סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין תאונות אוטובוס (3)

נסעתם באוטובוס ונפצעתם בתאונת דרכים שאירעה במהלך הנסיעה? האם נפגעתם בשעה שנסעתם באוטובוס מכל סיבה אחרת, כגון נפילה או חבטה? זקוקים לייעוץ משפטי מטעם עורכי דין המתמחים במקרים של תאונות אוטובוס? אם כן – הינכם מוזמנים לפנות אל אנשי מקצוע העוסקים בתחום, המופיעים ברשימה שלהלן, ולברר את זכאותכם לפיצוי ולסיוע. 

 
חשוב לדעת כי תאונות המתרחשות באוטובוס נחשבות לתאונות דרכים, בין אם התרחשה תאונה הלכה למעשה ובין אם ניזוק הנוסע בדרכים אחרות, למשל במקרה של נפילה עקב האצה או בלימה פתאומית. הנפגע רשאי לתבוע את חברת הביטוח הפרטית של חברת האוטובוסים, ובמקרה של תאונה שהתרחשה בדרך לעבודה גם לפנות אל הביטוח הלאומי על מנת להיות מוגדר כנפגע עבודה. יש לציין כי חברות הביטוח אינן ממהרות לשחרר כספים, וכי על הנפגע יהיה להמציא אישורים רפואיים על טיפולים ונזקים, תיעוד של פרטי הנסיעה והתאונה עצמה, ואף להיפגש עם רופא מומחה לקביעת מצבו הרפואי. 
 
חשוב למהר ולפנות אל עורכי דין המתמחים בתאונות דרכים בכלל, ובתאונות אוטובוס בפרט, על מנת להתחיל לאסוף את כל המסמכים הנדרשים ולקבל ייצוג הולם. אנו מזמינים אתכם לפנות את המומחים המופעים ברשימה על מנת לברר את זכויותיכם ואת הצעדים שעליכם לנקוט.    
קרא עוד
 • רשימת עו"ד תאונות אוטובוס
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד תאונות אוטובוס

  צור קשר עם עורכי דין בתחום תאונות אוטובוס

 • שי קורנבלו

  שי קורנבלו, עו"ד

  אנו מאמינים במשרד על השמת הלקוח במרכז תוך מתן דגש על מקצועיות, שירותיות ואכפתיות. הניסיון הרב שצברתי כמייצג תובעים מאפשר לי לפעול במקצועיות רבה.

  תחומי עיסוק: תאונות,תאונות דרכים,פגיעה בהולך רגל,תאונות אופנוע,תאונות אוטובוס

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין

 • עו"ד ירון שמעון

  ירון שמעון, עו"ד

  עו"ד, בעל ידע וניסיון עתיר בתחום דיני הנזיקין והביטוח, לרבות תאונות עבודה ותאונות אופנוע

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונה בחופשה,תאונות עבודה,דרגת נכות,ועדה רפואית,זכויות רפואיות ,מחלת מקצוע,מיקרוטראומה,פגיעה בהולך רגל,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תאונות אופנוע ים,תאונת אופניים,תביעת פיצויים

מאמרים אחרונים בנושא תאונות אוטובוס

פגע וברח - מי יפצה את הנפגע

לאחרונה נחשפנו למספר אירועי תאונות פגע וברח מצערות, אשר עוררו לא מעט שאלות בקרב הנפגעים - מי אחראי לפיצוי ? עו"ד רונית רוטלוי עושה סדר בנושא.