סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

גבר רצח את דודתו והחביא את הגופה במקרר

לפני 3 שנים מוסטפא מחאג'נה רצח את דודתו בדקירות ובמכות גרזן והחביא את גופתה במקרר. כעת בית המשפט המחוזי בחיפה גזר עליו מאסר עולם

גבר רצח את דודתו והחביא את הגופה במקרר
06/06/2016 | 09:09 | מאת: מערכת אתר iLaw |

בית המשפט המחוזי בחיפה, גזר אמש (יום א׳) מאסר עולם על מוסטפא מחאג׳נה (בן 40 מאום אל פאחם) לאחר שהואשם ברצחיתה של דודתו, פאטמה חסונה מחאג׳נה (בת 57) בדקירות סכין ובמכות גרזן והחבאת גופתה במקרר. 
ynet מדווח כי לפני 3 שנים התעורר סכסוך בין הדודה לבין אמו של מוסטפא, והדודה דרשה מאחותה לעזוב את הבית בו השתיים התגוררו. ב-15 ביוני עזבו את השתיים את דירתן ונסעו לירושלים, ובזמן הזה, פרץ מוסטפא לביתן ופתח את הבריח בדלת המחברת בין שתי הדירות. הוא עזב את המקום וחזר שוב בצהריים שם ארב לדודתו כשהוא חמוש בסכין ובגרזן. 
כשחזרה דודתו לביתה, מוסטפא היכה אותה באמצעות גרזן כמה פעמים בראשה ולאחר מכן דקר אותה 13 פעמים בגבה. לאחר מכן עטף את הגופה בניילון, הכניס אותה למקרר, והתקשר למשטרה על מנת להסגיר את עצמו. 

עורך דינו של מוסטפא, עורך דין פלילי ויסאם ערף, טען כי מוסטפא ביצע את הרצח בהתקף פסיכוטי, אך השופטת קבעה כי לא נמצאה בעיה נפשית חמורה אצל הנאשם, וגזרה על מוסטפא מאסר עולם.
למוסטפא עבר פלילי והוא ישב בעבר במאסר. בני המשפחה טענו בעת המעצר, כי המנוחה התלוננה במשטרה על איומים שקבלה מצד בני משפחתו של מוסטפא, אך במשפטה הכחישו כי קבלו תלונות שכאלה. 

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי