סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

אלנבי 40: המתלוננת מגישה תביעה אזרחית נגד המועדון

פרשת ״אלנבי 40״ נסגרה ללא הגשת כתבי אישום פליליים, אך המתלוננת שתועדה מקיימת יחסי מין עם גברים על הבר, הגישה תביעה אזרחית נגד בעלי המועדון בטענה לניצול מיני

אלנבי 40: המתלוננת מגישה תביעה אזרחית נגד המועדון
14/06/2016 | 10:42 | מאת: מערכת אתר iLaw |

פרשת ״אלנבי 40״ שהסעירה את המדינה לפני מספר חודשים, חוזרת שוב לכותרות. תיק החקירה אמנם נסגר לפני כמה חודשים ולא הוגש כתב אישום פלילי נגד איש מהמעורבים בפרשה, אך חייה של א׳ לא שבו מאז למסלולם. לאחר שתועדה בסרטונים מתעטרלת במועדון ומקיימת יחסי מין על הבר באחת המסיבות, החליטה להגיש תביעה אזרחית נגד בעלי המועדון. 

נענע 10 מדווח כי א׳, שהגישה את התביעה באמצעות עורך דינה מוטי ארד, טוענת כי בעל המועדון אהב כשרקדה, ונהג לתת לה משקאות בחינם במשך 3 שנים. היא זועמת על כך שבעל המועדון והברמנים אפשרו לה להתערטל על הבר ולקיים יחסי מין עם גברים בזה אחר זה מול כל הנוכחים במקום, וטוענת כי היא לא הייתה במצב כשיר מבחינה נפשית, שכלית ומנטלית. 

בעלי המועדון, עומר אפרת, טוען מנגד כי א׳ עשתה את מה שעשתה מרצונה החופשי. לטענת עורך דינו של אפרת, ליאור אפשטיין, א׳ מזגזגת בין גרסאות וכי התלונות שלה מופרכות. 

פרקליטות המשטרה, שקבלה לידיה את הסרטונים, החליטה לסגור את הפרשה לאחר שטענה כי לא ניתן לקבוע האם המתלוננת הייתה שיכורה באופן שבו לא הייתה יכולה להתנגד לקיום יחסי המין. בנוסף, לדברי המשטרה, לא נמצאה עדות לכך שהמתלוננת קבלה תמורה בגין קיום יחסי המין עם החוגגים ולבסוף נסגר התיק בשל חוסר בראיות מספקות. 
 

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי