סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עוד רשלנות רפואית

למעלה מארבעים אלף עורכי דין קיימים בשוק. האם מעבר למשרדי נישה הינה אפשרות או הכרח, בכלל ובפרט כאשר עוסקים בתחום של רשלנות רפואית ?

עוד רשלנות רפואית
25/11/2012 | 21:34 | מאת: עו"ד רן שפירא |

ייתכן ובימים אחרים כתבה כגון זו לא הייתה נכתבת. אך בימים אלו, בהם ישנה הצפה של מקצוע עריכת הדין, ובהם עורכי דין רבים מחליטים לייצג לקוחות בתחומים רבים ולא מתמקצעים בתחום אחד, כתבה זו הינה כורח המציאות.

עורכי דין רשלנות רפואית

נכון, המצב כיום אשר בו ישנו עו"ד על כל 100 איש בערך, מייצר מצב בו עורכי דין רבים לא מוצאים כל דרך להתפרנס בכבוד. יחד עם זאת, לדעתנו, אין ואסור שיהיה במצב זה בכדי להשפיע על השירות המקצועי שמקבל הלקוח הבודד, אשר המקרה שלו הוא כל עולמו. למעשה, עורכי דין רבים מחליטים בשל המצב לעסוק בכל תחום כמעט.

תיקי משפחה לצד תיקי נזיקין לצד תיקים מסחריים. כך יוצא, שנפגע רשלנות רפואית אשר מבקשת לפנות למשרד של עו"ד רשלנות רפואית ימצא עצמו מול עורך דין אשר מציג עצמו כמומחה ברשלנות רפואית, ואולם הלה עוסק גם בתחומים אחרים שאינם קשורים לתחום הרשלנות הרפואית.

על כן, נאמר זאת בצורה הברורה ביותר. אין כל אפשרות שעורך דין מקצועי והגון יהא "מומחה" בכל תחום. עו"ד רשלנות רפואית מקצועי הוא כזה אשר עוסק אך ורק בתחום זה.

מקורה של הרשלנות הרפואית

תחום הרשלנות הרפואית מקורו בדיני הנזיקין ועל כן רק משרד עורכי דין אשר עוסק בדיני הביטוח והנזיקין, לרוב יהיה מקצועי דיו בכדי לייצג לקוח בתיק רשלנות רפואית. עו"ד רשלנות רפואית כשמו כן הוא.

מדובר בעורך דין אשר בקיא בהלכות בית המשפט העליון בתחום הרשלנות הרפואית, אשר מעודכן בספרות הרלבנטית ואשר בעל רקע רפואי מספק לצורך ניהול תיקים מסוג זה. לפיכך, בכל מקרה בו ישנו חשד לנזק שנגרם כתוצאה של רשלנות רפואית, יש לפנות אל עו"ד רשלנות רפואית אשר עובד במסגרת משרד עורכי דין העוסק בתחום הרשלנות הרפואית כתחום עיקרי ולא כתחום משנה לצורך הרחבת עיסוקיו.

שלב הפיצויים

משרדי עורכי דין כאלו לרוב יוצגו כאמור כמשרדים העוסקים בתחומים של ביטוח ונזיקין. משרדים המתמחים "בתחום האזרחי" ככלל אינם מעניקים לרוב את הדרישה והצורך בעורך דין מקצועי וספציפי לתחום הרשלנות הרפואית.

על כן, אנו ממליצים בכל לשון, כי בעת שיש צורך בייעוץ מקצועי של עו"ד רשלנות רפואית יש לפנות לעורך דין כזה במסגרת משרד מוכר העוסק בתחום זה כתחום עיקרי וראשי.

אנו מודעים לחשיבותם של תיקים אלו. מדובר בתיקים בהם המקצועיות של עורך הדין ויכולתו להשיג ללקוח את הפיצוי המרבי, יש בהם בכדי להשליך ישירות על איכות חייו של הלקוח, ויכולתו להתמודד עם הנזקים שנגרמו לו בשל אותה רשלנות רפואית. עו"ד רשלנות רפואית ידע לעזור ולייצג את הלקוח באופן מיטבי, וישיג עבורו את מקסימום הפיצוי.

נכון, בדין האזרחי הפיצוי יהיה כספי וברוב המקרים כסף לא יוכל להחזיר את הגלגל אחורה ולמנוע את הנזק. אך מהיכרות עם לקוחות רבים שנפגעו בשל רשלנות רפואית, הרי שהפיצוי שנפסק בהחלט עוזר להתמודד עם המצב.

על כן, בעת שישנה אפשרות שנגרם נזק כתוצאה של רשלנות רפואית, חשוב שלא להסס ולפנות בהקדם האפשרי אל עו"ד רשלנות רפואית. זכרו, כי פניה אל עורך הדין הנכון, יכול להביא לכך שתזכו לקבל את הפיצוי המרבי שיאפשר לכם ככל האפשר להתמודד עם הנזקים שנגרמו לכם. 

נכתב על-ידי: עו"ד רן שפירא

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום רשלנות רפואית

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

פסקי דין שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

אודות כותב המאמר

עו"ד רן שפירא
עו"ד רן שפירא

"אמינות ומהימנות, יושרה, מקצועיות ומאבק בשיתוף פעולה מלא ושקוף עם לקוחותינו, הינם כללי ברזל של משרדנו..."

הצג טלפון

ליצירת קשר עם עו"ד רן שפירא

עורכי דין מובילים - רשלנות רפואית

אריה שליאנסקי
עו"ד אריה שילאנסקי

"דגש רב על השקט הנפשי והסוציאלי של כל לקוח ותיאום ציפיות מראש... "

עו"ד זמי מור מילברג

"הידע והנסיון שלי כרופא שיניים, מאפשר לי לבחון תיקי רשלנות רפואית בשני כובעים, ותוך כך להעריך טוב יותר עבור לקוחותיי את סיכוי תביעתם..."

עו"ד רפאל אלמוג
עו"ד רפאל אלמוג

"בכל יום ביומו, אני נלחם את מלחמתו של האזרח הפשוט כנגד תאגידי הביטוח והגופים הרפואיים הגדולים. המפתח להצלחה שלי - מאבק עיקש ללא פשרות, יושרה והגינות..."

עוד עו"ד מובילים בתחום רשלנות רפואית