סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד שרון ברבי

שרון ברבי
איזור: דרום
טלפון: הצג טלפון
כתובת: רמב"ם 4 (בית הלל קומה 1 חדר 25) באר שבע
 
פקס: 077-5567116
1 2 3 4 5 
2 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין העוסק בתחום המשפט המוניציפאלי, דיני מקרקעין ודיני עבודה

תחומי עיסוק:
זכויות עובדים,פיצויי פיטורין,חוזה מקרקעין,עתירה מנהלית,רשויות מקומיות

אודות

עו"ד שרון ברבי, בעל תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2008, מציע מענה משפטי במקרים הקשורים לתחום האזרחי והמסחרי, המשפט המנהלי, רשויות מקומיות והמשפט המוניציפאלי, דיני עבודה, דיני המקרקעין והבנייה וגם במקרים הקשורים לפשיטות רגל ולהוצאה לפועל.
 

מאז שסיים את לימודיו, צבר עו"ד ברבי ניסיון רב בתחומים אלה, ניסיון הבא לידי ביטוי ברמת המקצועיות הגבוהה שאותה הוא מציע ללקוחותיו. עו"ד שרון ברבי מלווה כל לקוח ולקוח החל משלב הייעוץ הראשוני, שאותו הוא מעניק על מנת להציע שירות ברמה גבוהה ובעיקר שירות אמין המותאם ללקוח עצמו.
 

משרדו של עו"ד שרון ברבי, הממוקם בבאר שבע מטפל במגוון תיקים. בתחום המשפט המוניציפאלי, עוה"ד ברבי מטפל בעיניינים השונים שבין האזרח לרשות (עירייה, מועצה מקומית או אזורית, ועד מוניציפאלי ועוד) ולרבות נושאי מכרזים ועתירות מנהליות, ארנונה, קנסות ועוד
 

בתחום המקרקעין והבנייה מציע המשרד מענה במקרים של מכירה או השכרה של נכס, בין אם זו דירה או אפילו נחלה חקלאית. בתחום החוזים מלווה משרדו של עו"ד ברבי את לקוחותיו במהלך ההכנה והחתימה על החוזים המתחיל כבר בשלב המשא ומתן. בתחום דיני עבודה, מטפל המשרד בתיקים משפטיים הקשורים לפיצויי פיטורין, לתנאים סוציאליים, לשכרו של העובד ולהפרת זכויות שונות של העובד המשרד גם מציע ליווי משפטי מול ערכאות  שונות, כולל שימוע של עובדים, ועדה פריטטית ובית הדין האזורי והארצי לעבודה.
 

המשרד מלווה לא מעט גם לקוחות עסקיים ופרטיים במקרים של פשיטת רגל ומייצגם מתחילת ההליך ועד למתן צו הפטר. המשרד מלווה גם חייבים וזוכים בלשכות ההוצאה לפועל . בנוסף, המשרד עומד לרשותן של תאגידים  שונים  בנושאים מגוונים וגם במאבקים מול בעלי המניות, הדירקטורים, גופים רגולטורים ועוד.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: