סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד שירה טולדנו

שירה טולדנו
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: שאול המלך 8
 
פקס: 03-6096775
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עורכת דין לענייני משפחה ומגשרת מוסמכת

תחומי עיסוק:
אפוטרופוס,גירושין,הסכם גירושין,ירושה,ידועים בציבור,צוואה

אודות

עו"ד שירה טולדנו הוסמכה כחברה מן המניין בלשכת עורכי הדין בישראל בשנת 2002. לאחר סיום תקופת ההתמחות בפרקליטות הפלילית במחוז ת"א, היא פתחה משרד עצמאי אשר עוסק בתחום דיני המשפחה. בין השנים 2003-4 שימשה כעורכת דין חיצונית לייעוץ נשים, מטעם ארגון נעמ"ת, ובחמש השנים האחרונות היא פעילה במסגרת הוועדה לענייני משפחה מטעם  לשכת עו"ד בוועד מחוז ת"א.

    
עו"ד טולדנו היא בעלת 10 שנות ניסיון בתחום, ומאחוריה טיפול בתיקים רבים כולל ייצוג והופעות רבות בערכאות המשפטיות. היא בחרה בתחום דיני המשפחה, פועלת במרץ לטובת לקוחותיה ומלווה אותם באופן אישי לאורך כל התהליך. עו"ד טולדנו מאמינה כי בכדי להצליח במאבק המשפטי יש לקיים שיתוף פעולה הדוק בין הלקוח לעורך דינו, במיוחד בתחום המשפחה בו מדובר בתיקים מורכבים ודינמיים המלווים לעיתים באי וודאות. 
        
עו"ד טולדנו מקפידה להתעדכן באופן שוטף בכל הקשור לתחום דיני המשפחה בישראל. החל מהשתתפות בהשתלמויות מקצועיות ועד ימי עיון מטעם לשכת עורכי הדין, בה היא משמשת כחברה פעילה בוועדת האתיקה. 
        
בנוסף להיותה עורכת דין פעילה, עו"ד טולדנו משמשת גם כמגשרת מוסמכת. בשנת 2004 היא הוסמכה על ידי המכון הארצי לגישור ע"ש רוטלוי כמגשרת מוסמכת, ובשנת 2011 הוכשרה במסגרת הליך גירושין חדשני הדוגל בפרידה תוך שיתוף פעולה מלא בראייה משפחתית כוללת. 
         
לקוחות אשר יגיעו למשרד יקבלו יחס אישי, ובפגישת הייעוץ יוסבר להם המצב המשפטי בו הם נמצאים, ומהן האפשרויות העומדות בפניהם, החל מתהליך גישור ועד להגשת מסמכים לפתיחת הליכים משפטיים.
         
עו"ד שירה טולדנו תשמח להעניק לכם ייעוץ משפטי וליווי אישי צמוד לאורך כל התהליך, ותעשה את כל המאמצים בכדי להשיג את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: