סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין תאונה קטלנית (2)

תאונה קטלנית מוגדרת כתאונה אשר גרמה למותו של אחד או יותר מהמעורבים בה. זוהי עבירה חמורה ביותר, ובניגוד לעבירות קלות יותר בהן מוגש כתב האישום מידי המשטרה, כתב האישום במקרים של תאונה קטלנית מוגש על יד הפרקליטות. כמו כן, קיימת חובה, ולא רשות, לשלול את רישיונו של הנהג המואשם בגרימת התאונה למשך תשעים ימים לכל הפחות, ולעיתים אף עד סיום התנהלות המשפט כנגדו. בהתאם לחומרת העבירה העונש המוטל בגינה עשוי להיות, בין היתר, מאסר בפועל.

 
על מנת לטפל כראוי במקרה של תאונה קטלנית יש לפנות בהקדם לגורם מקצועי דוגמת עורכי דין לייצוג לאחר תאונה קטלנית. יש להסתמך על עורכי דין מנוסים ובקיאים בתחום התעבורה, שכן העונש הקבוע בחוק כאמור הינו חמור. 
 
באמצעות עורכי דין לייצוג לאחר תאונה קטלנית ייתכנו הקלות בעונש כתוצאה מנסיבות המקרה, גילו ומצבו של הנהג, עבירות קודמות, ועוד. לכן, רק עורכי דין מיומנים בעלי מומחיות בתחום עשויים לסייע במקרים מעין אלו. זאת משום שלהם הידע והכלים, וההסתמכות על פסקי דין קודמים, אשר יוכלו להביא להפחתת חומרת העבירה.
קרא עוד
 • רשימת עו"ד תאונה קטלנית
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד תאונה קטלנית

  צור קשר עם עורכי דין בתחום תאונה קטלנית

 • ערן בן עמי, עו"ד

  משרד בוטיק בתחום דיני התעבורה, ובכלל פורץ דרך בכל הנוגע לתיקי נהיגה בשכרות וסוגיות משפטיות נוספות בתחום

  תחומי עיסוק: דו"ח תנועה,המכון הרפואי,כתב אישום תעבורה,מהירות מופרזת,משפט תעבורה,נהיגה בחוסר זהירות,נהיגה בפסילה,נהיגה בקלות ראש,נהיגה בשכרות,נהיגה ללא רישיון,נהיגה רשלנית,עבירות נהג חדש,עבירות תנועה,ערעור תעבורה,פגע וברח,פסילה מנהלית,קנסות תעבורה,שיטת הניקוד החדשה,שלילת רישיון,תאונה קטלנית

 • עמית כהן

  עמית כהן, עו"ד

  תחומי עיסוק: מהירות מופרזת,משפט תעבורה,נהיגה בשכרות,עבירות תנועה,תאונה קטלנית

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא תאונה קטלנית

משפט תעבורה פלילי
תיאוריית הקשר- הקשר בין דין פלילי לתעבורה

הידעתם? דיני התעבורה הם חלק מהדין הפלילי. לכן גם לאחר תאונת דרכים את עשויים למצוא את עצמכם מועמדים למשפט פלילי.

תאונת דרכים קטלנית
תאונת דרכים קטלנית? התוצאה עלולה להיות מאסר!

הייתם מעורבים בתאונה קטלנית? קראו מאמר מערכת המציג מקרה של תאונת דרכים קטלנית של נהגת וכיצד הפרטים הקטנים של המקרה יכולים להוות שינוי בין ענישה בעוון גרימת מוות ברשלנות לענישה בעוון הריגה.

נהגת חדשה
נהג חדש = בעיות חדשות

עברתם טסט? מזל טוב! עו"ד ארז אמיגה במאמר חשוב העוסק בחומרת הענישה על עבירות נהג חדש והשלכותיה לרבות עבירות אשר גזר הדין עליהן הוא שלילה ואף מעבר חוזר של מבחן נהיגה(טסט).