סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין תאונות בחו"ל (1)

יצאתם לחופשה או לנסיעת עסקים ונפגעתם בתאונה? מעוניינים לתבוע פיצויים עבור הנזקים מחברת הביטוח או מהפוגע? זקוקים לייעוץ מטעם עורכי דין לייצוג נפגעי תאונות בחו"ל? אם כן – ברשימה שבתחתית העמוד אנשי מקצוע, עורכי דין, אשר ישמחו לעמוד לשירותכם. 

 
תאונות המתרחשות בחו"ל הינן מאורע קשה במיוחד, שכן על התאונה עצמה מתווסף הצורך לקבל טיפול במדינה זרה, אשר שירותי הרפואה בה יקרים מאוד או ירודים מאוד. חשוב לדעת כי נפגעי התאונות יכולים לתבוע פיצויים מחברת הביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה, או לפנות אל בית המשפט בתביעה כנגד האדם או הגוף האחראיים לתאונה. יחד עם זאת, יש לציין כי לעיתים קרובות מתנערות חברות הביטוח מתשלום הפיצויים, בטענה כי התאונה איננה נכללת בהגדרות הפוליסה. כמו כן, תביעה כנגד אדם או גוף ממדינה זרה מצריכה ידע מקיף לא רק בדיני הנזיקין, אלא גם בחוקיה של אותה מדינה. 
 
לכן, במקרה של פגיעה חשוב לפנות במהירות אל עורכי דין לייצוג נפגעי תאונות בחו"ל, אשר ידריכו אתכם ויסייעו באיסוף המסמכים הרלבנטיים ובהצגת טענותיכם בפני בית המשפט. אתם מוזמנים לפנות אל אנשי המקצוע שברשימה ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם.
 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד תאונות בחו"ל
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד תאונות בחו"ל

  צור קשר עם עורכי דין בתחום תאונות בחו"ל

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין

הודעות אחרונות בפורומים