סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין תאונת אופניים (1)

האם אתם או מי מבני משפחתכם סובלים מפציעה שנגרמה עקב תאונת אופניים? האם אתם יודעים אל מי עליכם לפנות לקבלת פיצויים? זקוקים לייעוץ מטעם עורכי דין המתמחים בייצוג לאחר תאונות אופניים? אם כן – בוודאי תמצאו תועלת מרובה בשיחה עם עורכי הדין שלהלן.  

 
חשוב לדעת כי תאונות אופניים עלולות להיגרם בנסיבות שונות, כגון נפילה, התקלות במפגע סביבתי, פגמים בייצור האופניים או פגיעה מרכב חולף. בכל אחד ממקרים אלו ניתן להגיש תביעה כנגד הגורם האחראי, ואף לקבל פיצויים מחברות הביטוח בהתאם לנסיבות התאונה, לסוג הפגיעה, ולתנאי הפוליסה. לא פעם מדובר בתביעות המזכות את התובע בסכומים נכבדים, אך לשם כך יהיה עליו להוכיח את הנזקים שנגרמו לו, את הפגמים או המפגעים שבגינם התרחשה התאונה, ואת הקשר בינם ובין ראשי הנזק. הנתבע או חברת הביטוח יעשו מצידם כל מאמץ על מנת למזער את סכומי הפיצוי, או אף לבטלם לחלוטין. 
 
פנייה אל עורכי דין המתמחים בייצוג לאחר תאונות אופניים היא בגדר הכרח למי שמבקש לעמוד על זכויותיו. פנו עוד היום אל המומחים שברשימה להלן, בררו את מצבכם המשפטי ותזכו לליווי וייצוג מהמעלה הראשונה.  
 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד תאונת אופניים
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד תאונת אופניים

  צור קשר עם עורכי דין בתחום תאונת אופניים

 • עו"ד ירון שמעון

  ירון שמעון, עו"ד

  עו"ד, בעל ידע וניסיון עתיר בתחום דיני הנזיקין והביטוח, לרבות תאונות עבודה ותאונות אופנוע

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונה בחופשה,תאונות עבודה,דרגת נכות,ועדה רפואית,זכויות רפואיות ,מחלת מקצוע,מיקרוטראומה,פגיעה בהולך רגל,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תאונות אופנוע ים,תאונת אופניים,תביעת פיצויים

הודעות אחרונות בפורומים