סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד שמעון אלפסי

שמעון אלפסי
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: העבודה 11
 
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין. התמחות עיקרית דיני מקרקעין, ליקויי בניה, דיני יהודה ושומרון, עתירות מנהליות ועוד. כמו כן המשרד מספק מענה בתחום דיני נזיקין ודיני עבודה

תחומי עיסוק:
צוואה,חוזה עבודה,חוזי בניה,ליקויי בניה,תכנון ובניה

אודות

עו''ד שמעון אלפסי הוא בעליו של משרד עצמאי החולש על תחומים משפטיים מגוונים. באמתחתו תואר ראשון במשפטים מהמכללה האקדמית קרית אונו, תואר ראשון בביטוח ממכללת נתניה וכן לימודי תעודה במנהל עסקים.

 

במהלך השנים, שימש עו''ד שמעון אלפסי במספר תפקידים עיקריים: הוא היה מנכ''ל של חברה מסחרית, וכן העניק ייעוץ לחברות ולעסקים בנושאים מגוונים. כמו כן, בהיותו מגשר מוסמך מטעם בתי המשפט, הוא גם שימש כמגשר קהילתי, ובהסדרי חייבים מול הרשויות. כיום, הוא מעניק ייעוץ משפטי לחברות בניה, וכן מייצג את אחת החברות הגדולות בארץ בכל הנוגע לתיק תביעות דיירים בליקויי בניה.

 

תחום התמחות מרכזי של עו''ד אלפסי הוא דיני מקרקעין, על היבטיהם השונים: ליקויי בניה, דיני יהודה ושומרון, עתירות מנהליות, הגשת עררים לועדה לתכנון ובניה ביהודה ושומרון ועוד.

 

משרדו של עו''ד שמעון אלפסי מעניק ייעוץ מלא ללקוחות, וכן מייצג אותם אל מול הערכאות המשפטיות הרלוונטיות. בין התחומים העיקריים בהם הוא פועל ניתן למנות, בין השאר:

 

  • דיני מקרקעין – ליווי עסקאות מקרקעין, זכויות מקרקעין, תכנון מס, בדיקת נכסים, כתיבה ועריכת חוזי מכר ועבודה, ליקויי בניה ועוד.
  • דיני נזיקין – תביעות תאונות עבודה או דרכים, רשלנות רפואית, תביעות סיעודיות וכן הלאה.
  • דיני עבודה – ליווי והכנת חוזי עובדים ומעבידים, הגנת העובד והמעביד וכדומה.
  • צוואות – סיוע בעריכת צוואות מכל סוג, מחלוקות הנוגעות לירושה ועוד.

 

המשרד מעמיד את הלקוח במרכז התפיסה, ומציע עבורו חבילה מגוונת של שירותים.

מעורבות בתיק באופן אישי הינו גורם מכריע וחשוב להצלחה,

שירות במחיר הוגן וסביר ודגש על אינטרס הלקוח וכדאיותו הכלכלית.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: