סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד שרה לוי

שרה לוי
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: החשמונאים 100
 
פקס: 03-6997237
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלת משרד עורכי דין בתחום דיני משפחה. הסכם ממון, הורות משותפת, גירושין, הסדר ראייה, סרבנות גט ועוד

תחומי עיסוק:
גירושין,הורות משותפת,הסדרי ראייה,הסכם ממון,משמורת

אודות

עו"ד שרה לוי, המתמחה בדיני משפחה, הוצאה לפועל ועסקאות נדל"ן, הינה בעלת השכלה משפטית גבוהה לצד תארים אקדמאיים בתחום הכלכלה ומנהל עסקים, וכן מגשרת מוסמכת בדיני משפחה. עו"ד לוי, המתמקדת בתיקים בתחום הגירושין, מאמינה בשירות מקצועי, בגובה העיניים, ובניסיונות שונים, היכולים לעזור להתמודד עם מקרי הגירושין, לרבות אפשרות של גישור או בוררות.

 

עו"ד שרה לוי, הדוברת עברית, אנגלית, ספרית וגם יוונית, צברה לא מעט ניסיון בדיני משפחה לאורך השנים בשל טיפולה בתיקים שונים בתחום זה ובייצוגה המשפטי של תביעותיה אל מול המערכות השונות.

 

במסגרת תפקידה פועלת עו"ד שרה לוי בתביעות, בקשות או ערכאות הקשורות לבתי המשפט לענייני משפחה, לבתי הדין הרבניים וגם אל מול ההוצאה לפועל.

 

משרדה של עו"ד לוי, הממוקם בתל אביב, מציע את שירותיו לכל תושבי הסביבה וכן גישה קלה ונוחה אליו. המשרד מייצג לא אחת את לקוחותיו בבתי המשפט למשפחה ובבתי הדין הרבניים, הממוקמים בגוש דן ובאזור המרכז כולו.

 

במסגרת שירותיו של המשרד, מוצע טיפול בהסכמי גירושין, לרבות הגשת תביעת גירושין, ניהול תיק גירושין, הסכמי ממון וגם סרבנות גט. במסגרת הטיפול שלו בענייני ילדים ומשמורת בגירושין, עוסק המשרד במקרים של קביעת הסדרי ראייה, הסכם הורות משותפת וגם אפוטרופסות. בכל הקשור למזונות בגירושין או חלוקת רכוש, מטפל המשרד בנושאים הקשורים לדמי מזונות לילדים, למכירת דירה, לניהול הליכי הוצאה לפועל ועוד. עוד מציע המשרד גם טיפול במקרים הקשורים בירושה וצוואות והן בסעדים זמניים.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: