סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין מיסוי מקרקעין במודיעין (2)

האם הינכם מתעתדים למכור דירה, בית או נכס שבבעלותכם ואינכם יודעים אילו מיסים תצטרכו לשלם? מעוניינים לתכנן את העסקה או את העברת הנכס באופן המשתלם ביותר מבחינת המיסוי? אם כן – מומלץ להיעזר בשירותיהם של עורכי דין מיסוי מקרקעין ובעזרת הרשימה הבאה תוכלו ליצור קשר עם מיטב המומחים בתחום.

 

חשוב לדעת כי גובה המס שיש לשלם בעת עסקת מקרקעין תלוי במספר פרמטרים, כדוגמת נכסים אחרים שבבעלותכם, סדר המכירה, מצבכם האישי, סוג העסקה וייעוד הנכס. שלושת המיסים העיקריים המוטלים על עסקאות מקרקעין הינם מס שבח, מס רכישה ומס רכישה. לגבי כל אחד מאלו ניתנות הקלות והנחות על פי קריטריונים שונים, וכמו כן פטורים במקרים מסוימים כגון בהעברת דירה לקרוב משפחה או לידוע בציבור. מסיבה זו, חשוב מאוד להתייעץ עם עורכי דין מיסוי מקרקעין המכירים את התקנות והעדכונים על בוריים, והמסוגלים לייעץ ולהדריך אתכם להשגת חיסכון משמעותי.

 

תוכלו ליצור קשר עם אנשי המקצוע שברשימה על מנת לקבל סיוע ראשוני, וכן ייצוג מול הרשויות בעת הצורך.  

קרא עוד
 • רשימת עו"ד מיסוי מקרקעין
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד מיסוי מקרקעין

  צור קשר עם עורכי דין בתחום מיסוי מקרקעין

 • אורית בן ברוך

  אורית בן ברוך, עו"ד

  עו"ד ונוטריון כ 17 שנה. מקצועית ושרותית ביותר. המשרד עוסק בנדל"ן פרטי ועסקי, צוואות וירושות. עסקאות מקרקעין שונות וומגוונות עסקאות יד ראשונה, עסקאות יד שניה, תכנון מס שבח למרובי דירות, טיפול מקדמי ברישום דירה על שם יורשים, הכל משלב תכנון המס נכון וכלה ברישום הדירה בטאבו על שם הרוכש/ מכיררת הדירה.

  תחומי עיסוק: ירושה,צוואה,הסכם שכירות,הערת אזהרה במקרקעין,חוזה מקרקעין,קניית דירה,רישום בטאבו,מיסוי מקרקעין,מס רכישה,מס שבח

 • יצחק טל

  יצחק טל, עו"ד

  תחומי עיסוק: מיסוי חברות,מיסוי מקרקעין,מס הכנסה,מע"מ,תכנון מס

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא מיסוי מקרקעין

מהו מיסוי בדיני מקרקעין?
מיסוי מקרקעין ומס שבח מקרקעין

מהו מיסוי מקרקעין? מהם הפטורים שניתן לקבל במסגרת רכישת נכסים? למי מיועד אותו מס שבח מקרקעין? וכיצד נחשב את מדרגות המס בצורה הנכונה ביותר?

שינוי ייעוד בדיני מקרקעין
מיסוי מקרקעין שינוי ייעוד

מהו שינוי ייעוד? מה תפקידו בדיני המקרקעין? מתי עלינו לשנות את אותו הייעוד? מה עושים במקרים יוצאי דופן? ומה קובע חוק מיסוי המקרקעין?

מיסוי מקרקעין ותכנון מס אופטימלי
עקרונות לחיים בריאים יותר בסביבה רווית מס

מהי סביבה רווית מס? כיצד העברת נכסים ללא תמורה מתקשרת לכאן? הפעם נדון בתכנון מס אופטימאלי וננסה להציע מספר עקרונות מנחים לתכנון זה.