סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עובדת במשרד הבריאות העבירה פרטי מתים לקבלני שיש תמורת שוחד

כתב אישום הוגש נגד עובדת משרד הבריאות שקיבלה שוחד על פרטי מתים שהעבירי לקבלני מצבות שיש

עובדת במשרד הבריאות העבירה פרטי מתים לקבלני שיש תמורת שוחד
28/01/2016 | 21:05 | מאת: מערכת אתר iLaw |

לפעמים המציאות של המשפט הפלילי עולה על כל דמיון: וואלה! מדווח כי השבוע כתב אישום הוגש לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד דורית טורלי, ראש ענף רישיונות וקבורה במשרד הבריאות, על ידי עו"ד ווליד אלבז מפרקליטות מחוז דרום. טורלי מואשמת כי קיבלה שוחד מקבלני שיש למצבות קברים בתמורה להעברת פרטי מתים אליהם – זאת על מנת שהקבלנים יוכלו לפנות למשפחות המתים ולהציע את שירותיהם. כתב אישום הוגש גם נגד אבי ביטון, קבלן מצבות שיש, המואשם בכך שנתן לטורלי שוחד בתמורה לפרטי המתים.

כתב האישום: יש משמעות כלכלית רבה להגעה ראשונים אל בית האבלים

על פי כתב האישום, היו שלוש הזדמנויות שונות בהן טורלי קיבלה שוחד מביטון, וסכום השוחד הכולל עומד על אלף שקלים. מטרת מסירת הפרטים היתה שהקבלנים שיקבלו את פרטי המתים, יוכלו להיות הראשונים שמגיעים לבתי האבלים ולתת הצעת מחיר למצבה תוך ניצול המצב הלא קל בו נמצאות המשפחות.

בכתב האישום נכתב שמי שמגיע ראשון לבית אבלים יש לו יתרון משמעותי מבחינה כלכלית עבור הקבלנים, שכן הם מספיקים להיפגש עם בני המשפחה כמה שעות בלבד לאחר פטירת יקיריהם ומציעים להם מצבה ברגע מאד פגיע וכואב בחייהם. באופן כזה הם מנצלים את סערת הרגשות וקהות החושים בהן שרויה המשפחה, אשר עשויה להסכים להצעה הראשונה שמוצעת לה; וזאת אכן היתה כוונת הקבלנים שהעניקו שוחד לטורלי.

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי