סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

אישום: שופט כדורעף ניסה לרצוח את חברו והרג חיות כדי להתאמן על הרצח

ברק נגר, שופט כדורעף, מואשם כי ניסה לרצוח את חברו העוסק גם הוא כשופט כדורעף, ופצע אותו בינוני. לפי כתב האישום, נגר שחט כלב וחתול כדי להתאמן על הרצח

אישום: שופט כדורעף ניסה לרצוח את חברו והרג חיות כדי להתאמן  על הרצח
27/06/2016 | 11:03 | מאת: מערכת אתר iLaw |

כתב אישום פלילי חמור הוגש השבוע נגד ברק נגר, שופט כדורעף, בגין ניסיון לרצוח את חברו, שופט כדורעף גם הוא ובנו של בכיר במשטרה. וואלה מדווח כי נגר תקף את חברו, משום שזכה בתפקיד שיפוט בתחרות כדורעף בינלאומית עליו השניים התמודדו. נגר, לפי כתב האישום, תכנן להרוג את חברו באמצעות חבל תלייה המותקן בדירה בה השניים התגוררו, ולאחר מכן לבתר את הגופה. הוא רכש תרופות מסוג ״נוקטרינו״ (סם שינה) ו״קלונקס״ (כדור נגד חרדה), הצטייד בחבל, רכש שתי סכינים יפניות, סרט הדבקה ושקיות אשפה.

על פי החשד, נגר ניסה להתאמן על רציחת חברו באמצעות אימון על בעלי חיים: הוא דקר בסכין מטבח את החתול של חברו, הניח אותו בשקית אשפה והשליך אותו לתוך פח. למחרת הוא איתר אדם המעוניין למסור כלבה לאימוץ, לקח ממנו גורת כלבים, קשר את הכלבה בסרט הדבקה, דקר אותה עם סכין יפנית והשליך אותה באזור רידינג בקרבת נחל הירקון.

יום לאחר ששחט את הכלב והחתול, הזמין נגר את חברו לדירה כדי לצאת לבלות איתו. הוא ערבב 29 כדורים במשקה האלכוהול והגיש את הכוס לחבר, שהרגיש מתושש ונשכב במיטתו. נגר פרס על רצפת הדירה שקיות אשפה, הפשיט את חברו, קשר בעזרת חבל את רגליו, התיישב על בטנו של החבר ואחז בסכין יפנית.

בשלב זה, התעורר החבר משנתו ושאל לפשר מעשיו של נגר. בתגובה, השליך נגר את הסכין וניסה לנשק את חברו שסירב. החבר נרדם בשנית, ולפי כתב האישום, נגר דקר אותו מספר פעמים בצווארו וחנק אותו. כתוצאה מהחניקה, החבר התעורר ונאבק על חייו. במהלך המאבק חבט החבר בנגר בראשו ברצפה והלם באגרופיו. החבר הצליח להימלט כשהוא עירום ומדמם. 

נגר מואשם שניסה להעלים ראיות כשניגב את כתמי הדם מהרצפה, שטף את ידיו, והשליך לים ולביוב את חפציו של חברו- מפתחות הרכב, טלפון נייד והארנק. 

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום דיני עבודה

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי