סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

בית המשפט האריך את מעצרו של החשוד באונס הנערה מרחובות

מעצרו של החשוד באונס הנערה ברחובות, שאותר ונתפס רק אתמול (רביעי), הוארך היום בחמישה ימים. עורך דינו טוען שהחשוד לא קיים יחסי מין עם הנערה

בית המשפט האריך את מעצרו של החשוד באונס הנערה מרחובות
11/02/2016 | 16:40 | מאת: מערכת אתר iLaw |

מגיפת התקיפות המיניות ממשיכה להשתולל ברחובות, והמשטרה ובתי המשפט מגיבים בהתאם. היום (ה') מדווח ynet בית המשפט האריך בחמישה ימים את מעצרו של הגבר החשוד באונס נערה ברחובות לאחר שבילתה במועדון.

תחילת הפרשה בשבת האחרונה, ה-6 בפברואר, לפנות בוקר. שתי נערות בנות 17 בילו במועדון האוניברסיטה ברחובות, ובשלב מסוים אחת מהן לא חשה בטוב ויצאה מהמועדון. הנערה ביקשה מהמאבטח להזמין לה מונית. המאבטח הציע לה להמתין במכוניתו בינתיים, ואז, על פי החשד, נכנסו הוא וחברו לרכב. המאבטח ישב בקדמת המכונית וחברו ישב במושב האחורי ליד הנערה, ואנס אותה במהלך הנסיעה, בעוד המאבטח מסייע לו בכך.

לאחר המקרה הגיעו הנערה וחברתה לתחנת המשטרה ברחובות, שם התלוננו שהנערה נאנסה על ידי שני גברים, אחרי שחשה ברע בגלל ששתתה כמות מופרזת של אלכוהול. בעקבות כך עצרה המשטרה את המאבטח, שמתגורר בלוד, כבר בשבת, ואתמול (ד') נעצר החשוד באונס, תושב לוד גם הוא, לאחר שהמשטרה איתרה אותו באמצעות איכון טלפוני. בנוסף, על אף שהאונס לכאורה בוצע מחוץ למועדון, נערך שימוע לבעל המועדון בחשד למכירת אלכוהול לקטינות והוא קיבל אזהרה.

עורך הדין של החשוד באונס: מרשי לא קיים עם המתלוננת יחסי מין

המאבטח מכחיש כל קשר לאירוע, וכן טוען שאינו מכיר את החשוד באונס. רפאל רפאלוב, עו"ד המתמחה במקרי אונס,  שמייצג את החשוד באונס, אמר כי החשדות המיוחסים למרשו תלושים מהמציאות, ושהנ"ל לא קיים יחסי מין עם הנערה. בנוסף אמר כי כל המעורבים באירוע שתו אלכוהול, ושלא נמצאו סימנים המעידים על אלימות או על יחסי מין עם מרשו. לבסוף סיכם כי לדעתו מרשו ישוחרר בדיון הקרוב והתיק נגדו ייסגר.

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי