סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין שינוי ייעוד (1)

מעוניינים לשנות את ייעודה של הקרקע שברשותכם מקרקע המיועדת למבנה מגורים לקרקע המיועדת להקמת מבנה מסחרי גדול? אם כן, כדאי לכם לפנות אל עורכי דין ייצוג בנושאי שינוי ייעוד קרקע על מנת לבצע את ההליך באופן הנכון ביותר, ולא פחות חשוב מכך, גם לבחון את מידת כדאיותו. בכל חוזה של חכירה מוגדר ייעודה של הקרקע, שעל פיה יש לפעול. במידה ומעוניינים לשנות את ייעוד זה, כפי שמופיע בחוזה, יש לפנות אל מנהל מקרקעי ישראל לצורך חישוב מחודש של היטל השבחה. כדי לעשות זאת נכון יש לפנות בהקדם אל עורכי דין המכירים את התנהלותן של הרשויות המקומיות, התנהלותו של מנהל מקרקעי ישראל, ושל כל הגורמים האחרים, הלוקחים בכך חלק. 

 
עורכי דין ייצוג בנושאי שינוי ייעוד קרקע מסייעים לבצע את ההליך בהתאם לחוק ותוך שמירה על כל זכויותיכם. עורכי הדין האלו מציעים ליווי צמוד, בחינת החוזה לעומק וגם ייצוג אל מול כל הגורמים השונים ולאורך כל שלבי התהליך.
 
אם אתם מחפשים עורכי דין על מנת לשנות את ייעודה של הקרקע שבבעלותכם, תמצאו כאן, באתר, רשימה של עורכי דין המתמחים בתחום, אשר ישמחו להציע לכם שירות מקצועי ואמין.
קרא עוד
  • רשימת עו"ד שינוי ייעוד
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד שינוי ייעוד

    צור קשר עם עורכי דין בתחום שינוי ייעוד

  • אורנית נווה, עו"ד

    בעלים של משרד עורכי דין דיני מקרקעין ותחומים אזרחיים שונים (צוואות, עיזבון, חוזים וכו')

    תחומי עיסוק: חוזה מקרקעין,עסקאות פינוי בינוי,עסקאות קומבינציה,שינוי ייעוד,תמ"א 38

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא שינוי ייעוד

חברת בניה שבנתה אולם אירועים במקום מפעל - תסולק מהשטח

חברת בניה שקיבלת מרשות מקרקעי ישראל מגרש בפטור במכרז, ובנתה עליו אולם אירועים במקום מפעל לייצור צינורות, תסולק מהמגרש. זאת לאחר משפט שנמשך קרוב לעשור, בו החברה שבה וערערה על ההחלטה להרוס את המבנה.

בנייה בחצר האחורית
לא בחצר האחורית שלי

האם היית מוכנים כי בחצר האחורית של ביתכם יוקם בית מחסה, או מעון של חולי נפש ? האם אתם יכולים להתנגד ? עו"ד אסף אבישר דן בנושא ומסביר את משמעות המונח המקצועי NIMBY - "לא בחצר האחורית שלי".