סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין תנאי פרישה (3)

מעוניין לדעת האם תנאי הפרישה אשר הוצעו לך כדאיים? הציעו לך פרישה מוקדמת? חושש כי זכויותיך עלולות להיפגע בעתיד? זקוקים לייעוץ משפטי בגין תנאי פרישה? אם כן, מומלץ שתפנו לקבלת סיוע מטעם עורכי דין לייעוץ בנוגע לתנאי פרישה המופיעים ברשימה שבתחתית העמוד. 

 
פרישה לגמלאות הינה למעשה השלב בו מסתיימים יחסי העובד והמעביד והעובד פורש לדרכו. הפרישה מתרחשת בדרך כלל בשל הגעה לגיל פרישה או בשל נסיבות בריאותיות, כאשר גיל הפרישה לגברים עומד כיום על 67 ועבור הנשים גיל הפרישה הוא 64. תנאי הפרישה מאגדים את הזכויות אשר מגיעות לעובד בתום העסקתו ויכללו במרבית המקרים פיצויי פיטורין, מענק הסתגלות, תמריצי פרישה ועוד. חשוב לוודא כי תנאי הפרישה הוגנים ויבטיחו כי רמת החיים של העובד תישמר גם לאחר שיפסיק לעבוד והכנסותיו ייפסקו. 
 
קבלת סיוע מטעמם של עורכי דין לייעוץ בנוגע לתנאי פרישה הבקיאים בדיני העבודה השונים, עשויה לתרום רבות לעתיד האישי של כל עובד ועובדת. הנכם מוזמנים להתקשר עם עוה"ד המופיעים באינדקס הבא, על מנת לקבל סיוע משפטי שעשוי להועיל לכם.
 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד תנאי פרישה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד תנאי פרישה

  צור קשר עם עורכי דין בתחום תנאי פרישה

 • אלה ישראלוב-פילוסוף, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין בוטיק ברמלה לתחומי המשפט האזרחי מסחרי

  תחומי עיסוק: ביטוח לאומי,הטרדה מינית בעבודה,פיצויי פיטורין,תנאי פרישה,חוזה מקרקעין

 • ליאור אלנקוה

  ליאור אלנקוה, עו"ד

  תחומי עיסוק: זכויות עובדים,יחסי עובד מעביד,ייצוג מעסיקים,תנאי העסקה,תנאי פרישה

 • יצחק עוקשי

  יצחק עוקשי, עו"ד

  תחומי עיסוק: זכויות עובדים,יחסי עובד מעביד,פיצויי פיטורין,שעות נוספות,תנאי פרישה

מאמרים אחרונים בנושא תנאי פרישה

המחיר של זיוף חשבוניות: פיצוי של 200,000 ש"ח לחברה

עובד שזייף חשבוניות ללקוחות בחברה בה עבד כסוכן מכירות, יידרש לשלם לחברה 200 אלף ש"ח פיצויים בגין הסחורה והכספים שלקח לעצמו.

עובד לשעבר יפצה מעסיק לאחר שהשתמש ברשימת תפוצה

בית הדין הארצי לעבודה פסק לאחרונה כי עובד לשעבר בחברת "תוויות איכות" יפצה את החברה ב-25 אלף שקל, לאחר שהעובד שלח הודעת טקסט מהמספר החדש שלו לרשימת תפוצה שהעתיק ממכשיר ששימש אותו בעבודתו בחברה.