סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין מוגבל באמצעים (1)

רוצים להיות מוכרים כמוגבלי אמצעים? מעוניינים לדעת במה כרוכה הכרזה זו? זקוקים לייעוץ משפטי הולם? לפניכם רשימה של עורכי דין לייצוג מוגבל אמצעים שהינם בעלי ניסיון וידע רב בתחום. חשוב לדעת כי כמוגבל אמצעים מוכרז חייב שאינו מסוגל לפרוע את חובותיו לנושיו השונים, ובהיותו בעל החזר נמוך אינו זכאי לאיחוד תיקים בהוצאה לפועל. מי שהוכר כמוגבל באמצעים יאוחדו תיקיו, ובנוסף ייפתחו נגדו הליכי גבייה והליכים מגבילים, כמו צו עיכוב יציאה מהארץ ואיסור להחזקת שיקים או כרטיס אשראי.
 

על מנת לזכות בהכרה כחייב מוגבל באמצעים יש צורך בהוכחת אי יכולת לעמוד בתשלום החובות. פעולה זו דורשת ייצוג מטעמם של עורכי דין לענייני מוגבלי אמצעים, אשר יכוונו את החייב בהשגת כול המסמכים הנחוצים להוכחת מוגבלותו. מסמכים אלו מפרטים בעיקר את הוצאותיו, הכנסותיו ונכסיו השונים. חשוב לציין כי לרוב ניתן להגיש בקשה לחייב מוגבל רק פעם אחת, ולכן חשוב להגיש בקשה מפורטת ומנוסחת כראוי בשפה משפטית אשר תעמוד בדרישות החוק. לשם קבלת סיוע בתחום הינכם מוזמנים לפנות אל המומחים שברשימה הבאה, אשר יסייעו לכם לעמוד בכול הליכי מוגבל אמצעים בצורה הטובה ביותר.

 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד מוגבל באמצעים
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד מוגבל באמצעים

  צור קשר עם עורכי דין בתחום מוגבל באמצעים

 • עו"ד שלי גרשט

  שלי גרשט, עו"ד

  עו"ד המתמחה בהוצאה לפועל ופשיטות רגל.

  תחומי עיסוק: איחוד תיקים,הגבלת רישיון הנהיגה ,מוגבל באמצעים,עיכוב יציאה מהארץ,עיקולים,פשיטת רגל

מאמרים אחרונים בנושא מוגבל באמצעים

איך מכריזים על חייב מוגבל אמצעים
חייב מוגבל באמצעים- מי אתה ומה זכויותיך?

מה קורה לחייב שאינו יכול לשלם את חובותיו והוכרז ע"י המדינה כמוגבל באמצעים ? האם ישנן הקלות ? האם ניתן להכריז על כל אחד כמוגבל באמצעים?