סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין תיירות (1)

האם אתם מתכוונים להקים עסק בתחום התיירות? יצאתם לחופשה משפחתית וחברת התיירות לא עמדה בהבטחותיה? אם כך, הינכם מוזמנים לעיין ברשימה שבתחתית העמוד וליצור קשר עם עורכי דין המתמחים בנושאים הקשורים לתיירות. ליזמים המתכננים להיכנס לעסקי התיירות חשוב לדעת כי שירות משפטי עשוי לחסוך משאבים יקרים, שכן לעיתים קרובות נדרש ייעוץ מקצועי בתחומי הרכישה, ההקמה והרישום. כמו כן, במהלך ההתנהלות השוטפת של העסק יש צורך לעמוד בקשר עם מגוון גופים ורשויות, כגון מועצות אזוריות, מס הכנסה, משרד התיירות וארגונים בחו"ל. על מנת להימנע מעיכובים ועימותים מיותרים חשוב להסתייע באנשי מקצוע המכירים את החוק על בוריו.

 

גם לצרכנים החשים שנפגעו מהתנהלות חברה זו או אחרת במהלך חופשתם, מומלץ לפנות אל עורכי דין המתמחים בנושאי תיירות. לדוגמא, מי שטיסתו בוטלה או נדחתה יכול לתבוע את חברת התעופה ולזכות בפיצויים, ומי שיצא לחופשת סוף שבוע ונתקל בתנאים שאינם עומדים בהבטחות, עשוי אף הוא לתבוע את בית המלון, בעלי הצימר או מעניקי שירותים שונים. אנו מזמינים אתכם לפנות עוד היום אל אנשי המקצוע שלהלן, ולעמוד על זכויותיכם. 

קרא עוד
  • רשימת עו"ד תיירות
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד תיירות

    צור קשר עם עורכי דין בתחום תיירות

  • חיים איציקובסקי, עו"ד

    תביעות קטנות - ייעוץ, הכנה וכתיבת תביעות קטנות ע"י עורך דין מקצועי בתחום.

    תחומי עיסוק: נזקי רכוש,לשון הרע,נשיכת כלב,פגיעה בפרטיות,רשלנות מקצועית,הסכם שכירות,סכסוכי שכנים,פינוי שוכר,ביטול חוזה,דיני צרכנות,זיכרון דברים,חוזה מסחרי,חוזה עסקי,חוזה שותפות,עריכת חוזים,תיירות,תקנון חברה,דיני תיירות,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,ליטיגציה,סדר דין מהיר,סיוע משפטי,ערעור,תביעות קטנות,גישור עסקי,הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,פרטיות באינטרנט,תקנון אתר