סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין שעות נוספות בעפולה (0)

מהו חוק שעות נוספות? האם המעסיק שלכם רשאי לחייב אתכם לעבוד שעות נוספות? לא קיבלתם שכר עבור השעות הנוספות אשר עבדתם וזכויותיכם נפגעו? זקוקים לייעוץ משפטי מטעם עורכי דין לטיפול בתביעת שעות נוספות? במידה וכן, פנו עוד היום אל אנשי המקצוע המופיעים ברשימה לקבלת סיוע מתאים. 

 
החוק הישראלי הגביל את אורכו של יום העבודה ואת שעות העבודה המקסימאליות בשבוע.  כאשר עובד מועסק מעבר לשעות הקבועות בחוק נחשב הדבר לשעות נוספות, עליהן הוא יקבל תשלום מוגדל. במידה והעובד אינו מעוניין לעבוד שעות נוספות הוא אינו חייב לעשות כן ומעסיקו אינו רשאי להכריחו. תביעות הדנות בנושא שעות נוספות דנות בסוגות התשלום המוגדל כמו כ\גם בסוגיות העסקת העובד בניגוד לרצונו. 
 
אם ברצונכם לדרוש את התשלום הנוסף לו אתם זכאים לאחר שעבדתם שעות נוספות או שהועסקתם בניגוד לרצונכם ואתם מעוניינים לדעת האם קיימת עילה לתביעה, אתם מוזמנים לפנות לייעוץ משפטי בתחום. 
 
עורכי דין לטיפול בתביעת שעות נוספות המופיעים ברשימה שלהלן ינחו אתכם ויעזרו לכם בקבלת החלטות באשר לאופן המשך הטיפול המשפטי.
 
קרא עוד
  • רשימת עו"ד שעות נוספות
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד שעות נוספות

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא שעות נוספות

רשת "זול בגדול" תשלם פיצויים בסך 144 אלף ש"ח לעובד שפוטר

מנהל סניף לשעבר ברשת הסופרמרקטים פוטר ללא שימוע הולם לאחר שלא שולמו לו שעות נוספות. הרשת תפצה אותו ב-144 אלף ש"ח

תביעת לשון הרע של ענבל אור נדחתה - והיא תשלם פיצויים לעובדים

ענבל אור מחברת אור סיטי נדל"ן, שתבעה ארבעה עובדים לשעבר על הוצאת לשון הרע, תפצה את העובדים ב-400 אלף ש"ח

שף מהגיהנום: פיצויים לשפית שעבדה תחת רושפלד

בית הדין לעבודה בתל אביב פסק פיצויים של 80 אלף ש"ח לשפית לשעבר במסעדותיו של יונתן רושפלד, שהתלוננה על יחס מחפיר מצדו לעובדים, שעות עבודה ארוכות במיוחד, קללות, צעקות ופיטורים ללא התרעה מראש.