובה

המונחים "מעצר בית" או "שחרור בערובה" לא אומרים לנו כאזרחים הרבה. לרוב, אנו ניזונים מרסיסי מידע בתקשורת. עו"ד ערן צלניקר עושה סדר בנושא מעצרים ומסביר על ההבדלים השונים.

מאסר בפועל
עיכוב ביצוע עונש מאסר לאחר גזר דין – אימתי?

נשפטת לעונש מאסר בפועל? עו"ד ערן צלניקר במאמר המסביר על אפשרות עיכוב ביצוע עונש מאסר והסיבות הקבילות להגשת בקשה