סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד תומר אשרוב

תומר אשרוב
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: סחרוב 18
 
פקס: 03-5031857‬‬‬
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין העוסק בניהול מו"מ למכירת חברות, מכירת פעילות חברות, עריכת הסכמי השקעה, הסכמי מייסדים ועוד. כמו כן המשרד מייצג חברות בתביעות חוזיות.

תחומי עיסוק:
ייצוג מעסיקים

אודות

עו"ד תומר אשרוב, מייסד משרד אשרוב עורכי דין, הוא בעל תואר ראשון ושני במשפטים ((LL.M מאוניברסיטת בר אילן והינו מגשר מוסמך.

 

המשרד מורכב ממספר מחלקות משפטיות מקצועיות שפועלות במשותף. אי לכך, המשרד מסוגל לספק לכל לקוח מענה משפטי יצירתי, אינטגרטיבי ומנצח.

 

האני מאמין של המשרד דוגל בהשגת התוצאה הטובה ביותר לכלל לקוחותיו תוך הימנעות מבזבוז זמן מיותר וצמצום עוגמת הנפש וההוצאות הכספיות למינימום. כמשרד עורכי דין שמרכז שורה של התמחויות מקצועיות ברמה גבוהה, יש לו את היכולת להביא את לקוחותיו אל היעד באופן האידיאלי תוך התחשבות בצרכים האישיים שלהם ובמגבלות התקציב, הזמן והאנרגיה.

 

מיום פעילותו הראשון של המשרד, עוסק עו"ד תומר אשרוב במו"מ לקראת מכירת פעילויות של חברות, עריכת הסכמי השקעה והסכמים למכירת פעילויות של חברות, ייצוג חברות בבתי משפט בתביעות חוזיות, עריכת הסכמי מייסדים, ועוד. המחלקה המסחרית של המשרד מספקת מענה מקיף לצרכים העסקיים של לקוחותיה לרבות ייעוץ משפטי שוטף ליטגציה מסחרית וייצוג בכל הערכאות המשפטיות לחברות ציבוריות, עירוניות ופרטיות, עמותות, בעלי מניות, רשויות מקומיות ועוד.

 

בתחום הגבייה מספק המשרד שירות הכולל בין היתר איתור "חייבים מקצועיים", פתיחת תיקים בהוצאה לפועל כנגד החייב, הפעלת אמצעי גבייה חוקיים על מנת לאלץ את החייב לשלם את חובו או להגיע להסדר ועוד. בנוסף מתמחה המשרד בדיני מקרקעין, דיני נזיקין לרבות תיקים של רשלנות רפואית ובדיני לשון הרע והגנת הפרטיות לרבות לשון הרע והגנת הפרטיות באינטרנט.

 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: