סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד תומר מורדוך

תומר מורדוך
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: אבא אחימאיר 8/15
 
פקס: 153526444606
1 2 3 4 5 
1 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עו"ד בתחום דיני תעבורה. ייצוג בבתי משפט במגוון עבירות תעבורה. נהיגה בשכרות,פסילת רשיון,דוחות חניה, נהיגה במהירות מופרזת ועוד.

תחומי עיסוק:
דו"ח תנועה,מהירות מופרזת,נהיגה בפסילה,נהיגה בשכרות,נהיגה ללא רישיון

אודות

עו"ד תומר מורדוך, בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) ותואר שני במשפטים (LLM)מטעם אוניברסיטת אילן, מציע את שירותיו כעו"ד בתחום דיני התעבורה וייצוג משפטי ברמה גבוהה אל מול בתי המשפט לתעבורה, בתי המשפט המחוזיים, בית המשפט העליון וכן גם אל מול בתי הדין הצבאיים.

 

עו"ד מורדוך, שהתמחה במסגרת לימודיו בתחום הפלילי, מלווה את לקוחותיו לאורך כל הדרך, החל משלב השימוע בתחנת המשטרה בשל פסילת רישיון נהיגה או השבתת הרכב ועד יעוץ במסגרת החקירה המתבצעת וייצוג בבית המשפט. עו"ד תומר מורדוך מציע ייצוג משפטי בבתי המשפט במקרים של כתבי אישום שונים, כגון דוחות משטרה, תאונות דרכים, נהיגה בזמן פסילה, תאונות דרכים קטלניות, נהגיה בשכרות ותחת השפעת סמים וגם נהיגה במהירות מופרזת.

 

המשרד, הממוקם בתל אביב, מתמחה בתחום התעבורה מהיבטיו השונים ומעניק ייעוץ וליווי משפטי בהתאם לצורך. עו"ד תומר מורדוך, עו"ד לדיני תעבורה, מאמין בשירות מקצועי, שירות מסור לכל לקוח ולקוח ומתן טיפול אישי וליווי צמוד. במקרים של תביעות הקשורות בנושא תעבורה או כל התמודדות אחרת הקשורה בכך, עומד המשרד לצד לקוחותיו בזכות ניסיונו של עו"ד מורדוך בתחום זה, המהווה תחום התמחותו הבלעדי.

 

בין אם מדובר במקרים של נהיגה בשכרות, נהיגה בזמן פסילה, נהיגה במהירות מופרזת או מעורבות בתאונת דרכים, ניתן לפנות אל עו"ד תומר מורדוך כדי לקבל את המענה הרלוונטי והסיוע המשפטי הנדרש, לצורך ההתמודדות עם האירוע.

 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: