סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין תכולת דירה (1)

ביטוח תכולת דירה נחשב לביטוח הכרחי מאד, שרבים נוהגים לרכוש אותו במקביל לרכישת דירתם החדשה או אפילו השכרתה. פוליסת ביטוח זו מציעה כיסויים ביטוחיים במידה ובוצעה גניבה, פריצה או חל אירוע מסוים בדירה שגרם נזק לתכולה (כמו, הצפה או שריפה, למשל). במקרים אלה, עשויים להיגרם נזקים קשים מאד לתכולה, שתיקונם או החלפתם בתכולה חדשה עשויים לעלות סכומי כסף גבוהים. ולכן, ישנה חשיבות רבה מאד בהגשת תביעה לחברת הביטוח כדי לקבל את הפיצוי הכספי המתאים. 

 
עורכי דין לייעוץ וייצוג עקב נזקים לתכולת דירה הם הכתובת המתאימה ביותר במקרים של נזקים, שנגרמו לתכולה. עורכי דין אלה, בעלי ידע של שנים ובעיקר ניסיון בהגשת תביעות מסוג זה בבית המשפט, עומדים לרשותם של התובעים ומציעים להם את הסיוע המשפטי שלו הם זקוקים. מדובר בעורכי דין מיומנים ובעלי יכולת גבוהה, הנדרשת במקרים של תביעות כאלו.  
 
באתר הבא תמצאו רשימה של עורכי דין לייעוץ וייצוג עקב נזקים לתכולת דירה שישמחו לסייע לכם בתביעות הקשורות לנזק שנגרם לתכולת הדירה שלכם, ולא משנה מהי עוצמתו או מהי הסיבה לו.  
קרא עוד
 • רשימת עו"ד תכולת דירה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד תכולת דירה

  צור קשר עם עורכי דין בתחום תכולת דירה

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין