סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין תאונה בחופשה (4)

יצאתם לחופשה ואחד מבני המשפחה נפגע בתאונה? הנופש המשותף נגדע בנסיבות מצערות? זקוקים לייעוץ מטעם עורכי דין המתמחים בייצוג לאחר תאונה בחופשה? אם כן – ברשימה שלהלן תוכלו למצוא מומחים מהשורה הראשונה, אשר ישמחו לענות על שאלותיכם ולכוון את צעדיכם. למרבה הצער, תאונות אכן מתרחשות במהלך חופשות בארץ או בחו"ל ועלולות לגרום לנזקים גופניים וכספיים, למפח נפש גדול ולשיבה מוקדמת הביתה.

  
חשוב לדעת שבמצבים אלו ניתן לתבוע את הגוף האחראי למתקן הנופש, כגון בית המלון או הרשות המקומית, ושגם במקרה של נופש בחו"ל ניתן בהחלט לתבוע את האחראיים, ואף את החברה שבה רכשתם ביטוח נסיעות. יחד עם זאת, מדובר בתביעות שבהן יש להוכיח לא רק את הנזקים שנגרמו, אלא גם את אחריותו של אותו אדם או לתאונה ואת עצם התרשלותו. בנוסף לכך גם חברת הביטוח עשויה להערים קשיים על קבלת הפיצויים המגיעים לכם. 
        
אם אתם או מי מבני משפחתכם נפגע, מהרו לפנות אל עורכי דין המתמחים בייצוג לאחר תאונה בחופשה. תוכלו להיעזר ברשימה הבאה על מנת לברר האם יש בידכם עילה לתביעה, ומהם הפיצויים המשוערים להם תהיו זכאים.   
קרא עוד
 • רשימת עו"ד תאונה בחופשה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד תאונה בחופשה
עו"ד גל השחרגל השחרהצג טלפון

  צור קשר עם עורכי דין בתחום תאונה בחופשה

 • אהוד פאי

  אהוד פאי, עו"ד

  תחומי עיסוק: תאונה בחופשה

 • עו"ד ירון שמעון

  ירון שמעון, עו"ד

  עו"ד, בעל ידע וניסיון עתיר בתחום דיני הנזיקין והביטוח, לרבות תאונות עבודה ותאונות אופנוע

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונה בחופשה,תאונות עבודה,דרגת נכות,ועדה רפואית,זכויות רפואיות ,מחלת מקצוע,מיקרוטראומה,פגיעה בהולך רגל,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תאונות אופנוע ים,תאונת אופניים,תביעת פיצויים

 • ארז גרייבסקי, עו"ד

  שותף במשרד עו"ד ירושלמי בתחום הנזיקין

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונה בחופשה,תאונות עבודה,תביעת פיצויים

 • גל השחר

  גל השחר, עו"ד

  מנהל מחלקת דיני נזיקין במשרד עורכי הדין בקרמן-סטרול המתמחה בתחום המשפט האזרחי-מסחרי.

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונה בחופשה,תאונות עבודה,זכויות רפואיות ,מחלת מקצוע,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אופנוע,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תביעת פיצויים

הודעות אחרונות בפורומים