סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד שמעון קושניר

שמעון קושניר
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: ברוך הירש 14
 הצג טלפון
פקס: 03-6195368
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בתחום דיני מקרקעין, דיני עבודה ודיני משפחה.

תחומי עיסוק:
ירושה,צוואה,זכויות עובדים,יחסי עובד מעביד,הסכם שכירות,חוזה מקרקעין

אודות

עו"ד שמעון קושניר, בעל תואר במשפטים L.L.Bמטעם הקריה האקדמית אונו ותואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ומוסמך בכלכלת עסקים מטעם אוניברסיטת בר אילן, הינו מוסמך במשפטים בלשכת עורכי הדין מחודש אוגוסט 2010. עו"ד קושניר מציע את שירותיו המשפטיים בתחום דיני מקרקעין, בתחום דני עבודה ובנקאות, תביעות מול חברות הביטוח וכן בתחום ירושות ובצוואות.
 

עו"ד קושניר הוא בעל ניסיון רב בתחום הכלכלה וכן גם בתחום הבנקאות, ניסיון שאותו צבר במסגרת עבודתו כגזבר במועצה המקומית של יבנה ובבנק לאומי בו כיהן בתפקידים ניהוליים שונים. בזכות הידע המקצועי שלו בתחומים של מקרקעין ודיני עבודה ובתחום הכלכלי ויכולתו להתמודד עם תיקים מורכבים בנושא, מציע עו"ד קושניר שירותים משפטיים ברמה גבוהה ועומד לצידם של לקוחותיו לאורך כל הדרך, החל משלב הייעוץ הראשוני.
 

עו"ד קושניר מאמין במקצועיות, באמינות, ביצירתיות ובשקיפות מלאה. מסיבה זו הוא דואג לשתף את לקוחותיו לאורך השלבים השונים במסגרת הטיפול בתיק, שיתוף המאפשר להם להתמודד עם המקרה באופן נכון יותר. לצד כל אלה, הוא מעביר גם הרצאות וסדנאות בנושאים כלכליים, בנושאים משפטיים וכן גם בנושאים הקשורים למדעי ההתנהגות, המיועדים לקהלים שונים.
 

משרדו של עו"ד קושניר שמעון, הממוקם באזור התעשייה של בני ברק מול קניון איילון ר"ג, מטפל כאמור במגוון רחב של תיקים. כמו, תיקים בנושא דיני מקרקעין, תיקים בנושא דיני עבודה ותיקים בנושא ירושות וצוואות כולל ליטגציה בתחומים אלו בנוסף מציע המשרד שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג לקוחות שונים אל מול הבנקים ואל מול המערכת הפיננסית.  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: