סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין תאונות אופנוע ים (1)

האם נהגתם באופנוע הים שלכם והייתם מעורבים בתאונה? האם נפגעתם מאופנוע ים בשעה שרחצתם? זקוקים לייעוץ משפטי מטעם עורכי דין המתמחים בתאונות אופנוע ים? אם כן – פנו אל עורכי הדין המופיעים להלן ותקבלו ייעוץ ראשוני, ללא התחייבות או עלויות. 

 
לכל אדם שנפגע בדרך כלשהי מאופנוע ים חשוב לדעת כי על בעל האופנוע חלה חבות בביטוח צד ג', שכן המדובר בכלי שיט לכל דבר ועניין. בנוסף, משיטים המבוטחים בפוליסת ביטוח תאונות אישיות זכאים לכיסוי עבור נזקים גופניים שנגרמו להם, לצד כיסוי על נזקים לכלי השיט בהתאם לפוליסת הביטוח המקיף. יחד עם זאת, תביעות אלו מגיעות לא אחת אל בתי המשפט בשל מחלוקות לגבי אחריות הצד הפוגע, מידת הנזק שנגרמה לתובע, וכן טענות שונות של החברות המבטחות. מאידך, יש לציין כי בעזרת ייצוג משפטי הולם ניתן לזכות בתביעות נזיקין אלו בסכומים נכבדים ביותר, העשויים להגיע למאות אלפי שקלים. 
 
לכן, במידה שנגרמו נזקים לכם או לכלי השיט שלכם, מהרו להתייעץ עם עורכי דין המתמחים במקרים של תאונות אופנוע ים. אתם מוזמנים להיעזר ברשימה שלהלן על מנת להעלות שאלות ולקבל תשובות ברורות ומקצועיות.   
קרא עוד
 • רשימת עו"ד תאונות אופנוע ים
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד תאונות אופנוע ים

  צור קשר עם עורכי דין בתחום תאונות אופנוע ים

 • עו"ד ירון שמעון

  ירון שמעון, עו"ד

  עו"ד, בעל ידע וניסיון עתיר בתחום דיני הנזיקין והביטוח, לרבות תאונות עבודה ותאונות אופנוע

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונה בחופשה,תאונות עבודה,דרגת נכות,ועדה רפואית,זכויות רפואיות ,מחלת מקצוע,מיקרוטראומה,פגיעה בהולך רגל,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תאונות אופנוע ים,תאונת אופניים,תביעת פיצויים

הודעות אחרונות בפורומים